• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@nattally tys tam byla???Nebo kdo me zase videl?
19. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já te nevidela Hanka :slight_smile:
19. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,zeny,ja se s vama loucim.Admini me smazali a tak se presouvam opravdu jen na Emimino a na facebook.Kdo ma zajem,na FB si me najde.Me cele jmeno je Martina Sušerová.Tady koncim.
19. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maki1970 Coze???? A proc jako? :angry: :confounded: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
20. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Dnes jdeme tančit! :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki??? Jak to??!!
20. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a nespletli se?
20. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokám že tu je hodně žanských co tu nadávají na adminy. Zrovna ráno se tam nekdo rozciloval nad Ikarkulkou.
Maki copak se stalo?
20. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radsi budte opatrny.Oni jsou vsude!!! :grinning:
Zablokovali me proto,ze jsem olajkovala album kamaradce Souce,ktera je na prvnim miste v poctu "lajku".Ano,je pravda,ze jsme ji na to prvni misto dostaly my,holky 37+,ktere jsme hromadne emigrovaly z kobyly uz davno,protoze se nam tady z toho chtelo blit.aby se Karkule chytla za rypak,jako protest proti tomu,co se tu deje!Zase me odblokovali,ze pry to by "omyl"Kdybych jim nenapsala peprne,co si o nich myslim,tak by me neodblokli.Ale to je jedno.Uz me to tady stejne sere a odblokovani jsem vyuzila pouze k tomu,abych si vsechno smazala a rozloucila se.Zase me zablokuji,protoze jsem jim napsala,jaky mam nazor na zdejsi pomery.Takze ahoj.Kdo chce,jsem na Facebooku. :wink: Cau Makinka.
20. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak už jsme z porodnice doma, Davídek je zlatíčko, kojíme jako o život a pěkně nabírá :slight_smile: Narodil se v pátek 16. 9. ve 13:02, vážil 3370 g a měřil 51 cm. Dneska měl 3290 g, takže jsme dostali pochvalu, jak se hezky blížíme k porodní váze :slight_smile:
A dostala jsem od mužíčka za synka krásný zlatý prstýnek se zirkony, oba moji kluci jsou prostě miláčci :slight_smile:

Jinak porod teda masakr, voda mi sice praskla sama, ale ani po osmi hodinách se pořádně nerozjely kontrakce, tak jim doktor pomohl vyvolávací tabletou. Těch zbylých pět hodin jsem myslela, že umřu, kontrakce najednou silný jako blázen, ale po změnu jsem se pomalu otvírala. Tak mi PA pomáhala odpouštěním zbytku plodový vody a ručně mě otvírala. Myslela jsem si, že jim tam vyletím z kůže, chudák tatínek náš, ještě teď má ode mě na předloktí hluboký drápance a kousance...
Takže u mě teda rozhodně neplatilo, že druhý porod je rychlejší a jednodušší, znovu jsem nastřižená a šitá a drahouškovi jsem už na sále důrazně oznámila, že pokud někdy budeme chtít třetí dítě, tak jedině adoptovaný :grinning:

Jo a rodil mě doktor Kaplan a i přes ty bolesti jsme měli docela srandu :slight_smile: Když mě dneska pouštěl, tak říkal, že domů nepůjdu, že se mnou za ten svůj dlouhej pracovní víkend zažil takový legrace, že si mě tam ještě chvíli nechá :grinning:
20. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ivko gratuluju, Davídek je krásnej a určo za tu "chvíly" útrap stojí :wink: :wink:
Chlap se teda pochlapil :grinning: hmm takovej krásnej dárek :wink: ( on má teprve první dítě, nebo z předešlého vztahu nějaké?)

Maki Tys psala i na jiné témata viď myslím si, tak kdo ví co se jim nelíbilo??!! Ale jako "omyl" no jasný na FB Tě máme :grinning:
20. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Moc gratuluju!!!!Hodne stesti!
20. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova gratuluju!!!!!!!Jsem ráda,že jsi byla s Petrem Kaplanem spokojená.je fajn
20. zář 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Gratulace!!!!!!!
jo s Kaplanem je sranda, mezi kontrakcema si na sale rikali vtipy. Uplne s tebou citim, ja mela porod to same az na tu plodovku, tu mi rupli tam.
20. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ja chodila na veteranky 37+,ale je to uz skoro rok,co jsme se odstehovaly na Emimino.Sem na Kone jsem chodila jen kvuli vam.
20. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak papa!
20. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki pa :wink: :frowning2:
20. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova - Vééélká gratulace, Davídek je krásné miminko, tak ať vám dělá vééélkou radost :slight_smile:
20. zář 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivčo,
velká gratulace a Davídek je opravdu krásný chlapeček, tak si ho hezky užívejte!
21. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez, Davídek je přítelovo první vlastní dítko, navíc syn a pokračovatel rodu :slight_smile:
21. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ivčo tak je to fajn :wink: o to víc se bude snažit! :slight_smile:
21. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Ahojky, mrňousek je kouzelnej, vypadá jak housenka, jak je zabalenej :slight_smile: Gratuluji. A porod teda masakr, to by opravdu člověk u druhého dítěte nečekal... je vidět, že to není pravidlem, že by to podruhé bylo lepší. Tak hlavně, že už jste všichni v pořádku spolu doma.
21. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Tak posílám obrovskou gratulaci :grinning: ! Teda chápu tvoje rozladění po vyvoláváku :confounded: ,po něm fakt přijdou kontrakace v takových vlnách...nebo spíš návalech,že má člověk chuť lízt po zdi.Ale máte to za sebou :wink: a teď přijdou krásy mateřství s mrňavym miminkem :grinning: .Přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a alespoň trochu klidné noci :slight_smile: !
21. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, prnďa se vám fakt povedl :grinning:
a vyvolávačka fakt masakr, já teda nemůžu porovnávat, neb oba porody jsem měla vyvolávaný, ale naštěstí oba krátký, takže číst tohle před těhotenstvím, tak snad ani děti nééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ženská vydrží hodně co? tak se hlavně opatrujte a o to víc si to užívejte
22. zář 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je asi fakt markantní rozdíl mezi přirozeným a vyvolávaným porodem. Vím, že to tady už kdysi psala Makinka a teď to čtu znovu :slight_smile:
22. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova ,gratuluju k Davidkovi :slight_smile:..mám se opet na co tešit :slight_smile:...........me nestačilo ani deset čípku :frowning2:,tak co tam budou delat se mnou ted,jsem zvedavá :slight_smile:
22. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zdeni,abys se nedivila:slight_smile:)))))))
23. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, už nakupujete vánoční dárky? Já zatím uvažuju, co Danečkovi pořídit. Tohle není špatný tip, co?

http://www.trihorse.eu/zirafi-zebriny-pro-deti/milacek-rodiny-zirafi-zebriny-p01-00015.htm
23. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Leni my zrovna včera byli v dračiku a koukali co by se hodilo k vánocům, zatím jsme koupili autíčko Bleska a Buráka (velikost angličáka) a takový velký bublifuk s plácačkama, že to Dáda chytí do pacek, mává s tím a dělá bubliny, bubliny miluje ale ještě do normálního bublifuku neumí foukat :grinning: :grinning: táta mu to chtěl dát hned tak jsem ho zbrzdila, co pak k Vánocům vymýšlet dalšího že... :sweat_smile:
24. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jistě už většina z Vás ví, že prodáváme byt. Důvodem je stěhování k našim do baráčku. Momentálně jsme snížili cenu a dolů už se nám moc jít nechce, protože je tady opravdu spousta úprav. Kdybyste o někom, kdo shání byt, věděly, budeme moc rádi, když mu přepošlete odkaz na náš inzerát.
http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/3+1/decin-decin-xxxii-boletice-nad-labem-csl--partyzanu/1781695068
24. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek