• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Joooo a ještě gratuluju jedničkářům :dizzy_face: .............jak to říkal Lenin.....se učit se učit se učit.....nebo to byl Komenskej :grinning: ?!.....
jooo a Laro,s těma vránama jsem to myslela jako,že je taky vídáte u známejch na návštěvě,tak my zas můžem vídat židle,že :grinning: .
30. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a tady přikládám odkaz na naší ruiničku,ze které snad bude v dohlednu obyvatelné hnízdečko :slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=276975&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
30. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se přidávám k marodum,z ničeho nic,z hodiny nahodinu,jsem odpadla,lehla jsem si v obýváku na koberec,šimon zatim tahal hračky a já volala manžovi s brekem,že ho ani nepřebalim,že musí okamžitě domu,ach jo ta bezmocnost,proste jsem na všechno sama ,ale tohle byla rána pod pás 40 horečky,já usínala,male j me obcas vzal hračkou přes hlavu jestli žiju,manža dorazil asi až za dve hodky,vzala jsem si paralen a z posledních sil vyrazila na pohotovost,tam mi dali atb,leži,v obýváku,ted jsem zapla pc,ale zatim nic moc,bolí me uplne všechno,to je síla,no nevim co bych delala kdyby mel víkend,tak asi umřu nebo co....... :frowning2: ,večer se mi jeste udelalo zle od zaludku,všechny léky šli ven,tak čekám na ráno,až si budu moct vzít další.........hruza páááááááááá
30. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: sice bych jěště spala,ale...Kristík to nepovolil :grinning: kecá si v lehátku a já jdu teda vařit oběd :confounded:

Kamčo držím palečky!Bude to OK a vše to klapne uvidíš :slight_smile:

Pbauerová snad už je u Vás líp!

Verčo pěkný video :wink: tos dělala z digi foťáku?Jak se to dá na stránky?Já jsem na tohle mimo... :unamused:

petrunko :slight_smile: brigádka je supr,člověk si po dlouhý době pokecá s lidma normálně :grinning: nežvatlá,nenapomíná....

Laro zdravím do Norska...co aklimatizace? :wink:

hhmmm tak jdu něco dělat.... :confounded:

Hezký den všem!!! :wink:
31. led 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Natt, chudáku! Je to hrůza, fakt to člověka skolí z hodiny na hodinu a je to síla. Hlavně ta bolest svalů, viď? Člověk je jak loutka. Snad tě povzbudím tím, že přítel byl absolutně mimo jen jeden den a jednu noc a pak už horečky klesaly a za dva dny měl jen zvýšenou teplotu. Skolilo ho to v noci z pondělí na úterý a dneska už jel relativně v pohodě, jen unavený, dělat zkoušky do České Lípy na VŠ. A co že jsi dostala antibiotika? Na chřipku prý žádné nepomůžou... leda by se ti přidal nějaký zánět.

Laro, ta Smecta je rada pro pbauerovou, já jsem jí jen psala reakci na průjem její Dorotky :wink: Daneček je už úplně v pohodě. Ale díky. Nevěděla jsem, že miminka už můžou smectu.

Bell, díky moc za info o těch pojistkách na sporáky. Já jsem si dokonce myslela, že nic takového ani není.

Terez, Daneček dneska vstával někdy kolem sedmé, ale mně se taky nechtělo z postele, tak jsem ho natahovala, natahovala a natahovala vkládáním dudlíku do pusy a předkládáním hraček do postýlky a vyležela jsem se v peřinách až do té doby, než bylo světlo. Nemůžu vstávat za šera z postele, prostě nemám sílu definitivně vylézt.
31. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hezkou sobotu všem,
noc celkem ušla, malá je lepší, teplota 37,3 a průjem už jen 1x, už i jedla, já jsem jí dala Hylak, ten taky může.

Natt, to je hrůza, ať je ti brzy líp.
31. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už z toho bude Dorotka naštěstí venku. To je dobře.
31. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
dekuju........... :wink: ,dostala jsem Rovamycine 3 M.I.U. :wink: ,nemuzu mluvit,takže asi angína,ale bolej me hrozne nohy

Kami,
tak co???????kolik mimi???????????

pbauer,
hezky jste to zvládli :wink:
31. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, vsem marudkum foukame na bolistku, to je desny, kdyz je clovek nemocny, natoz, kdyz jsou to deti...

Terez, dekuju za pochvalu. Ano, delala jsem to digi fotakem (poprve v zivote) a pak jsem to normalne uploadla na ty stranky. Musis se tam zaregistrovat a pak muzes zvesela nahravat videa... Ja uz mam dalsi, hrozne se mi to libi, tak jsme vcera nataceli pasacka :slight_smile:

Leni, to je fajn, ze jste zdravi a Danecek poznava pokoj...

Kami, tak jak??? Drzime palecky.
31. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, aha, tak to asi bude angína. Je mi tě líto, dokážu si to živě představit. Já si pamatuju, že jsem jednou přišla kvůli nemoci o hlas a byla jsem ve škole i tak tasená z němčiny naší nadšenou učitelkou Luisou a samozřejmě ta chtěla odpověď do vteřiny a já jsem jaksi s hlasem zaostávala, tak z milosti za čtyři.... to jen tak pro pobavení, aby ti bylo lépe.
31. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, aspoň vidíš, jak zběžně jsem to včera prolítla :wink:
Taky: Kami, držím palce! Marodům přeji rychlé uzdravení. A Gratulace školáčkům a novopečené řidičce :grinning:

Jinak...cesta celkem v pohodě, ale úmorná, Macek vždycky klimbnul těsně před vystupováním. Cca 10 km od Ruzyně, pak při klesání k letišti a nakonec asi 15 km před Lillehammerem. Naštěstí pak už průjem neměl, neb než jsme (v 11 dopo) vyráželi z Dc, byl cca od 4 ráno přebalen 7x. Celou cestu na letiště jsme se do něj s babičkou pokoušely nalejt hrnéček tý Smecty. Po cestě z Osla byla děsná zácpa, takže jsme se domů dostali až v půl 8 večer. Asi na mě taky něco leze, všechno mě bolí už dva dny a dnes dopo v obchoďáku mi bylo mírně na omdlení. Ale zasejc jsem si koupila k blížícím se narozkám rifle, které nebyly ve slevě :confused: (páč obvykle se oblíkám zásadně zalevno)...ty původní moje oblíbený se ošoupaly natolik, že už mají místy slušný (místy i neslušný) ďoury :grinning:
Jo, bílo bylo, bylo bílo, hlavně ještě hodně dlouho bude...dnes je -17, všude kopce sněhu, sluce svítí...nádherná zima (za týden už toho budu mít plný zuby...jak ostatne dnes Zdenda okamžitě trefně poznamenal)
Bell, vidíš, už mi z toho všeho tak hrabe, že jsem to s těma vránama a židlema nepochopila...jinak jsem ukazovala tvoje album Zdendovi a "mooooc se mu to líbilo" :grinning:
31. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. :dizzy_face: ;- Teď mám3 dny klidový režim, tak si jdu zse lehnout. Mažel vaří kávičku. :dizzy_face:
31. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
dekuju :grinning: ,oni fakt nemaj rozum

kami,
tak se drž a odpočívej :wink:

jinak nic moc,asi jo angína,ani jsem se neptala jen jsem byla ráda,že mi neco dali a sla jsem........to naše díte je vychcaný,spal celou noc,když byla máma vedle v pokoji,hajzlik malej,on ví proste,že já k nemu vstanu

ted nevím kdo to tu psal,do Stelinky zajdu,hned jak to pujde............ :wink: dekuju
31. led 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim marody a přeju brzké vyzdravění :slight_smile: .U nás už rýma povoluje,teploty žádné :slight_smile: .
Kamčo,držim palce a teď hezky lenoš a odpočívej :slight_smile: .
Laro........ještě jsem tam přidala další fota-plná pruhů :grinning: ,ty se Zdendovi taky budou moooc líbit :grinning: ,když je má tak rád :grinning: :grinning: :grinning: .Těch klumpů tam samozřejmě bude mnohem více,ale na to by mi MS nestačila :sweat_smile: ,la koloniální styl to vážně nebude.....spíš moderna plná pruhů, pravých úhlů a prapodivných maleb :grinning: :grinning: :grinning:.Jediný,co bude připomínat doby minulé budou moje květináčky s bylinkama :dizzy_face: ,který ještě nevim kam dám,ale rozhodně tam budou :sunglasses: .
31. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJÍK holčiny,tak jsme nechali před dvěma hoďkame dědu odvézt záchrankou...nepil,nejedl no a teď k večeru byl celkem zmatený,zítra budeme vědět víc...jsem hotová bulíím
31. led 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem asi v h.......... jde mi to do uší a atb nezabíraj,vydržim do rána a budu tam muset znova.............no mám já to pech :angry: ,jestli mi budou píchat uši,tak se pose............ od porodu mám sníženej prách schopnosti a bolí me i píchnutí o špendlík :frowning2:
31. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli,
ježíš ženský, co jsme to tu za bandu marodů, koukejte (koukejme) se všichni rychle uzdravit, ať se tu klábosí i o něčem jinym... :wink:

Terez, děda bude doufám OK!

Natt, snad ty atb ještě zaberou, chvilku to trvá.

Kami, pohlaď bříško :slight_smile:

Leni, na ztrátu hlasu trpim často, pakec to byl v práci, když máš zvedat telefony, musel u mě bejt kolega a tlumočil, to byl kocourkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, tak jak je?

Milo, dlouho se neozýváš, jste OK?

Maki je asi pořád bez netu?
1. únor 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Terez, ježiš, to je mi moc líto. Teda co se to poslední dobou děje? Držím palce, aby to dobře dopadlo. Jen se vybreč, ono to pomáhá.

Natt, prý se někdy po atb stav naopak zhorší a během tří dnů by to ale mělo zabrat.

Kamčo, tak to bude určitě velký bojovník. Už se těším, až ti poroste bříško... určitě to už vyjde
:wink:

Petruš, kolegyni v práci taky vynechal hlas, ale ona mutovala. Mluvila, jako by zpívala a to jsme se ale dost nasmáli. Překládat jsme nemuseli, jen si lidi na druhém konci drátu mysleli, že se dovolali spíš do blázince. Jinak já na ztrátu hlasu netrpím (radši to zaklepu), tehdy to bylo snad poprvé a naposledy. Maki je prý bez netu minimálně do 2.2.
1. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre nedelni ranko - zasnezene!!! :rolling_eyes:

Holky, to je fakt, tady to je hotovy lazaret a to mam pocit, ze jeste chripkova epidemie nedorazila... :astonished:
My se zatim drzime, ale ted me fakt namichl ten snih. Ono uz to vcera vypadalo, kdyz jsme byli odpolko venku...

Jinak pry zena bez hlasu = idealni manzelka...? :D

Kami, drzime palecky...

Preji vam hezkou nedeli
1. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem,tak děda leží na interně,ráno tam manžel byl a děda se s ním normálně bavil,tak jsem ráda,že už byl při smyslech

ale mě je zle hlava mě třeští,blbě od žaludku,chce se mi zvracet....no a nepiju tak poraďte prosím jde mi o to kojení abych nepřišla o mlíko!Co bych si mohla koupit v lékárně?díky ahojíík
1. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
drž se :wink:

leniku,
fakt??????já myslela,že by meli zabrat :wink: ,ne být po nich hůř

jinak jsem se teda nemohla dočkat rána, :angry: ,už nespím 36 hodin,ráno jsem prosila manžu,at mi sežene odvoz do nemcnice na krční,prej to je chřipka,ale postoupila mi nekam níž do krku a neni tam mistečko zdravé,ale prej mi atb nezmení,prej se na to ani atb nedávají,tak prej neví,proč mi je dalia,le že se dobře snášej,schánela jsem prášek na spaní,abych se vyspala,bez bolesti,už padám na držku,ale bolest je silnější,každý polknutí je pro me peklo,já teda dopadla,nechala jsem rovnou zkontrolovat Šimonka,tahá se za uši,prej to má malinko zarudlí v krku,ale nic hrozného,spí s tatkou stále v ložnici,ty jo,ten manža to snad zvládá líp než já,starost o nej a to všechno okolo :wink: ,tak to musim úřeít a to zatim nemám rýmu,která s eprej dostaví,to se nemám bát :unamused:
1. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak aspoň že tak, děda bude dobrej a půjde určitě brzy domů, když už se normálně bavil. A po zdravotní stránce je na tom teď podle doktorů jak? No blbě od žaludku a na zvracení je ti právě kvůli nervům. Napadá mě jedině pořídit si nějaká homeopatika na zklidnění. Hodně homeopatika nabízejí v lékárně Damona naproti DM drogerii. Zkus se tam poptat, určitě ti poradí. Jinak pij meduňkový čajík, ten můžeš i při kojení. Pozor na třezalku, tu myslím nesmíš.

Natt, jojo, bezprostředně po začátku užívní antibiotik ti může být hůř, ale do tří dnů musí nastat zlepšení. Já jsem se právě divila, že jsi dostala atb na chřipku, ale ty jsi mluvila o angíně. Na angínu ano, na chřipku jen při nějakém zánětu, který by se případně přidal.
1. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !
Už sem mezi vás moc nechodím, ale snad si mě někdo pamatujete :slight_smile:
Chci se zeptat, jestli byste neměla některá zájem jít zítra s mimísem místo mě do solný jeskyně. Chodíme tam s Lucinkou od 10 hodin dopo s ostatníma maminama a díťátama z Běláska. Je to zábava na třičtvrtě hodiny. Většina dětí je tam kolem roku, ale určitě není problém tam přijít s mladším i starším. Zpívá se tam, povídá, básničkuje a hraje. Mám to zaplacený, tak bych tu stovku nerada nechala vniveč.
Kdyžtak se mi ozvěte na tel. 606 471 354 nebo do IP. Případně napíšu podrobnosti. :wink:
1. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Natt,
je mi líto, že je ti mizerně, to co popisuješ je dost podobné tomu,co jems měla já před více než rokem. Naštěstí mi sestra udělala stěr z krku a poslal mě domů, ať si vezmu něco proti bolení v krku. To bylo koncem týdne... V úterý mi volal obvoďák do práce, ať si přijdu pro anitbiotika, že mám v krku Stretokoka. :angry: Marodila jsem s tím 3 týdny, asi 3 dny jsem nemohla jíst, pouze kašičky, jogurty, protože nešlo polykat. Bolelo to jako čert.
A tobě udělali stěr z krku? Pokud ne, tak si o to požádej.

Terez,
buď statečná, a možná je ti špatně ze stresu. Musíš hodně pít, aby se mohlo tvořit mlíčko. Co přímo nakoupit v lékárně nevím,n a žaludek mi pomáhá mátový čaj, ale v lékárně byti měly poradit.
:wink:
1. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo žaludek zklidňuje i heřmánek.
1. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
ne ne nedelali.........řeknu :wink: a jak je.doufám,že ležíš a všichni tě obskakují :wink:

leniku,
jj chřipka s mega zánetem nebo co,já už ani nevim,hlavně se musim dát do dvou dnu do pořádku,za Tomáše to pak nemá kdo vzít v práci :frowning2: ,jsem na atb od pátku,tak snad dnešní noc už bude v poho :wink:

pbauer,
neboj............. :wink:
1. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, odpočívám, válím se u televize, kamarádku mi půjčila pěknou knížku, tak si to užívám. Elí je od pátku u našich, což je fajn a doma jsem s Pavlem. Ten jde zítra po 5 týdnech do práce, stále má berle, ale už s nohu začíná pomalu civičit a může řídit auto. Tak bude vozit Elí do školy.
Občas si skočím k pc, ale manžel mě hlídá, ať to nedělám :unamused: a raději ležím, tak musím poslouchat. Teď si stáhnu něco na dvd, ať mám zítra na co koukat. Nán tu připravný Śetý smysl a Bathory.
Zatím páááá :sweat_smile: .
1. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHODÍME:
jsem to ani nepsala,už tři dny chodíme,ani jsem z toho jeste nestihla mít radost,ale jak mu to jde,jeden den po spánku přešel o bývák,druhý den to zkoušel znovu a dneska už chodí krásně.miláček muj :4:,tak jsme se konečně taky dockali :4:
1. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
Hani, kdyby se ti nikdo neozval, tak ono ti to propadnout nemusí, já se taky omlouvala, jak jsme jednou nebyli a Hanka říkala, že si vyberem při dalšim kurzu. Tak jí kdyžtak zavolej, nebo dej vědět, já tě zítra omluvim a zkusim to s ní dohodnout.
1. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,gratuluju k chozeníčku :dizzy_face: !

Terez,já piju čaj na podporu kojení.Mám tu porcovanej čaj od Lerosu a granulovanej čaj od Hami a od Hippu.Nejradši mám teda ten hami,protože chutná jako šípkovej čaj a ten já ráda,jo a ještě od teekane,ten je taky výbornej a prý opravdu na podporu laktace pomáhají.Ještě jsem se dočetla,že je na laktaci dobrá melta(vážně nevím proč,ale fakt jsem to četla),takže si dělám Caro(i normálně ho mám ráda a kafe teď stejně nepiju,aby malá taky vůbec někdy usnula :sweat_smile: ) no a pak mám meduňku,ta by měla být dobrá na nervovou soustavu,tak by tě měla trochu uklidnit,když máš nervy.Ale hlavně se pokus bejt trošičku v klidu,já vim,že to neni zrovna snadný,když máš trápení,ale kojení je hodně o psychice,takže i kdybys vypila a spolkla já nevim,co tak špatnej psychickej stav ti tu laktaci prostě zastaví a je to.Tak to nevzdávej a držim palečky i dědovi. :slight_smile: Joooo a hlavně pít,aspoň 3 litry denně,to je úplně nejúčinější :slight_smile: .

A Kami,taková ponurá filmotéka :confused: ,doporučuji Cimrmany,Kulový blesk,Na samotě u lesa a podobné hity :sweat_smile: !!!
1. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek