• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Laro, já netuším, co by to mohlo být, je fakt že mě před 10 dny bolelo mezi očima u kořene nosu, ale přešlo to a najednou bolí celá hlava. To by mě od dutin bolelo i nahoře na temeni hlavy a vzadu nad krkem jo? No je to jak kdyby mi měla hlava prasknout, takový bolavý napětí. Děkuju, snad to brzy přejde.

Verčo, asi jo a jak psala Natt, měla by se objevit bílá čárečka a on ty čárečky má u obou jedniček dole, tak mu možná vylezou dva najednou. Už prudí až běda a to chci jít s tou bolavou hlavou lehnout :frowning2:
3. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, teda to je náročné!!!
3. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi admini to Norský album, poněkud pročistili :angry: Až budu mít čas, se to tam pokusím naházet znovu.
Dneska jsme byli lyžovat za zimákem (nebojte, né na můstcích), Ondra super, ale Macek byl zase nechutně zpruzelej, musela jsem s ním jít na nákup. Holt je na něj chudáka moc velká kosa (-15 až -20) :frowning2:
3. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
ted to čtu.fakt jo to jsem neslyšela,že do mrazáku nééééééééééééééé
3. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já prodávám, jak jsem koupila :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau kocky.Uz jsem konecne on-line.Mela jsem docela abstak! :grinning:
Maxino v pohode,zdravej,uz ma 4 zuby,leze jako dabel a uz se udrzi na nozickach,kdyz se o neco podrzi! :grinning:
Nestihla jsem vsechno docist,takze vim jen,ze Simonek chodi-gratuluju.Vsem marodum preju zdravicko a Kami moc stesti!!! :wink:
3. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem psala včera, ale nakonec sem si někam ťukla a přehodila to na nějaký jiný stránky a mezi tim mi to zmizelo.
V neděli sme se vrátili z hor, bylo tam krásně, lyžovali sme, sáňovali,....ve čtvrtek večer se nám Madlenka poblindila v postýlce, druhej den odpo začla mít teplotu, ale držela se max kolem 38. Dala jsem nurofen, pak paralen a drželo se to nakonec mezi 37 a 38...po dohodě s ostatníma sme tam zůstali a malá byla nakonec úplně v pohodě. Lezou jí najednou 3 nebo 4 zuby a tak to bylo asi od toho.
Za to já od neděle jsem jak astmatik, chvilkama chytám takovej záchvat kašle, že se i malá leká co se se mnou děje, ale jinak se mi k tomu jen trochu spustila rýma, ale teplota neni a hlava nebolí.
Natt teda vy si užíváte, musíte se brzy vykurýrovat. Tohle nezávidim.

Kami Tobě přeju ať to zvládáš kvůli mimískovi.
Jinak všem marodům přejem brzké uzdravení a ke všem pokrokům moc gratulujem.

Bell pokud přestanu do pátku prskat šla bych s Tebou do Běláska :slight_smile: tedy šly bysme.
3. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooooolky,hlásim ,že se mi dneska v 11,17h narodil synovec :dizzy_face: .Má 3,49kg a 50cm .V rodině je samozřejmě pozdvižení :grinning: :grinning: :grinning: jak má bejt o ničem jiném se nemluví,už aj se i trochu slavilo.Jen jsme malýho Míšu ještě nikdo,krom bráchy(mého bráchy) neviděl neb šel císařem.Nějak se na poslední chvíli špatně otočil,no.Tak nás k nim ještě nepustili.
3. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Simce,mám trochu rýmu a malá taky,tak uvidíme ve čtvrtek,ju.Jsme bez teploty,ale ještě radši neříkám hop.Já tu hořim zvědavostí jako blázen,že chci vidět synovce a tak mě žere svědomí,jestli za nima zejtra jít nebo ne,aby jsme na ně něco neplivli,chjo :frowning2: .No každopádně se ve čtvrtek domluvíme,co a jak,ju :slight_smile: .
3. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Bell, gratuluju!!! Teda hlavně bráchovi, že... (jo, mmch., co švagrová, už se "umoudřila?" :wink: )
Jo, tuhle jsem Zdendovi ukazovala ty tvoje pruhovaný novinky v albu a málem se z toho chudák opupínkoval...ouplně mu z těch pruhů přecházel zrak :grinning:
3. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell taky gratulujem k synovci.
JInak jak píšeš dáme si vědět ve čtvrtek, taky nejsem úplně OK tak ať tam neprskám, asi by to nevypadalo zrovna dobře.
3. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Laro a to budou pruhy možná aj na polštářkách na gauči :grinning: (možná tedy).No švagrová dělala ke konci těhu,že už jako teda nekouří :angry: ..........tak se uvidí,že :angry: hustili jsem do ní úplně všichni.No a bráchovi jsem dala osvětu,aby jí pořádně psychicky podržel,aby se potom císaři rozkojila,že to občas maminky vzdávaj :frowning2: .A hned jsem mu dala aj DVD o kojení,co jsem vyfasovala od kámošky,která má termín...taky každou chvíli.Má rodit v Podolí a tyhle DVD jim tam dávaj automaticky.A už aj jsem ho zčíhla taky :sweat_smile: .No prostě padla už nějaká pálenka a milion rad z celé rodiny :grinning: ,tak uvidíme.Jinak tedy Norské albíčko jako dobrý :grinning: ,já už teda podle fotek,kterých už jsem viděla hodně,se tak nějak v tom obývákokuchyňopracovnodětském pokoji orientuju.........ale ložnice tak ta nemá chybu,když si předsatvim,jak spíme my..........no to by spal snad jenom Jára :grinning: :grinning: :grinning:,ale naštěstí vy jste méně prostorově náročnější než my.Teda ty...možná trochu Zdenda.....kluci nevím nevím :grinning: :grinning: :grinning: .Naše Puclina je horší než pes,když si jí vezmu do postele,tak natáhne pařátky před sebe a tak dlouho se šoupe ke mě až spí Jarin na hraně postele,já připlácnutá na něm a naše miminko se rozvaluje do všech světových stran :grinning: :grinning: :grinning: .JO ještě......originální řešení kohoutků.....to je to blejskavý pod dřezem :confused:? No tě pic! Kterýho inženýra taková blbost napadla? :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Bell gratuluju teto :slight_smile: tak za čásek si vaše děcka budou pěkně hrát :slight_smile:

Simcecz brzké uzdravení :wink: ,Hm a ty hory,já bych taky ráda takhle jela,ale chlap...ten neéé

Makinko to je dobřeže jste v pohodě :wink:

Laro fotky jsou fakt pěkný :slight_smile:

Jinak u nás už je dobře,zítra už dám Jiříka do školy,dnes uděláme úkoly co jsem pro ně byla v pondělí,no a je to znát,že se klukům ulevilo,protože jsou už oba vzhůru,tak leží u nás na posteli a Jíra Kristíkovi něco povídá :slight_smile:
Včera byl manžel v nemocnici za dědou,ten spal,tak alespoň mluvil konečně s doktorem.Dědu si můžeme vzít domů pokud se na to cítíme a pokud bude chtít on sám,rakovina bohužel postupuje v těle má metastázy a prakticky se neví jak tu děda jěště dlouho bude....je jasné,že se o něj postarám,s tím,že když mu bude hůř zůstane doma nějaký čas i manžel.Můžu Vám říct,že nemyslím na nic jiného,celkově jak to zvládneme my a hlavně aby se alespoň děda snažil trochu spolupracovat,pokud to vzdá nevím co si s tím počít.Nevěřila jsem,že jednou zrovna u něj tahle nemoc propukne....
4. únor 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Terez, držím palce, ať máte hodně síly a pevné nervy, měli jsme takhle doma babičku poslední její půlrok, není to nic moc.
Ty fotky mě štvou, měla jsem tam ovce a kozy a krávy na silnici a losy a soby, ale adminka naznala, že potkávat zvěř po cestě domů nesouvisí s bydlením. Holt nikdy asi nebydlela tady :angry:
No a musím se "pochlubit", jak už druhý den dopoledne chodí Macek bez plín. Včera jsem ho převlíkala 4x a odpo jsem snahy vzdala, neb už jsem neměla další věci na převlíkání :grinning: Tak jsem zvědavá, co dnes, zatím jít na nočník tvrdošíjně odmítá....
4. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Maki ahooooj :slight_smile: No máte super pokroky.

Bell, posílám velkou gratulaci k miminku v rodině. Má krásné míry :wink: Tak ať dělá samou radost.

Terez, chudák děda i vy. Nemoc si prostě nevybírá, ale je to kruté. Tak držím palce. Dědeček u vás bude určitě šťastnější než někde v nemocnici.

Laro, tak to je šikovnej. :wink: Však on to zvládne.
4. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, gratulace k miminku v rodince, jen tak dal, at nam ma kdo vydelavat na duchod :D

Leni, tak co zoubky?? Uz jsou venku, potvurky???

Natt, ja taky slysela i cetla, ze do mrazaku NEEE!!! Opravdu hrozi, ze mimi omrznou dasnicky...

Terez, tobe hodne sil, neni to lehke a to stari opravdu neni k teseni, ach jo...

Laro, aspon ze jsme par tech zviratek videly, ne? Ja tedy ano ;) A jak to delas bez plen v tom mrazu venku? Doufam, ze ti nekde neprimrznul nohavici k zemi :D
4. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, fakt do mrazáku nee! Koukejte se už vykurýrovat :wink:

Jinak do sbírky marodů hlásím, že tchýně si v neděli cestou z osvěžovny zlomila nohu v kotníku :confounded:

Maki, ahoj!!!

Bell, gratuluju k rodinnému přírůstku, tak to měli včera ve špitále honičku, naší (mojí a Verčiný) kamarádce se tam včera taky narychlo císařem narodil chlapeček :slight_smile: Rostík :slight_smile:

Terez tohle je těžké, my takhle měli doma babičku, taky rakovina, naštěstí u ní nemoc propukla, respektive se na ní přišlo a pak to byl hroznej fofr, bylo děsný vidět jak se ztrácí před očima, ale pořád si říkám, že se dožila krásnýho věku a měla bezva život.
4. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ještě nejsou venku, potvůrky :slight_smile:

Péťo, jé, další miminko. Tak další velká gratulace. A jak má míry Rostík?

Jinak včera na pohotovosti mi dělali menší punkci (tu velkou tou širokou jehlou naštěstí ne, byly to "jen" drátky), antibiotika nejsou potřeba, ale mám asi 7 krabiček léků. Zítra ráno mažu k zubaři s osmičkou, páč mě bolí a okolo to otejká. Rozpadám se, holky :grinning:
4. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rostik mel 3,30 a 50 :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda. Leni, v tvem veku ... :D :D :D
4. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké míry :slight_smile:
Verčo, viď? Rozpadám se v necelých 26 letech :grinning: Ale ono to zas přejde, doba rozkladu se zastaví :grinning:
4. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rostik ma mamu Lenku a tatu Miru,ze jo???Znam! :wink:
4. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ano, DC je malej a odkud?
4. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Zase pres naseho dalsiho spolecnyho kamarada.Decin je fakt malej!Vcera psal Mira sms,tak jsme meli radost... :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jo je to bezva, že je Rostík na světě :wink:

Laro, tak jsem číhla opět na foto ze severu a koukám, že tam nikde nejsou záclony??? Norci je nevedou?
4. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, tak to je přesný :grinning:

Jé holky, tak jsme si doma v domácí pekárničce dneska udělali slunečnicový chlebík a teď se dopéká kokosová bábovka. Tak jsem na to zvědavá. No voníííí to tady :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, zdravím, marodům přeju brzké uzdravení.

Vendulka se nám už staví v postýlce, a sedá si už s přehledem už se nemusí opírat, je to takový rarášek neposeda.

Leni já taky peču chleba ale normoš v troubě, pekárnu máme v plánu koupit. Ale pořád nevíme jakou.

Petro my taky nemáme záclony :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, nevedou, nebo jen minimálně, jako dekoraci. Já je doma taky extra moc neplánuju :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, i dnes dopoledne Macek počůral vše, co jsem mu mohla oblíct...nechápu, jak to dělá, přijde, že "čůlat", už je mokrej. Tak ho svlíknu, posadím na nočník, chvilku to trvá, než donesu další věci, utřu ho a tak...nechám ho tam ještě chvilku, pak že už "nejde, gatě", tak ho obleču, a do 5 minut zase přijde mokrej "čůlat".

Dnes se oteplilo na -11 a sněžilo skoro celej den, ale zas po obědě Ondra pokuckával, tak dostal Tussin a nešli jsme ven (k nemalé Mackově radosti). Uvidíme zítra.
4. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek