• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jj holky, tak u nás to samý, chlapovi něco 1000x řeknu, on že joooooo a pak prd, tak se jednou, dvakrát rozčílím, poté vyhlásím kuchyňskou stávku a někdy to pomůže, někdy neeee, třeba potřebuju zatmelit takové mini dírky co nechali zedníci, když dělali plastová okna.. no a když hoooodně prší, tak máme pak mapy pod oknem... tak zatím se držím na rekordu 2 roky a tři měsíce, kdy říkám, že se to musí udělat... ale prší hodně jen párkrát do roka, že.... :confounded:

když Dáda chce někoho plácnout, nebo taky kope, prostě je i vidět, že chce znát reakci, tak mu jí prostě plácnu zpátky a jdu od něj pryč, že to mamku bolí atd... u babičky postupuji ještě trošku tvrději, protože to si nesmí dovolit bít babičku nebo dědu...!! a u Zuzanky, sice jsem to nečetla, ale dělám to jako Bell, on když kolem ní běží a jednu jí zlehka hvízdne, tak se věnuju Zuzce a na něj jen hodím káravej pohled... manža ho poslední dobou dost omlouvá, že nechtěl atd, já vím, že kolikrát nechce, ale musí si začít uvědomovat, že když leží mimčo na gauči a on kolem ní skáče, že se to nesmí, že jí může ublížit :rolling_eyes: ale někdy je to těžký no
14. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...

@singid Klári,my už nemáme asi dva roky dveře u skříně v ložnici,práší se tam,ale já je tam prostě neumím nandat.Dále-v květnu se malovalo,atále jsou zacákaná okna.Nejspíš si budu muset půjčit štafle,protože jinak tam nedosáhnu.Na všechno mi odpovídá,že to jasně udělá,už se na to chystá...Dneska jsem zahlídla inzerát na hodinové manžela,už jsem si několikrát říkala,že bych si ho snad i zavolala,ono by se toho našlo víc-dvířka u skříňky v koupelně,vynosení bordelu z kumbálu...
14. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No Terez,nez jsem se vcera vratila ze sperchy,tak ti to tady Jana napsala presne tak,jak jsem to chtela psat ja :wink:
Je fakt,ze u nas je to hodne o me.O tom,abych JA zvladla ustat tu situaci,bo jsem nerv a kdyz neco rikam po paty a ono se to stale miji ucinkem zacinam zvysovat hlas a nekdy to fakt neustojim.Takze si tak nejak v duchu rikam,ze Monte skolka bude mit pozitivni vliv nejen na Maxe,ale potazmo i na me :grinning: .Kdyz uz ho tam clovek dava,chce to pokracovat v nastavenym modelu chovani i doma a o to se ted snazim i ja a myslim,ze i Maxik.Je tam tyden a uz je na nem (nebo na me? :grinning:)znt trosku jinej pristup,lepsi komunikace.Samo,ze ne furt,kdyz prijede domu je jako urvanej ze retezu,asi se snazi si vykompenzovat to klidny dopolko ve skolce. :grinning: Ale myslim,ze je to na dobry ceste.On je teda dost vyjimecne hodny dite-jak podotykaji vsechny moje kamaradky se stejne staryma detma-ale je fakt,ze jsem strasne rada,ze jsem zvolila tuhle alternativu,ne kvuli tomu,ze bych ho chtela nejak zklidnit,ale ze se nauci lip kominikovat a bude i malicko sebevedomejsi.Je povahove cely Roman,zekze to bude potrebovat.U Emicky budeme spis v Monte resit celkovy zklidneni...To ej mi jasny uz ted! :grinning:
14. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se pomalu chystám, zítra beru Járu už po obědě ze školky a jedeme k našim na Moravu, jsou tam hody a jako každý rok, i letos jdou kluci v kroji...Rostík teda bude mít premiéru :sweat_smile:

No my teda máme fajn školku a nemůžu si stěžovat, fakt ne a jak tak čtu, tak je to asi výjímka, což by ale být neměla! No mě učitelka teda Jarouška chválí, poslouchá, je vychovaný a chytrý (snad mu to vydrží) :grinning: a asertivní...super vlastnost do života, akorát přesně jako Maki, je to o mě, takže mě někdy ta jeho asertivita přivádí k tomu, že křičím, nebo teda i řvu občas! Já mám hodně sytý hlas sám o sobě a když ještě trochu přidám, tak sousedi asi spíš slyší mě než děti...no nevím :grinning:
Každopádně musím ale říct, že k babičkám se chová hezky, nikdy jsem nemusela řešit, že by jim říkal nebo dělal něco co se nesmí, a ikdyž zlobí doma, tak když jsme někde jinde, tak většinou poslechne, tak snad se výchova ubírá správným směrem, ale rozhodně si nemyslím, že bych byla matka roku, to fakt ne...
14. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak všem přátelum a známým :slight_smile:,teda kdo jeste nevi,sice jsme na začátku,ale doufáme,že konečne dojdeme ke zdárnému konci a na začátku kvetna budeme 4 :slight_smile:.jsme 6+3tt....................tak nám držte pestičky,at je vše jak má :slight_smile:
14. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@nattally držíme palce!!
14. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@singid -dekuju moc :slight_smile:
14. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt!!!Jupí držíme palečky:slight_smile:
14. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Natt, super - držíme, co máme :slight_smile:
14. zář 2011 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
natt,
super, tak hlavně ať všechno dobře dopadne! :sweat_smile:
15. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju všem holky.doufáme :slight_smile:
15. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak tu pořád ještě straším, dneska další monitor, kontrakce na něm byly ještě slabší než v úterý :angry:
Davídek se prostě rozhodl, že nevyleze, dokud ho nevyženeme indukcí Ten mi teda dává, ten náš boban :grinning:
15. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsme šli s Dádulkou ven, a byli jsme tam přesně 15 minut, pak se na motorce rozjel po mírném kopečku, na jehož konci mezi dlažbou a asfaltem byla 30cm mezera, do tý vlítnul přením kolem, přeletěl přes řídítka a rozsek si bradu... holky kdybyste viděly ten let... myslela jsem, že má komplet po předních zubech, ale bral to bradou (naštěstí?), krev mu kapala na tričko, no domů jsme se vraceli jak od Stalingradu, hysterák jak prase, to jsem ještě nezažila, a protože dneska nespal po o, tak mi doma odpadl v náručí, vyčerpanej od toho řevu a od 17h spí...malá s ním soucítí, neb od těch 17h zase řve ona, asi prdíky
kdybych nekojila, tak si dám panáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@nattally Posílám gratulaci a držim palce ať je vše OK :slight_smile: !
@prin Prin,vy máte fakt dobrou školku :slight_smile: ,na místní poměry opravdu jo.Stačí,když si čteš Princip,tak Borovskýho maj snad v každym čísle fotky z nějký akce...to prostě jiný školky nemívaj a když tak jenom jednou za čas.Taky vim,že se tam angažujou maminky do rady rodičů...některý znám :grinning: .... a ty by jim za rámeček nedaly,že by se k jejich dětem někdo choval jak nemá nebo,aby školka v něčem zaostávala.No jenže to jinde až takmoc nefunguje :rolling_eyes: ,bohužel :rolling_eyes: .
@singid Sin,čoveče a neřachnul se i do hlavy :confused: ?Je mi jasný,že jseš ráda,že aspoň jedno dítko chrupe.Ale já po podobných megapádech holky chodim cvičně budit,jestli je vše OK.Tim tě nechci vyděsit,u nás to taky vždycky bejvá usnutí z přehršle zážitků a z uřvání z bolístky.Jájina si tentokrát udělala megabouli nad okem v obočí :rolling_eyes: a Janička si málem urazila hlavu o náš noční stolek neb blbla a spadla z postele :rolling_eyes: .
15. zář 2011 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak se s váma zatím děvčata loučím, před chviličkou mi rupla plodovka, tak pomalu vzbudíme Páju, odvezeme ji k babičce a hurá rodit :slight_smile: Takže nakonec na vyvolávání nedojde, jupííí :grinning:
16. zář 2011 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivanavorlickova držíme palce:slight_smile:))
@bellatrix13 Jani jj, dávala jsem na něj bacha, chodila jsem k němu a cvičně do něj žďuchala, pak se počůral, neb jak odpadl, tak jsem mu nedala ani plínu, hele převlíkla jsem prostěradlo, svlíkla mu kaťata,celou dobu seděl na zemi a vypadal že spí :grinning: ale pak se probral, řekl mi, že má bebí, které si udělal "tam" a že chce mlíko, tak snad dobrý, o půlnoci přišel taťka, tak opět ukazoval bebí a opět mlíko.... ale mě teda z toho šoku dneska bere migréna jako prase... :rolling_eyes:
16. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo držíme palečky a myslíme na Vás!! :wink:
16. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bellatrix13 ,dekujuuuuuuuuuuuu
16. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanavorlickova ,myslíme na tebe :slight_smile:
16. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 ,Bell,jj segra je nebo byla v rade rodiču,ted nevim,protože naše Bára už je prvnáček..............a fakt to tam meli krásný,každou akci :slight_smile:
16. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme úspěšně po trhání nosní mandličky. No řeknu vám, nic moc zážitek, ještě teď mi z toho není dobře. Nejhorší je okamžik, kdy vám oblblé dítě dají na lehátko a vezou ho od vás na sál a vy víte, že bude za chvíli v narkóze. A pak ten návrat "polomrtvého" dítěte, kterému z nosu i pusinky teče krev... ale je fakt, že za půl dne je to o moc lepší a druhý den, jako když se nic nedělo. Tak nám držte palce, ať ta muka aspoň opravdu k něčemu jsou a Dáda nemarodí a začne papat.

Dneska jedeme k sestřence na oslavu narozenin, tak se odreagujeme.
17. zář 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivanavorlickova Ahojky, psala jsem ti už na FB, jak na tebe myslím, teď už máš miminko u sebe a já se moc těším, až se nám přijdeš pochlubit s fotkou :slight_smile: Gratuluji :slight_smile:
17. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
vypadá to,že se meteorologové trefili a bude hnusně...
Včera jsme měli celkem pěknej den,byli jsme u tchána na obědě a na výstavě na Libverdě.Bylo to docela pěkný,i počasí vyšlo.
Akorát Šimonek si stěžoval chvilema na bříško pak měl průjem.V noci běhal na záchod dost často,ale naštěstí nemá teplotu a už vypadá líp.Snad jen něco blbýho snědl nebude to žádná viroza,kterou bychom mohli chytit i my ostatní.
18. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmmm,my chteli jit dneska.Jenze prsi a vsem se nam tu spustila ryma.Teda Max moc nerymuje,ale zase prestal mluvit.Jsem na vazkach,jestli ho dat do skolky.Nema teplotu,jen obcas zakasle a preskakuje mu hlas.Tak nevim...Zrovna zitra maji jit na Letnou do skolky pozorovat housenky motylu.Bych byla rada,aby to videl....
18. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanavorlickova Tak kde je mimčo ?! :grinning: Měla si zvolit nějakého inernetového zprostředkovatele :grinning: !
@makinka.1 Maki,Janička jde zítra taky na housenky,přehodila jsem jí pátek na pondělí :wink: .Jinak add rýmička...těch si teď ze začátku asi trochu užije,Janička jí měla první tři měsíce co chvíli,teď bych řekla,že je to o něco lepší,ale stejně má rýmu Vandička,takže by tam nebyl rýmovej sám :sweat_smile: .Já to dělám,tak že dokud nejni rýma zelená jak brčál,tak je školkoschopná,dokonce jsem i za začátku nebyla líná doběhnout k dr.,ale pokud měla rýmu a neměla žádný další příznaky zhoršování,tak byla uschopněna a jen jsme to měli sledovat.
18. zář 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenik_25 Leni,tak hurááá :slight_smile: a ťuk,ťuk,ťuk,aby to odstranění mělo co nejdřív dobrý účinek.Dej pak vědět,jestli se to bez madličky lepší......když už jsem se viz výše rozepsala o těch rýmičkách....uvidíme jak bude probíhat zima :confused: .Docela mě to zajímá jak odolávaj děti, s a bez mandličky, školkový rýmy :confused: .
18. zář 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Bell,
já si nestěžuju, jsem spokojená a zrovna mi paní učitelka nabízela, jestli nechci být v radě rodičů, což o to, ale nemám hlídání, tak jsme se dohodli, že příští rok kdyžtak jo, až budou kluci větši! Ale že bych se tam zase hrnula, tak to taky ne! :sweat_smile:

Sin,
taky si užíváte, já jsem ráda, že Járovi je motorka malá a nejezdí na ní, ale zase na kole, tak nevím :slight_smile: Ještě že jsou děti z gumy jak říká můj manžel :sweat_smile:

My se včera vrátili od našich...bylo to fajn, kluci šli oba v kroji, foto dodám později, večer máma hlídala a tak jsem mohla s Michalem, ségrou a švagrem si jít zatancovat...byla dechovka, cimbál, super! Fakt jsem si odpočinula :sweat_smile:
19. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Ahoj a díky. Určitě dám vědět, jestli je to bez mandličky lepší. A doufám, že ano.
19. zář 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Zeny,v DDM v Brezinach je burza hadru!Uz balim pytel na prodej. :slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 ,
byla jsi tam videna :slight_smile:,já tam byla už :slight_smile:
19. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek