• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, tak jak to čtu, jedna flaša bude málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ponožtičky nemaj chybu!!!Teda to jsou zážitky, jé kdyby pořád byla jen taková legranda:slight_smile:).
To tuhle si to ke mě štráduje malá a pořád se na mě usmívá a pak se mě tak zahryzla do palce a pořád se usmívala, potvůrka, vyčůraná!

Dneska jsem byla prvně na keramice, holky s předškolníma děckama :slight_smile:)), ale bezva, jen sem čekala kdy příde instruktorka, pohladí mě po vláskách a řekne: "Máš to hezký, Petruško" a nepřišla, nepohladila, sakra, no má to cenu chodit tam dál?????!!!!

Hani, to jsem zvědavá na fotečky, já se chystám někdy příští týden do těch Teplic, mě právě ty fotky co nabízeli v Bělásku taky nic neříkaj, nechci je hanět, spusta lidi z nich má určo ra´dost, ale já na to nejsem. Jo a taky teda tam byli za dobrou cenu. Hele kdybys chtěla vyfotim ti malou na analog, bude teď hezký počásko, tak někde venku na listí, mohlo by to bejt pěkný :wink: , chystám se tak na tu svojí.
9. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,pracka je tu po mamce,pocitam tak 12 let ji bude,Whirpoolka plnena horem.Tenkrat jsme je kupovali nejak strejne.Tu moji ma bracha o patro vys a taky uz asi mesic nepere,ze pry divny zvuky.Tak se holky domluvily,ze presluhujou uz moooc dlouho.Jo a pustila louzicku,sice malou,ale pustila.Takze je vazne nemocna.
9. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, no to bys byla hodná !!!!! Ty fotky od tebe jsou super, takže se někdy můžem slízt někde venku na listí a ty naše holky vyblejskneš :slight_smile:
Jinak teda s tím chválením - tys ještě nepochopila, že nás - ŽENY - nikdo už nechválí ? Že se musíme pochválit samy ??? :confused:

To např. dneska přišel Kája z práce a zeptal se mě, jestli už jsem se koukla na ty sranda maily co mi poslal (denně mi jich chodí tak cca 20-30 i víc) a dneska mi i on poslal pár z práce. Koukala jsem na něj šokovaně, KDY jako si je mám asi tak přečíst, když k PC mi dovolí jít dítě pouze když spí nebo když se začte do knížky a já se k PC nepozorovaně přiblížim :angry: . Jinak ani čas neni, když spí, tak tu trhám rekordy v uklízení a vaření na čas a on si myslí, že já na tý mateřský mám asi tak si číst maily :angry: :angry: ... tak to hned schytal :grinning:
A přitom sám, když má hlídat, tak si nejdřív dojde na záchod, převlíkne se, nají se a pak teprve můžu milostivě odejít, aby on se mohl z plné části věnovat Lucince. Že já jím utíkaje před dítětem, potřebu vykonávám skoro s dítětem na klíně .... to prostě neví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježíííííš to jsem se zase rozkecala. No asi to všechny znáte :slight_smile:

Maki, máte asi psychicky propojený pračky, to je sranda :grinning:
9. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, Vendulku vyfotím zítra, slibuju. Jo a udělala jsem si radost a koupila myslím všecny díly Zvěrolékaře Jamese Herriotta v antikvariátu, tak aspoň budu mít co číst.
9. říj 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno, kdepak jste???
Musím se pochlubit, že jsme včera byli asi po roce s manžou v divadle, bylo to prima odreagování :dizzy_face:

Jaké máte plány na víkend? Má tady být ME v canicrossu, tak se půjdeme podívat, dnes večer je průvod s loučema ze Staráku na zámek, bude tady i pontonový most přes Labe a exhibice armády. Má být i pěkné počasí :sunglasses: . V sobotu je tam od 13 hodin Pohádková cesta pro děti, tak snad to stihneme, manža má ještě 2.zápas. Brrr, já bych do vody nevlezla, ráno hrají 1. zápas v 8 hodin ve venkovním bazénu,brrrrrrrrr.

S těma spotřebičema je to hrůza, mě také pomalu odpouští pračka, máme jí už asi 10 let, takže se na novou celkem těším. Ale zatím celkem drží, letos jsme vyměnili čerpadlo, ale vydává hrozné zvuky :unamused: Kde jsou t yčasy, kdy pračka vydržla 20 let i více.....
10. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky se chystam podivat na pejsky.Tak pracka je definitivne po smrti,voda z ni vytejka rovnou ven...
10. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Kami - také jsme se na ty akce chystali,ale bohužel jsem přišla o hlas,takže budu asi ležet doma.No,ležet - v rámci možností.Andrejka pojede se ségrou a sestřenicí na chatu,tak si aspoň užije hezké počasí.Vojta je na tom stejně jako já,takže až v noci přijede,budeme si tu zkuhrat oba. :slight_smile:

Maki - tak ať ve věčných lovištích pozdravuje tu naší - je tam teprve druhý měsíc,tak holky pokecaj. :slight_smile:

Jinak holky jsem jak pravá hysterka,napsala jsem po internetu všem možným doktorům,co jsem našla i na všechny kliniky,skoro nikdo s tim nemá zkušenosti a odkazujou mě na Motol.Tak snad máme fakt tu nejlepší péči.Ráno mi psal doktor,kterýmu jsem do meilu poslala i všechny zprávy od doktora,tak se mě snažil uklidnit,že to snad bude dobrý. - Asi jsem fakt hysterka. :angry:
10. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIla, nejsi hysterka, jsi pouze zodpovědná a starostlivá mamča. Alespoň máš jistotu, že jste v péči odborníků v Praze. :wink: Brzo se uzdrav, marode.
10. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den

Mílo, myslím na vás. Vím, že je to těžké období, ale snaž se myslet pozitivně. Je to "jen" podezření a vy i Kája už jste toho dokázali kupu a vždycky jste měli štěstí. Bude to tak i teď. Určitě. Nechceš se stavit, aby ses trochu rozptýlila nebo nechceš se jít projít?

Zdeni, souhlas. Ráda se někdá zúčastním :wink:
10. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že na pejskách se asi potkáme.

Mílo a opravdu nejsi žádná hysterka, máš starost, miluješ Káju, to je normální. A Motol je fakt dobrý!
10. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
pokud budete mít chuť, jukněte se na první nástřel manželových stránek. Jako koníčka má truhlářství - výrobu nábytku a kuchyní a myslím, že je fakt šikovný :dizzy_face: http://www.dc-team.cz/
10. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem vám vyfotila Vendulku s naušničkama, a první samostatné otočení na bříško.

Mílo to je normální, reaguješ jako zodpovědná maminka která chce pro své dítě to nejlepší, já bych jednala stejně.
10. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rya - fotky jsou nádherný,opravdu vypadá v těch naušničkách rozkošně. :slight_smile: A to otočení bylo náhodný,nebo opravdu zabrala ručičkama?Je to šikulka,už na ní budeš muset dávat bacha. :wink:

Já vim,že by takle reagovala každá,jenom mě přišlo takový hezký,jak mi ten doktor odpověděl,jako když se uklidňuje malá holka. :slight_smile:
10. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kami,vypadá to úžasně,hlavně mě zaujal dětský pokoj ( jsme zrovna po rekonstrukci kuchyně,takže na tu radši nekoukám,ještě by mě mrzelo,kdybych našla lepší :slight_smile: ),přemýšlíme o té palandě.Musíme teda na to nejdříve našetřit nějakou tu korunku,ta rekonstrukce nás vysosala a teď chceme mít nějakou rezervu kuli léčbě Káji,kdyby to bylo potřeba,ale určitě to ukážu manželovi a popřemýšlíme.
10. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mílo žádná náhoda už 14dní se o to snažila vždycky na bok a zase zpátky a teď se jí to konečnně podařilo byla moc spokojená ještě u toho povídala. Jo teď už jí nemůžu nechat bez dozoru je hrozně mrštná.
10. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je šikulka,je pěkně mrštná.Moc gratuluju k pokrokům. :slight_smile:
10. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,jasne,ze nejsi hysterka,to by delala kazda z nas.Ja plasila s usima a to vlastne o nic neslo.Taky jsem studovala na netu vsechno,co jsem nasla.Jo,pracce to nakazu,az pojede na posledni cestu... :grinning:
Vendulka vali!A jak ji to slusi!
Kami,ty detsky pokojicky jsou krasny,az bude Maxik potrebovat stul,tak se na vas obratime!No a vestaveny skrine,to je parada!Jen je nemame jaksi kam vestavet... :grinning:
10. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
k tomu alkoholovému večírku bych se moc ráda přidala, ale ještě kojím, tak příště :wink:
Jinak jsme byli v plavání. Bylo to super, ale co mě pěkně nas...bylo to, že šel semnou i Michal se podívat a udělat nějaké fotky a normálně platil 35,-kč. Prý je to nově, a musí to platit všichni, tak jsme se ptali jestli si teda může aspoň zaplavat a nemůže protože bazén je až od 10hod. Lidi toho prý ale zneužívali když se plave v pozdějších hodinách. By mě kleplo. Nejde o ty peníze, ale o to, že zaplatím 1000,-kč a ještě tohle! :angry: :angry: No, ale aspoň že se to Jardovi líbilo a těšíme se zase!
Říkal Michal že napíše Raškovi... :slight_smile:

Rya,
:sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak to me to plavani vytaci a to tam jeste nechodime.Jestli to bude jen od 8,tak na to asi kaslu,protoze ho kvuli tomu nebudu budit.Je to moc brzy.
10. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki neboj,termínů maj hodně,my zase chodili jenom odpoledne a marně jsem se snažila dostat na dopolední termín. :unamused:
10. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila01,
to jo, ale ted dělaj pro takové miminka od 6 měsíců jenom v 8hod. ráno, taky jsem se na to ptala. Ale je fakt, že nám to zatím vyhovuje!
10. říj 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ona bude zmena casu a budeme vstavat o hodinu driv,takze nam to mozna taky bude vyhovovat :unamused: .Ja teda nevim,jak se s tim Maxino vyrovna-teda spis ja :grinning: Ma v hlave docela hodiny.Hlavne rano.
10. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Prin,tak já jsem chodila na jaře a měli jsme to ve třičtvrtě na 2 ve vodě,pak pokračování jsme měli ve 2 ve vodě a teď to třetí máme od 1 ve vodě.Ale to jsem se odhlásila. Asi to teď po prázdninách udělali jinak,ale je fakt,že v 8 ve vodě je dost šibeniční termín.Já bych to nestíhala kuli školce. :unamused:
10. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam behem 2 mesicu jit na 3 hodky denne do prace a to prave rano.Takze nevim,jak bych to udelala.Ale jeste to neni jisty,tak to zatim neresim.Buhvi,jestli nas na to plavco vubec vezmou,kdyz je tolik deticek.
10. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
hlásím opět teploty, rýmu, trochu kašel.... :frowning2: :unamused: :angry: :cry: :rolling_eyes:

Prin, teda vy jste ptáčátka, ale když vám to vyhovuje :slight_smile: , na to placení za návštěvy už si stěžovali holky co chodili s nám a nic platný, jim o těch pár kaček taky nešlo, ale naco platí babička, která nejde ani v plavkách??? No, ale zase je chápu, že mi češi jsme vyčůránci a jestli tam šla celá rodina a naskákali jim zadarmiko do bazénu, je to těžký...

Rya, téda vy jste parádnice, moc hezký fotečky, dostali jste na ouška Framykoin? Nám se to hojilo i s ním docela dlouho, skoro tři tejdny :frowning2:

Milo, jakápak hysterka, maš starost o svůj pokládek, kdo by neměl???

Maki, upřímnou soustarst :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspoň budeš mít krásnou novovu pračku :wink:
10. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,teda kdepak jste?Užíváte víkendu?Já jo,zrovna jsem vypravila Andrejku k našim na chatu,taťka se vypravil do města ( musí mi dát do pořádku auto před tou Prahou,ať nemám ještě nervi z cesty - koupí dálniční známku,doleje vodu,olej a tak ),za chvíli dám spát Káju a vidim to na gauč. :slight_smile: Snad se taťka do té doby nevrátí,to by bylo po klidu. :wink: Navaříno mám ze včera,takže pohoda,odpočinek. :slight_smile:
11. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, gratuluji k prvnímu otočení, kdy přesně? Daneček se poprvé otočil zrovna včera dopoledne a od té doby to dělá pořád a směje se u toho, líbí se mu to :grinning: A náušničky máte nááádherné, fakt moc krásné, hodně se na Vendulce vyjímají.

Makinko a kde pracuješ?

pbauer, koukám, že ta nachlazení se pořádně točí. Tak přeji brzké uzdravení! :wink:

Mílo, ahoj, odpočívej, potřebuješ to :slight_smile: Myslím na vás.
11. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
malá je lapším doufám, že to vydrží tentokrát déle!!!

Holky, právě jsem dodělala svíčkovou a mám tu omáčku nějakou chycenou, prostě cejtim, jako kdyby byla trošku přismahlá, já se na to vy............ :angry: a to to mělo bejt na zítra překvápko pro taťku, tak nevim jestli neudělám radši novou :unamused:

Tak pa a všem hezkej víkend!
11. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem,

na dnešek byla šílená noc včera spala Vendulka přes docela dost a pak to podle toho vypadá.

pbauer mám doma Bactroban tak mám používat ten, myslím že to má docela dobrý jem jedno ouško je trochu červené ale nechá si to ošetřit. Tak ať je malá co nejdřív v pohodě.

Leni taky včera dopoledne, je to šikula sice jí to jde jen na pravou stranu ale už ví jak si vytáhnout ručičky a dělá to jakmile má příležitost.

Takže všem přeju pěkný zbytek víkendu, já si zatopila v krbíku, Vendulka má pořád rýmu a přijde mi že se venku docela ochladilo.

Byl se někdo podívat na tom caniscrosu???
11. říj 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jsem byla,videla jsem par zavodniku na kolobrndach,psi byli moc pekni,kazdej jinej.Ohari i seversky psi.Bylo tam lidi jak...jak psu! :grinning: A taky jsem tam videla hejtmana Sulce.Vojaci tam meli nejaky cvico s pejskama,ale to jsme prosvihli.Je tam polozenej pontonovej most,da se prejit na ten poloostrov.Udelala jsem i par peknejch fotek.Bylo pekne,ale od Labe docela zima. :wink:
11. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek