• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petru,
já jsem uspávala a doteď uspávám oba kluky, vyřvání nepomohlo ani u jednoho a takhle to de taky. Jarouškovi čtu pohádku a za chvilku usne a Rostíka taky uspávám. Člověk si to časem tak nějak zorganizuje a de to taky! :wink:

Jo holky, nevím jak je to tam dlouho, v tom Realu, ale jak se vyjede po schodech do patra, tak tam mají výprodeje a udělali tam obchůdek čistě s věcma pro miminka, ale cenově fakt nevím, nekoukala jsem !

A s těma občanama co nám sem chtějí nastěhovat. Michal s tím přišel, je to už dost dlouho a prý jich bude padesát, teď se tvrdí něco jiného, kdoví jak to nakonec bude, ale myslíme si, že je natěhují k Jetelovi a podobně. Pro něj je to super, protože sociálka nájem zaplatí, narozdíl od bílých kteří by případně neplatili že? :angry: No je to k nasrání, ale uvidíme. Ale o tom že by měli jít do Boletic a Želenic jsme taky slyšeli. No každopádně se tu prodávají dva paneláky, tak snad to nedopadne, jak si myslíme... :angry: Kamoška co dělá v nemocnici, tak říkala, že tam mají už 800 podpisů ke stávce, tak jsem zvědavá!
11. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Tak at tvoje kamoska posle petici nekam na Facebook,podepisu taky.Rasistka nejsem,ale nesnasim cigose!!!!!!!
11. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prin já už jsem taky uvažovala o nějakém veřejném protestu...
dneska se manža na férovku ptal měšťáků, který vezl busem, prý je to pravda, jeden tedy tvrdil, že jde o 500 lidí, druhý o 500 rodin (dost podstatný rozdíl že? :confounded: ), ale prý se zatím na městě řeší, jestli by se tomu nedalo nějak zabránit a nestěhovat je sem... a prý jde o cikány z Chánova, takže ta nejhorší chátra...já jak se teď rozhlížím po těch želenicích, tak teprve vidím, kolik bytů je prázdných, ale celý panelák nebo dům tu vybydlený není...
jj,takže stát platí těm nenažrancům nájem (bílej by šel okamžitě pod most) a ještě pak vydává peníze za policajty, aby ochránili ostatní obyvatelstvo - no kde to žijeme? stačilo by, aby ze sociálky neplatili ty podělaný nájmy a byl by klid... vybudovat jim osadu daleko za městem a tam ať si hospodaří, šmejdi...
pardon, že jsem se tak rozčílila, ale dneska jsme to probírali s manželem, a jestli fakt takhle dopadnem, tak jsme říkali, že asi prodáme auto, protože to bude první, co nám ukradnou :astonished: a o tom, že bych šla s klukem na hřiště, nebo na písek, o tom si asi taky budu moct nechat jen zdát, pokud tedy nebudu chtít sedět ve "stínu"... a rasistka taky nejsem, jen nesnáším ty, kteří se přiživují na společnosti, bohužel to z 90% sedí na cikány... :rolling_eyes:
11. zář 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, veřejný protest je prý v úterý, říkal mi to Michal, přinesl to z hospody, ale asi to bude pravda, protože to říkal kamarád co jeho máma vlastvní Princip a on tam píše...
11. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko,
a vy bydlíte v Želenicích? Já už si to nějak nepamatuju! My tam jezdíme každou sobotu k Michalovo babičce a ta už si stěžuje jaký je tam binec a křik a to je stará osoba, co mladí lidi...
11. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony se ty informace docela dost různí, tak jsem zvědavá co z toho bude!

Maki,
to ona nevládne počítačem a to tak že vůbec a v nemocnici teprve nastoupila po mateřské, ale prý se tam všichni bouří, což naprosto chápu!
11. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Prin, my jsme ze želenic, a babi má pravdu, je fakt, že se to tu horší, dříve to bývala hezká čtvrť a teď, ale ještě to jde, až se sem přistěhují tak to půjde do kytek... :angry:
a ten protest bude kde? a kdy přesně? my princip nekupujeme.... :unamused:
11. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych sla protestovat,klidne.Ale kdyz jsem videla,jak se rozhaneji protesty ve Sluknove,tak je to o zdravi.Je fakt,ze se do toho nasrali nackove,coz je blby,ale kdyby sli fakt jen obcani mesta,tak jdu 100%
12. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jak to tu zpětně trochu dočítám...jste stejně nasrakakaný jako my :rolling_eyes: :angry: .Člověk sleduje zprávy co se děje nahoře ve Šluknovskym výběžku a už je se v něm vaří krev a teď ještě tyhle info o tom,že Děčín bude taky obšťastněn problémovými přistěhovalci....no to je fakt na pos.... :angry: .Já myslela,že má vláda v televizi hubu plnou řečí,jak se to musí zastavit a zamezit vytváření ghet a ono hovno zlatá rybko pokračuje to dál :angry: .Já osobně teda si netroufnu lízt někam s dětma demonstrovat,ale kdyby byla nějaká ta petice na podepsání,tak do toho jdu .Nevíte,jestli se nenajdou dobrovolníci,co budou obcházet město s peticí?Už jsem takhle podepisovala proti slučování škol neb študáci obšancovali město a mě lapili na dětskym hřišti :sweat_smile: .
12. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jenomže já si nejsem úplně jistá, jestli petice v tomhle případě pomůže! To je něco jiného. Když si tady pronajmou byt a nebudou mít žádný záznam, tak podle mě, je se prostě nastěhují a město s tím nemůže nic dělat, protože v opačném případě je to diskriminace! :angry:
12. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k tomu hromdnému sestěhování našich "spoluobčanů" házím odkaz. http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/fakta-o-stehovani-neprizpusobivych-do-decina.html
To by mě zajímlo,co je na tom pravdy. Já jen můžu potvrdit,že do Bynova už se pár takových rodinek nastěhovalo :angry:
12. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Ty jo tak to bych si moc přála,aby to byly je domněnky,že se sem blíží invaze.Kéž by,kéž by :slight_smile: .Sice v tom článku nepíšou,že je to naprosto vyloučený,ale trochu uklidňující to je :slight_smile: .
12. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, oni sice píšou, že o tom nemají tucha, že by se něco takového dělo, ale na sociálce mají vytipované adresy, na soudu běží info e-mail od soudců a měšťáci v buse manžovi potvrdili, že to je pravda, tak tomu tedy nerozumím :confounded: :angry: :angry:
12. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bohužel je fakt,že když realitka ty byty pronajme, tak jen řeknou, že dostali zaplacenou kauci a zatím je vše ok.... že to jsou černí, za to oni nemohou, přece nebudou diskriminovat... :angry:
12. zář 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný :confounded: ,holky a nejtrapnější na tom je,že diskriminovaný jsou bílý,že :angry: .Jen člověk zaslechne info...a už se všichni bojíme.O děti,o majetky a v neposlední řadě i o holé životy...člověk nikdy neví co od nich může čekat a špatných zkušeností je nespočetně :confounded: .To že dělaj kravál....to by člověk ještě zkousnul,ale to je to nejmenší.... :rolling_eyes: .
12. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ta stranka nejde otevrit... :unamused:
12. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, musíš si kliknout dolů na úvodní stranu, mě se to takhle otevře
12. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári poznalas mě?? :grinning: :grinning:
Jela jsem do Hypky zrovna doplňovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je fakt divný, že by po soudu a sociálce běhaly info a primátor by to veřejně popřel???

http://usti.idnes.cz/clanek.aspx?c=A110912_132434_usti-zpravy_alh
12. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Terez :grinning: chvilku mi to trvalo, sestřenka má stejný auto, tak mě to trochu zmátlo, co tam dělá, když má být v práci:slight_smile:))

Veru no já tomu taky moc nerozumím, nejdřív jsem si myslela, že je to kachna, ale pak mi to začalo říkat čím dál tím víc lidí... možná jen nechtějí vyvolat paniku, tak to nejdříve ošéfují sami a pak to teprve pustí na veřejnost?? u nás v práci tenkrát při rušení celého provozu nejdříve byly taky "fámy", ty horečně vedení popíralo, a až když mělo zrušení dokonale připraveno do detailů, tak to teprve pustili "na veřejnost":frowning2:
12. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári jojo :wink: já si říkala, žes koukala "podezřele" :grinning: :grinning:
13. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěště se zeptám holky kterým jsou děcka bez plen v noci ,budíte je na čůrání??
13. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko,
tak já nebudím. Jednou jsem to udělala a když mi řekl že se mu nechce a chce spát, tak to nedělám! On se Jára vzbudí a řekne že chce čůrat, ikdyž zrovna teď máme období, že se mi počůrává občas! Už jsem se na to ptala a prý je to normální, že mají období, ale musí se vydržet a mělo by to brzo přejít! Tak doufám. Ono je to už nad ránem mezi 5-6 hodinou!
13. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že jsem pořád ještě Kindervajíčko :grinning:

Dneska jsem byla v poradně v porodnici, monitor mi museli natáčet dvakrát po hodině, takže mám dva kilometrový papíry se záznamem :grinning: Davídek se rozhodl, že natáčky prospí, nepomáhalo ani šťouchání a zlobení :slight_smile:
Jinak CS mám jen 5-6, kontrakce jsou, ale nepravidelný a slabý, takže na bezprostřední porod to zatím nevypadá. Doktorka mi teda udělala Hamiltona a doporučila, ať na to s mužíčkem večer skočíme, že to je ta nejlepší indukce :grinning:
A když bude Davídek tvrdohlavej a nenarodí se do týdne, tak 20. 9. nástup na vyvolání :slight_smile:
13. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, no právě - jestli to tedy JE pravda a primátor to v médiích takto popírá, tak potěš koště, oc to tu máme za vedení, že??

Ivčo, tyjo, ten se drží, to je masakr. Ale už to bude určitě jen pár dní, dnes přeji hezký večírek :slight_smile:

My ve školce pohoda už - od středy nebrečel, tak snad tuto fázi máme za sebou. Teď makáme na všem dalším, když on si to prostě musí TAAAKKK dlouho vše rozmýšlet :grinning: - a pak to zmákne levou zadní za minutu - jenže na tu minutu si pěkně počkám, no :grinning:
13. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxik dneska sotva stacil natahnout moldan a uuuuz jsem byla pryc :slight_smile: .Pak pry vubec neplakal.Delali krasny vyrobky,uz mam 3,koberecek z papiru (hned druhej den,co byl v novy skolce),vcera malovali vodovkama do nejaky hmoty (akrylatovy? :confused: ) kameny,dneska je vystrihovali a je to moc pekny.Taky vybarvovali ovoce a mracky a slunicko... :dizzy_face: Fakt jsem spokojena,jak se jim tam venujou.Mela jsem zrovna nahodou pokec s kamaradku,co ma holku ve tride na Staraku,do ktery nastoupil puvodne Maxik.Byla desne vytocena,ze se rano skoro chytla s ucitelkou.Ptala se ji,kdy uz
a) konecne s detma pujdou ven,ne jen na zahradu.Uca ji rekla,ze to bude trvat dlouho,bo deti neumej chodit za sebou po dvojicich. :confused:
b)kdy s nima zacnou konecne vytvaret nejaky vyrobky-jeste ani nemalovali
c)proc meli mit kartacek na zuby,kdyz si je po jidle pred spanim necistej-pry nemaj cas tem detem ty zuby cistit,takze tak pry za pul roku,az se to haranti proste naucej doma sami. :confused:
No ja sla do kolen a dekovala Bohu,ze jsme odtud vypadli!
13. zář 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maki takže na Staráku vše při starém.....Žádná změna k lepšímu- to je fakt průser co to je za metody učitelek!! :confused:
Ale podle mě je vše jen v lidech...

Verčo to zase Kristián je se vším hovovej raz dva - mamka moje mu řekla ať nejde do baráku s botama - tak se nafoukl a otočil se k ní zády, babi moje zopakovala slovo které jsem řekla já a šel jí plácnout, no dokážete si holky představit co to udělá se starou prababi, brečela a že je nemám vychovaný atd..Ale ono stačí, že i já mu něco nerozumím a hned na mě vychrlí - TICHO!! A po té mi jde zacpat pusu nebo při nejhorším jednu plácnout.. Jak tohle řešit??!! Snažím se vysvětlovat, občas mu taky jednu "lehce plácnu" a to se začne smát a tu situaci převracet na srandu.. Když řeknu to se nedělá, nebo to si nedovoluj babi je stará, tak on to hned otočí aby to vyhovovalo jemu!!!
On je pro sebe hrozně vychytralej, asi je to i tím, že je druhej a sourozenec je o dost starší, ale přeci jen ve 3 letech aby "mával" s námi nejde...
13. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 No,zrejme jo. :angry: Me to tak mrzi,vuci tem detem je to desne nespravedlivy....
13. zář 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
@makinka.1 Maki,můžu jen potvrdit.Janička nás zavaluje všimmožnym co ve školce dělali...když si vzpomenu na výroky z bývalé školky,že vodovky jim radši nedávaj a modelína je moc mastná a tříletý děti na akce mimo budovu nemůžou jít....když už dělali nějaký výrobek,tak jim s tim pomáhala učitelka,takže bylo naprosto jasný,že chtěli jen něco odevzdat rodičům a všichni do jednoho odevzdali doma naprosto identický výrobek(taky když to dělala jedna učitelka tak není divu :rolling_eyes: )Jako prostě to se nedá ani popsat.A opravdu je to o učitelkách,nedá se ani popsat jak fajn a v klidu jsou úči v Monte školce a s dětma umí úplný zázraky :slight_smile: .
@terezam22 Terez,zkus tu knížku Respektovat a být respektován :wink: ,neřikám,že zrovna já mluvim se svýma dětma úplně ideálně,ale když se pokusim vydejchat stres a opravdu s nima mluvim dle rad v knize,tak to na ně působí.Naše Jaňule je vychytrálek nejvyšší třídy :rolling_eyes: ta se prostě dobere svého :rolling_eyes: ,ale fakt na ní působí věty typu Janičko mohla by si to nedělat nebo mohla by jsi to udělat...samo se stejně musim opakovat jak zadrhnutej gramofon( a né vždy to moje nervová soustava ustojí :grinning: ),ale už se to budem muset naučit komunikovat v klidu neb začínáme mít potřebu naučit to i Jájinu(ta už se taky pěkně projevuje a nemůže bejt porád jenom TA malá,co jí všechno projde :sweat_smile: ).takže sumasumárum,když udržim sebe v klidu a na všem se s Jaňulí předem dohodnu-bez příkazů a zákazů- a trvám na tom to doržet(v klidu),tak spolupracuje bez problémů.Jooo a taky nám úča na tř.schůzce poradila fígl,že když dítě začne nějak ubližovat třeba mladšímu sourozenci(nebo komikoliv jinýmu),tak je dobrý věnovat pozornost oběti a nevšímat si útočníka,protože tim,že člověk začne věnovat pozornost útočníkovi(káráním),tak dosáhl svého - být středem pozornosti.Takže to teď doma praktikujem a zdá se,že je to na dobré cestě :slight_smile: .Jaňule totiž porád doráží na Jájinu,tahá jí(pak spadnou) nebo jí bere hračky :rolling_eyes: apod. A teď kouká jak z jara,že místo vynadání jdu pohladit Jájinu...stejně to teda zkusí znova,ale už má mezi tim delší prodelvy :grinning: .
13. zář 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Čoveče,tak podle popisu byjsi už měla rodit nejpzději hned :grinning: ,takže držim palce a zítra a´t je tu info o dalšim miminku :grinning: .
@verca111 Veru,tak je to OK :wink: ,koukám Petík je učebnicový chlap...vše si dlouze rozmýšlet :grinning: a pak to je raz dva hotovo :grinning: .Můj manža už si např. nekolik měsíců rozmejšlí jak mi spravit držak na šňůry na prádlo...a věřim tomu,že až si na to konečně vzpomene(podle něj rozmyslí) :grinning: ,tak to bude mít do dvaceti minut hotovo i s vrtáním do zdi :grinning: :grinning: :grinning: .
13. zář 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek