• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj děvčata,všem Vám děkuji za projevení soustrasti...ztratili jsme opravdu vyjímečného člověka :frowning2: pro mě byl více jak tchánem,jelikož jsem nepoznala svého otce,byl mi jako vlastní...za 11let jsme spolu neměli ani jeden konflikt vždy na něj budeme vzpomínat jen v dobrém!!!
15. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teď teprve dočítám. Je mi to moc líto, upřímnou soustrast i ode mě :frowning2: Drž se!
15. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenik,ahojky tak huráá už jste doma :slight_smile: .Určitě už to bude jen lepší a lepší :slight_smile: .Mě vždycky vyděsí ty teploty,co tady píšeš :confused: .Daneček pěkně zkusil,co?No hlavně,že už je to v pořádku.A víš z čeho to dostal? Nebo spíš dá se to odhadnout z čeho asi?Já se furt snažim Puclinu uchránit bacilů a tak občas,když se sápe do koše či po kolečkách u kočáru,tak se snažím nejančit,že k nějakým bacilům si přičuchnout musí...no ale stejně se bojim,že jo no.A jak furt holky píšetě o těch teplotách,tak jsem aj pořídila teploměr do ucha,abych tu furt nevykřikovala,že teploty nemáme :sweat_smile: a třeba měli.Takže teď jsem vyzbrojená teploměrem do zadečku ,v dudlíku a do ucha a čekám,kdy nás taky dožene nějaká choroba.

Laro,nestraš s tim nočníkem....já myslela,že to zas až taková anabáze nebude.......asi se začnu taky rozhlžet po hracích nočníkách :sweat_smile: .
15. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Bell jdeme zítra do Běláska? My jdeme, zase nějak mezi 9 a 10 :wink: peču něco i ke kafi :wink:
15. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Simce,k těm výhodnejm nákupům..........já musím obcházet hadrárny obloukem neb bych tam nechala majlant........a stejně nemám furt,co na sebe :sweat_smile: .Do menších velikotí,kterejch mám plnou skříň se nevejdu a vypadám v nich jak uzená rolka :sweat_smile: a větší si kupovat nechci,páč si naivně myslím,co s nima až zhubnu :sweat_smile: budu dělat,že.....a co je vůbe nejhorší,když už si něco jdu koupit,tak si to blbec koupim v menší velikosti,abych měla motivaci ke zmenšení se :rolling_eyes: .Bych sama sebe občas pěkně profackovala.Já jsem třeba před měsícem udělal nákup skorem ekontroovatelnej ve výprodeji v OP Prostějov........no je mi toho všeho akorát bunda-sportovní-kterou vůbec nepotřebuju a ani vlastně zas tak extrovní nejni :rolling_eyes:
15. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zejta......tak jooo :slight_smile: .Ráno protřem vočička a dorazíme,počítám tak tu půl desátou. :slight_smile: Tý jooo pečeš ke kafi ....tak to přijdem určitě :sweat_smile: !
15. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo Simce,asi jsem viděla tvýho manžu.V pátek kolem poledne.Akorát jsem vyrazili s mamkou s kočárekm ven a na Tyršovce u zastávky stál červenej renault s nápisem dráček v autě :grinning: a něho nějakej chlap,tak jsem se rozhlížela,jestli tě neuvidim,ale nic jsem neviděla nebo jsem slepá,tak jsem šli dál se vyprocházet :sweat_smile: .
15. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nevim, možná to je taky fáma, ale prej se to holky učí rychleji :wink:
Ono to pak už tak horký nebylo, dneska vyhrával jen ráno, pak nic, až zase večer těsně před spaním. A mezitím jeden bobek na koberec :sweat_smile:
A ještě jsem vám zapomněla napsat, že včera jsme se jeli podívat asi 15 km za LHMR, kde mělo být dle Zdendových kolegů dobrý lyžování pro děti i s vlekem zadara :astonished: , a fakt! A nejen pro děti, i já uvažuju o půjčení lyží aspoň na hoďku dvě, červená sjezdovka vypadala slušně, sice né moc dlouhá...
No včera jsme tam přijeli už dost pozdě, většina lidí už to balila, ale ta cvičná loučka pro děti fakt super (vlek jsme zatím nezkoušeli, nejsem si jistá, jestli by O. pomu zvládl). Macek jezdil jako drak a když jsme měli jít domů, řval jako tur, že nechce :grinning: Tak se tam možná vypravíme zítra dopoledne.
Jinak asi 15km na druhou stranu je lyžařský středisko Hafjell (olympijský sjezdovky) a dalších 10-15km dál je Kvitfjell (tam si loni ukroutil nohu ten chudák mladej Rakušan - vezli ho vrtulníkem do naší nemocnice...tehdy jme na ten vrtulník koukali z okna aniž bychom tušili, co se to děje...ale to odbočuju)...no ale tam to nemáme prozkoumaný a nevíme, jak to tam vypadá pro dětičky.
15. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dobre ranko, koukam, ze jst ezapadaly snehem :grinning:

Nocnikove anabaze jsou fakt super - uz se tesim, jeste ze mame cas... uuuuuuuufff!!!

Petik se vcera vykakal - po 7 dnech - a to tak ze nekolikrat. Nelezlo mu to, jak pise Lara, z bodycka horem, dokonce to i plenky pobraly :grinning:
Moje mamka sla dnes do nemocnice na operaci, tak jsem nafasovala jeji firmy a klienty, tak snad to budu stihat vyrizovat, jeste ze neni sezona... (mamka ma nekolik penzionu)
Venku se certi zeni, ale nam to neva, my chodime v kazdem pocasi, takze odpolko vyrazime ala pluh :slight_smile:

Vsem hezky den.
16. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
venku hnus................tak jsme do Letnan nejeli příště :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lara,
jestli myslíš ten 3 v 1 od Fisher ten máme my :wink: ,nám se osvědčil :wink:

Verča,
ty jo.........máte kam jezdit......copak je mamce??????????snad to bude v poho :wink:

Leniku,
tak co zoubky?????? :wink:

jinak Šimon je nadšenej,že venku padí níííííííííííííííííííííí :grinning:
16. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.To je počásko,co...jsem myslela,že by ta zima už mohla dát pokoj :angry: .
Šíma je už docela ok,dneska půjdem na krátkou procházku.Bude nadšenej.Teď pořád stojí u okna a povídá "padá ník" :grinning: .
Jinak mě pěkně štve,že stále ještě nemám řidičák.Už je to 14 dní,co jsem o něj žádala a stále nepřišel z Prahy.Nějak nechápu,na co mají všechny ty počítače,když to trvá dýl,než před 15 lety...Ale zase stejně nevím,jestli bych si v tomhle počasí troufla vyjet.
Leni,tak co,jak je?
16. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady taky sněží! :grinning:
Petru, určo se dočkáš a je děs, jak to trvá, ale stejně, v tomhle počasí jezdit fakt není o co stát.
Natt, tak promiň, jsem to popletla, byla jsem holt líná se k tomu vracet :wink:
Verčo, tak držím palce, ať je mamka zase brzy fit (doufám, že nic vážného)!
16. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dítko spí, tak mám chvilku klidu a jdu se na vás mrknout. To nám to ale sněží, co? A já blondýna suším od včerejška na balkoně plíny :grinning:

Bell, doktorka neví, z čeho by to mohlo být, ale prý je možné, že ze sušeného mléka. Je jedno, jestli je to nutrilon, sunar, beba nebo něco jiného. Prý už měli v nemocnici šestitýdenní holčičku, která měla salmonelu z mlíka. A nemůžou za to rodiče ani způsob přípravy, prý se stává, že je to už v piksle od výrobce. Peklo co? Hrozná představa.

Verčo, tak hlavně že se pokáknul :grinning:
Jinak ať to mamince dobře dopadne.

Natt, no ten první mu vylezl v úterý v nemocnici a druhý částečně ve čtvrtek a definitivně včera. Má prostě dva milimetrové zoubečky, pizizubka jeden.

Petrunko, teď jsem četla na internetu, že celý týden budou mrazy, největší snad ve čtvrtek. A k nule půjdou teploty až příští týden :frowning2: Děs, já už chci to jaroooo!!! A jak je? Daneček nemá teploty, ale i jak říkala dr. Skácelová, tváří se smutněji než jindy. Snad bude v poho hodně brzy. V sobotu jde k babičce a my na ples, tak kéž by byl do té doby vykurýrovaný.
16. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAro...to,co popisuješ s odnaučováním plínek-jako bych to psala já o Šímovi.A mám kamarádku,která má jen o dva měsíce starší holčičku a šlo jim to daleko líp a rychlejc se to naučila.U Šimona jsme bojovali docela dlouho a ona to zvládla hned.Takže na tom,že jsou holky na tohle šikovnější,asi něco bude :wink:
16. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je fajn,že už Daník nemá teplotu.Určitě se z toho rychle oklepe a bude zase brzo veselý dítko.Tý jo ples,na tom jsem nebyla už dlouho.To je ples Dezky?
16. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, já jsem taky dlouho nebyla na plese. Chtěla jsem jít loni jako těhotná na 2 plesy, ale vyšlo to akorát na dobu, kdy jsem měla v 18tt kontrakce a musela jsem ležet. Tak už mám vybrané šatičky z půjčovny a v sobotu půjdeme... a ano, na ples Dezky. Šéf už mě nahání jak dlouho, jestli půjdu.

Hihi, Daneček je tady vedle mě na čtyřech a houpe se dopředu a dozadu o sto šest. Před chvílí mi tady otevíral šuplík :grinning:
16. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer... Vanku hnusarna, ale byla jsem statecne 2,5h a Petik se vychrupnul doruzova...

No, s mamkou to beru sportovne -ona uz ma 10 let endoprotezu (umely kycelni kloub) a s tim sportuje (jezdi na kola do Svycarska, Francie apod., chodi plavat, proste je desne aktivni). A mila EP se ji zacala propadat do panevni kosti, takze jde na plastiku panevni kosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verim a doufam, ze to vse bude OK.
16. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Veru...to je mamka borec :confused: Tak držím palce, ať je zase brzy fit.
16. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,no to je fakt děsný,to můžou mít děcka ne jen nutrilonu,sunaru apod,ale i z kaší a ze všech těch výrobků,kam se sušený mlíko přidává.To by jsem to mohli chytnout taky ani by jsme nemrkli,i když je Puclina kojená. :confused: To už je jak v tej Číně jak přidávali do umělej výživ nějaký ty sajrajty.Za to bych střílela bez soudu.Když si uvědomíš,že s tim prostě nic nemůžeš udělat a nemůžeš tušit,kterej výrobce se v něčem sekne :angry: .No každopádně se vyzdravte ouplně do stopro zdravíčka :slight_smile: .
Já jsem například začla Puclině kupovat od hami jogurtový svačinky......ale zatím jí to dávám nesměle...když si tak na tom čtu: skladujte při pokojové teplotě :fearful: ....docela mě děsí,co do toho musej narvat za humus,když vydrží jogurt v teple :confused:.......asi spíš koupim normální jogurty.
16. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,já samozřejmě přeju mamce ať je brzo doma a vyzdravená...........ale neuraž se jo,já to tak nemyslim nějak zle :sweat_smile: ...tady je přesně vidět to pořekadlo :sportem k trvalé invaliditě :grinning:

Laro,jen jestli to fakt nejni fáma s tim nočníkováním :sweat_smile: ,hyň sa ukáže :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Verčo,gratuluju k hovňasovi........to má tak občas člověk radost z každýho hovna,co?! :grinning:
16. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chtěla jsem se zeptat ...jaký máte zkušenosti s teploměrama do ucha? Já si teda uvědomuju,že rychloběžka je největší jistota,ale začíná to bejt dost problematický :sweat_smile: a Puclina se jen tak nenechá :sweat_smile: ....No a u těch ušních by to taky mělo bejt přesný,ale přeci jenom jí to radši přeměřim 3x a jenom,když jsou ty výsledk stejný tak to beru za bernou minci :confused: .
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo stolky jsou užasný :wink: ,to by byl Šimon nadšenej,celej den by čučel :wink:
16. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, stolky fakt super...by koukaly nejen děti, ale i já a TM :D (akorát se nám tedy nehodí do interiéru)

Jo a včéra jsem si koupila letenky na 8. 3., HURAAAAAAA!!!!
17. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásím po probdělé noci. Pro změnu nastal ukrutný kašel :frowning2: Já už se potento...

Bell, no mlíčko už pije, večer jsem zkusila kaši, snědl dvě lžičky a poblil se až běda. Jinak z jogurtů mám od doktorky doporučené activie.

radus, krásné stolky!
17. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
U nas jsou noci zatim vystavni, ani to moc nevykrikuju, aby si to kulich nerozmyslel... :grinning:

Bell, jojo, to je pravda s tou invaliditou, ale nev pripade moji mamky :grinning:
Usni teplomer jsem zatim nezkousela, mame rychlobezku a digitalni s ohebnou spickou.

Leni, to je desny, ale snad si to vybereto d ojara a budete fit :slight_smile: Posilam Daneckovi pohlazenicko...

Tyjo, stolky jsou paradni...!!!
17. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, cokoli sní, to kompletně vyblije, už nevím, co s ním :frowning2: Je zahleněný a navíc má sirup na vykašlávání, tak jednou zakašle a jde to všechno z něj. Už peru druhou pračku a kupí se mi další jeho oblečení :frowning2:
17. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj já ho mám ten teplomer :wink:
17. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jak to???????,copak se zas deje,ale ono j lepší,že to jde ven,ale ne zas tolik a pije aspon??????brouk
17. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek