• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
lara,
klidně piš............. :wink: ,nechtela jsem tu kazit náladu

všem dekuju,jj byl,mel rakovinu krve,ale jen me to nejak vzalo,moc jsme se nestýkaly,až pak jak byl Šimon a hlavně,jsme tam v nedeli meli jít a v sobotu umřel no nic,hold život :wink:

verčo,terezam,
desný,ale hold človek by na to mel být připravenej,ale to hold nejde :frowning2:

leniku,
jj ty.tak já si o ne řeknu,díky za radu :wink:
25. led 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezký slunečný den :slight_smile: Je tam nááádherně :slight_smile:

Verčo, tak co? Kolik??? :grinning: S tím, že jsi s námi neprohodila pár slov, si nelam hlavu. Viděla jsem, že Péťa už na tebe dost spěchá. Ale křičel krásně, má takový příjemný pláč. Ale ono se říká, že matkám trhá uši jen křik jejich dítěte a ostatní se jim poslouchají dobře :slight_smile:
26. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jdeme az odpolko... Napisu, neboj. Mne Petikuv plac nerve usi, pokud to nevysroubuje do hysteraku :slight_smile:
Peta se rozhodl, ze uz zanet mit nebudu a zacal se zase budit od 1h v noci po 3 hodinach :(
A to uz hezky spinkal od 20 do 5:30... No jo, co nadelam... Hlavne, ze je mlicko.
Zitra jdeme na kycle a musim se zeptat na ty krivy nozicky, co si ohnul, kdyz uz se moc nevesel do briska...

Laro, napis tooo :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, upřímnou soustrast.

Verčo, my měli taky ohnuté nožky z bříška, malá měla takové ploutvičky, co já se kvůli tomu nabulela a jen jsme to občas masírovali a teď už bys nic nepoznala a běhá jak čamrda.

Holky, ym žádné tabletky na zoubky nemáme!!! To musí předepsat dr?
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak hysteráky umí rvát uši asi všem :slight_smile: A že to ty dětičky uměj :grinning: A jinak když se Péťa tak budí, neroste mu zoubeček? Přeci jen už byl zvyklý spát dlouho...

pbauerova, není to na předpis. Bývalo, ale už není. Tak si ho kup v lékárně, stojí pár korun - Zymafluor. Maličké tabletky, můžou se rozdrtit a s čajem dát na lžičce, lepší je prý když to dítko cucá, protože to působí v ústní dutině.
26. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, zdravim po narocnem vikendu a pripojuji jednu novou hezkou zpravu. Dnes jsem byla u Zaverky - prvni dojem uplne uzasny!!!! - milej, citlivej, vse peclive vysvetluje - a poprve jsem videla miminko :slight_smile: i jeho srdicko. Pry se mu dari dobre.

nat: take pripojuji uprimnou soustrast a preji hodne sily k zvladnuti smutku

bell: my jsme s manzou studovyli v Usti nad Labem a pak v Hk bydleli v malem byte 1+1, hledali jsem baracek na hezkem miste, s krasnym vyhledme :slight_smile:a v HK a okoli je vse strasne drahe ... tady je krasne, uz za studiji se nam tu libilo a baracek byl levny. tak jsme tady ...
26. led 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak tech zubu mate opravdu pozenhane :astonished: , my jsem ted objevili teprve sedmej zoubek a stolicky jsou v nedohlednu
26. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem po prohlidce - 3m 7,75kg a 64cm :slight_smile: Uz nepribirame tim drastickym tempem 300g tydne... Uf!
Leni, nestras se zoubkama, jeste je brzy... ;)

PetoB, Adam bral fluoridove tabletky az do 10 let... A ma zoubky jako perlicky, je mu skoro 14 a je bez kazu a to rozhodne neni dedicne...
26. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, super, to jsem ráda i za tebe, že na tebe udělal tak dobrý dojem. Myslela jsem si to. On je fakt dobrý doktor.

Verčo, super, roste jako z vody! Z hodně vody :wink:
26. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, z mlika!!! Z hodne mlika :D
26. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Mirando to je fajn,že ses k dr.Závěrkovi dostala je fakt supr!Měla jsem ho u porodu :slight_smile:

Teda Verčo Péťa je kusánek :slight_smile:

Já si dnes byla nechat dělat občanku,foto 125kč + zaplacená 100kč za novou OP!
26. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to sežralo příspěvek............... :wink:

terez,
malej je krásnej,takovej malinkej ještě :wink:

verčo,
tak já hned koupim,jestli bude mít zuby po nás,tak nevim,už jsme objednaný k zubařce :wink:

mirando,
kde máte baráček??????????????,dr jsem mela taky u porodu :wink:

leniku,
nebyla jsi na plavání na cvičení dnes???????????
26. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak slíbený story, aneb obšírná zpráva o šíření epidemií v ČR. Jak už jsem psala min. týden, Ondra dostal ve středu super virózičku. No a my měli jet tenhle víkend na Moravu, neb v listopadu se tam narodila neteř z druhého kolene, první pravnouče opačného (tedy ženského) pohlaví po třech klucích. No a vzhledem k našemu recyklačnímu kolečku dětských hadérek (švagrová, já, švagrová z 2.K, já, švagrová a nyní opět švagrová z 2.K) bylo krom vyřízení gratulací třeba dovézt pytel hadérek z Jihlavy do Uh. Hradiště. Nutně, neb milá neteřinka je už nyní oblékána do velikosti 74. No a díky té viróze se řešilo neřešitelné dilema, jako jestli se pojede, kdo pojede, jestli se to pošle poštou...1000 telefonátů "že se vemete, že se nevemete, že se vemete" ...vzhledem k rychlému průběhu ochoření a páteční výtečné náladě v mužstvu se (děda) rozhodlo, že teda pojedeme všichni, když už mu je dobře, no a já šťastná, že to někdo rozsek za mě, fofrem zabalila a jelo se jen s několikahodinovým zpožděním oproti pův. plánu. Ondra tedy ještě potupně seděl v plíně, kdyby teda náhodou, a živen byl pouze kuřecím vývarem a slanými tyčinkami (piškotÿ totiž nejí). Macík za Ústím usnul, probudil se před Humpolcem a to ohromnou kosou (když jsem to dnes dostávala z autosedačky, padlo na to půl krabičky ušátek a asi 1/3 párátek...a půl flašky Vaniše. By jeden neřek, kolik záhadných štěrbinek se dá vyrobit na autosedačce). Urychlený vjezd na odpočívadlo, zoufalé převlékání a drhnutí sedačky vlhčenými ubrousky...v mezičase se došel děda vyčůrat. Dle jeho slov, zadkem. Za veselého ublinkávání a utírání jsme dojeli do Jihlavy, vyzvedli u babičky pytle a pokračovali dále...okolo Kroměříže se už Macík naučil volat "pytlik" a děda několikráte vracel obsah žaludku tam, kam patří, když se rozhodl jeho útroby urychleně opustit. Volantu se odmítal pustit s tím, že by mu pak bylo hůře. Ve zkartce už popíšu jen další průběh infekce. Noc z Pa na So: babička (moje mamka); So ráno: z Dc přichází zpráva o nákaze tety (má sestra), která nás byla navštívit ve čtvrtek. Strýc P. se kasá, že infekci je třeba řádně vypáli tslivovicí a činí to. Noc ze So na Ne: Dědeček (můj) a jak jsme se dozvěděli posléze i celá rodina F., kromě strýce; Ne dopoledne: na zpáteční cestě nás stíhá zpráva o nákaze malého Toma H., který od nás byl držen stranou a viděli jsme ho jen z okna. Ne odpoledne: stižen i Tomíkův otec, oba evakuováni k tetě a strýci H., aby nenakazili maminku s kojenečkou. Po: dorazilo hlášení o postižení strýce P. Slivovicová terapie nezabírá.
Jen abych vysvětlila rodinné vztahy, moje mamka je ze čtyř dětí, proto to kvantum strýců a tetiček a bratranců, sestřenici tedy máme jen jednu. Témeř všichni nás byli u babičky navštívit již v Pa odpoledne a pak v So.
Omlouvám se za délku. Své rodině za nákazu. Tomu se holt říká biologická zbraň hromadného ničení :grinning:
26. led 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: hezké ráno, Laro, tak to byl fakt posranej vejlet :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Laro, to je uzasny, ty proste musis sepsat knihu, protoze vas se to chyta jak ho... kosile :D :D :D
Dekuji za ranni pobaveni ;)

My dneska jdeme na kycle. Z kycli na obidek k rodicum, bydli kousek od nemocnice...
Cestou domu v bance zaplatim veci pro Petika, co jsem objednala tento vikend (ty vikendy by meli zakazat!!! ) a vyzvednu tu plastenku na sportacek a fotky, co jsem nechala udelat, abych doplnila album o treti mesic.
27. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobrý ránko všem :slight_smile:

Laro neměla bys začít s psaním kroniky :grinning: s tolika členy rodiny by se to vyplatilo :grinning: no a fakt supr výlet asi si z něj kromě praní věciček nic neměla :unamused:

já teď odvezla Jiříka do školy a chystám se tu poklidit...néé že by to pomohlo,až se vrátí manža a Jířa domů za 1)si ani nevšimnou za 2) tu bude opětovný binec...

tak hezký den všem bez katastrof! :wink:
27. led 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to nám ten den začal. Vlastně už včerejší večer. Taťku nám skolila pravá chřipka. Během snad dvou hodin byl ze zdravého člověka naprostý lazar. Leží, smrká, všechno ho bolí, hlavně hlava. Tak do sebe láduje paraleny, ibalgin na bolest hlavy a už vařím kuřecí polívku. Jen ať to nechytne mrňous!

Verčo, to je hezky napsané :grinning: To mě pobavilo. No jo, z mlíka...

Natt, nene, na cvíčo a plavání chodíme ve středu, ve čtvrtek pak do solné jeskyně.

Laro, tak to je sílaaa!!! Příběh pro zfilmování :grinning:
27. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
já myslela večer na aerobiku,tak asi ne........

jééééééé my jsme taky nejaký nachlazený,ale já i šimon se držíme,taky doufám,že ta rýma je všechno a epidemie se nám vyhne.doufáááááááámmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ne, to jsem asi nebyla já. I když bych to teda potřebovala jak sůl :grinning:
27. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo,Laro,pěkný jako vždy,že :grinning: :grinning: :grinning: .Probíhá u vás taky někdy něco normálně nebo si libujete v nestandartním rodinném životě zcela standartně :grinning: :grinning: :grinning: ?! Katastrofa stíhá katastrofu..ale tuším,že v opačnym případě by jste se děěěěsněěě nudili :grinning: :grinning: :grinning: a stejně by jste si nějakou katastrofičku,aspoň ouplně malinkou vyrobili,že :grinning: :grinning: :grinning: .
27. led 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Verčo,tak to už jste nás na tuty předhonili,já si myslim,že takhle velký ve 3 měsících jsme nebyli,teda na dýlku jo,ale na váhu určitě ne.To až budete mít věk,co my,tak už budete mít dvakrát tolik kilo né?!!! :grinning: :grinning: :grinning: Čím se živíš,že máš tak hutný mlíko? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt: bydlime v dolnim zlebu ...

a taky pevne doufam, ze nas ta hrozna infekce mine :astonished:
27. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky!
No jo, asi si budu muset změnit příjmení z Kroftová na Katastrofová. My holt budem asi nějaká nestandardní rodina, no, fakt u nás nic normálně nejde. Už jsme si kolikrát říkali, že nám nastrkat po domě skryté kamery, dal by se z toho udělat celovečerní sitcom na každodenní pokračování...a sledovanost by lámala rekordy...už když si vzpomenu, jak k nám chodívala nebožka babička na víkendové obědy a děda (její syn) jí chtěl neustále hodinky vyhazovat oknem, jelikož se na ně neustále dívala...jak ségře přistála kaše (bramborová) v ofině, protože si dovolila připomenout, že děda taky pocintal ubrus, byvše předtím za ten samý prohřešek "kárána" ("si děláš p*del, se podívej, jak si pocintala ten ubrus, jak to tady vypadá...")...nebo tuhle mi vypadla mísa s jogurtem (Martin jí postrčil, když jsem mu lála za rozmatlávání kapek po stole - jo a jogurt byl v míse proto, že litrový kyblík, ve kterém byl původně, praskl)...no prostě u nás je furt něco.
Jinak, klouzačka přišla min. čtvrtek, včéra jsem byla v Siku nechat dělat návrh na koupelnu a už mi přišel (posléze přihodím odkat na MS, koho by to zajímalo), no a dnes tu byl truhlář "vyměřit" tu dvoupostel s rampou na kouzačku pro kluky...ještě musím zítra vyzvednout u Políra rámy a koupit obklady kolem krbovek a mám splněno...do odjezdu :grinning:
27. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=254551

Jo, Bell, díky za fota staveniště, zbořeniště, nejvíc mě zaujala trezorová díra :wink: Taky u vás bude ještě veselo :grinning:
27. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo,Laro,asi se po vás budem opičit s židlema do jídelny :sweat_smile: .Jsem si je nenápadně prohlídla na kroftenštajnu..pak nenápadně na ikea a pak zcela nápadně ukázala Járovi a ten byl taky podezřele nadšen....takže to vypadá,že jsou jasnými favority :grinning: .No,tak dyžtak se u nás..popřípadě u vás budete/budeme cejtit jako doma :grinning: .Tak snad to nebude vadit ...viz.vrány,že :sweat_smile: .
27. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,schválně,že uhodnu,kdo tu bude hned ráno dávat dobré ráno :grinning: ...Leniku,jseš tu snad pokaždý první a hned přeješ dobré ránko nebo se mi to zdá? :grinning:
27. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda! Tak Bell, dneska tvojí prognózu poněkud nabourám...PŘEJI VŠEM DOBRÉ RÁNO :grinning:
No, tato zásluha mi byla dopřána vytrvalým ranním kašlem Ondry, takže jsme sice vstali jako do školky, ale nejdeme nikam. Po podání "životabudičů" (Tussin+čajík s medem) sice kašel ustal, ale nechci nic riskovat, v pátek přece letíme, že... A co kdyby nás nechtěli pustit do letadla :confused:
Takže se lednová docházka do školky smrskla na 8 dní. Fakt veselý, když si vezmu, že do Česka lítáme kvůli školce :angry:
Jo, Bell, já si na ty židle copyright nenárokuju, ba naopak, jsem ráda, že můj vkus má (místy) úspěch. Ono s těma židlema jsem to neměla zrovna jednoduchý, Zdenda měl poněkud dost odlišnou představu, ale udolala jsem ho argumenty a hlavně, když se na ni v Ikee posadil.... :wink:
Jo...a vy o vraní koupelně taky uvažujete? Mi uniklo, pardón...
28. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko :slight_smile: tak jsem přijela ze školy,po několika týdnech jsme vyrazili s Jiříkem brzy :grinning: což se normálně nestává!!Ale Kristík měl od 5.30h vyspáno tak jsem nakojila,pak vystrnadila Jířu z pelechu a tak se to povedlo,že jsme vyjeli z baráku načas.Až se Kristík probudí nakojím,přebalím a jedeme do UL do nemocnice s tchánem,je 2 roky po operaci rakoviny a nyní se to zase postupně vrací.......bolí ho v kříži,tu druhý den zase noha,ruka...tak mu budu i nakupovat ať se nikam nemusí hnát.Ta rakovina je fakt hnusný svinstvo,tchánovi bude 62let,nikdy nekouřil nepil!

Laro fota moc pěkný :slight_smile: :wink: hoď sem i nějaký z Norska,jo jaká tam je vlastně kultura?Co lidi tam jaký jsou?
28. led 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak jo, až doletíme do Noska, založím na MS i album s bydlením v Norsku.
Lidi jsou ok, nikdo tam nemá existenční starosti, takže jsou milí a usměvaví, často mají až takovej jižanskej "maňána" přístup - no stress. Zase Češi jsou oproti nim mnohem flexibilnější a vynalézavější - tam takový to "když to nejde tak, zkusím to jinak" nefunguje, na všechno se musí sehnat odborník. Hodně kouřej nebo aspoň žvejkaj tabák, pijou kafe na litry, jsou to takoví víkendoví ochlastové.
28. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Bell, ja se zivim celkem normalne... Ale uz nepribirame 300g tydne, ale naposledy 200 za 14 dni, tak snad ten raketovy start trochu zmirnime.

Laro, to jsou super fotky, ja moc rada doma buduju, tohle je inspirujici a takove povzbudive. My se chystame stavet chalupu, tak se zase vyradim... :slight_smile:
Jo a Katastroftova by ti fakt sedlo :D Ale aspon se nenudite. My to mame dost podobne a kdyz uz nahodou jde vsechno hladce, tak nejakou katastrofu ryyychle vyrobime...

Terezo, to je mi moc lito s tchanem, ta rakovina je fakt hnusna nemoc a v tomhle spravedlnost neexistuje. Tak at nema boleni. Drz se.

My jsme vcera byli na kyclich, jsme OK a uz tam nemusime. Krive nozicky uz jsem taky srovnala, pani dr rikala, ze to ma super, tak jsem rada, abych mu pak mela na co obouvat boticky...
Vcerejsi prochazka mestem me stala 2000,- aaaach jooooooo!!!!!!!!! :confused: ale zase jsem si to hezky uzila :dizzy_face:
28. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek