• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell taky to vidim tak na půl desátou :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,drz se!!!
Leni vyridim pozdravy,zitra ji pisnu.Malej byl snad jen nastydlej,nevim,co se stalo,ze se tak zhorsil.Snad mu bude lip.
Jsem zvedava,jestli pres noc zapadneme snehem.Nerada bych,jdeme plavat.
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak je tu už zase -20, je to vopruz...včera navečer jsme sjeli dolů do obchoďáku (měli zalevno pstruží filety :sweat_smile: ) .... a Macík chudák zase "moc, zima, moc" :angry:
11. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tady to taky za moc nestoji, venku se zeni certi!!!
11. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, a to si děda vzal s sebou do Německa lyže, že si na zpáteční cestě na Arberu zalyžuje...to jsem teda zvědavá :confused:
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak hlásím,že Šíma už má teploty vyšší a nevím z čeho,prtože mu jinak nic není.Zítra skočíme asi k mudře a uvidíme.Jen čekám,kdy to na mě padne taky :frowning2:
Laro-já dneska byla venku,fičelo to a krupičky ledu mi lítaly do očí,pak jsem si vzpomněla na vaše teploty v Norsku a hned mi bylo teplejc:slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to jsem ráda, že vám trochu "zvedáme morálku" :grinning:
My dneska ani nepůjdeme ven, v poledne bylo -22 i když slunce svítí a třeba včera mělo docela sílu; to by Macek ronil kroupy. On tu zimu tak nerad (asi je chudák p omně). On je ten mráz jaksii vidět, úplně mi to připadá, že je ten vzduch takovej neprůhlednej či co...ale tak jinak, vůbec jako mlha (vždyť je jasno, že).
A to mi kámoška vyprávěla, že u nich bejvalo i -40, to že teda už fakt byla kosa. Tak tam bych já bydlet nemohla. Oni byli asi 100 km na jih od Kiruny.
11. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
počasí no comment....
Malá dnes odpol 35,7, snad je to jenm z toho včerejšího očkování.
Jinak bacha!!! Bělou a okolí, ovládla dnes modrokoníkovská bejby mafie, epicentrum bylo v Bělásku :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jóóó...hoolky, prosím vás, kdybyste některá šly do tý zmiňovaný lékárny na Staráku, mohly byste se mi tam zeptat na velký balení Wobenzymu? (800 tablet). Já za něj v Hypernově dala 2 730 Ká...tak kdyby tam byl levnější, taky nebudu váhat...TM to jí jako lentilky :confused:
11. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
slyšela jsem,že Bělásek byl dnes modrokoníkovský :grinning:
Šimon má pořád teplotu,ale vypadá naprosto zdravě.To já teplotu nemám a vypadám daleko hůř :confounded: .Asi na mě taky něco leze.
11. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to znám...já nikdy na teploty netrpěla, od 6. třídy jsem měla víc než 38 jen dvakrát. Ale o to hůř mi vždycky je, při 37,5 "umírám" (to Zdenda odchytá zápas i s 38,5). Jsem vždycky byla mrtvá z Markový, jsem k ní přišla, ona co mi je, já že mě bolí hlava, svaly, kosti, v krku, všechno...ona jestli mám teplotu, já že ne...tak maž do školy :angry:
11. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
(tedy...přímo takhle to nikdy neřekla, abych jí nekřivdila) :sweat_smile:
11. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě moc nechápu,že nemám teplotu,já jsem naopak pověstná svými horečkami :slight_smile: .Vždycky,když jsem byla nemocná,jsem mívala minimálně 38 a teď nic.
11. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
no teda vás taky?????????

maki,
co Leník????????co Daneček,jak jsou na tom?????????

cože bylo v Bělásku???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lara,
jak jsi naučila kluky smrkat????????segra řikala neco o brčku a sklenicce,jako naučit foukat nejdřív do toho,ale jak jsi to naučila ty???????nebo nekdo ostatní??????

zítra jdeme na kontrolu,tak jsem zvedavá,zjistitm nejaká to očkování

a jeste holky co máte straší kluky,zítra se zeptám dr,ale dneska jsem chtela zas u mýt Šimonovi pindu a řval jak tur jen jsem se ho dotkla,pak jsem to zkusila jeste když jsem mu dávala plínu,ale chudák ječel,co mu udelá dr,jako stáhne násilím,no to snad nééééééééé,se toho děsim chudák malej :cry: :cry:
11. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://martinaroman.rajce.idnes.cz/Max/#album
Maxule ma presne 9 mesicu :wink:
Leni jsem dneska zapomela napsat,uz ji ted nebudu rusit,az rano.My byli na plavcu,byly jsme tam jen 3 maminky,takze jsme mely vyrivku pro sebe.Jsme z toho vzdycky tak unaveny,teda hlavne Maxik,ze hodne spinka.Ne,ze by mi to vadilo... :grinning:
Natt,tu predkozku,kdyz nejde stahnout pak musi nariznout.Ale nevim,v jakym veku se to zacina resit,myslim,ze az o dost pozdeji,kamaradka byla se synem snad az ve 4 letech.Tak zadnou paniku!Maxikovi to jde stahnout pekne,uz skoro cely,mam radost.
11. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo já v tom epicentru Běláskovym byla taky :grinning: .Mě ten Bělásek vyhovuje maximálně.Puclina se tam dostatečně unavý a po o spí jak když jí do vody hodí.....já teda taky :grinning: ,i když dnes né,neb důchodci(rodiče)chtěli vozit a že prej ať jdu s nima,že jsme si dlouho nepokecali,tak jsem v tej slotě courala, zívajíc, tři hodiny venku :confused: .
11. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,mě nějak vzdoruje PC,gimp už nejde spusit vůbec photoshop jsem odinstalovala a tváří se,že je stále tu :confused: .Budu muset vyčistit disk a nainstalovat vše znovu.......nebo až budu mít někdy čas,tak přeinstalovat operační systém-to je sice za chvilku,ale než zálohuju ty kvanta věcí co tu už mám,tak to ,abych na to měla tak týden :confused: ,chjo.
11. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také sme byly účastné koníkovské erupce v Bělásku :grinning:
Madlenka usnula na chviličku už v autě, pak se doma najedla a spala asi 2 hodinky :slight_smile:
My dneska už ven nešly, venku bylo humusojdně a navíc sem prala takže sme odpo strávili spolu.

Bell taky mě pořád teď zlobí PC, asi maj nějakej společnej vir, je pomalej a tváří se přehlceně, a přitom neni...ta technika.
11. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
se smrkáním to bylo tak, že Ondra se to naučil v podstatě až s Martinem, ač jsme je to učili oba stejně. Základem bylo "jak dělá ježek" - no a to se učili, že funí...no, na sklo se to těžko popisuje :wink:
A s pindíkem...Ondrovi to taky nešlo, vlastně ani Macíkovi to nijak zvlášť nejde. Nic zásadního s tím nedělám, zkoušíme to sem tam při přebalování a koupání, ale jen jak to jde, nic násilím. S Ondrou jsem se i radila s Dr., když mu byly necelý 3...nic konkrétního neřekla, jen že když bych chtěla, musela bych ho objednat v nemocnici, což jsem tedy rozhodně nechtěla a bádala tedy sama.
No a dle nejnovějších trendů v pediatrii se zúžená předkožka nikterak neřeší, pokud nepůsobí problémy typu opakovaných zánětů atp. Do puberty se prý zcela samovolně upraví řádově 95% případů, pouze těch 5% je třeba řešit chirirgicky, což už v tý pubertě nepůsobí takový trauma, jako když nechátě řezat 3-4 letýho pacholíčka. Ondrovi se to spravilo kolem toho 3. roku, když si s ním začal intenzivněji pohrávat, zejména ve vaně :wink: :grinning:
Bell, já jsem PC negramot, nám to teď taky drhlo, ale nainstalovali jsme CCleaner (napoprvé vymazal 645 MB cookies a podobnejch sajrajtů) a teď je to mnohem lepší. Co se týče těch operačních pamětí a podobně, to vím naprostý prd...já jen částečně ovládala pár softíků nezbytných k mé práci :grinning:
A do Běláska už se těším (možná i víc, než děti) :sweat_smile:
(Dneska mi z nich fakt hrabalo, byli extrémně svéhlaví, prali se..., sežrala jsem skorem půl kila buráků v cukru a čokoládě a 3 Bkomplexy :angry: )
11. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zase z nejakyho duvodu nejdou na kone nahrat fotky :angry: .Proto jsem si zalozila album na Rajceti...
11. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Natt- u nás to nebude tak zlý.Mně i malýmu se spustila rýma,na teplotu taky nevypafá,tak možná k dr.nepůjdeme.Uvidím za chvíli,až ho budu měřit.Kdyžtak bychom zašli zítra-před víkendem.Daleko větší problém je,jak ho udržet v klidu a nějak zabavit,aby jen nečučel celý den na telku(což on by nejradši).Šíma má pindíka celekm v pohodě-většinou přetahovat jde.Ale zrovna nedávno měl zánět,což mě docela vyděsilo.Tak jsem taky hledala na netu a našla něco podobnýho,co Lara.Takže žádnej stres a pokud nechceš,aby mu to dr. dělala násilím,tak jí to řekni.
Jo a smrkání...Prostě jsem Šímovi ukázala,jak má foukat nosem a on to pochopil dost brzo sám.Teď má ze smrkání zábavu a pořád někde loví kapesník :slight_smile:
12. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ještě tedy k tomu smrkání...Macek toho ježka taky pochopil rychle a na povel ježek smrkal, kapesníky taky nosil...a teď už smrká s přehledem, i si řekne "vysmrkat"...Ondra je problematickej, ježka jako takovýho uměl, ale jak se vzal kapesník...doteď ho musím napomínat, aby "frkal" nosem, né pusou.
12. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Predkozka to je neco!!! Co dr to nazor. A Adamem (to je ten starsi) jsem chodila k dr Pankovi a ten mi rekl, ze na to vubec nemam sahat, ze priroda si to vyresi. Kdyz jsme sli na rocni prohlidku, byl tam dr Kolarik, stahl predkozku - tam tuny NECEHO a on se uplne vydesil. Kdyz se nadechl, ze mi vycini, vesel Panek a ja jen na nej ukazala a rekla:"To on!" :grinning: No, pak jsem pretahovala lehce, postupne a co nejdriv to naucila Adama. Stejne mel kousek prilepeny, ale NEREZALI mu nic, byli jsme v Motole (bydleli jsme v te dobe v Praze - bylo mu 5), natreli mu to anestetickou mastickou a sup sup a bylo to. Ani o tom nevedel (dokud to neprislo k sobe)...
Petikovi to zatim obcas zkousim, ale rozhodne ne nasilim...

Smrkani byla taky vesela kapitola. Ale Adam se to naucil brzy - vyuzila jsem toho, zerad delal zajicka -pokrcil nosik a frkal, takze kdyz zacala ryma, tak delal zajicka do kapesniku a bylo to.
Tenkrat totiz odsavacky na vysavac nebyly... :grinning: Bylo to v minulem stoleti, ba dokonce tisicileti... :grinning:
12. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
tak už mám bohužel jistotu - dneska mi dorazila mrcha hnusná červená :angry:
12. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, Kami, to je smůla...ale v létě to třeba vyjde, nic si z toho nedělej!
12. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,to mě mrzí.Snad to vyjde v létě.
12. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, to je mi moc lito... Ale jsi bojovnice, ty se nevzdas, vid? A ono se to povede, uvidis!!!
12. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, co můžu dělat, teď jsem si volala do Pronatalu, léky mám stále brát, v pondělí jedu na krev na zjištní hcg - stejně bude nula, ale prý je to nutné. Tam se domluvíme, jak dál.... Nechám si ukončit neschopenku a půjdu do práce. :confounded:
12. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky za rady,tak jsem byla u dr,tak mu to stáhla,prej to jde malinko ztuha,ale jina krásně,tak jsem se hold asi bála,ale prej je na to čas :wink: ,prej to mám zkoušet a ona to udelá pokaždý když tam pujdem a jinak jsme zdraví huráááááááááááááááá :wink:

kami,
to mi je líto,neboj zadaří se neboj :wink:

segra jde dneska ke kartářce do benešova,tak jsem zvedavá :wink:
12. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-tak vidíš,bála jsi se zbytečně :slight_smile: .
Zdá se,že jsem to trochu zakřikla.Šíma má stále teplotu,zítra k tý dr.radši zaskočíme. :confounded:
12. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek