• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky...no ona se probrala sama, volala nám, my chtěli, ať si zavolá záchranku, aby jí řekli, co a jak...tak že na sanitu to není, ale ať určo přijede na vyšetřiní, krev a tak...tak jela taxíkem...všechno vyšlo ok, ale ale jsme v šoku všichni...tý jo, kdyby sebou sekla blbě a bacila se do hlavy a byla bez sebe delší dobu...se mohla otrávit a nebo to mohlo bouchnout...a to jestli si pamatujete, jak před časem vybouchl v Hradci ten plyn a nějaký ti mrtví tam myslím taky byli...tak ona s kámoškama v tom domě bydleli před tímhle privátem...vystěhovaly se kvůli ní, páč ona šla sem do tohohle novýho bytu a ony už by to samy neutáhly...jim zachránila krky...a teď tohle :confused:
19. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to měla štígro :astonished: ! To má nějaký extraštěstí nebo anděli strážný :astonished: .
19. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, to máme dneska ale venku zase tmu a ošklivo... dneska to na vycházku nevpadá :frowning2:

Laro, tak to je fakt štístko, že se probrala sama. Díky bohu! A udělala dobře, že se nechala vyšetřit. Vůbec nechci domýšlet, co se mohlo stát. Ale nestalo se, to je hlavní.
20. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, ságra měla fakt štěstí, hlavně, že to dobře dopadlo. Chudák holka.

Já mám doma 2 marody - nejenom že manžel je od konce roku na neschopence s přetrhanými vazy a nohou v sádře, ale marodí i holka. Od včrejška kašle, dnes jsem jí vyzvedla z družiny, oči měla jako králík, teplotu 38,3 st., před chvílí už 38,6 st. Dala jsem jí nurofen a je v posteli chudinka moje. Za chvíli půjdu na neschopneku i já - to bude doma "ponorka" :grinning: . A potom ta výplata :angry: .
20. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellatris: no ja jsem byla taky rozhodnutá kojit třeba i do dvou let, ale Dája už pak moc nesála jen žužlala a strašně vyvádšla, když jsem ji prso vzala - takhle je klid a možná mimčo na cestě :slight_smile:

larakroft: to měla opravdu ségra štěstí!!!
20. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaverka jeste nema plno, ale pry toho ma hodne. Sestricka se ho ptala, jestli mne vezme a on pres ni vyzvidal, kdo ho doporucil - tak jsem rekla, ze internet :grinning:
20. led 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kamčo, s tou nemocenskou je to teď děs běs, takže chápu. To je asi nejlepší si na to čerpat dovolenou.

Mirando, díky za info.
20. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami to nezávidím, takhle mít doma marody...snad to bude brzy dobrý, aspoň s Eli ať je to brzy dobrý.
Mira: v pondělí na Tebe budem myslet, ať UZ dobře dopadne a potom celý těhu :wink: ...
Laro: ještě, že to dopadlo takhle a ségra je v pořádku. Radši nedomýšlet co se mohlo stát. Až z toho mrazí, když popisuješ jak se stěhovali, odkud a teď tohle. Ještě, že má andělíčka strážníčka ať se o ní stará dobře hooooodně let.

Dneska bylo pěkně hnusně, já strávila celej den v práci. Taťka byl doma takže válčili s Madlenkou spolu a zvládli to :slight_smile:. Manža dokonce plánoval rekonstrukci a docela se mu povedlo.

Konstatovala jsem, že asi odbouráme druhý spaní a první posunem na později. Madlenka sice přes den usíná v poho v 11, to spí tak 1,5-2 hodiny a potom od 16 spí asi hoďku, ale pak jí dávám spát kolem 19-20hod a ono se jí nechce usnout. TeĎ zase byl vyrvál takže asi budem muset vydržet dýl dopoledne a večer bude chodit dřív. Pokud totiž odpo neusne, třeba u tchýně nechce spát tak večer usne bez problémů. ASi to bude tím spaním odpo, že jo? Máte zkušenosti mamči co máte starší prťata? Maki jak spíte vy? ještě 2x?
20. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský, všecky zdravím,

Simce, my máme klasickej polední klid po O, takže v poledne jde do hajan, spí 1,5 -3 hodinky a usíná v 19,30 a budí se kolem šestá až půl sedmý ráno, docela se nám to osvědčilo, že jí to tak vyhovuje, vyjímky ale samozřejmě jsou.

Bella, teda ještě, že to takhle dopadlo!

Kami, drž se, teď žádný extra stresy, teď jsi nejdůležitější TY!!!
20. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: tak jsem si přečetla co se tu za tu dobu událo a mám z toho hlavu jak pátrací balo'n....to jsou věci!!
Jinak mi v pondělí u dr.s Kristíkem,měl mít to první očkování,ale není ta očkovací látka skladem tak mám volat koncem příštího týdne.Váží 5,350kg,tak jsem ráda,chci kojit zase 6měsíců plně no a pak minimálně rok i víc,ale to se uvidí jak bude chtít,každý dítě je jiný,Jíru jsem kojila do roka.
Jinak je Kristík pěknej vzteklina,nevydrží dlouho sám,jak ho položím a nechám samotného tak po chvíly začne řvát jak na lesy no a po vzetí do ruky a přiložení k prsu se začne na mě culit a je úúúplně v pohodě,tak teda nevím jestli to už je stracený a bude to máminej rozmazlík :grinning: tohle Jíra nedělal ten vydržel sám v postýlce,Kristu přenáším z pokoje do pokoje aby měl pořád někde rozhled
21. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska máme za sebou Rákosníčka i plavání. Obojí super, fakt nás to oba baví. A zítra zkusíme poprvé solnou jeskyni. Docela bych chodila pravidelně, prý je to fajn a dobrá prevence proti nachlazení a tak... Nemáte někdo zkušenosti? Máme to přes Rákosníčka, tak budeme platit 100 Kč dohromady za sebe i za dítě.

Terezam22, máte moc hezkou váhu :wink: A s tím křičením a následným usmíváním na maminku... je prostě mámin brouček. Daneček tedy vydrží být sám, myslím když ho dám spinkat. Dokonce si sám pouští natahovacího hracího medvídka a s tím po probuzení vydrží i půl hodiny. Ale přes den, když ho třeba krmín (já z flašky), tak se taky přes ten dudlik culí jak měsíček na hnoji.
21. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, psala mi ta fotografka, má celkem dobou akci:

Dobrý den,
KK-Studio chystá od 26.1.-14.2.2009 zvýhodněnou fotoakci na portrétní fotografie. Na celem fotosetu tak ušetříte cca 400 Kč
Blíží se Valentýn a vy můžete své lásky podarovat originálním dárkem. Jedna se o 5Ks fotografií za celkovou cenu 650Kč. V ceně je práce v ateliéru, výsledná úprava a retuš na PC, CD s fotografiemi a 5 Ks fotografíí ve formátu 13x18cm. Vybrat si můžete z cca 20-40 záběrů, ze kterých si sami vyberet 5 fotografií, které následně upravím dle Vašho přání. Je zde možnost i jiných odstínů fotografie...sepie, hnedý nádech, černobíla.....
Akce je v poměrně krátké době, tak moc dlouho neváhejte. Mám tu zkušenost, že termíny jsou rychle plné.
www.kk-studio.cz
kotzova@kk-studio.cz

Přeji krásný den
KK

Bell, nebyli jste dnes na světýlkách? Měla jsem pocit, že jsem tě zahlídla, když jsme se střídali.

Leni, my chodíme do s jeskyně s Běláskem, cena stejná a program podobný jako světýlka, máme tam tu stejnou tetu a chodíme tam skoro ty samý holky i dětičky, jsme moc spokojené.

Jo a holky do konce ledna má VZP akci na očkování a cvičení s miminama, zkusím najít odkaz.
21. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce: děkuju, taky se tesim na pondeli az budu vedet, ze je vse OK.

add spani: Daja vstava/la mezi 7-8h a do roka jsem ji davala vetsinou spat dopoledne cca do 2h po probuzeni - vetsinou usnula v kocare pri prochazce (dopoledni nakup) - ke konci roku uz prestala usinat, vetsinou spala maximalne hodku a pokud usnula pozdejii budila jsme ji nejpozdeji do 12h na obed a pak jsem ji vetsinou zase davala spat do 2hodin po probuzeni nebo do 13h. Odpoledne spava 1-2,5hodiny a to ji budim nejpozdeji v 15:30h. koupat chodime v 19:45h a pak hned do postele a vetsinou do 30minut usne, ted i sama po pohadce, a spi az do rana :O. No ale kazde dite je jine a hlavne se deti meni, takze to nechci zakriknout, ale zatim nemame zadne problemy se spanim ci usinanim.
21. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík Kristík teď usnul bez nakojení,zkrátka se uřval...no nevím přes ten den nedělám fakt nic jinýho :sweat_smile: než,že ho konejším,vydrží opravdu chvilku sám s ohrádkou a hracíma blbinkama :slight_smile:

jo v lékárně u polikliniky měli akci na vitamíny 100+30 zdarma 238kč bylo to minulý týden,ale určitě to budou jěště mít,byly to asi marťánci,či něco podobnýho

já VZP mám tak uplatním očkování na Jiříka proti žloutence stálo mě to 1500kč,prý do 1000kč to proplatí
21. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinka zacinam poznavat decin: dnes jsem se stala majitelkou mestsko karty :slight_smile: - mam tam uzasnou fotku (podcepicni rozcuch :grinning: :grinning: :grinning: )
21. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se Ti tu líbí mirando?no jo foto mě čeká na občanku :confounded: taky to bude horor...tvářit se neutrálně a přitom inteligentně :grinning:
21. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mira: díky za zkušenosti. Dneska sem malou nechala dopo dýl vzhůru, dala sem jí oběd kolem poledne a pak do postýlky, usnula hned :slight_smile: a spala 2 hoďky...večer byl problém ji udržet, ale vydržela a usnula hned po koupání a nakrmení, okamžitě byla tuhá :slight_smile:
ona přes den spávala dobře, usínala mi hned, ale když sem jí dala spát dřív než kolem 16hod tak neusnula, potom jak říkám hned, ale teď poslední dny už se jí nechtělo potom usínat večer, byla schopná vydržet do 20,30 - 21 a to je pozdě. Takže sme to zkusili a asi bude spát jen jednou.
JInak dneska nám dorazila sedačka, hned sme jeli k babi a odvízt taťku do práce a líbí se asi nejen rodičům. Už v obýváku v ní malá seděla a byla spokojená :slight_smile: a to je hlavní. Hned v ní i usnula, ale jen na chvíli, pak doma nebyl problém ve spánku pokračovat.

Zítra se těšíme na plavčo, minulý týden sme nebyly a příští týden zas nejdem, jedem v neděli na hory tak to malé trochu rozhodím, ale pak už snad budem zas chodit pravidelně.
21. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova,no v Bělásku jsem byla,ale šla jsem do herny.Nakonec jsem od tej paní (tety),co tam s náma vysedává nechala ukecta ať zkusim světýlka v pátek,tak tam asi na ty páteční zajdu.My zatim chodíme jenom s držením(ale bez tak dává přednost jenom lezení)....respektive chodíme jako čáp,tak nevim jeslti se tomu dá říct chůze :sweat_smile: a že prej ty nechodící maj v pátek.No tak uvidim,každopádně se mi tam moc líbí.Na tu solnojodovou jeskyni bych byla vcelku taky zvědavá :dizzy_face: .
Jooo a kde sídlí ta fotografka?Že bych jí zkusila :slight_smile: .O tom jak jsem dopadla ve slavnym osk-artu už znova ani nemůžu psát neb bych se znova pořádně nasr... :angry: .

A k tomu spaní....naše Puclinka nějakym zázrakem spí jen jednou denně po o,tak nevim jestli je to další vývojovej skok nebo jestli je to tim,že s ní po o chodim každej den ven v dešti,v mrazu,v každej slotě...vyspí se tak hoďku a půl-dvě někdy i tři podle únavy.Dopoledne vydrží už celý bez spaní a odpoledne taky.Večer už tak kolem sedmý začne kňourat a v půl osmý už jí mám u prsa vykoupanou,párkrát nasaj a vytuhne.Spí zasejc až do osmi půl devátý ráno,ovšem s nočníma přestávkama,že jo no :unamused: ,ale tak už jsem se smířila s tim,že dokud budu kojit tak to lepší nebude.Každopádně už mám nohy ucouraný až u zadku,jak jsem každej den venku dvě tři hoďky :grinning: .
21. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezam,my máme to samý už od narození.Jsme s malou jak lišejník(symbioza houby s řasou :sweat_smile: ),nemůžu bez ní ani na krok,takže na mě musí vidět i když jdu na záchod a děsně se tomu chcechtá jak tam dřepim :sweat_smile: .Taky jsem jí musela furt přenášet z místnosti do místnoti sem tam :confused: .Teď mám v obýváku ohrádku a v kuchyni cestovní postýlku,kterou převážim tam kde potřebuju něco dělat,aby mě viděla. :confused: Když si hraje s tátou,tak v krátkejch intervalech se musí jít spolu na mě podívat a občas oželí i to hraní a prostě mě musí pozorovat u vaření stůj,co stůj :sweat_smile: .Prostě rozmazlina :fearful: .
21. led 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,v kolk jdete na plavčo?Vy to máte hned po nás,že jo,estli si to pamatuju.My chodíme na 9,15 :slight_smile: .Jo a do Běláska se zasejc někdy domluvíme,ju.V pátek zajdu na ty světýlka,tak estli by si chtěla taky,třeba?Jinak teda pak až přivezete vichr z hor :sweat_smile: .
21. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak my máme zase další skvělý zážiteček za sebou - včera jsme byli s Ondrou v kině na KOzím příběhu, což o sobě samo bylo už pěkným zážitečkem (zapomněla jsem koupit popcorn, no ale i tak to celkem šlo, jen ke konci už byl mírně zpruzelej... večer jsem to všechno pěkně nahnala do pelchů (usnuli brzy), takže jsem šla kreslit žábu (chybí mi do jednoho obrázku)...no a najdenou děěěsnej řev z pokojíčku, no jo, naše větší hysterka se poblinkala pěkně na pyžámko a do peřinky...pak v průběhu večera zlikvidoval postupně všechny vršky od pyžam, který máme, dvě peřiny a prostěradlo (jaksi tvrdošíjně odmítal blinkat do přistrkovanýho kyblíčku). Jak noc pokročila, blinkání vytřídal průjem, takže postupně byly zaneřáděny všechny spodky od pyžam, co jich doma máme, dvě prostěradla a další peřina. Jak si miláček neodpustil strkat pazoury do těch zas*anejch gatí, taky byly omatlány i ty ttrička, co jsem mu dávala místo zablitejch vršků k pyžamům. No a završil to tím, že několikrát přiběhl na ten záchod )kde bylo naněkolikrát použito Vaniše na kobereček zabraňující promrznutí nohou), takže se v koupelně suší asi 4 páry fuseklí. Pohromy se daří jakž takž omezovat až s nasazením Mackových plen (od 5 h ráno do 9 zvládl zlikvidovat Mackovu spotřebu na 3 dny). My se fakt nenudíme :angry:
22. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme za sebou solnou jeskyni. Jsme prosolení od hlavy až k patě a hlavně bych spala. Daneček teď šel spát, tak to jdu zakápnout taky.

Včera mi psala Makinka sms, ať vám všem vyřídím, že tu není, protože má něco s počítačem a je na čas offline. Prý tak do začátku února. Má prý absťák a asi umře, že nemůže na pc :grinning:

Pbauerova, mně se tam taky moc líbilo. Bylo nás tam 9 a bylo to fajn. Akorát nemáme program. A docela mi to vyhovuje. Procházím se tam s Danečkem nebo se vykuluje na dece položené na té soli a hrajeme si.

Laro, chudák malej poblinkanej. Teda vy jste měli ale co dělat. Daneček mi před chvílí poo ublinknul do kapsy u kalhot. Vůbec nevím, jak to dokázal :grinning:

Jdu spát.
22. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell: na ty světýlka jdete na ty druhé? Od 10,15? Já musim ráno do práce :frowning2: ale když bych stíhala tak bych asi dorazila :slight_smile:. POkusím se :wink:...ale pokud jdete na ty dřívější tak ty nestíhám :frowning2:.
22. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,no já jsem dostala rozpis programu a tam je,že v pátek jsou světýlka jenom 9-9,45h :confused: .Ve středu jsou tam psaný dvoje hned po sobě.Takže jdu na tu devátou....i když nevim nevim,jak se vzbudíme :frowning2: .Když tak to tam omrknu a šli by jsme spolu až až přijdeš z hor,ju :slight_smile: .

Laro,to zas máte nějakou vítěznou serii,co? :confused: Neštovice,Markéta,průjem :confused: ...........a co klouzačka,přišla aspoň ta,už?
22. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nestíháme :frowning2: v práci mam bejt na osmou a nevím na jak dlouho to bude. Obhlídni to a příště půjdem kdyžtak s vámi :slight_smile:
Jinak plavčo máme od 8,30 takže před vámi :slight_smile: asi sme se oblíkali a vy svlíkali vedle v šatně :slight_smile:
a co Puclinka líbilo se? Madlenka dneska byla nadšená.
22. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tááák,no to jsme se museli minout v šatnách,to jo :grinning: .My jsme poznat podle oranžovýho kočáru u recepce ...i když příště už asi zase pojedu vozmo,teď jsem po dvakráte vyšla ven z plavečáku a padal nějakej humus a já samozřejmě bez pláštěnky neb máme na kočár ten xlanďáckej,což je takovej neskladnej slídovej stan,takže ho opravdu táhnu jen,když tuším slejvanec jako blázen.Jinak Puclina světe div se dobrý......já to nějak nechápu,proč si to přes vánoce rozmyslela a najdnou se jí to plavčo líbí :dizzy_face: .Je fakt,že ke konci už trochu pokňourala,ale jen tak malinko,nikdo si toho ani nevšim a nechala se zasejc znova rozesmát.Je to záhada s těma dětma.
Hele to už chodíš do práce od půl roka?To máš dobrý,já holt dokud budu kojit,tak nemůžu ani ke kadeřnici :confounded: .Ovšem s návratem do práce to mám na prd úplně neb mi samozřejmě po roce propadli všechny odborný zkoušky i psychotesty,protože jsem dělala noční a dvanácky,tak jsem šla na rizikový těhu okamžitě po potvrzení těhu.Vzala jsem si teda tu dvouletou mateřskou,když byla ta možnost,ale návrat bude krutej samá zkouška no budeto stát za h.... :confounded: .
22. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEchodím do práce na plnej úvazek, ale mám dohodu a jdu jak je potřeba a samozřejmě jak to jde. Někdy je to dost na palici, protože se to moc nehodí, ale pokud to jen trochu jde tak slíbím, že dorazím.
To je dobře, že se puclině plavčo líbí.
My teď ven moc nechodili, teda dnešek byl výjimka to bylo krásně, protože já v tý inversy malou radši netaham...tenhle humus fakt nemusim. Ale jak se to vylepší tak šupem s kočárem :slight_smile:.
22. led 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a popřát pěkný den.
My za chviličku razíme na autobus a pak na další autobus... jedeme za kamarádkou až do Huntířova. Tak jsem zvědavá, jestli Daneček nebude protestovat, že je v busu tak dlouho. Kdyžtak si ho vyndám z kočárku a bude koukat z okýnka.
Papa
23. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my dnes byli na vejletě na Bobřím potoce kouknout na vodopády jestli budou ledopády a už to nějak poroztálo, ale vejšlap pěknej, pak obídek v Bělý u rubníka, ňam, jsem kantáre :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek