• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
terezam22: Na Decin si zvykam, je to preci jenom trosku mensi mesto nez Hradec ... uz nejsem nejmladsi a tak zmeny snasim hur :rolling_eyes: Ale vcera jsem prozkoumala palvecky areal - a bylo to super

No mne s tou fotkou na mestskou kartu prekvapily - tam si totiz foti rovnou a to jsem naprosto necekala
23. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Mirando měla jsi se zeptat my bychom ti to řekli :wink:

U nás vše ok, tak vás jdu jen pozdravit a jdu za Vendulkou :slight_smile:
23. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Leni tak co cesta busem?jak jste to zvládli?

phauberova kde na Bobřím potoce?Jsem ostuda nemám ponětí kde to je??

mirando no Hradec se mi líbí jo a mám tam kámošku z Opočna.Loni já těho jela na dovču s kámoškou a dětma do Jičína jsem to vše odřídila a jely jsme i do Opočna,ale přes kotěhule Hradec byl nějakej rozkopanej či co...
23. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ryangi: no, kdyby clovek vedel na co se ma zeptat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo ahoooj, jak se vede?

Terezam, super, cestu tam prospal celou, cestu zpátky skoro celou, byl hodňoučkej. Akorát v Huntířově fakt jak na "vídrholci" a já neměla čepici, takže zahřejvám dodatečně uši teď doma a podporuju to vnitřně horkým punčem :grinning:
23. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tereza: Ja pochazim z Horic v Podkrkonosi - a v Hradci jsme s manzou byleli 4,5roku a preci jenom, kdyz uz jsem posledni rok a pul byla doma a projizdela Hradec s kocarem a vsude spousta znamych, prace atd. Ted mi to tady chybi... ale Decin se nam moc libi

a taky by mne kdyztak zajimal ten Bobri potok :grinning:
23. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenik,jejda Huntířov,to je kousek od tej naší chajdy na Brložci :grinning: .Do Huntířova jsme chodili nakupovat...dřív..teď si dovezem na chajdu všechno z tesca :confused: .Jinak vídrholec je to děsnej cestou z Huntířova k Brložci stojí větrný mlýn,tak asi věděli proč ho tam postavili :grinning: .
Jinak Bobří potok.........ten by mě taky zajímal?Kde,že se to tady v Děčíně vynachází? :confused:

Simce,no já jsem to nemyslela,že děláš na plnej úvazek,to je jasný,že jen na částečnej :slight_smile: .
23. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, a jak si se vlastně ocitla tady v tej naší kotlině? :sweat_smile: Jako Hradec je dobrej,větší,že jo no.Ale Děčín je fajn a máme tu CHKO Labský pískovce a Národní park Český Švýcarsko a taky CHKO Český středohoří a když popojedeš kousek za město,tak ještě CHKO Lužický hory.Prostě od všeho něco :sweat_smile: .A těch vejletů,co se tu dá pořádat,jéje.Ani v důchodu to tady nebudeš mít ještě všechno projitý jak je tu hezky :dizzy_face: .
23. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
konečně se k Vám dostávám. Měla sem návštěvu, kámoška je těhu tak sme to všechno probírali. Já manžu v práci ona taky :slight_smile:.
Jestli myslí pbauer Bobří soutěsku, tak tam je nádherně. Tam jezdíme každej rok zjara, to je tam krásně...moc hezkej kus přírody.
Nas zitra ceka baleni, v nedeli dopo vyrazime smer Pec :slight_smile: ..uz se tesime....Bell jak dorazím ozvu se a vyrazíme do Běláska, jak se Ti dneska líbilo? Byly ste?
23. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,jj byli jsme.Moc se nám líbilo,takže jsem si hned zaplatila členství :slight_smile: a mám tu zas desky s dalšíma básničkama a písničkama,co se používaj při cvíču na světýlkách :slight_smile: .A tchýně z toho byla zase celá pohoršená :grinning: neb jí přijde naprosto zbytečný dávat někomu peníze za to,že si tam může dítě hrát.......no prostě..kojení je zbytečný,plavání je zbytečný,cvičení je zbytečný a hraní si s dětma v kolektivu a setkávání maminek je už tuplem zbytečný :grinning: ,to jsem si zase vyslechla :grinning: :grinning: :grinning: .Vůbec nejlepší by bylo nechat malou sedět na křesle u ní celej den v zahulenym kanclu :angry: .No prostě .......určitě budu do Běláska chodit často,maj tam bezvadnej program až Puclina povyroste,tak už ani nebudem stíhat všechny ty jejich činnosti :sweat_smile: .Ještě bych taky někdy prubla tu solnojodovou jekyni,tak by jsme se pak mohli třebas spolu domluvit,co ty na to? :slight_smile: Jinak přeju hezkou dovču a tiše závidím :wink: .
23. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell určitě, tu jeskyni už taky dlouho plánuju. Ráda se domluvim. A vy tedy budete chodit jen pátek na světýlka nebo i středu? Když s tim takhle předem budu počítat, tak bych asi šla....poku zase nečekaně nezavolaj z práce jako včera, což mě vytočilo, ale nedalo se nic dělat.
No já mám s tchýní taky někdy veselo, ale to je už asi jejich úděl nebo co...naštěstí manžel je normální.
Jo jinak asi po dovče se nějaký den domluvím a možná bysme malou zkusili k Tvému manželovi...měli bysme před roční prohlídkou zajít k zubaři a pořád nevím kam, a Ty pořád tak hezky vychvaluješ :slight_smile:.
23. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, mě někdy příde dost zbytečná tchýně :grinning:

Bobří potok s vodopádama je kousek na Vakeřicema, měřili jsme to s tátou je to z DC přesně 31 km, zkusim sem hodit nějakej odkaz. Simce, to se holt poznaj tůristi :wink:
24. led 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak koukám, že už tu jedno ranní ptáče máme, tak se přidávám. Kdepak je to Danečkovo spaní do 8:30-9:00? :grinning: Už vstáváme maximálně v půl osmé. Brouk šel spát večer asi ve čtvrt na osm a poprvé se vzbudil až v šest ráno na jídlo. Tak jsem se radovala, že by pak mohl dospávat a měla jsem peška :frowning2: Tak tady strašíme už docela dlouho. Tak to je snad lepší, když se vzbudí ve tři a pak spí dál.

Dneska jde prďola sloužit k našim a bude tam na noc. Hip hip, máme volno :slight_smile:
24. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Péťo, Bobří soutěsku znám. Když jsem jezdila na tábory do Verneřic (nejdřív jako dítě, pak praktikantka), tak jsme nikdy nesměli vynechat tenhle výlet. Je tam hezky.
24. led 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zbezne jsem vas docetla...
Ja jsem mela absenci, neb jsem minulou nedeli najednou mela vysoke horecky - 39°C a ejhle, on to zanet prsu... No hruza, byla jsem jak matoha, prso me bolelo, manzel me dovezl do nemocnine, tak mi dali oxytocin a na horecku paralen, jenze to nestacilo, chodila jsem denne k moji gyndr na KO a v utery jsem po vysledcich krve, jestli zanet mam nebo ne, dostala ATB... Ale muzu kojit, tak je to OK.
Byla jsem pak 5 dni s Petikem u rodicu, protoze bych to tady pres den asi hlavne ze zacatku nezvladla. Uz je mi hej, dobiram ty leky a v pondeli uz pujdu i ven.
Dneska jsou Petovi 3 mesice, hrozne to leti. V PO jdeme do poradny, nase dr taky nema tu hexu, takze se domluvime kdy... Odhaduji, ze mame pres 8 kg...
24. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Tak kluci mi odjeli na Starák plavat,Kristík spí

pbauerova díík za odkaz :slight_smile: určitě v létě tam vyrazíme

já výletím moc ráda,celý dětství jsem byla v turisťáku,no ale můj chlap na to moc není.Tak dost výletů děláme s kámoškou a dětma,Jiřík miluje Tisý skály a Komáří vížku.Mýho manžu berou spíše veteráni tak jeho výlety směřují směrem muzea a vše co je spojený autama a motorkama :grinning:

bell no jo tchýně a rady v "dobrém" to mám za sebou....

Teď mě ale namíchla moje rodina...kdybych to psala včera budu sprostá :astonished: .....Stále řeší jméno Kristíka!!!
Proč jsem ho dala,že Jiřík je teda po manžovi a tchánovi a Kristík měl být po mým strýci.Upřesním můj strýc děti nemá,je svobodný mládenec scela závislý na své matce!!No tak to včera babi a strýc řešili,no moje mamka mi říká ať se s nima nehádám,babi je po operaci srdce a dost chytlavá to je holt to stáří...ale včera už jsem vypěnila a strýcovi řekla,že mohl mít svý děti a ty si mohl pojmenovat po sobě... No né??!!

Jinak jsou hodný,šťastný,že se pravnoučat dožili,děda pak říká buďte rádi,že jsou kluci zdraví..ale tyhle názory mě drtí!

teda Verčo no to sis "užila!tohohle se bojím!

jo včera měl Kristík 4měsíce :slight_smile: :wink:
a já večer jela s kámoškama na pizzu,nakojila jsem,Kristík usnul ani nemrknul.Pak jsme jukly do Škuneru a na 1h ráno jsme byly doma a Kristík spal!Já telefon celou dobu v ruce :grinning: no bylo to fajn po dlouhý době...
24. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím kdo se ptal na tu fotografku, teď jsem si na to nějak vzpoměla, tak je tedy bohužel až z Teplic.

Terez, popisovat reakci tchýně, že holčička bude Dorota a případný chlepeček by byl Olda(Oldřich) tak bych byla sprostá ještě dnes a to už je malé přez rok!!! Pokud budu ještě někdy těhule, info tohoto typu jim bude odepřeno a klidně jim i připomenu proč, protože jak mě tenkrát vytočila, no a už zase pěnim, jen na to vzpomínám :angry: :angry: :angry:

Kristiánek je moc hezký jméno (nic proti, ale těch Tomášků, Adámků, Ondrášků je už tak nějak moc, každá změna je vítaná)
24. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova :slight_smile: souhlasím :wink: no taky mi kámoška vyprávěla o reakci tchýně na jména dcer...

jaký je Tvý jméno?je mi divný Tě oslovovat příjmením :wink:
24. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,no jasný,že se zubama k manžovi,kam jinam také,že :sweat_smile: .Tak pak se dohodnem :wink: .Manža řiká,že čim dřív tim líp.Chodí se sice až v roce podle průkazky,ale klidně se může už i v půlroce(pokud už jsou njaký zoubky)...a pak samozřejmě dodržovat preventivní prohlídky dvakrát ročně.On ty děcka bez tak spíš na tom křesle povozí :sweat_smile: ,ale pro něj je důležitý,aby se u něj nebáli a až jim tam bude muset v tej pusince něco dělat,tak ho do tej pusy pustí ....a nepokoušou :grinning: :grinning: :grinning: .Takže se přijďte povozit :grinning: a snad se Madlence obr v bílym bude líbit. :sweat_smile:

Verca111,ty brďo ten zánět a horečky jsem měla taky :confounded: .Malá ve třech měsích najednou začla v noci spát a i z ničehož nic asi i míň pít a já neodsávala a tak z v nestřeženém okamžiku se mi udělala retence a bolelo mě prso jako blázen,začlo to pěkně rudnout a hned mi vylítla teplota na 38 a stoupala vejš a vejš,tak jsem honem volala obvoďačce a ta mě poslala nejdřív na gyndu(měla jsem před tim ještě i klíště,takže jsem hned si nebyla jistá) na gyndě mi dala hned ATB nějaký při,kterej se prej může kojit.Měla jsem je na 5 dní a odsávala respektive doodsávala,aby mi prsa nezůstávali plný no děs,jo a ještě s těma horečkama jsem po gyndě letěla k tej obvoďačce na test krve na klíšťovku :confused: a bylo to na začátku července vedro jak prase,malou samozřejmě sebou :rolling_eyes: .No fakt děs.Tak ti přeju,aby s ti to ž neopakovalo,musela sis prožít svoje,viď :confused: .
24. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo,Simce,s těma světýlkama no zatím v pátek neb prej je to pro ty menší lepší,tak nevim zkusim se jí zeptat v čem je fígl,jestli můžem i ve středu :slight_smile: .Ale v pátek jsme tam byli jen ve třech zatim,co ve středu jsem tam zahlídla těch maminek povícero :slight_smile: .No prostě se zeptám :slight_smile: .

Jo a tchýně a jména,která schvaluje přibuzenstvo.......k tomu se snad ani nemůžu vyjádřit :angry: .Držim se hesla,co je komu do toho jak se budou jmenovat děti,které si sama porodím,že :sweat_smile: .Takže Jaňule se jmenuje Jaňule po mě a hotovo :sweat_smile:,máme to hezky srovnaný od J ...manža je Jára já jsem Jana a malá je Jana a případné další děti budou samozřejmě taky od J......ať je taky nějaká legrace.Jen ty mamogramy na kapesníkách...to už bude horší :grinning: :grinning: :grinning: .
24. led 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíííš monogramy jsem samozřejmě chtěla napsat ne mamografy :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš já už píšu blbosti jak koukám :confused: .Holky jdu spát,hlásím osmý zub a devátý se tlačí,malá už zasejc druhou noc nespí a teď jsem jí uspávala hodinu a půl :frowning2: .Teploty nemá, průjem taky ne,ale je ukňoraná a nerudná porád všechno hřiže jak o život a budí se ....už aby ta blbá stolička byla venku :frowning2: .
Dobrou
24. led 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a ještě k tej Bobří soutězce....tak mám takový intenzivní pocit,že už jsem tam byla :sweat_smile: jak tak koukám na ty fotky :sweat_smile: .Na,již výše uvedeném,táboře ve Verneřicích,co by děvče v nejstaršim oddíle :sweat_smile: .To už je let sakriš :grinning: .Vedoucí jsem na táborech dělala taky,ale inde ve Verneřicíh jsem byla jenom jako dítko :slight_smile: .
24. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
hlásím se pod dlouhé době...........taky nám leze stolička už třetí týden,už mi z toho hrabe,nespíme,rýma jak blázen,manža věčně v práci,do toho mi umřel táta,no des,melu z posledního,no musim to hold zvládnou,jak já závidim těm kdo mají babičky

tchýně nekomentuju,stejnak si to delám po svém,vyslechnu,odkejvu a je to :grinning:

bell,
co ty prášky na zuby,jeste se to dává?????????? :wink: ,myslim takový ty malinký,jak nám dávali ve školce

mejte se krásně,jdu ospočívat dokud spinká,aspon chvíli............páááááááááááá
25. led 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny vás zdravím a přeji hezký večer :slight_smile:

Tak my už máme prďolku zase doma. Od včerejšího dopoledne byl u mých rodičů a fakt to tam miluje. Přišli jsme tam a on byl pořád z babičky a dědy unešený a pořád se chechtal.

Verčo, téda, zánět prsu, to musí i bolet ne? :frowning2: Jinak Petřík je fakt krásný chlapeček, pořád jsme po něm s Bobem koukali a pochvalovali vám ho. A Adam je teda fešák, toho musej holky nahánět, co?

Terezam, já vím, že to zamrzí, ale takovéhle názory ostatních bych vůbec neřešila. Kámoška pojmenovala chlapečka Tadeáš a taky pořád doma poslouchala nějaké poznámky. Já chtěla dát holčičku (kdyby byla) Johanku, ale to vůůůbec neprošlo.

Petro, jméno Dorotka je nádherné :slight_smile:

Bell, posílám gratulaci k dalším zoubkům. Teda to už je fakt zubatka, to se jen tak nevidí v 9 měsících :slight_smile: Danečkovi je dnes 7 měsíců a nemá ani jediný :slight_smile:

Natt, upřímnou soustrast. To je mi vážně líto :frowning2: Smutné :frowning2: A tatínek byl nemocný, jestli se můžu zeptat? A ať zoubek brzy vyleze, stoličky jsou prý nejhorší.
A myslíš Zymafluor na zoubky? Takové ty malinké bílé prášečky, co se dávají od půl roku? My jsme je od doktorky dostali. Prý Daneček ani nemusí mít zoubky, dává se to klidně i předtím, než vyrostou, ale ne dřív než v půl roce. Už je dokonce sám cumlá a moc ho to baví :grinning:
25. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattaly upřímnou soustast...včera též zemřel tatík mého švagra,je to smutný... :frowning2: vždyť ten věk jěště na to není aby museli opustit své blízké
25. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Bell, ja mela presne prubeh i lecbu, jak to popisujes - vlastne i pricinu - no desny!!! Ale vcera uz jsme meli rodinnou oslavu v restauraci a dnes jsem uz sla na prochajdu a je mi docela fajn... ;)

Leni, dekuju, ja jsem s vami chtela jeste prohodit par slov, ale bylo hekticno, musela jsem tam v koutku kojit otho lidozrouta (8 kg asi - zitra v poradne uvidim)... To maspravdu, Adam je frajer, ale on holky moc neresi (zatim!) :slight_smile:

Jmena deti to je vzdycky orisek, ze? Bud jsou tradicni v rodine - Arnost III. a pod, nebo se rodicum nelibi ta, co dame, ja si taky myslim, ze to je vec rodicu miminka. My Petikovi pracovne rikali Hugo, ale je Petr po tatkovi, jenze svagr je taky Petr a ted mi vsichni porad meldujou, at mu dame aspon toho Huga jako druhe jmeno - a ja tedy nevim proc!!!

Natt, to je mi moc lito, uprimnou soustrast.
Memu tchanovi minuly vikend umrela pritelkyne, je to neprijemne, je mi ho moc lito, bydli sam na chalupe...
25. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Natt, přeju upřímnou soustrast, je to hrozný, když nás opoušzějí naši nejbližší...mně babička umřela už před 4 lety a pořád mi chybí. Ještě loni jsem se přistihovala, že když přijede autobus (zastávku máme hned naproti), dívám se, jestli nepřijela... :confused:

Holky, ani se mi teď nechce vyprávět naše úžastory, co se nám během těch 3 dní udály... Tak zítra, slibuju...ať tady tu atmosféru trošku oživíme :wink:
25. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,upřímnou soustrast.Vždycky se druhým řiká,že život jde dál,ale dokud se nás nedotkne ztráta někoho blízkého sobně,tak si to těžko můžem představit.
Jo a k těm fluoridovým tabletkám...pediatři je dětem od půl roka dávaj stále,my je máme taky,manža je schvaluje,jen si nemyslí,že je nutný je dávat každej den,že ty fluoridový zuby po nich taky nic moc,takže my tu tabletku slupnem tak obden.Manža je spokojen,pediatr taky, akorát Puclina se tváří kysele,když ho rozkousne :sweat_smile:
25. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek