• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jeé, to je zajímavý...to bych evt taky vyzkusila...však ona Košařka věčně ordinovat taky nebude (ovšem jestli vydrží jako pan doktor Šimko...to možná ani toho Rubeše nevyzkouším :sweat_smile: )

Jiank holky, dneska vám musím sdělit úžasnej zážitek TM, kterej mu ostatně děsně závidím. Po tréninku se vracel do práce, on teď maluje v takovým věžáku kus nad nemocnicí, co hned vedle něj stojí ještě jeden a kolem je ještě sposta rodinných domků. A jak vystoupil z auta, přišli za ním dva starší norští kolegové, že se koukali, kdo že to přijel (asi měli strach, aby je šéf nenačapal při kafokouřící pauze)...a že prej seshora viděli losy. Tak Zdenda vylezl na ten kopeček před barákem (kolem je pár stromů) a asi 5 m před ním losice s losetem. Koukli na něj, otočili se a ležérně odklusali po silnici...prej byli obrovský. A mně bude admin na MS mazat losy s tím, že nesouvisí s bydlením. Když se tady dají potkat uprostřed města :angry:

Taky jsme tu měli dnes pařák, oteplilo se o víc než 10 stupňů na krásných -6 :grinning: Takže jsme děti pořádně provětrali (teda spíš vyváleli ve sněhu) :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky!
Teď jsem náhodou při hledání čehosi objevila zapomenutý postarší vánoční dar - takový ty relaxační čínský (nebo jaký) kuličky.
Nevíte některá, kterak se s nima zachází?
14. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma!!! Konečně. Dneska ráno brali v nemocnici Danečkovi kontrolní krev a zánět v těle se snížil natolik, že jsme mohli jet domů. Je to zvláštní pocit, připadám si doma jak na návštěvě, jak jsem se tím hnusným špitálem sžila. Jsem tak šťastná, že je to za námi. Jen Daneček nechce vůbec jíst. Tedy dva dny v nemocnici nejedl vůbec, pak snědl třeba jednu přesnídávku z jablíček za den, pak dvě a teď už je na čtyřech za den. Ale bohužel nic jiného než jablíčka nezvládne. Jakmile dostane zeleninové jídlo, tak ho vyhodí, je to na něj prý ještě moc těžké. Mlíčko nepozře vůbec, to semkne rty a nevezme si nic. Tak jsem zvědavá, kdy ho to chudáčka přejde.

Jinak nakonec měl prostě bakteriální infekt v bříšku a antibiotika mu nechtěla zabrat. Doktoři už mu chtěli podávat druhá injekčně a jako by se ten bacil lekl, z hodiny na hodinu první antibiotika v sirupu zabrala a dítko se od té doby usmívá. K tomu měl totálně zahleněný krk a nosík, takže nemohl dýchat a když už se mu podařilo usnout, tak chroptěl a zalykal se. No a nakonec nám v úterý vylezl ve špitále první zub a ve čtvrtek hned za ním druhý. Takže máme zubatku.

Mějte se, já dávám dohromady domácnost, na kterou týden nesáhla ženská ruka :grinning:
14. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co jsme doma, tak Daneček už tři hodiny v kuse spí, v nemocnici to nešlo, páč jsme měli na pokoji dvouletou holčičku, která ho neustále celých těch 6 dní budila :angry:
14. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, tak nic? Hledám tady info o tobě, protože jsem na tebe moc myslela, jestli mimčo vyšlo... Je mi to líto. Ach jo :frowning2: Tak zas příště... Ale rozhodně nevzdávat, ono to jednou stopro vyjde, jsem si jistá!!!
14. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Leni.To je dobře,že už jste doma a že je Daníkovi líp.Myslela jsem na vás,protože pro mě je pobyt v nemocnici noční můra :angry: .Tak snad už bude jenom dobře. :slight_smile:
14. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,parada,ze jste doma!Neboj,on se Danecek da dohromady,aspon,ze neco ji!Hlavne at hodne pije,kdyz nechce mliko! :wink:
Laro,zacgazi se s nim asi uplne stejne jako se zelenym cajem,Sparit vodou,ktera presla varem,ale uz se nevari.Kulicky se rozvinou,budou z nich listecky.Takovej mam doma taky. :wink:
14. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Laro,k tomu Rubesovi se jezdi jen na UTZ,jinak taky normalka chodim ke Kosarce.Dostala jsme na nej doporuceni primo od ni. :slight_smile:
14. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, kéž by ale měl na to pití takovou chuť. Nevím, jak bych to do něj nacpala. Jsem ráda, když vypije 150 ml, což je dost málo :frowning2: A přeci mu to nebudu píchat žilou :frowning2: A doktorka mi taky říkala, že může být delší dobu klidně jen na těch jablíčkách, když nic jiného nesnese.

Petrunko, no noční můra to fakt je. Už nikdy více!
14. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já bych řekla,že Lara nemyslela čaj v kuličkách,ale relaxační kuličky :slight_smile: :wink: .A s těma nevím,jak se zachází...
14. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já byla s malým v nemocnici asi 4 dny a bylo to fakt příšerný.Navíc bylo Šímovi jenom pár dní,nešlo nám kojení...prostě hrůza :frowning2:
14. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak si představte, že v nemocnici neměl Daneček už dva dny ani zvýšenou teplotu, doma se prospal 4 hodiny a od té doby má zas 38,7 v zadečku. Tak jsem volala doktorce a říkala, že to vypadá na zuby... ještě se mu klube ten druhý zub. Do telefonu jsem jí přečetla výsledky z propouštěcí zprávy z nemocnice a prý ho propouštěli fakt s dobrými výsledky.

Jaké příznaky jste měli u růstu zubů vy? Je jasné, že nám ten druhý roste, já už ho cítím, jak je drsný, ale venku není ani milimetr. Měli jste taky teploty a jaké?
14. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni.Šíma měl teploty jen u prvních zubů a pak u stoliček.U těch prvních měl horečky přes 38.Jeli jsme kvůli tomu tenkrát na Štědrý den na pohotovost.
14. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Dlouho jsem tu nebyla, protoze uz nejak nemam moc casek. Nevim jestli se to smi ale v pravidlech jsem zakazane nenasla, tak bych vas rada pozvala na jedny stranky. Jsou o tehotenstvi a materstvi. Je to taky takova drbarna. Tak kdyz budete mit zajem nakouknete www.e-tehotenstvi.cz
14. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, měl i přes 38,5 v zadečku?
14. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jsou to už dva roky,ale myslím,že je to možný.Já ho měřila jenom v zadečku,tak asi jo.Navíc je Daneček oslabenej tou infekcí,takže může mít kvůli tomu horší reakci na ty zuby.
14. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to zuby jsou :frowning2: Vůbec nevím, jestli jet zpátky do špitálu... tam bychom byli zas týden a věřím, že kvůli zubům... což by se oni snažili vyloučit
14. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,je to těžký,to chápu,ale ještě bych asi vydržela.Zkus mu dát čípek a snaž se,aby něco vypil.Bude to asi další těžká noc,ale vydržela bych,jak to bude vypadat dál.
14. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leníku, jsem strašně ráda, že už jste z nemocnice, musí to bejt děs, já to naštěstí ještě nezažila. Macek s prvníma zubama měl taky vysoký horečky, nic nejedl - lezly mu taky skoro současně, ostatní celkem v poho. U Ondry si to moc nepamatuju, ale míval spíš průjem. Zato kámošky nejmladší dítko (má 3), ty jezdily do nemocnice s každým zubem, měla 40, uzliny zduřelý, bolely jí ouška...no fakt děs.
Maki, čajový kuličky znám :sweat_smile: , tohle jso takový dvě koule v krabičce, uvnitř něco je, zvoní, kdyby to mělo šňůrku, řeknu, že jsou venušiny :dizzy_face: , ale nemají. Já jen vím, že kámošky manžel je měl a vždycky měnil barvy a vstávaly mu vlasy a voči se mu v sloup vobracely, když mu s nima děti koulely a házely a tak tuším, že se s nima nesmí házet a ťukat...asi by ztratily tu "magickou moc" či co.
14. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proboha,kde ja vzala ten caj!?!? :grinning: Nejak blbe jsem si to precetla.No,z tehle by asi dobrej caj nebyl... :grinning:
http://www.fengshuiobchod.cz/feng-shui/cinske-koule/cinske-koule-jin-jang-modre-40-mm-[id-ck07].html
Leni,Max mel vysoky horecky a zvracel u tech hornich zubu.Mel takovy nekolika denni epizody,asi 3x se to opakovalo,nez vylezly,potvory.Vydrz Prtka,vydrz!!! :grinning:
14. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Maki, to jsou ony :dizzy_face: máme zelený se sovama. Ale jak se to dělá, aby byl po nich člověk "kántry" :sweat_smile:
14. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni vítám Tě zas doma. Snad už bude Danečkoci dobře. Myslim taky, že teploty budou od zoubků, když vás pouštěli domů s dobrejma výsledkama. Malá teď naposledy sice neměla takový teploty, ale zvracela a měla 38... snad se to brzy zlepší a malýmu bude dobře.
Laro, s těma koulema se otáčí v dlani, tak že se nesmí vůbec dotknout. Ze začátku je to těžké, musíš se to naučit. Pomáháš si vlastně celou dlaní, prsty i palcem.
Jinak my včera byli utrácet v Pze. Koupili sme v ikee Madlence pár věcí jako dárky k narozeninám a já si udělala radost v jednom krámku v Letňanech. Měli svetry za 170,- a saka za 220,- no nekupte to :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://martinaroman.rajce.idnes.cz/Max/#album
Pridala jsem novy foto. :wink:
To je super cena,sako bych taky potrebovala. :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ja to poprve u Rubese taky mela jeste za 20€, ale pro velky zajem a uspech od cervence zdrazovali - byla jsem tam celkem 4x = 170€ :grinning:

Laro, nas tam prave Kosarova poslala :wink:

Leni, ahojky, to je super, ze uz jste odma ve svem a gratuluji k zoubeckum :slight_smile: Adamek mel kazdy DRUHY zoubek teplotky kolem 39... Az dokud nemel asi 8 nebo 10 zubu - no desny!!!

My jsme dneska meli vyroci svatby - dostala jsem kytku, darky, byli jsme na vylete u znamych -cekaji holcicku, tak to byl moc prima den :slight_smile:
Petik stale jeste nekakal - 7 dni...
14. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki hezký fotky, Maxino je fešák. Já si taky udělala radost. Svetry mám 2 a saka taky :grinning: ...chtěla jsem jen jedno, ale manžel mě přemluvil na dvě. Akorát, že to bylo u východu takže pokud bysme timhle vchodem šli dovnitř tak sem ušetřila 1,5 hodiny obcházení obchodů...už sem tam ani nešla, nebaví mě tohle obcházení, ale manžel mě přemluvil. Naštěstí!!! :grinning:
14. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky jsem v Praze my byli zatim jen v outlet aréně,koupili jsme Šimonkovi soupravu,bodýčko a manža boty,jako vždy bílé samozřejmě :grinning: ,ale když tu Káta píše o Letňanech,tak me taky přemlouvaj jestli se tam zastavíme,tak uvidíme :wink:

Leníku,
vítej doma,o zubech mi ani nemluv,vždycky k nim máme horečky,oslabenej,horečky a to pokaždý s nim letim k dr a ona,že to jsou zuby,my je snášíme hodně špatně :frowning2: ,tak snad jen zuby,vydrž,to bude dobrý ,jinak já tam taky ležela ,no snad už nikdy,drž se

jinak jsme byli se Šímou v pátek u zubaře,prej má krásnou sklovinu,tak jen tak dál :wink:

napíšu až dorazíme domu :wink:
15. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak noc byla taková, že nurofen sirup dostal večer v šest a pak ráno v šest, vždy teplota 38,5-38,7. Vyčkáváme, já bych ho už do špitálu nevezla, kdyby neměl zas 39. Oni by nás tam drželi, i kdyby to byly pitomé zuby.

Jinak konečně vypil 120 ml mlíčka!!! Už není jen na jablečné přesnídávce :grinning:

Laro, díky, já to zkusím vydržet do zítřka, to máme jít stejně na středisko na kontrolu, tak ho omrkne a bude to. U dětí těch 38,5-38,7 není žádný děs.

Makinko, tak to bude vončo. Oba zuby už jsou venku, takové ostré čárečky, tak snad už to sakryš přejde, ne? :grinning:

Simce, díky za uvítání a info :slight_smile: No máš super manžela, že ti říká, ať si toho koupíš víc! No to mě pobavilo :grinning: Unikát :grinning:

Verčo, i Tomáš měl jako dítě čtyřicítky a nééé, v nemocnici mi řeknou, že když je to nad 39, tak to ROZHODNĚ NEJSOU zuby! A vidíš. Doufám, že to potrvá jen tak tři dny, dýl ne :frowning2:

Omlouvám se všem,že jsem tady te´d tak řešila ty zuby, jen mě to vyděsilo v souvislosti s návratem z nemocnice, jinak bych to překlepala v pohodě.
15. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt, no jak tak koukám, tak ty horečky má u zubů skoro každé dítě. A jestli je Daneček po tatínkovi, tak ten měl čtyřicítky běžně.
15. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, doufam, ze to bude dobre... Drzim palecky, at ot je jen od zoubku.

Tak my jsme se v noci po 7 dnech vykakali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :fearful: :zipper_mouth:
15. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak musím říct, že naše děto po ránu přezdíváme upíři a harpyje naprosto právem. Včera vyjímečně jsme nechali Ondru koukat do noci na Kokosy na sněhu a Martin se svezl trochu s ním. Takže M. šel spát ve 1/4 na 11 a O. v 11. A myslíte, že to mělo nějakej efekt? Macek se sápal po prsu od 5 h. a Ondra už se od půl 6 taky domáhal vstávání :angry: :angry: :angry:
Jinak, včera už to Zdenda nevydržel - M. se nějak seknul s čůráním na nočník - a když mi ráno s evidentně suchou plínou a prázdným nočníkem tvrdil, že "nejde, nejde" a čůral přitom na koberec, rozhodl se pro zakoupení vyhrávacího nočníku od Fisher Price - myslím Maki o něm psala?
No, první dojem teda stejná hrůza jako s tím starým...ale večer se mi ho na to podařilo posadit (poté, co se pokadil a přiznal až momentu, kdy mu to lezlo z bodýčka horem :sweat_smile: - takže sprcha) a po chvilce mu to zahrálo. Se zvednul a kouká "Co to je, co to je???" a pak ještě jednou a potřetí na nej nestačil doběhnout (behal dole bez) a počůral ho zboku kosírem :grinning: Ale dobrý. On má už z toho starýho nočníku, že za čůrání je bonbón, takže teď běhá s každýma třema kapkama na hrnec a dožaduje se bonbónu. Mi asi dojdou :grinning:
15. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek