• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@singid ,jen doufám,že to bude hrc frc,ale nadeje si nedelám :slight_smile:
24. zář 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezam22 Zlatíčko:slight_smile:)
25. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári:slight_smile: od rána se ptal kde je mašinka, viděl přípravu dortu:grinning:
Tak se odpoledne dočkal :wink:
26. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,chodíte na plavání kojenců?Zkušenosti.My chodíme malé je 7m a moc super . :slight_smile:
1. říj 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eidrnova asi jukni spíše na FB tam nás najdeš:slight_smile:
7. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem už nikdo nechodí????
6. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally ne ... všichni jsou na FB :wink:
7. lis 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,muzu se pridat ?? a je tu nejaka tehu maminka s TP okolo cervna ?? :slight_smile:
22. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
přeji všem maminkám, snažilkám i těhulkám krásné vánoce plné dětské radosti ze stromečku a dárečků a úspěšný Nový rok 2012 :slight_smile: .
23. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobrý den holky najdu mezi váma kamarádku na pokec na procházku s prckama? V Děčíně bydlím rok ale ještě jsem nikoho nenašla. Mám dvouletého chlapečka Matěje :slight_smile:
2. led 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak máte mezi sebou další novou maminku z Děčína :slight_smile: Jen tu nikoho neznám, tak jsem se chtěla seznámit s nějakou jinou maminkou, abych tu nebyla pořád tak sama. Akorát už nemám mimí, mám 3,5letého syna a je to pěkný raubíř, co si budem povídat :slight_smile:
15. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka.z.loun
Ahoj, také tu nikoho neznám, přistěhovala jsem se v červnu. Ráda bych občas s někým žašla na prochajdu nebo na kafe, je to hrozné nemít tu nikoho...
15. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vítám vás tady,ale trochu vás zklamu,většina osazenstva se přestěhovala na Facebook z důvodu přílišného kádrování příspěvků od admina a vlezlých čumilů,co si jen chtěli počíst a pak dále po městě pomlouvat.Pokud hledátě nějaké kontakty na maminky z Děčína,tak doporučuju na FB Bazárek pro maminky z Děčína.Můžete tam dát stejný dotaz na seznámení jako sem, případně výhodně nakoupit či prodat věcičky pro děti :slight_smile: .
18. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik všem maminkam,jsem tu nova tak nevim jak to zde pochoduje :slight_smile:
1. kvě 2013 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizinka2008 ahojda, takhle diskuse je hodně stará ... nevím, jestli je tu někdo, kdo by ji oživil ... jsme na FB
2. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek