• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,
tak jaké jsou na dnešek plány? My jedeme na objed ke tchýni, má narozeniny :slight_smile:
Nemáte zkušenosti s kaší Beba?

Jinak krásnou neděli všem... :sunglasses:
12. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Šíma od včera zase rýmuje,tak jsme byli dopoledne doma.Venku nebylo nic moc,tak jsme se zabavili jinak :slight_smile: .Odpoledne po sváče asi na chvíli vyrazíme na prochajdu.Venku leze sluníčko,tak snad bude hezky a příjemně.
Užívejte neděli a mějte se krásně :slight_smile:
12. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběd :wink: :wink: :wink:
12. říj 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :dizzy_face:

Tak my dneska jeli na nákupní vejlet do Olympie, nic z plánovaných věcí jsme nekoupili, jen Luci kulicha a bodýčka v CA a sobě zimní bundičku :grinning: . A pak za dědou do Dubí do lázní, tak to byl spíš relax.

Holky nevíte někdo, kde se tady dá opravit vysavač ? Kája se do toho sice zanořil, jakože sám, jenže uvnitř jsou nějaký spešl šroubky, na který teda nemáme šroubovák. Začal nám totiž z vysavače foukat naprosto nedýchatelnej vzduch, je to jak 14 dní zkažený maso nebo jak kdyby tam chcípla myš. Resp. spíš krysa. :confounded: Vyměnili jsme všechny filtry, který jdou, ale bez úspěchu, je to prostě něco uvnitř. Je to obyč vysavač Clatronic. Na netu jsem nic nenašla :confused: Kdyžtak děkuju za rady....

a jinak hezký zbytek neděle :slight_smile:
12. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Vendulka se přetáčé o stošest je to pěkej ďáblík už ví jak vytáhnout ručičky je to moje šikula, je to šílený jak něco zjistí že to jde dělá to pořád dokola :slight_smile: a ty zvuky u toho je to sranda ale bojím se jí nechat chvíli bez dozoru protože se dneska točila jak na obrtlíku. Jinak ouška jsou celkem v pohodě jen to jedno je trochu červenější okolo vpichu, ale nechá si na to sáhnout.

My byly dneska doma prostě relax. Takže všem hezký nedělní večer já jdu žehlit. :angry:
12. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni :slight_smile:
ve čtvrtek sme byli nakonec na obědě na Kocandě. Taky sem myslela, že bysme jeli za vítr na Škrabky, ale manželovi se tam nechtělo. A na Výpřež chodím ráda, když je teplo na terasu. Jinak víkend celkem odpočinkovej, manžel byl oba dny doma takže v sobotu dopo sme byli utrácet ve městě a večer v čajovně, hlídala tchýně, teda odešli sme až potom co malá usnula. V neděli sme byli okouknout pejsky, pak doma trochu odpočinek.
Malá zase spí tak já to využiju a půjdu se nasnídat.
Dančo malá je šikulka :slight_smile: snad nebudeš mít takovýho živla jako my, Madlenka je pořád na břiše a je někdy problém ji i přebalit. Ale zase je správný, když válí sudy, s tím si vystačí klidně hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezký den :slight_smile:

Dančo, taky se teď Daneček pořád otáčí a dokonce i po jídle a bak blindí. Zabránit se tomu ale nedá, páč ho to děěěsně baví :slight_smile: Ručičky vyndá jen občas, sem tam vypadá spíš jak Sakala, když skáče, ruce vzad.

Simcecz, na Kocandě taky výborně vařej. Jo a s přebalováním je to už boj, dávám mu plínu a on se mi točí na boky, na břicho, takže se nám to vždycky pěkně protáhne.
13. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím nové fotky ve fotogalerii :wink:
13. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pěkné fotečky :slight_smile: Už je to kus chlapa.
Také jsme byli v sobotu na pejskách, je to fakt pěkný sport. V neděli jsem byli na chatě odstěhovat babičku zpátky do Dč, bylo krásné počasí. :slight_smile:

Jinak se chystám zítra na kontrolu do Teplic, stále jsem to nedostala a není mi moc dobře. Pobolívám ě podbřišek. Tak jsem si tam dneska volala a před oběděm tam mám být na utz. Jsem zvědavá, jak to dopadne.... :confused:
13. říj 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak to moc držíme palce,ať to dobře dopadne !!!

Leni, jak jsi dopadla s tou mrkví ? Chutnala chlapáčkovi, nebo budete malovat ? :slight_smile: Na nové fotos se jdu teda taky podívat....
13. říj 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ten je krááásnej.V tom svetříku úplně k sežrání :slight_smile: A s tou mrkví už asi vím :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Kami - držím palečky,moc moc moc.

Znáte to,když se to tak se to?Zítra jsme měli jet na to první vyšetření,Vojta mi podrobně namaloval cestu :slight_smile: ,mám zajištěné hlídání pro Áju a nikam nejedem.Dneska jsem byla s malou u Podolský,má zánět spojivek.Takže kapeme Pamykon,do Prahy jsem volala,výsledky by tim byli zkreslené a jedeme až 31.10.Se asi fakt picnu.A pozvánka na to druhé vyšetření mi ještě nepřišlo.Tak aspoň budu zítra uklízet.Před chvílí jsem přiběhla ze školy a už se mi nechce nic dělat. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Leni krásné fotečky :grinning:

Dneska jsem potkala Maki ve městě, malej je oprvdu strašně dlouhej :wink: :slight_smile: ale je to fešák :wink:

Jak jsem včera psala že naušničky OK tak se jí včera povedlo že jí z ouška tekla krev jak se přetáčí tak si tu naušnici vrazila tou širší části ale teď už je to zase v pohodě, nechá si na to sáhnout. :slight_smile:

Kami tak ať je zítra vše tak jak si přejete, budeme držet palce. :wink: :wink:

Mílo tak to je pech a přeobjednali vás aspoň??? Tak brzké uzdravení.

Já teď dožehlila, jenže na sušáku mi visí další že já to vždycky odkládám :frowning2: :angry: No jo no :slight_smile:
13. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,preju hodne stesti v Teplicich!!!
Milo,to je pech,nervy mas urcite jako spagaty a jeste se to odsune... :unamused:
Leni,tak ses konecne dockala ty mrkvicky!A jak mu smakovalo? :slight_smile:
Vendulce nausnicky moc slusi,spinkala a byla sladoucka!No jo,Maxino dostal svemu jmenu :grinning: Mame jeste 2 cm.a nevejde se do hlubokyho.S fusakem uz bychom se nechytali...Takze pristi tyden probehne prestavba kocarku na sportak,neda se svitit..
Pro ty,ktere vi,o kom je rec:potkala jsem Lucku.Julinka moc vyrostla a je hezoucka a maji krasny novy golfky. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki já ti měla ukázat Vendulku s fusakem, taky se mi tam za chvíli nevejde ale snad to ještě chvíli vydrží. :sunglasses:
13. říj 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kdepak jste?Je tu nějak mrtvo.Já od rána uklízim,když už jsme nejeli,tak jsem se vrhla spoň na byt.Teď by měli všichni přijít na návštěvu,ať viděj,že je tu taky občas uklizeno. :slight_smile:

Bojuju s Kájou o ty kapky,vůbec si do těch očí nechce nechat kapat.Vždycky když mě vidí,že je nesu,tak otevře pusu a když zjistí,že to není do pusy,tak zdrhá. :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mílo, já už tu byla ale protože poslední příspěvek byl ode mě tak jsem nic nepsala :wink:

My byli nakoupit ted vařím a odpo jdu s Ryan na canisterapii do Žlebu
14. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím všechny!!!
My máme doma taťku, takže stíhám sotva dočítat.
Milo, to je teda pech, ale neboj, bode to dobré!!!
Holky já dnes by,a koupit myčku, no popravdě mi jí vysponzorovala babina :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to bída po Děčíně, prolezla jsem co se dalo, no nakonec v OK vedle Kaufu, AEG Fiesta, neznáte někdo, jaká je a vůbec já ani moc neznám tu značku je to od Elektroluxu, tak snad bude dobrá, měli jí z 15 v akci za 11,5, ale známe ty jejich akce :zipper_mouth: , co používáte na mytí, tablety? Nebo vše zvlášť, budu muset nakoupit, já už se na ní těšííím!!!
14. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pbaer tak tuhle myčku neznám ale když je od Elektroluxu tak by mohla být v pohodě, my kupovali Bosch asi za 13t. má nízkou spotřebu vody, a jinak používám střídavě Somat a Calgonit podle toho co je v akci a sůl, ty samé značky a když myju sklenice tak tam přidám i leštidlo.
14. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerová - gratuluju k myčce,můžu vřele doporučit.Zrovna jsem teď ležela na gauči,malá po mně lezla a přitom jsem myla nádobí. :slight_smile: Skvělý pocit.Já používám Calgonit tablety,kupuju balení po 100ks,stojí asi 350Kč a leštidlo Calgonit.Sůl nepoužívám,protože máme extra měkkou vodu.A musim říct,že je to opravdu znát,v životě se mi nádobí tak nelesklo. :slight_smile:

Rya - asi jsem pěkný nevzdělanec,ale co je to canisterapie?

Jinak jsem dneska celý den zavřená doma,jenom ráno jsme s Kájou odvedli Andrejku do školky.Za hodinu jí vyzvedne moje ségra,veze jí do města babičce,ta s ní půjde na balet a pak jí odvede domu. :slight_smile: Ještě že existujou hodný příbuzný,chci nechat Káju aspoň dneska v klidu doma.Sice s tim prý nemusíme dřepět doma,ale radši ať je v teple.

Jo Leni,bacha na mrkev,Vojty sestřenka taky začala předčasně dávat Elišce mrkev ( myslim že šťávičku ) a ta jí do rána zoranžověla.Tak se kdyžtak nelekni. :wink:
14. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !!

Péťo, gratuluju k myčce, je to největší vynález (teda pro mě :grinning: ). My kupujem jedině calgonit tablety, somat se neosvědčil a ani recenze na něj nic moc.... A v Německu mají na ně super ceny.

Leni, to jsem se taky chtěla zeptat - ty už dáváš Daníkovi mrkev, když mu ještě nejsou 4 měsíce ?! :confused:
14. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mílo canisterapie je léčba psem pro postižené ať mentálně nebo pohybově.A závidím hlídací příbuzenstvo :sweat_smile:

Ano souhlasím myčka je fakt suuupppeeerrr vynález
14. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rya - tak to jsem fakt nevěděla,vim o koních,že na nich jezdí a je to dobré na pohybové ústrojí i na psychiku,ale tohle je pro mě fakt novinka.A klobouk dolu,myslim že je to super věc.Hlídací příbuzenstvo nemá chybu a upřímně přiznávám,že mi hodně pomáhají a že bych to bez nich tak dobře nezvládala.Dokud byla jenom Andrejka,tak to šlo,když byla nemocná,byli jsme doma,když jsem onemocněla já,zaskočila babička a šla s ní ven.Ale takle,když je jedna nemocná,musela by být zavřená i ta druhá a Andrejce by zbytečně utekly kroužky.Proč toho nevyužít.Navíc bych ani nemohla do školy a já už jsem doma šestým rokem,potřebuju se začít trochu začleňovat do života. :slight_smile:
14. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mílo přesně tak je to jako Hipoterapie ale my se zabýváme canisterapií :wink: Akorát mi volala kolegyně že to musí zrušit má syna v nemocnici, tak by to nestihla škoda
14. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy,

Rya- na tu canisterapii chodíte do Žlebu do ústavu? Jestli jo, tak tam dělá moje mamča :wink:

Holky, mám dotázek. Manžel bude mít v listopadu narozky a chtěla bych mu koupit nějaký parfém (toaletní vodu). Jenže toho jsou mraky a já vůbec nemám představu. Nemáte náhodou někdo tip na pěknou vůni ? Něco čeho bych se mohla chytit ? :slight_smile: On teda není žádný kravaťák, většinu roku prochodí v montérkách, takovej Ferda mravenec a Bořek stavitel- od každýho trochu. :slight_smile:

Pak ještě jeden dotaz - už pár dní mi nefunguje na kompjůtru našeptávač ve vyhledavači, nevíte co s tím ?
14. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jo přesně tam. A stím vyhledavačem nevím ale nebude to někde v nastavení internetu??
14. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni,pokud chceš,zaregistrovala jsem se do firmy FMGroup,je to prodej parfémů,mám tu vzorník - nádherné vůně za velmi slušné ceny ( klasický parfém 330,parfém s feromony 375,luxusní parfém 480).Naše rodina už nepoužívá nic jiného.Jestli chceš,půjčim ti vzorník.
14. říj 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky zrovna meju nadobi! :grinning: Dnesjka prijel Romca,tak se tu mazlil s Maxem a ted ho dal spinkat.Mycku mame Siemens,kupovana na netu za 13 000,tablety mame Somat,kupovany v Nemecku,byly levny,ale uz si nepamatuju kolik.Jsou 3v1,takze nic jinyho tam nedavam.Pak tu mam eko Ecover,ale k tem musim koupit sul.Mycka je nejlepsi pritel zeny!!! :grinning:
14. říj 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Mílo, tak to by byla paráda, aspoň bych nemusela poletovat někde po městě :slight_smile: A ty jdeš zítra sem k Lence, nebo to padlo ? Včera jsme se potkaly, tak říkala, že přijdeš :grinning: , ale to ještě asi nevěděla, že je Kája marod.
14. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni budu to muset k Lence zrušit,nechci riskovat.Sice musim zítra na poštu,takže budu s Kájou venku,ale jenom tam vlítnu ráno hned ze školky a pak zas domu.Nebo možná kolem obídku,až bude líp.Tak ti ho tam můžu hodit,až půjdu okolo.
14. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek