• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak vykoupáno!

Natt, gratuluju!!! To je okamžik, co?

Kami, souhlasim s Bell, to není veselý podívání. Jsem zvědavá co řelneš na Bathory, jestli jsi četla tu od Nižnánského nebo o ní víš něco z historie, tak to rychle zapomeň :wink:

Terez, kromě těch čajíků je dobrý i Gravimilk, dá se koupit i v lékárně, mě ale chutnal jen ten čokoládový.
1. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
krásný,akorát ho nemuzu líbat :angry: ,za to jak je šikovnej
1. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: díky za tipy,večer se mi ulevilo,chlap mi koupil v lékárně prášky Emesin pro kojící i těhotný,je to proti nevolnosti,no a na hlavu jsem si vzala paralen,už jsem i jedla,piškoty a loupák.

Chlap byl u dědy ráno a odpoledne už spolu mluvili,ze včera si toho moc táta nepamatoval,ale dnes mluvil normálně a souvisle :slight_smile:

nattally doufám,že se brzy uzdravíš!

Dobrou noc všem! :pensive:
1. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko,tak já jsem v poho,za to Jiřík ráno 5min před odjezdem do školy zvracel,nechala jsem ho doma.v 6h jsem kojila Kristíka a ten mi taky vše vyzvracel,ale snad to bylo jen tím že se mi zdálo jako když má plný nos a nemůže dýchat,potom byl docela v pohodě a smál se.Oba kluci teď leží,Kristík usnul.Snad bude líp.

Všem hezký a hlavně zdravý den!!!
2. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak opět nejsem první :slight_smile: Hezký den všem :slight_smile:

Kami, jen odpočívej, jsem strašně zvědavá na výsledek. Určitě to bude super zpráva.

Natt, jak ti dneska je? Už je to lepší? Gratuluji k prvním krůčkům! :wink:

Terez, děda bude v pořádku a půjde tento týden domů, uvidíš. Na laktaci je prý dobré nealko pivo (patří i do pitného režimu) a takové bylinky od Grešíka, teď si za boha nemůžu vzpomenout na název, ale je to jen jedno slovo... no jsem hlava děravá. Když si vzpomenu, tak ti to napíšu nebo si třeba vzpomene někdo jiný. Každopádně je pravda, že stres může podělat všechno.
Jejda, koukám, že dětem je špatně. Tak ať je to opravdu jen něco jednorázového a jsou zas veselí.

Já jsem zas měřila ve 4 ráno po jídle Danečkovi teplotu a měl 38 v zadečku, ještě pořád spí, což je u něj neobvyklé, tak jen co se vzbudí, bude další měření. Strká si pěstičku do pusy, tak si říkám, kéž by to byly jen zuby a ne začínající chřipka :frowning2:
2. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leníí :slight_smile: o pivu vím a od Grešíka piju 2x denně čaj Jestřabinu na tvorbu mléka,snad to bude OK,jen jsem se lekla abych fakt o to mlíko díky nervům nepřišla....

o dědovi budeme vědět snad víc dnes po vizitě,ale jen doufám,že se tam manžel dostane,nebylo mu též nejlépe..prostě nás to chytlo všechny
2. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Terez, abyste to neměli tu chutnou virózku, co jsme ji roznášeli po Moravě :confused:
Adoufám, že tobude s dědou zasejc dobrý.
Natt, skvělá zpráva...odteď už se nezastavíš :wink:
Kami, držím palce a taky se trošku pozastavuju nad výběrem filmů :sweat_smile: jsem zvědáva, co řekneš na Bathory, mně se teda líbila moc, ale nesmí se to brát jako historický film....počítám to do "říše pohádek pro dospělé" ...něco jako ti modernější 3 mušketýři...ale jinak....no popovídáme si posléze :wink:

Jinak, zase dobrá perlička....v sobotu ráno se Macek po... a Zdenda ho přebaloval...a hrozně kroutil hlavou, jak se mu mohla do plíny dostat samolepka z jablka...(si tam kolikrát nasype pufíky výstřihem od bodýčka...ale nálepka???) - No jak, přece s tím jabkem, co jsem mu dávala po cestě v pátek :grinning: (jsem sakra předpokládala, že je Zdenda na cestu vezme už umytý, ne?! :angry: )
2. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
:grinning:

leniku,
no už zánet postupuje na horu,prej se vždycky hojí od spoda :unamused: ,tak nevim,ale je fakt,že ted už tu hnusnou bolest cejtim jen na hoře,no přirovnala bych to k řezání ,taková hnusná bolest,ale jelikož jsem koumák a v noci me to opet vzbudilo,tak jsem si tak přemejslela,že vincentka sprej hned steče,takže učinek nic moc,tabletka,než si najde mistobolesti,tak bych zas nespala,tak me napadlo,dát si na lžíci Šimona nurofen a spolknout to pomalu,aby se to hezky dostalo přímo k zánetu a výsledek??????????,spala jsem krásně až do rána,zase to vyzkoušim na noc,ted to zas řeže,ale přes den to přežiju,hlavně,že se vyspim a odpočinu si,jinak Šimon taky celou noc horečky,manža pořád chodil namáčet plínu a měřil ho,chrmlal jak blázen,tak šli k dr,jsem zvedavá s čim příde :unamused: ,jinak uvidíme jak mi bude lépe,když pojedu do nedele k máme do Prahy,aby mi pomohla ,jelikož Tomáš už od středy musí do práce až do nedele a to na dvanáctky,no uvidim s čim příde a jak mi bude zítra,dyt už ležim už od pátku a už me to neba,joooooooo kdybych si odpočinula takhle,když nejsem nemocná,to by se mi líbilo :wink: ??????????to by byla jiná :wink:
2. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Šimon to má na průduškách,asi me hrábne,dostali jsme spiropent,střídat se stodalem a uvidí se :angry:
2. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, marodi i nemarodi... ;)

Nattaly, to je mi lito, ze vas to takhle kosi - budiz ti vase prvni rkucky aspon malou naplasti na to vse...

Terez, pokud budes v pohode, tak kojeni bude, hlavne dost tekutin a pripadne odstrikavej, kdybys mela pocit, ze mas min. Gravimilk muzu jen a jen doporucit, meltu taky aty caje a pivko, to vse fuguje. Neboj, zvladnes to, protoze chces..!

Leni, co Danik? Jak mu je??

Laro, ty krmis deti nalepkama??? :D :D :D
2. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj jak je Daníkovi,jsem blbá,ani se nezeptám,doufám,že je zoubky,protože nám do toho všeho lezou také.....poslední 4,tak pak už snad bude klid :wink:
2. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
jj jen sledjuju z postele,jak se jrásně zdokonaluje a už ani nepoužívá 4 :wink:

kami,
kolikátý den se dělá test ???????10 myslím,nebo ne!!!!!!!!!!!
2. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojíík všem :slight_smile: tak jak válčíte? U nás to propuklo ve velkým,já Jiřík i Kristík zvracíme,manžel zatím né,jen měl teploty a bolest v krku

nattally ať jste brzy v pořádku to samé pro Léňu,držíme palečky!!!!

Verčo dík :slight_smile: jen doufám,že Kristík bude v poho,teď po kojení 2x srajda a hned na to zvracel.Mě tlačí žaludek na pití nemám chuť!

Laro fakt jsem myslela že se tomu vyhneme... :unamused: :angry:
2. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jojo, jestřabinu jsem měla na mysli.

Natt, tak nurofenek takhle pomohl jo? No hlavně, že ses pořádně vyspala, už jsi to potřebovala.Hlavně ať je Šimon brzy v pořádku, to je síla, když ještě do toho marodí děti, co?

Verčo a Natt, no snad jsou to zoubky. Daneček se dneska normálně směje, byli jsme se podívat v práci a se mnou na alergu a vše zvládl v pohodě. Teď tu něco vykládá v lehátku a tváří se u toho děsně důležitě. Má jen zvýšenou teplotu. Tak 37,2-37,5.
2. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prej do 38 nemám dávat nic.............a nestrašit :wink: ,tak k máme nejedu byli tu v sobotu dve hodky a odpadla,budu to muset zvládnout,no v noci pomohl,ted už zas ne,tak nevím......... :unamused:
2. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás kočky,
poctivě odpočívám,už mě to nebaví, jsem jak princezna na hrášku,bolí mě z toho celé tělo, jak na to celodení ležení nejsem zvyklá. :unamused: O testíku zatím nepřemýšlím, vlastně doma ani žádný nemám a možná je to lepší. Kámoška se testovala 8. den po ET a byla těhu, v květnu čeká dvojčátka, také chodila do teplického Pronatalu. Já to zatím neřeším, snažím se být v klidu.
Trochu jste mě vystrašily s názory na film Bathory, ti, kdo ho viděli, mi ho doporučili, tak nevím. Je to tady připravené.... Zhruba o tom něco vím, jako studentka jsem četla Nižňaského ( Čachtickou paní i volné pokračování Žena dvou mužů). tak uvidím, co si pustím. V záloze mám i Mama mia, na to se manžel odmítl dívat, když je to s titulkama. Máte nějaký tip na pohodový fim, který bych mohla zkouknout?

Už musím končit, rodina mě volá, že mám ležet, musím poslouchat :grinning: :dizzy_face:
2. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=282502

Tak jsem vytvořila základ alba našeho norského bydlení...ještě budu přihazovat.
2. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
to je nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , příroda je úžasná a zvířátka také.
2. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsem se konecne po dlouhe dobe docetla az na konec :slight_smile:.
Vsem drzim pesti at se jim ty virozy ci chripky nebo, co to radi vyhnou a tem co neni zrovna nejlip at je brzy dobre!!!

natt: blahopreji k chozeni - mne prislo hrozne legracni, kdyz se ten nas malej tvorecek postavil a udelal prvni kroky :slight_smile:

larakroft: norske foto a bydleni nadhera, jak jste se do Norska dostaly? A budete tam natrvalo naporad?

dckami: tak doufam ze se tu nebudu sama jedina tehu!!! Drzim palce at je vse OK. Bathory jsem nevidela, ale co mi kamaradka vypravela, asi bych na to taky nekoukala, jako tehu - jsem precitlivela a asi bych bulela, ale jinak kamaradka byla naprosto nadsena!!!
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
Kami s tím filmem jsem tě nechtěla strašit, je to pěkný, ale na toho Nižňánskýho zapomeň, s tím to nemá co dělat. Jestli stahujete na netu, zkus najít "Sexuální praktiky pozemšťanů" , jo je pohoda a legrace. Taky mám moc ráda Divoké včely(česká komedie Liška, Vilhelmová, Dušek)), Láska přez internet (romantika Meg ryan + Tom Hanks) jé to bylo na dlouho, takovejch pěknejch filmů.....

Holky, kam poslat k doktorovy chlapa s hemoroidama? K obvodní a ta ho pošle dál? Nebo rovnou někam? Kam? Urologie? Interna? Nemám ponětí.

Laro, pěkný fotečky, ale teda mohli vám to vybavit i líp, sporák se třema plotnama jsem viděla teda prvně.

Všem marodů brzké uzdravení!!!
2. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, hezké fotky, pohádková ložnice :slight_smile:

Kamčo, drž se. Řekni si, že se teď nudou div neuválíš, ale rozhodně to stojí za to, když to vyjde. A ono to vyjde! :slight_smile:

Natt, já nevím, kdyby mi bylo blbě, asi bych si něco dala už při teplotě do 38. Ale to jsem celá já. Jak mám 37, tak už umírám. Moje běžná teplota je totiž skoro jak kdybych už byla pod drnem :grinning:

Jinak Daneček dneska usínal hodinu a půl, každých pět minut jekot, ale šílenej. Večer jsem mu dávala nurofen sirup a mazala dásničky. Asi nám už roste první zoubek. Já prd poznám, kovovou lžičkou si do hubičky nenechá sáhnout natož zaklepat. Koupila jsem mu v DM drogerii takový gumový masážní kartáček a ten skoro nepustil z ruky (pusy). A cumlá si prsty, někdy celou pěst a vypadá u toho směšně :grinning: Tak uvidíme, snad to bude ten zoubeček.
2. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
to poznáš nateklý dásničky a pod dásničkou je videt taková prusvitná čárka :wink: ,ale jak píšeš,určo zub :wink: ,už máte na čase,nebo taky dva najednou :wink:,tak se jukni :wink: ,čim mu to mažeš???????my máme v záloze kousátka v mrazáku,ty kartáčky si strká buh ví kam
2. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jé, do mrazáku nééé...mě doktorka varovala, že můžou mimču omrznout dásničky...jen do lednice :wink:
Leni, ložnice je fakt pohádková - na 150 cm široký posteli se vyspí pohodlně tak Zdenda sám (a to jsem při spaní prostorově nenáročná), ale když byl Macek mimčo, spávali jsme v ní kolikrát všichni :astonished:
Přihodila jsem tam pár fotek, ať se tou ppohádkou pokocháte pořádně.
Pbauer - já na ten trojplotýnkovej sporák taky koukala jak zjara. Nebo ty kohoutky pod dřezem jsou taky fakt vychytávka...hlavně když mi to Macek při mytí šteluje...jako by nestačilo, že to nejde vyštelovat samo o sobě. No a ta "digestoř", to je takový sklopný sklo (když se sklopí, už v hrncích nic nezamícháš) u vývodu do komína...odsává to jen průvan :grinning:
Ale zvykneš si celkem na všechno...za ty prachy :sunglasses:
2. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo...dneska jsem vytáhla kluky ven, myslela jsem, že budou lyžovat oba, ale M. si odmítl obout lyžáky...takže bob...ale stejně řval, že chce chovat. Vyzvedli jsme tátu v práci (dělá tady u sousedů) a šli jen před barák. Ondra lyžoval pěkně, Macek byl protivnej taky pěkně :angry:
Ouplně je mi líto Zdendy, protože ti lotři chtějí všechno jen po něm (Ondra cvičit jedině s tátou, koupat, utírat, jíst, uspávat...všechno jen táta. Se chudák nezastaví :confounded: Dneska mi Ondra dokonce řekl, že nechce, abych tu s nima byla :astonished: A když se měli vyndavat z vany, říká TM !tak kdo chce vyndat od táty" se překřikovali "já, já, já"....tak jsem to zkusila, jestli se třeba Macek nachytá - "A kdo chce vyndat od mámy?" a M. se tak mile zatvářil a hlásí: "Já NE!" :grinning:
2. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodré podoledne a hezké ráno všem!
Včera jsem zapomněla, Mirando: Do Norska jsme se dostali tak, že můj muž je hokejista a má tu angažmá (proto ten byt od klubu...ehm, holobyt). A ještě tu zůstaneme asi příští rok a pak už má jít Ondra do školy (v DC), takže už pak já budu s klukama doma a Zdenda to holt bude muset udělat nějak jinak.
3. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem,jen napíšu jak to u nás vypadá- já včera zvracela do večera,teplotu a zimnici zároveň,v noci jsem si vzala paralen a vypotila se,Jiříík a Kristík jsou v poho,což jsem ráda.Já se jěště trochu klepu jak jsem oslabená.

Laro jen co budu OK na fota juknu

dckami jen lež,já vím je to otrava,ale trpělivost růže přináší v Tvém případě mimi :slight_smile:

Leni snad už je Daníkovi lépe...

nattally jak je u Vás?

všem přeju hezký den ať už nás tyhle blbý dny už opustí!!!AHOJÍÍK :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak aby toho nebylo málo, tak mě tak bolí hlava, že jsem v noci ani nemohla spát a cpala do sebe ibalginy, které stejně nepomáhají. Je to hrozný tlak do hlavy, že chodím v předklonu, jak se narovnám, tak to bolí jako čert. Volala jsem obvoďákovi, tak prý nejdřív ze všeho mě pošle na ORL, jestli nemám zánět dutin, pak kdyby ne, tak se zkusí zubař, oční a neurologie. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to ještě bude bolet, než se na to přijde. Nedá se to vydržet. Bolí to už týden, ale teď se to začalo stupňovat.

Natt, mažu mu dásničky 3x denně Kamistadem a na noc dávám nurofen sirup. V ledničce máme kačenku kousátko, tak mu ji dávám.

Terezam, jojo, ono mu není nějak ouvej, je dobrej, jen malinko protivnější a špatně usíná :slight_smile: Děkuju. Tak ať už jsi ty ok a budete zdravá celá rodinka.
3. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, týbrďo, tuhle děsivou bolest hlavy měl Zdenda asi před 3 lety, měl zánět dutin, zabraly mu na to až druhý atb, nemohl se hnout, jak změnil polohu, hlava se mu mohla rozskočit, každý zakašlání bylo utrpení...tak držím palce, ať to přejde co nejdřív!
A ostatním marodům samo taky :wink:
3. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Laro, moc pekneee :slight_smile: - myslim ty fotky - jo a to s klukama taky, ty se fakt porad bavis, co ?! ;)

PetoB - ja mylsim, ze staci obvodni a ona mu na to da masticku... ???

Leni, tak zoubky???

Dckami: - ja testovala 9. den po ET, abych videla, ze uz nemam v sobe Pregnyl a ejhle byly tam uz // a protoze to bylo po Pregnylu 15 dni, tak jsem vedela, ze to je dooobra zpravicka. Moc moc moc t idrzim palecky :slight_smile:
3. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás???????odpad Tomáš,malej celou noc 39,5 střídáme nurofen s panadolem,dáváme studený ponožky na to suchý,vlažný sprchy,no máme to tu jak doupe,bordel,nikde nic,chcíplí všichni :angry: :angry: ,tak hajáme všichno v obýváku a kd je zrovna schopen jde přebalit Šimona,odsát nudle,udelat mu čaj a zas zpátky,no nejak to zvládnout musíme :wink: ,jsme statečný :wink:
3. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek