• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Danco,to je Vendulka sikulka!!!Maxule by furt stal,ale musim byt u nej,jeste je vratkej.Ale sam se nepostavi,na to je linej.Ani sam sedat si nechce,hajzlik,radeji zacne hucet,abych ho posadila.
Chleba peceme taky,dostali jsme k Vanocum Moulinexku,je fajn.
Jo a zaclony taky nemame,jen v kuchyni a u Maxe,jinak vsude rakosovy zaluzie :wink:
4. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Tak Jiřík už je ve škole,Kristík usnul.Já dala opět prát další pračku a jsem zvědavá kdo to bude žehlit?!.... :angry:
Včera mě jěště odpolko chytil žaludek a zimnice...fakt supr,tak jsme dnes na čaji,no vlastně od včera,manža si dělá prču,že lepší dietu jsem si nemohla nasadit a jak mi ""krásně" zmizel "špíček" z břicha,no on je trochu jedovatej a drzej...zkrátka chlap :astonished: mu říkám ať se podívá na ty šestnáctky jak mají špeky...
5. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Terez, to znám! Na těchhle dietách je nejhorší to, že lehce pozbyl, lehce nabyl :grinning:
A zrovne předevčírem mi Zdenda četl, jak prej objevili obezitu virovýho původu :astonished: Že jí můžeš chytit jako chřipku, klasickou kepénkovou infekcí :angry:
5. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Laro to je přesný :grinning: ale já vážím asi 54kg,tak co by chlap chtěl... :angry: po dvou dětech a 32let na krku :angry:
ale já nemíním nijak hubnout když kojím,nejsem cvok!!Takže jen co mu bude hej začnu se zase cpát :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš....já mám 65 a můj mě teď chválí, jak jsem hubená :grinning: Kolik měříš?
5. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi 165-167cm no to ten můj je hroznej :grinning: rejpal...,ale já i sousedky do kterejch rejpe ho pošlou do patřičnejch mezí... :grinning: naštěstí ho znají,vědí,že to nemyslí zle... :wink: ale znáš chlapi...teď je jen rád za prsa :grinning: ty holt mám jen při kojení,až dokojím bude po... :angry:
5. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Laro mám to v rodině,mamka je malá štíhlá,poznala jsem po 22letech sestru od svýho táty ta je též štíhlá,no a když mi ukázala fotku otce to byl taky hubeňour...
5. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo...já mám 168...tak to fakt nevím, co bych si o sobě měla myslet :grinning: Rozhodně jsem se svou postavou spokojená a neměnila bych, až teda na ty prsa, který jsem vždycky mívala pěkný, a když posčítám to kojení, tak po téměř čtyřech letech nejen, že nejsou pěkný, nejsou skoro žádný :grinning: (ale TM si nestěžuje - já jo, neseženu podprsenku)
5. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to je hlavní když je ženská se sebou spokojená :slight_smile: co by jsme z toho života měly kdybychom se jěště musely týrat hlady :angry: a stejně když chlapovi rupne v "kouli" a uteče za jinou...najde si doma na tý svý ženě cokoli čím jí očerní a zraní no né...jsou takový "machři" :angry:

o podprsence ani nemluvím...teď mám pouze tu kojící,jiná mi není no a pak manžu pěkně stáhnu z peněz a koupím nějakou pěknou :grinning:
5. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych si i koupila, ale mně ty prsa jaksi zůstaly velký, akorát prázdný...takže košíky a a b mi na stranách dělají další prsa, zatímco košíky c a d mi sice po stranách sedí, ale vepředu se krabatí :confounded:
No na podprsenkách svět nestojí.
5. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u zubaře jsem s tou osmičkou dopadla dobře, není zkažená, jen překáží. Časem půjde ven.

Dančo, já vím, že pečeš chlebík, představ si, že jak jsme spolu kupovaly tu mouku, tak jsem ještě pořád nepekla... myslím v troubě. V lednu v těch povánočních slevách jsme si koupili pekárnu Sencor a jsme s ní spokojení. Hodně lidi kupují Moulinex nebo Etu. Ale radila jsem se na nějaké diskusi, kde jsou "domácí pekaři" a prý je vlastně úplně jedno, jakou si pořídíš. Je super, nedám na ni dopustit. Včera jsem upekla kokosovou bábovku a byla z toho výborná. A dá se v tom dělat i třeba sekaná.
5. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,tak to je fajn,že zub není zkažený,to já ho mám a musí ven,ale moje zubařka to nedělá,prý mě pošle k Charvátovi,prý ho mám špatně položený a kdybych chodila do práce je to prý na třídení neschopenku..tak nevím,já tam půjdu až odkojím,abych mohla prášky proti bolesti.

jasně Laro na podprdách fakt svět nestojí :grinning: hihi to by asi padl :grinning:
5. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to rozhodně, prý to bolí, když to pak přichází k sobě. Mně prý taky roste blbě, proto půjde časem ven. Roste jakoby výš, do tváře.
5. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky z toho mám pořádnej strach!A tak jsem to oddalovala,až jsem otěhotněla,tak to jsem tam nešla

aby toho nebylo málo,přišel domů manža,je mu zle,jde to z něj předem,zadem...

Dědu bohužel zítra domů nevezmu,nechci když má oslabený organismus aby to chytil to by nebylo dobrý...

Já jsem si půjčila šátek na nošení Kristíka a teď se učím úvazy,jsem z toho mimo... :frowning2: nejde mi to,protože Kristík nevydrží jen tak ležet sám,řve a nudí se.Dudlík furt nechce,ale stále si strká prsty do pusy,nevíte některá o nějakým šikovným šidítku místo mého prsa na žužlání??
5. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :grinning: koukám rozjela se diskuze u podprdách a osmičkách.........tak jenom pro uklidnění(pro rozčilení) i zubaře občas bolí zuby :grinning: manža někdy před vánoci si musel nechat od táty vytrhnout osmičku a pár dní s tim musel zůstat doma ale 14dní s nim nebyla řeč,měl oteklou hubu jak pučmeloun a ze začátku i trochu teploty.Tak tu chudák baštil prášky proti bolesti a skučel když to přišlo k sobě :confused: až mi ho fakt bylo líto :confused: .
Jinak k podprdám..........zkuste sehnat kojící ve velikosti 85F :frowning2: .Tak mám dvě příšerný v E,který tahám na doma neb mi ty prsa v tom lítaj sem tam a pak mám jednu dražší,která vůbec nejni kojící,ale má odepínací ramínka a je v efku a pevná :dizzy_face: a hezky se v ní cejtim a už aj sem se naučila s ní kojit.Sic trochu lovím ramínka,což je dost nepraktický,ale už to mám vcelku nacvičený.Jo a k dietám.........já tedď teda hubnu pomalounku jen díky kojení,ale hned jak dokojim,tak budu muset nastavit nějakou drastickou :grinning: .Moje mamka sice je oplácaná,ale z tátovi strany jsou všichni vychrtlí rtuťáci :grinning: ......takže jsem určitě někde chytla tu virovou obezitu jak píše Lara...to je nad slunce jasný,že :grinning: :grinning: :grinning: .
5. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a taky se musím pochlubit,Puclinka dneska udělala sama bez držení celých 5 kroků a pak mi to zvesela ještě několikrát zopakovala,takže jsem stihla i doběhnout pro kameru a mám to zdokumentovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huráááá.Ona totiž už zkouší skorem měsíc jakože chodit,ale stejně nakonec jen leze a včéra udělala 3 kroky a dneska už 5,tak počítám,že to bude zase ještě nějaký čas zdokonalovat :dizzy_face: .Hurááááá :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,parada,to je sikulka!V roku bude litat jako camrda! :wink:
Maxino se prave umyl v misce s vodou pro kocoury! :grinning: Pokedu brzy koupit cestovni postylku,zacina byt potreba,je rychlej,jak prujem! :grinning:
5. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Terez, tak s cumlátkem neporadím, kluci cumel nechtěli ani jeden, taky jen kozu :wink: Poslední dobou si Macek cumlá zápěstí (jen občas, načapala jsem ho dvakrát) a včera jsem ho přistihla, jak saje kousek pomeranče.
'Jestli zkoušíš šátek, tak si to natrénuj s nějakým plyšákem odpovídající velikosti....a hodně podrobný návody teď švagrová z 2.K našla tuším na www.vbavlnce.cz
Bell, gratulace ke kameramanským úlovkům do rodinného videoalba :wink: Jooo...a ta virová obezita prej ale trvá jen 3 měsíce :grinning:
5. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je určitě rozumné nebrat teď dědu domů. Máš pravdu, že by mohl něco chytit a to by teď nebylo dobré. O šátku jsem taky uvažovala, ale já bych v něm už Danečka asi neutáhla :grinning:

Bell, taky jsem chtěla nasadit drastickou, ale přiznávám, nemám na to :frowning2: Janička už udělala krůčky? Teda to je rychlá šikula. Tak to jsi určitě byla naměko, co? Já bych byla, moc se na to těším. Vždyť já se těším i na ty první zoubky.

Maki, to mě pobavilo :grinning:
5. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky mela satek - a nez jsem ho uvazala byla jsem cela opocena - ale pak to noseni bylo super, vsude pisou, ze to chce cvik

maki: nevim, jestli postylka pomuze - nase Daja rvala jak tur, kdyz jsme ji nenechali volne se batolit a zavreli jsem ji do ohradky nebo postylky

bell: v 10mesicich prvni krucky ? - tak to je parada!!!

lara: a jak se ty virovy obezity zbavis? to sama od sebe z niceho nic zhubnes?
+bell a nenasly jste neco o chronicky obezite? tu mam asi ja :confounded: jsem tu za golema (164cm, 70kg)
5. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já když se šátkem začínala, měla jsem 1-2 asistenty a říkala jsem si, že se to v životě nenaučím...a za týden už jsem školila kámošky :slight_smile:
O chronický obezitě tam nepsali nic a co se pak děje s tou virovou taky ne...předpokládám, že po těch 3 měsících se tukový buňky přestanou nekontrolovaně rozrůstat a uzdravenej ochořelej si musí zhubnour sám. Nebo mu to holt zůstane.
Ale takhle mezi dětma bych to bejt tebou nijak neřešila, nevím sice, jaká je tvá standardní váha, ale 1) myslím, že po porodu hezky shodíš (lítat kolem dvou dětí něco stojí) a 2) důležitý je si tu "svou" váhu zhruba držet a nepřibírat, byť by to třeba bylo o deset kilo víc, než ti někdo bude tvrdit, že bys měla mít.
5. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
vítej.pekný pokroky co jsi tu nebyla :wink: ,je šikovnej,si najde co hledá,chtel vařit asi :grinning:

bell,
no nekecej.............. :wink: .to jste nás sakra předbehli,malá je šikulka :wink: ,jinak me se vaše proužky líbí :wink:

terez,
jak je?????jsem se chtela zeptat,ty jsi jediná ženská v baráku????????????? :unamused:

leniku,
jak je vám?????????co zoubky????????????

lara,
proč to třídej,dyt je jedno jestli tam máš byt,nebo okolí tvého bydliste,tak teda asi ne :wink:

jinak já mám druhé atb,Šimon je dostal dneska,celej den spí,prej ho máme nechat a nemám nám to být divný,že se tak léčí,brali mu tam krev z prstu,hned vedeli výsledek,má nejakou zvýšenou hodnotu,chřipka,přesla do záánetu a to spim jinde,ne s nima,ale dr řikala,jak je to v jednom byte je to v háji,no musíme to nejak přežít,me vypukly 4 opary vedle sebe,bolí to jak čet koupila jsem na to Herpesin,snad pomůže......jinak nerozumím poplatkum,nekde se platí,nekde ne,nekdo to vrací kraj,no delal v tom peknej chaos :angry:
5. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
nejsi.svoje míry a váhy radši neuvádím,jsem malá a tlustá,snažim se delat,ale proste mi to nejde,už se zas těšim na cvičení,už mi to chybí,už pro ten pocit,že nesedim doma na zadku,ale šimon začne behat venku až přijde jaro a třeba to pujde samo--------nebo fakt mám ten bacil :grinning:
5. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Teda Natt,si to pěkně vyžíráte,co :angry: .já teda musím zaklepat,my jsme všichni v pohodě,maximálně nějaký to pšíknutí.Mě se teda chřipková epidemie většinou netýká,ale letos je to nějaký divoký,všichni okolo ležej :frowning2: .
Já už jsem teď se sebou docela spokojená,trochu jsem zhubla a cítím se líp.Ona by mi ta kila navíc ani tak nevadila,kdybych nebyla prcek,to je hned vidět každý deko.Ještě pořádně zpevnit to břicho a možná v létě vylezu v plavkách :grinning: .
5. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, nám rodičům je mnohem lépe, Danečkovi je stále stejně protivno a ukňouráno, ale to nevadí, ty zoubky musí nějak ven. Zatím nic. :slight_smile: Kup si ještě vitamín B, stojí pár korun a proti oparům je naprosto super. To máš z vyšší teploty. Tak ať je lépe :wink:

Ten bacil mám taky! :grinning:
5. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
B mám doma.jdu na nej.díky,já ho brala na afty :wink:
5. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáš za co, jdi na něj, pomůže :wink:
5. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara:tak v tom pripade jsem ten vir jiz chytila nekolikrat za sebou :slight_smile:

v plavkach chodim na bazen az ted - bricho svedu, ze jsem tehu, jen nerikam ze ve tretim mesici - vypadam tak na patej :slight_smile:
5. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už jsem tomu přišla na kloub s tim bacilem.prej 3 měsíce...no jasný - 3měsíce já,3měsíce manža,pak to hned zase hcytnu já...pak hned zase manža :grinning: :grinning: :grinning: ..takovej rodinnej koloběh bacilů jako rýmička,že :grinning: :grinning: .No a i kdyby to neobíhalo.....tak za 3 měsíce se dá přibrat.....jéje :sweat_smile: a ani se nemusim nějak přemáhat :sweat_smile: .A dolu to jde rozhodně déle s přemáháním :grinning: .

Sakra teď jsem si umazala klávesnici od fidorky......... :sweat_smile: ...tak,co jsem to chtěla.... joooo k tomu hubnutí........sakra zase :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando no jasný,břicho svedu na to,že jsem po těhu(již delší čas,že)......a ty kejtičky a zadek......ty svedu na to,co mě zrovna napadne :grinning: .
5. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek