• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, prodáváme byt 3+1 v OV, kdybyste o někom věděly.

3+1, 76 m2, 11. patro z celkem 12, osobní vlastnictví
Děčín XXXII, klidný dům, opravdu slušní nájemníci
Byt - nová plast okna v celém bytě, zděné jádro, krásná koupelna, nové rozvody vody, v chodbě hodně úložného prostoru, v menší místnosti (ložnice) vestavěná zrcadlová skříň
Dům - plastová okna na chodbách, nová malba interiéru, nový vchod i se schodištěm, v plánu je kamerový systém a nové schránky.

Bližší info a fotografie na e-mailu pavlikova-lenka@seznam.cz
8. zář 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus.Dnes hlasim polovicni uspech.Rev uz nebyl,jen trosku plac normalnich rozmeru,okamzite po mem odchodu pry prestal.A k obedu snedl aspon polivku a omacku nechtel se slovy,ze maminka mu uvari lepsi.Uca pry nevedela,co na to ma rict.Rano pokec s Bell,pochuzka po meste pez harantu je vylozene osvezujici! :grinning:
8. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida Martinko, jak je to den ze dne lepší a lepší. A s tím jídlem je teda dobrej, ha :grinning: :grinning: :grinning: Bože, jak já se těším, až půjde Dáda do školky!!! Snad už do dvou týdnů.

V pondělí nastupujeme do nemocnice, v úterý trhání mandle, tak na nás myslete.
8. zář 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 :grinning: jo, jo paní mi také psala o masáži, tak děkuji :wink: ... i o říjnu ... což mne tedy mrzí ... Mám ještě jednu kamarádku v záloze, nějak se zapomněla přihlásit :confounded: ...tak snad si to do října nerozmyslí ... já se hrozně TĚŠÍM!. Hlavně jsem překvapená, že ten tanec má takovou duchovní hloubku ... a paní je do toho ohromně nadšená!
8. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chci taky masaz!!!!!
8. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jáááá....
9. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

3 letá prohlídka -90 cm a 11 kg :grinning:
Pochvala za brzké opuštění plen :wink: ,dnes v noci se ani nevzbudil a nechtěl mlíko ani čůrat, tak byl do rána klid!! :slight_smile:
9. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..edno dítko ve školce,druhý mi tu ječí na ruce,chce spát a neví jak...Už jsem byla v Tescu pro nějaký další bodýčka.

@singid máš IP:slight_smile:
9. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já tu pořád straším... :confounded: A pak že jdou druhý děti dřív než první...:slight_smile: Touhle dobou už byla Pája dva dny na světě, ale Davídkovi se nějak nechce, strašně ho baví, jak mi posílá poslíčky a já pak plaším a raduju se, že už...:grinning: A ono pak nic :grinning:
A to dávám každej večer teplou vanu, teď jsem si koupila i flašku červenýho, tak jsem zvědavá, jestli to zabere, nebo se jen picnu :grinning:
9. zář 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova já měla obě děti přesně na termín:slight_smile:.Moje dvě kamarádky "vypudily" mimčo drhnutím koupelny,tak můžeš zkusit .-)
9. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo,jj :grinning:
@ivanavorlickova kamarádka taky porodila, když si hezky v kleče vydrhla podlahu v celým bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Už se těším, na fotky dalšího prďolky. Hodně štěstí.
9. zář 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Ja dala Milu na hlidani k babi, vyspala jsem se, dopo udelali velky nakup, pak sexik a jelo se. Oni asi vzdy na neco cekaji :grinning:
9. zář 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 No tak to by Davídek teoreticky mohl čekat na víkend, abych nemusela taťuldu odvolávat z práce :grinning:
9. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@ivanavorlickova - já vydrhla celý byt a umyla okna a NIC :grinning: jen poslíčci a pak šel Adam na termín.

@mami29 - tak to je HUSTÝÝÝ!!! To je vidět, že ženská si fakt umí vše zorganizovat a naplánovat :wink:

My ve školce celkem OK - včera šel s bráchou, neřval, (ale počůral se tam a pokakal :rolling_eyes: ) a dneska s tatínkem taky v klidu. Takže asi budou vodit hoši??? Vidím na něm za ten týden ve školce strašný pokroky, mám raodst a taky se strašně snažíme, aby dohnal ostatní děti (protože kromě váhy asi v ničem nevede :grinning:)...

Terez, to si děláš srandu - 11kg???!!! :astonished: :astonished: :astonished: To měl Peťan v 8 měsících.... :sunglasses:
9. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, Davídkovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :hearts:
9. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No jo,Petika nemuzes vahove srovnavat!Peti je holt kus!:slight_smile:Max ma 15 kilo,docela dlouho si drzi stejnou vahu.Narozdil ode me. :grinning:
9. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veru díky :grinning: včera byla mini oslavička, nejvíce Dádulku uchvátily svíčky, takže dort se krájel asi až po 15 minutách a 10 sfouknutí svíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v noci jsme moc nespali, ráno to doháněl, vstával až po 9h, to se nestalo snad už rok!!
jo a 11kg máme taky, za poslední rok přibral cca 2 kg, ale když on je poděs, neudělá normální krok,všechno v běhu...

a jinak jsem se dozvěděla, že prý by do Děčína měli nastěhovat 4tis cikánů, převážně z Prahy, mám to od jedné paní. co dělá na sociálce, prý už jim přišly rozpisy, kam je nastěhují - Boletice, Bynov, želenice (z toho mám fakt velkou radost :rolling_eyes: ) a ještě jedna lokalita, ale to jsem byla už napůl v mrákotách, tak si to nepamatuju... to bude děs, jestli je to pravda... :angry:
9. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári Davídkovi přejeme vše nej k narozeninkám:slight_smile:

Verčo no jo už je to tak, že to bude střízlík, teda doufám v to :grinning: a na druhou stranu, lepší než řešit obezitu, s tím jídlem je to s ním trochu na pytel, ale zase čekám,že se srovná, tak jako Jiřík, neříkám, že baští už vše, ale dost věcí sní, ale stále je taky nejmenší ze třídy, neřeším, vím jaká jsem byla já :grinning:

Večer jsem si užila skvělou masáž u Jany Loukotový, tanečnice z Lučnice budou vědět o kom je řeč :wink:
9. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki Ty "nekecej" :grinning: já doufám že budu v těhle letech vypadat aspoń z poloviny tak dobře :wink:

Verčo, klídek s tím čůráním a kakáním se to srovná :wink:

Pokroky taky se snažím,ale on je to bedna a když něco nechce, tak jako dnes povídat doktorce tak holt nebude..
9. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy:slight_smile:
Klári,Davídkovi vše nej k narozeninám,už je to velkej kluk.A jistou paní příště ve školce nenápadně nakopnu do holeně,jo.. :grinning: :grinning: :grinning: .Nějak nechápu,proč by sem měli stěhovat další cikány.mají snad málo problémů naseveru ?No,uvidíme...
Veru,pokrok je už jen to,že nebrečí,kakání a čůrání se srovná,on na to teď rychle přijde,že je to lepší do záchodu,si myslím.
Terko,to je teda střízlík.ale my máme doma to samý.Teď teda Šíma přibral,už má celých 18 kilo:slight_smile:
10. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju Davidkovi vse nej. :slight_smile:
10. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za slova nadějí :grinning: -. já si to taky myslím, jen aby nám vydržely paní učitelky :fearful: !!!

Terez, ano, souhlasím, obezita je mrcha a taky bych ji nechtěla u dětí řešit. Kdysi jsem se zařekla, že moje děti nebudou tlusté, i kdybych je měla honit bičem kolem baráku. Vím, jaké to je a nechci jim to zprostředkovat. Petřík naštěstí nejí sladké - tedy bonbony, lízátka, čokoládu - vůbec o to nestojí. Má rád musli tyčinky a obyč sušenky. Jinak jí hezky, ale když má dost, tak prostě přestane jíst a je to. Doufám, že obézní nebude - mně se zatím zdá OK, špíčky nemá, tak snad....... Teď jsem ho nějakou dobu nevážila, tak si počkám na 3-letou prohlídku. :wink:

Klárko, já ti něco taky zaslechla - zase to ale bylo prý ze Slovenska. A konkrétně v Želenicích prý že by bydleli v těch zrekonstruovaných Pozemních stavbách. :astonished: !!! TO SNAD NEEE!!!! Budeme se modlit. Protože pokud by to fakt nastalo, tak ten byt už neprodáme.... :frowning2:
10. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Davídkovi taky vše nej nej :slight_smile:

Dneska jsme byli v Německu v Realu, jak jinak že? :slight_smile: No mám krááásné kozačky na zimu, takže klidně může začít, mají výprodeje tak jsme něco krásně pokoupili a neodolala jsem a neteři koupila šatičky, sukýnku a delší jakoby tuniku každé za JEDNO euro, no to jsem tam nemohla nechat! :grinning: uper den! :wink:
10. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
děkujeme za gratulace!!
Petru:slight_smile:) díky, možná by zasloužila nakopnout i výše, do sedací části :grinning:
Veru + Petru, taky to nechápu, že tady na severu nemají s černýma dost starostí... :confounded: ale dnes mi to potvrdila i sestřenka,dělá na soudu a prý už jim šel info mejl, že je sem budou hrnout... Veru my se dohadovali s manžou kam by je asi tady tak dali... panelák nad námi má 10bytů volných a ten je z většiny "černej" tak to se dalo čekat, a druhý tip byly ty stavby... no musím říct, že z toho mám docela slušnou depku... a až bude Dáda chodit do školky a školy... no snad zase zaemigrují někam jinam... :confounded: :angry: :angry:
10. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid no,jsem na to zvědavá,jestli vážně je sem pohrnou.Akortá nechápu důvod proč je sunout odněkud někam jinam.To je jako řešení problému?
Kačaba nám nechce sma usínat.Tatínek si ji totiž naučil na usínání na rucou a já to teda odmítám.On je děsně měkkej a nenechá ji brečet ani chvilku.Já nejsem zastáncem vyřvání,to rozhodně ne,ale Šimonka jsme taky neuspávali a šlo to.Teď je problém,že nechci,aby mi večer budila Šímu,když jde spát,takže usíná u nás v obýváku,jelikož v ložnici je Šimonek.On u nás nespí celou noc,ale usínat chce v ložnici a pak ho přesunujem.Nechci ho nutit usínat u něj,aby si nemyslel,že ho kvůli Kačce odsouvám.
10. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin super nákup,asi se taky budu muset vydat do Němec..:slight_smile:
10. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, u nás je to zase tak, že já jí tedy chvilku brečet nechám, vyřvat do krve teda neee... manža by jí prostě nechal ať se uřve, prý, že nemám být měkká jinak mě utrápí, ale mě by utrápilo jí poslouchat jak pláče a nejít se na ní ani podívat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my dnes byli v Dobkovicích a sestřenka je úchylná na malá miminka, takže jí pořád chovala a teď by v tom beruška chtěla pokračovat :pensive:
10. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si právě zacvičila,aby ze mě nebyla nadále koule:slight_smile:.Trochu změním jídelníček a snad to půjde a vejdu se opět do svého oblečení.
Kačabaka usnula samovolně v lehátku,už je přenesena do postýlky a věřím,že bude spát.Takže dneska dost pohodička-asi,že není Martin doma:slight_smile:
Jo,a mám radost,přikrmuju Nutrilonem tak většinou 2x denně + jednou odstříkaným mlíkem-ale to není pravidlo.Jinak kojím.Včera jsem dávala příkrm dokonce jen jednou.A dávka přikrmu je stejná,jako,když jsme začali.K plnýmu kojení už se asi nedohrabu,ale tohle je úspěch,kterej jsem nečekala,pomáhaj homeo a pití jestřabiny.
10. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ne,už je vzhůru a posejřila celý přebalovák...zkusím ji nakojit a uložit podruhý..chjo,zrovna jsem mířila do koupelny,že dneska půjdu spát dřív
10. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek