• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo, jsem ráda, že ti to přijde inspirující a povzbudivé...mně to po 3 letech rekonstrukce přijde spíš deprimující a úmorné...hlavně ty hádky s dědou, jakože on tam řeší zapeklité technické problémy a já si nakupuju záclonky, pošltářky, koberečky a kamna :angry: No snad Bůh dá a na Vánoce už fakt budeme ve svým :grinning:

terez, no jo, rakovina je fakt děs. Viz na Vánoce náš kamarád. A přesně, spravedlnost žádná. Ble.
28. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, laro, ja to znam, ja resim barvicky a materialky a chudak muj tata tady seka zdi a kleje u toho!!!
28. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny tak jsme přijeli,tchánovi dali injekci proti bolestem a předepsali léky na bolest,říkal mi že nádor má někde v játrech ale to už operovat nebudou,museli by udělat transplantaci jater....jo a bude mu 61 v dubnu!já už ty členy rodiny mám popletený......

tak jdu kojit,pak v 15h do školy a na kroužek plavání s Jiříkem se nezastavíímm...................

Hezký den :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
u vás bych chtela být na víkend aspon,to se človek nenudí a zasmeje :wink: ,fakt na knížku minimálně

terez,
tak se držte je to svinstvo..... :wink:

jinak jdem od dr,nechápu dala nám atb do nosu a paradoxně máme chodit ven,že mu to pomáhá na ten nos nebo co,prej doma je teplo a toúpit se ted musí to je jasný,jinak nastestí nikde nic nemá,prostě ho ta rýma trápí už 14 dní a nechce se vzdálit jeste jsme dostali Mucosin s medem a uvidíme :wink:
28. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
omlouvám se za delší nepřítomnost, nedostala jsem se moc na pc, okupuje ho manžel.
Zatím jsem to nestíhala dočíst, ale z těch kousků koukám, že žádné veselé zprávy - Natt, Terez - je mi to líto :confounded: Život je krutý.
Já jsem od pátku na neschopence, v pondělí jsem byla na odběru vajíček a v pátek si pro ně jedeme. Nechci to IVF tady rozpisovat, ve stručnosti - máme 4 schopné "mrňousky v mističkách". Tak uvidíme, jak to bude v pátek... :wink:
Takže doma marodily všichni, manžel je po úrazu doma od konce prosince, v pondělí snad půjde po měsíci do práce, Eliška šla dnes poprvé do školy - měla chřipku. Zítra dostane 1. vysvědčení, ode dneška píše perem, tak je pyšná :grinning:
Tak se všechny opatrujte, pokusím se vás dočíst příští týden, to budu doma sama a opc bude jenom můj. :dizzy_face:
28. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
tak už snad..........držim palečky :wink:

petrunko,
co autoškola??????????? :wink:
28. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kdepak dneska jste :confused: :confused: :confused: :confused: ????????

Hlásím, že Elinka má samé 1 :grinning:.
29. led 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
moc blahopreji! Copak dostala za odmenu?
29. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: a moc drzim palce mrnouskum :slight_smile:!!!
29. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za držení palečku, budeme to potřebovat. :grinning:

Elí si přála a jít na pohár do Galerie, tak jsme tam zašli. Koupila jsem jí 2 voňavá pera do školy a Kindervajíčka barbie. Žádné velké dárky... :wink:
29. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký podvečer, tak se tu na chvíli jdu na vás mrknout, než půjdu to svoje malý zvíře chystat do pelíšku.

Bell, tak to je škoda, že ti nevyšel ten typ, kdo tu bude ráno jako první. Včera jsme ještě kurýrovali tátu s chřipkou a dneska jsme mastili do solné jeskyně. Jinak jsme vstávali v půl osmé. A světe div se, Daneček spal od 18:30 do 7:30 bez jídla! Zázrak :slight_smile:

Terez, přeji, aby tchán neměl žádné bolesti. To je hrozné :frowning2: Držte se celá rodina!

Verčo, v klídku, Péťa je krásnej kluk, žádný buřt. Aspoň mi to nepřišlo, když jsem ho posledně viděla. A kamarádka měla taky obříčka a v roce se naprosto srovnal s ostatními dětmi. Měl 11 kg v roce, což si myslím, že je naprosto normál :slight_smile: Super, že má Petřík v poho ty kyčličky :slight_smile:

Natt, hodně zdraví! Ať jste zase fit. Nám doktorka taky doporučovala při rýmě hodně chodit ven na vzduch a nebýt doma ve vytopeném paneláku. A měla jsem podložit postýlku u hlavy a dělat vlhko, ideálně sušit prádlo v pokoji, kde spí dítě. Ale to ty asi jako zkušená matka už stejně víš :wink: Ale to chození ven mě taky překvapilo, když je tam zima.

Kamčo, jé, 4 schopní mrňousci, to zní krásně. A už to určitě vyjde! A Elí je hrozně šikovná. Tak ať je to další stejná nebo stejný šikula. A už jsi uvažovala, jestli bys ráda holčičku nebo chlapečka? Já vím, že se prostě těšíš na miminko, ať je to kluk nebo holčina, ale napadlo tě to? Určitě joooo, tak řekni :slight_smile:
29. led 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nestíhám dočítat,jelikož teď chodím na jakousi brigádku....
Natt---táty je mi moc líto,taky jsem před pěti lety o toho svýho přišla a to to navíc bylo naprosto nečekaný :frowning2:
Terez-rakovina je fakt svinstvo,taky znám z rodiny :frowning2:
Kami-držím palce s mimčem,určitě to vyjde a gratuluju malý školačce :slight_smile:
A teď zprava dne(teda pro mě)-jsem oficiálně řidička!Teda ještě si musím počkat na řidičák,ale zkoušky mám úspěšně za sebou-ufff :wink:
29. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, blahopřeji k řidičáku. Jsi šikula. :dizzy_face:

Leni,
já budu ráda, když se to povede a pohlaví miminka tak neřeším, hlavně, aby to bylo zdravé. Na ničem jiném neláleží. Pokud bych si mohla byvrat - já bych raději měla druhou holčinu, manžel kluka, tak to necháme na přírodě a bude doufat, že se to s pomocí lékařů podaří. :sweat_smile:
29. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
gratuluju-šikulka.no vidiš :wink: ,kdepak brigádničíš :wink:

leniku,
jj vím,akorát prádlo v ložnici nesušim,kvuli aviváži,pak je to tam moc nasmradený,ale my netopíme,máme radši zimu na spánek,takže fakt jen přes den zavlažit,ale jj matrace je zvednutá od narození,nemel tu záklopku,musel tak být furt,takže i v kočárku byl zvednutý :wink:

kami,
šikulka :wink:
29. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJÍÍK HOLČINY :slight_smile:

Tak Jiřík má samé jedničky!!! :slight_smile: dostal autíčko na ovládání,no a něco do prasátka.

Ráno bylo zběsilý....už jsme skoro byly oblečený,malej se pos...totál tak jsme odjížděly z domu o 10min.později.Já jela pak nakoupit do Tesca,chytře jsem si koupila ve městě u Kučerů výborný skořičky,ale byly čerstvý a kynutý!!Je Vám jasný co to dnes dělalo s Kristíkem,dala bych si pár facek....Já si to neuvědomila,že to je kynutý :angry:

Tak jdu jěště kojit ahojíík :wink:
29. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,
holky nevíte jestli se a jestli tak kde prodává nejaká pojistka na knoflíky od sporáku????????zjistil,že se dá s nima točit a máme plyn,nechce si nechat vysvětlit,že se to nedělá,máme už na šuplíkách,na rozích,v zásuvkách,ale tohle nevim zda existuje.............díky za rady
29. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt:
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
já zatím používám důrazné NE a pokud přece šmatá, tak jí i plácnu přez ruku a už si dává bacha, jde kolem sporáku a řve AUVA AUVA :wink:

Peťko, gratuluju!
29. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami gratuluju k samým jedničkám :wink: Eli je šikula :slight_smile:

Petruš tak gratuluju :slight_smile: řidičák je v dnešní době potřeba..(jo a jěště moudro který mi řekl před lety tchán-řidičák nedělá řidiče,ale buď v poho a v klidu a vše bude OK :slight_smile: :wink: Hlavně to chce jezdit sama,bez dítěte a chlapa
29. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
no tak to mám si jiné díte,on je na tohle rychlej a nejaký plácnutí na nej neplatí,stokrát mu řikám,že sporák pálí,neni línej si jít sáhnout :unamused: ,objednám radši pojistky,radši pro sichr a neustále budu opakovat NEEEEEE,ale pojistky tam mohou být i tak,co kdyby to zkoušel nekde na návštěvě :unamused:
29. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
u nás dnes totální průsereček :frowning2: , od jedné v noci, 6 plen, 4 pyžama, 2 polštáře, 2 prostěradla, 2 deky střídávě pokadíno, pozvracíno.... a teď tady řádí jak černá ruka a já se ploužim jak mátoha :rolling_eyes: . Co dáváte mrňatům při těhle potížích pít a jíst?

Verčo, dej sem holkám to krásný video, ať se taky pokochaj, téda to je šikulka!!!!

Natt, jasný, každý děcko je jiný a na každý platí něco jiného!
30. led 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Petrunko, moc moc gratuluji k řidičáku! Super, máš to za sebou! :wink:

Kamčo, nám bylo taky jedno, jestli budeme mít chlapečka nebo holčičku. Všichni říkali, že musíme nějaké pohlaví upřednostňovat, ale to my fakt ne. Na druhou stranu se u nás v rodině rodily poslední léta jen holky, takže jsme to zlomili a to mi udělalo radost. Tak hlavně ať vám to vyjde :slight_smile:

Natt, aha. Já prádlo suším v pokoji i po aviváži, používáme ale Batole, voní to tak jemňounce. Z toho plynového sporáku mám taky trochu vítr, až mrňous začne běhat. Máme to stejné jako ty. Tak až na něco narazíš, dáš mi prosím vědět??? Díky :slight_smile:

Terez, je to šikula! Auto si zasloužil :wink:

Péťo, tak podobný problém mám od včerejška. Je mi docela blbě a lítám furt na záchod a bolí mě hlava, tak jestli něco zas neřádí. Daneček kadil jak o život včera, ale dneska to zaklepu, zatím je to dobrý. Asi bych dávala piškoty a hodně hodně tekutin - čaje. Jinak nevím. Můžou takhle malé děti živočišné uhlí?
30. led 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
jdu vás pozdravit. Po ránu sjem měla dobrý šoky - zvoní mi mobil, neuložené číslo, tak tozvednu a ozve mi Pronatal Teplice. Se semi transfer posouvána zíra, rozhodl o tom embryolog. Nic víc mi neřekla a nashledanou :confused: . Já byla hotová, začala jsem bulet,protože jsem nevěděla, zda jeto dobrá či špatná zpráva. za hodinu jsem tam teda zavolala znova, aby mi to vysvětlili, po telefonu to řešit nechtěli, ale prý je to dobré, mimi so hezky vyvíjí a nechají jim o den navíc. takže nástup zítra v 8.30 hodin.

Víte, že o víkendu jsou na Sněžníku závody psích spřežení? My jít nemůžeme, ale třeba to bude pro někoho prima typ na víkend. :wink:
30. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
no asi spíš mu chtej dát den na víc,nebo miminkám aby byli vetší a byla vetší šance,neboj vedi co delají a ty to nevzdávej předem,určo aspon jedno bude silné,kolik si jich necháš dát???????? :wink:
30. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, myslím si to samé, co Nattally. Sami ti řekli, že je to dobré, tak bych nebyla smutná a naopak se těšila.
30. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Kmco, drz se - ja budu mit za chvili rocni vyroci transferu a vysledek mi tady spinka. Hele, mne vloni taky den pred transferem volali, ale ja to prosvihla a pak jsem se tam nemohla (v patek odpo) dovolat zpatky, bulela jsem, ze mi umrely deticky (no hysterka) a nakonec jsem se dovolala a oni mi jen zmenili hodinu. To je dobra zprava, ze ti to prodlouzili, mas velmi kvalitni embryjka a dobre se vyvijeji a pokud mas 5-denni prodlouzenou kultivaci, tak dostanes pekne blastocysty (a mozna hatchujici, to znamena, ze uz se jen prichyti) - drzime ti moc moc palecky!!!!! ;)

Peto B- no to sis uzila noc plnou vasni, vid? Hlavne jeslti je Dorotce uz dobre...
Tak ja sem ten odkaz dam...

Vcera jsem s Petikem blbla a zkousela jsem natocit video - moc to neumim, je to prvni. Ja jinak pouzivam digi zrcadlovku a ta to nedela...
Tady je:
http://cz.youtube.com/watch?v=PyNe-nB_ZrY

Leni, jak se mate vy?

Petrunko, gratuluji k ridicaku a doufam, ze se bude mit lip, nez ten muj, co lezi doma a prasi se na nej... :rolling_eyes:
30. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.díky za gratulace.. :slight_smile:
Natt-známí mají krámek s oblečením a teď jsou na týden pryč,tak jsem tam-to je ta brigádka :slight_smile:
30. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, den nestál za nic po poledni začli malé teploty, dávala jsem sirup,teď večer 40,1 málem jsem šla do vrtule, hned čípek, zchladit, řev, pořád se jen mazlila, pospávala celé odpoledne, ale položit jsem jí nesměla, teď už je v postýlce, ale noc bude asi zase vypečená, každopádně já mít klid nebudu, stejně na ní budu furt šahat a hned jak si půjdu lehnout jde ke mě do velký ať jí mám blízko.
30. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, chudinka! Myslím na vás, ať je to pryč. Taková horečka :frowning2: Prý se můžou udělat až 3 zábaly během 2 hodin, když je teplota pořád nad 39 stupňů :frowning2: Držím palce, ať je zítřek bez vysokých horeček.

Verčo, máme se fajn. Prďola leze po pokoji, teda spíš se plazí po břiše, ale jde mu to. Dvě noci za sebou teď spal celou noc, parádička (od 18:30 do 7:00), to nemá chybu, kéž by to nebylo jen chvilkové, ale vydrželo to.
30. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z Norska.
Nestíhám.

Leni, dej mu Smectu, to můžou i mimča. Živoč. uhlí se pro malinký nedoporučuje.
30. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky já taky nějak nestíhám.Kami, držim palečky,všechny čtyři :wink: .Hlavně,abys byla aspoň trochu veselá,jestli to jde :slight_smile: s úsměvěm jde všechno lépe :dizzy_face: .
Terez,rakovina je fakt svinstvo taky to znám z rodiny,zažili jsme si to u tety.
Petruš,gratuluju k řidičáku :wink: .
Marodným mrňouskům přeju rychlé uzdravení aj na nás došlo,malá má rýmu jako řemen,ale zatim nic jinýho..tak radši ťuk ťuk ťuk,uvidíme,co z toho bude nebo snad radši nebude.
Natt,dneska jsem si na tebe vzpomněla u Stelinky jsem odpo objevila pojistky na knoflíky u sporáku.Maj je na stojanu hned u dveří a stojí 85,- kaček :slight_smile: (4ks samozřejmě).
Jinak tip mi koukám nevyšel :sweat_smile: ,ale dneska už jo jak tak koukám :sweat_smile: .Já si totiž ráno zapnu hned ja vstanu pc a většinou první příspěvěk bejvá Lenik :sweat_smile: , já hned po zapnutí musim odejít neb malou chytá hysterák,jak mě vidí zasednout před monitor :confused: .
Jooo a zdravim Norníky,letadlo nespadlo je to dobré :wink: .A jak to tam na drném severu vypadá?Bílo,bílo? :dizzy_face:
30. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek