• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
My taky mame tu na vysavac - manzel tedy chtel volat na me socialku, ale pak to ocenil. Zatim jsem jen odsavali mlicko z nosanku - pri kojeni Petik nejak usnul a najednou mu mlicko teklo nosem ven ...!!!

Laro, krasny fotky :slight_smile:

Natt - ja tu cepisku moc nevidim - jsem slepa...!! ALE koupili jsme Petikovi v UL cepicku za 230,- vybiral tatinek, platila maminka - to se mi protacely oci!!!!!!!

Pridavam nejake fotky, dnes jsem experimentovala... ;)
9. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,jak si udělala ten efekt,že je Péťa ČB a medvěd barevnej? Děláš to v gimpu?
9. únor 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve photoshopu je to raz dva, Bell, ale v čem to dělala Verča nevím :slight_smile:
O tý vysavačový odsávačce mi tuhle vyprávěla ségra, že tím kámoška odsávala dcérušku...a už předtím jsem o ní slyšela...taky mi to přijde brutální...my měli vždy jen ty balónky...a jedna z mých tetiček se hrozila i jen tý, když mě s ní jednúc viděla opečovávat některýho z kluků...
9. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:,
taky jsme někdy první :slight_smile:.

Bell večer sem budu zas mrkat takže kdyžtak napiš, zatim budu se zítřkem počítat. Akorát sem myslela, že pojedem kočárem pěšky, ale pokud bude chumelit jako dneska tak nevim nevim.
Sníh je super, jako lyžař ho mám ráda, ale teď bych už radši sluníčko a jaro :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro,já má pocit,že o těch odsávačkách jsme se bavili spolu.Si pamatuju,že jsem i já sama řikala,že jí nechci,že je to brutální :grinning: .Takže jsme koupili jen ten balonek a i na ten tchýně dělala fuj,co je to za humus :rolling_eyes: ......njn....no a pak jsme tu brutální dostali od známej lékárnice darem ....no a když začla rýma,tak jsme tak nesměle po ní pokukovali až jsme to zkusili,čéče a fakt je to dobrý,zvlášť před spanim.Vysaje to úplně všechno a Puclina pak nebyla nerudná,že jí budí nudle :sweat_smile: .
10. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Bell, mam Zoner fotostudio - software na fotky a Photoshop. Proste si vymaskujes, co hcdces nechat barevny a zbytek das do cernobile. A je to :slight_smile:
Gimp urco taky jde - tam pracujes s vrstvami, ze?

Laro, ja taky rikala striktni NE odsavacce na vysavac, ale menim na rezolutni ANO!!!

Ja mam taky NA HORACH snih rada, ale dnes rano me tedy jaksi nas...!!! :grinning:
10. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,budte vdecny za tuhle odsavacku!Vite,jak odsavaji Eskymacky detem nosiky?Hadejte...Vysajou to pusou! :grinning:
Maxino v pohode,slaba ryma,teplota neni. :wink:
10. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zdravím,
bez odsávačky na vysavač bych už nechtěla žít!

UPOZORNĚNÍ!!! kdo bydete dávat nějaké nehrazené očkovací vakcíny, tak jsem dnes na radu dr, zajela pro Priorix Tetra do lékárny na Starák, za ordinací Podolských naproti Chlumu a cenový rozdíl neuvěřitelných 350Kč!!! tady v centru v Podmoklech 2140Kč, tam 1793Kčza totožnou vakcínu, to mi řekněte jak je tohle možný?!? Prý tam obdobně levněji vyjdou všechny, takže to už stojí za zajížďku a to jsem tam nejdřív jet nechtěla, říkala jsem si jak velkej ten rozdíl může být, pár desetikurun, to projednu autem a ouha!! Rozhodně se to vyplatí.

Natt, už jste lepší? A co ostatní marodi, už celkem všude dobrý, ne?

Holky Simce, Bell, vy jdete zítra na světýlka? Ale asi na ty od 9?

Sníh na horách je bezva, proto bydlím v údolí :angry:

Maki, ještě, že nejsme eskymačky, asi bych měla občas poblinkané miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verčo, fotky parádní, jako ostatně vždy :wink: , jo a héč viděla jsem Rostíka, četlas?
10. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerova,jdeme do herny :slight_smile: ,na světýlka až v pátek :wink: .
10. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
no super,tak jste to zvládli :wink:

verčo,
jj až pujdem ven vyfotím znovu,tak u nás nastestí vybíral tatínek a platil tatínek,tak jsme jeste ušetřili,já prej jsem lakotná a nic mu nekoupim :angry: ,kecáááááááááá :wink: ,jinak si vyhraješ,máš krásný kluky,taky z nich budou milovníci,no z otho staršího už určo je :wink:

jinak já jsem za odsávačku vděčná,ale jelikož už nám praskly ty náhrady,asi věčným používáním a vyvřováním,tak jsem koupila náhradní,na odsávačku tu ruční Otrivin,je jich tam deset a jsou jeste lepší :wink:

kami,
kde jsi??????? :unamused:
10. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jeste ke krytkám,máme je,ale jelikož naše dítě je technický tip a umí proste od zapnutí televize nebo odemknutí mobilu i sundat tohle,takže nejakej plast ho netrápí,tak když nestačí maminky a táty ne,tak hold budem muset plácat přes ruce,včera ho tatka plácnul,dneska ráno se meju a krytky zase dole,tak já už nevim co s nim,on proste všechno rozmontuje..........

jinak jsme koupili novou knížku,ty co máme už mi lezly na palici,známe je dokola,a kdyby jste videli jak dělá ježka,to je prča.........prstíkem píchá do sebe a řiká pích,pích :grinning: ,ale tim jejich dětskym stylem :wink:
10. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
S tou vakcínou to je teda nářez.já jsem se už po ní taky ptala a dostanem jí od ukončenýho 15.měsíce.takže se dřív či později po ní taky začnu shánět no a na pneumokoka taky toho dáme po prvních narozkách.Manža mi tu nějak složitě osvětloval,proč maj lékárny tak velký rozdíly...ale z toho všeho vysvětlování je jedna věc naprosto jasná,že v soukromých lékárnách maj prostě svoje soukromé ceny.takže shánět levnější léky je stejný jako hlídat,kde maj levnější rohlíky-estli v kauflandu nebo v tescu.Což mě teda prudí,ale taky se asi začnu v lékárně nejdřív ptát na cenu a až obejdu všechny dostupný,tak si to koupim,kde to bude nejlevnější :slight_smile: .A nejspíš dorazim i dotej na Staráku :grinning: .
10. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,já teda nejsem moc pintlich,ale zaplaťpánbůh za zeměpisnou polohu,ve který žijem :grinning: .
10. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo Simce,zejtra půjdem určitě.V kolik teda.Máš tu svojí oblíbenou devátou,že jo :sweat_smile: .Já si myslím,že by jsme to možná mohli zmáknout,maximálně na tu půl desátou.Poslední dobou se Puclina budí v osm,ale včera si zase hned klimbla do devíti.......No zkusíme to taky na devátou,uvidíme,ju :sweat_smile: .
10. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda,to je sila,s tou vakcinou!Ja skoro pro vsechny leky chodim do tehle lekarny,od Podolsky to mame nejbliz.
Psala mi Lenik,jsouod nedelni noci s Daneckem ve spitale,mel 40 horecky,prujem,zahleneni,2 dny nejedl.Ted ma stale 39,5,tak je jeste nepusti.Rikala,ze se ani nevyspi,na pokoji je jeste jedno mimi,tak asi moc velky pohodli nemaji.Chudak malej!a chudak Leni.tak vas mam pozdravit!
10. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Jejda, sníh...a co mám říkat já :grinning: Mrkněte: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=282502
...něco jsem tam přihodila.

Chudák Lenik s Danečkem, Maki pozdravuj!

A k tý odsávačce...Macek naštěstí se naučil smrkat brzy, tak už jí nevyzkouším...leda by se něco stalo, kluci zhodněli a my si pořídili ještě to třetí mimčo...dneska zrovna Ondra vytáhl, že by potřebovali ještě někoho třetího...to tak...a stěhuju se do Beřkovic :grinning:
10. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,taky pozdravuj Lenik,ať se brzo Daneček vyzdraví :confused: .To měl ty reakce na to očkování a ktomu ještě něco,že ho to tak skolilo?
10. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro,sníííížek,snííížek :dizzy_face: ,já bych mohla snížek třeba celej rok :dizzy_face: .Pošli nám sem hromádku :grinning: .........sněhu myslím samozřejmě :grinning: .
10. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčiny,
moc sem nechodím, ale jak čtu, dětičky vám marodí. Tak se brzo uzdravte.

U nás je zmatek,teď jsme přišly z Takka, Elí si byla vyzkoušet oblečení na módní přehlídku. Pořádá jí MC Rákosníček, chodila tam s babičkou a ve čtvrtek to mají v S centru. Jsem na ní zvědavá :grinning: - modelka naše malá.
Jinak já jsem se zkusila ráno cvičně testnou a bohužel NIC :cry: negativní :cry: . Stále slabě špiním, v pondělí jedu na krev, ale už tomu nevěřím. tak to možná zkusíme v létě znovu a uvidíme..... Třeba ním není souzeno mít druhé miminko :angry: . Jsem moc zkalmaná, ale nechci vás tu zatěžovat svým smutkem, každá máme svá osobní trápení :frowning2: .
10. únor 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kami,
jeste neztrácej hlavu..........jeste je šance,prosim te co blbneš,jen se vypovídej

jééééééé leníka moc pozdravujem a malej at se dá do pořádku,brouk malej,jj my tam taky leželi,ale na pokoji nastestí sami,ale já tam byla nestastná :frowning2:

pbauer,
je nám skvele konecně :wink:

jo a jeste k tomu bacilu obezitnímu včera pani na kase v tescu prohlásila,lae baculatej jsi celej po mamince,že jo a manža chudák,no áááááááááá dyt se maj dobře :grinning:

lékárnu zkusim na meningokoka :wink: ,ve čtvrtek jdem na kontrolu,tak to zjistim :wink:
10. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéj, Kami, fakt, neztrácej naději, uvidíš, co ta krev...držím palce!

Bell, přes kabel to nejde, jako ty fidorky...ale zkusím to naházet do kufru místo hadrů, až poletíme :grinning:
10. únor 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami-přesně,ještě to nevzdávej :slight_smile:
Natt-to je fajn,že už jste z toho venku.
Náš malej měl dopo trochu teplotu,tak jsem se začala obávat.Po obědě dostal sirup,usnul a od tý doby mu nic není.Vypadá naprosto zdravě,tak snad mu to vydrží.
Chudinka Leník s Danečkem.Já taky byla pár dní se Šímou v nemocnici a dost jsem tam trpěla :frowning2:
10. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Natt, diky za pochvalu. Kluky hezky mam, to jo, nekdo v rodine musi byt krasavec :slight_smile: A ten velkej zatim na holky prdi, ale ono to prijde - vloni v lete chodil s 15-letou (bylo mu 12!!!) - ale to skoncilo a ted ma kamose a konicky...

PetoB - necetla, hned tam juknu... A s tou vakcinou fakt husty!!! Budu si to pamatovat...

Kamco, jeste nic neni ztraceno, muzes aspon doufat... A jinak jsme tu od toho, aby ses tu vyfnukala, tak smele do toho...

Lence pisnu, chudinka mala... :frowning2:
10. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell nehoňte se :slight_smile: my budem nějak kolem 9 asi razit. Tak nepospíchejte, klidně doražte na 9,30 - 10,00 :wink: sejdem se tam určitě :wink:.

Natt, je dobře, že už vám je dobře :slight_smile:

Kami, uvidíš, ještě se třeba ukáže, že mimísek je a myslim, že se nikdo nebudem zlobit, když se klidně vypovídáš :wink:.
Maki, pozdravuj Leníka a Danečka. A dobře, že Maxino je v pohodě.
10. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kami,nevzdávej to :wink: a i kdyby,tak to prostě zkusíte znova :slight_smile: a i kdyby jedno krásný zdravý dítě už máš a to je nejdůležitější :wink: .
Já si řikám - tři děti by byly fajn,dvě jsou akorát,ale když by to jinak nešlo budu vděčná i za jedno :slight_smile: .
Tak pro jistotu ti budu držet palečky(všechny čtyři :sweat_smile: ) a neházej flintu do žita!
10. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Simce,jj nemusíš říkat dvakrát :sweat_smile: ,já dokažu i zpomalit a to velmi snadno.........začnu trochu vc rozjímat u snídaně a čas leí jako blázen :grinning: .Tak buduse snažit dorazit na půl desátou,ju :wink: .
Jo, Laro,beru tě za slovo......a pak si nechám povyprávět,co řikali na letišti na pašování vody :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holčiny,jste moooc hodný, díky za podporu. :wink: Domluvili jsme se s manžou, že to zkusíme v létě znova.
10. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přihodila jednu fotečku........je upravená v Picasu......nějak nemůžu najít ten správnej program na úpravu fotek,který by uspokojil moje požadavky :frowning2: ,nemáte ještě nějaký jiný tip .Photoshop.......jakej tip,Laro?Gimepmě pěkně prudí neb je to zdlouhavý a v zoneru nejni to co v photofiltru a opačně... :unamused: ........chjo....nebo to bude spíš rukama :grinning: .
10. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No to zkuste,zkuste :slight_smile: ,já chci vědět,že to prostě jde, tak flintu vystavte na zeď a koukej o všem informovat :sweat_smile: .
10. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, no záleží, co máš s tou fotkou za záměr...v zásadě jde ve Photoshopu téměř vše, jen vědět jak na to...což už jsem za ta léta na MD už hóódně pozapomněla...vždycky něco chci, vím, že to šlo ouplně snadnou kombinací dvou kláves...ale sakra KTERÝCH, když jich je na klávesnici tolik :angry:
Teda vždycky...občas když něco šušním...tady ho v notesu nemám, žere to moc paměti, když se s tím dělá...tak jen u dědy.
10. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek