• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leniku,
vím jak ti je to samé jsme meli my,moooooccccc ti posílám sílu.drž se :wink:

lara,
v poho ,hlavně,že ho užijete :wink:
17. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem vás dočetla, ufff. Vy toho nakecáte....

Terko - dodatečně upřímnou soustrast.

Leni, ples ti závidím,také bych někam šla, ale manžea netancuje a měl by to spíš za trest :grinning: , škoda. Kdysi jsme chodívali a to bylo moc fajn.

Jinak já mám oficiálně potvrzené, že těhulka nejsem :cry: , včera jsem byla na krvi - hcg nula. Ještě jsem doma, ale v pátek jdu do práce. Ale dneska jsem "žena činu". Rozhodla jsem se, že prostě nemůžu jen tak sedět a brečet nad neúspěšným ivf, proto jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšku. Sehnala jsem si kontakt na rehabilitaci Kateřina v Jílovém, kde je vyškolená fyzioterapetka a zítra tam jdu na 1.cvičení. Nemám doporučení, zaplatím si to sama. Hned mi řekla, že pokud budu mít doporuční od lékaře, hradí to pojišťovna. Tak jsem nelenila a volala do Pronatalu, recepční mi řekla, že to zkonzultuje s lékařem a zítra si mám zavolat. Snad mi to napíšou a třeba mi civčení k miminku pomůže.... :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, doktorka říkala, že jak je zahleněný a navíc chrchlá, tak to v sobě neudrží a jde to ven. Tak jedině, že bych mu to dávala fakt po pěti lžičkách co hodinu, jinak nevím. Vezme si možná trochu mlíka, až se teď vzbudí, ale to zas na to zahlenění není ta pravá potravina. A čaje taky moc nevypije, snažím se to do něj lít, aby nebyl dehydrovaný, tak uvidíme. Už mě to fakt se.., pořád něco dokola, chudák malej a já jsem už 9 nocí pořádně nespala. Však to sama znáš.

Kamčo, no já se těším jako blázen. Sice jsem v šatech po porodu jako soudek, ale vybrala jsem si moc hezké :grinning: Možná si něco málo zatancuju, ale spíš se tam jdu podívat za kolegy z práce, pokecat, ťuknout si s nimi... Ten můj taky netancuje, takže to s spíš "skočim" s někym jinym na jeden taneček :wink: Jinak o té metodě jsem slyšela jen dobré věci, tak věřím, že děláš opravdu ten nejlepší krok k tomu, aby to vyšlo. A ono to vyjde.
17. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to vas lituju,myslela jsem,ze uz je to dobry!Davej mu to po malem mnozstvi,jak rikas,treba to udrzi.Ach jo.
17. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam z okna na 3 srnky,vyhrabavaji si pod jabloni spadany jablka. :slight_smile: Vcera jsem jim tam dala i tvrdej chleba.Holky,jestli nektera nemate na tvrdy chleba a pecivo vyuziti,rada si od vas budu brat,prubezne klidne cely rok...
17. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak hned dej foto v šatičkách :wink: ,jinak já to dělala ta,že když zabral,dala jsem mu flašku s čajem,nebo mlíkem,mlíko ze začátku nechtel,ale vypil vždycky flašku a jak spal,tak to v nem vydrželo,tak nevím zkust to můžeš,jak píšeš,byla jsem ráda za každou kapku v něm :frowning2: ,tak se drž,to zvládnete,nejhorší je ta bez moc a o spánku nemluvim,znám to bohužel až moc dobře :confounded: ,takže vím přesně jak ti je,jinak na tu flasku přišel manža,ten to bral hůř než já,bez nás doma a pak nechtel aby jsme tam byli znova,tak delal všechno proto,zkoušeli jsme i stříkačku,prostě každá kapka dobrá :wink:
17. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to já ti klidně budud schovávat,nikdo to nechce a já to vyhazuju a hafa,prostě se to tu nakoupí a nikdy nesní,jinak jsem dneska potkala tvou kamarádku Radku,malej ji teda vyrostl jako z vody,je to kusan,nemá vlásky :slight_smile: ,to je proti nám užasný :wink: ,pochválila mě,že mi jsem se Šímou omládla,tak mě potěšila :wink:
17. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak fajn,az nasusis nejaky rozumny mnozstvi,tak dej vedet.Jojo,Tomasek je velikej,a hlavicku ma semisovou :grinning:.To fakt potesi. :wink:
17. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,no já právě s tim ušním teplomérem ještě trochu zápasim,v návodu píšou,že se má trochu povytáhnout ouško,aby se ten paprsek odrazil přímo do bubínku a měření bylo,co nejpřesnější.......takže,když jsem ho koupila,tak jsem si chvilku tahali uši a měřilia měřili :grinning: :grinning: :grinning: ,načež manža řek:zlatá rychloběžka :grinning: :grinning: :grinning: .A to jsem si od toho slibovala zázraky :sweat_smile: .No,ale tak snad jsme vyzbrojený a nějak ty teploty změříme až budou.

Lenik,držim palce,už to musí bejt na palici,co :frowning2: .Tak ať je Danečkovi,co nejdřív dobře a něco do sebe dostane.Já moc rad dát nemůžu,až přijde něco na nás,tak tu budu určo pobíhat a shánět babský rady neb na to nejsem ještě moc vycvičená.Jinak ples závidim....já už nebyla ani nepamatuju :sweat_smile: ,jeden čas jssem musela bejt na každym a teď ...je ze mě buchta :sweat_smile: ,už bych snad neuměla ani polku :sweat_smile: .

Kamčo,na Mojžíšovku jsem taky slyšela samou chválu :wink: ,tak hurá na to!

Jinak stolky parádní.........lepší než televize......jen u nás už vidim jak by ty rybky pochcípaly,věčně by byly maskovány talířema či časákama,že by o nich za chvilku už nikdo ani nevěděl :sweat_smile: ,popřípadě by se na ně dostala Puclina a vznikla by nějaká katastrofička :grinning: .
17. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,to už zasejc budete zpět tu? :confused: Já myslela,že až někdy v dubenci :sweat_smile: . A na jak dlouho?
17. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bel,
jakej máš...........my Omron......no já prohlásila to samé,když jsem ho testovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
o.k. :wink:
17. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami,
jinak o tom jsem taky slyšela,tak snad to pomůže,ale chtela jsem se tě zeptat,tenkrát jsi mluvila o tom léčiteli,co ti řikal?????????jinak nevěš hlavu a jen dál do toho,jedno máte,tak musí jít i druhé,jak už jsem psala,taky psychika dělá hodně,člověk je na to upnutý,neřikám,že pomoc lékařu neni nutná,ale tohle je muj názor,ale mimi se Vám povede,jen až to budeš nejmín čekat,když to tady tak píšeš,tak nevim na Šímu jsem čekala tři roky,chci aby mel sourozence,teda moc se mi do toho nechce,ale nechci aby byl sám,pořád to řešíme,dr řikali,že na 90%budem zas čekat,ale co když ne,tak nevim,jestli s tim mám začít,nebo počkat a pak stresovat,nebo to nechat a bud se to podaří nebo ne,vim,že pokud budu hodně chtít,tak to zas nepůjde :unamused: ,no mám dilema,tak uvidíme do dovu let a pak to necháme osudu,bud nám bude přát nebo ne,kartářka řikala,že tam mám ještě holčičku,ale opět s probléma,tak se uvidí,já bych když už kluka,jsem na Šímu zvyklá,no hlavně at je to zdraví jestli se daří,at už komukoli :wink:

petrunko,
to se s tim sakra se.........,já ho mela do týdne,myslim snad do peti dnů :wink: ,tak at brzy přijde a potkáme se na silnici :wink: ,jinak neboj,tohle počasí je škola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, holky!
Leni, vy si to teda vyžíráte, ty choroby, je mi vás líto obou...tak držím palce, ať se z toho všeho už konečně vylížete!
Kami, to je super odhodlání, držím palce, ať to pomůže...a jak píše Natt, psychika je taky důležitá :wink:
Maki, my sušíme chleba a vozíme ho na Moravu pro králíky (který si pak na oplátku odvážíme :dizzy_face: ), a když ho máme moc a nechystáme se k babičce, vozím to kámošce pro koně...ale dávat to srnám je dobrej nápad, kus nada námi je na kopci krmelec...tak bysme si občas mohli dojít pro dobrej skutek :wink: (třeba by se tak dala odčinit ta přejetá srnka :confused: )
Bell, no jo, už zasejc zpět...a pravděpodbně zase až do srpna, podle toho, jak to s námi (tedy převážně se Zdendou) bude dál.
18. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
uf, další probdělá noc, a to měl v sobě i tussin na zklidnění.

Natt, mlíko jsem mu dala před půlnocí, když se vzbudil. Vypil krásně 150 a za hodinu to vyhodil, protože se strašně rozchrchlal. Takže jdu zas prát. Od rána zkouším přesnídávky po 6 lžičkách za půl hodiny.

Maki, máš to tam jako v pohádce, taky bych se chtěla koukat na srnky... hezké :slight_smile: Já můžu leda z 11. patra koukat, jak kolem paneláku kaděj psi :grinning:

Bell, jojo, je to na palici, nespala jsem tak 10 nocí, ale jednou to přejít musí, tak se držím zuby nehty. Ale zrovna včera večer jsem měla takovou krizovku, kdy jsem dožehlila tři vrchovaté koše prádla, doprala tři pračky a konečně uložila maroda... tak jsem si tak sedla a rozbrečela se, že to snad nikdy neskončí, že marodíme od začátku prosince pořád dokola a síly už nějak nezbývají. No na ples se těším, už mám doma od včerejška lístky a mamka ráno volala, ať jí Dandulu přivezeme v sobotu dopoledne.

Laro, díky :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla jet dnes lyžovat na Sjusjoen, co jsme byli v sobotu - Zdenda marodí, tak by zůstal doma s klukama...ale dnes sněží a já jsem "fajnovka", já na lyže potřebuju slunce, aby mě to bavilo - hlavně mi totiž nesmí bejt zima...to mám už z dětství, jak o mě táta na tom Chopku ohnul tu hůl, to jsem totiž taky nechtěla lyžovat, páč mi byla zima...no jo, ale nějak mě dolů dostat musel, že :sweat_smile:
Tak si zalyžuju jindy. Aspoň ušetříme :D
No a on jel ráno na magnetickou rezonanci, aby se konečně zjistilo, co má už skoro dva měsíce s tím kolenem :confused:
18. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, tak ať to vyšetření dobře dopadne! :wink:
18. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude utržený zadní roh menisku...uvidíme, výsledky pošlou doktorovi a ten se ozve, ale kdy :confused: ...tó nevim.
18. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Leni, tak ale at uz vas ti bacilove nechaji!!! To je hruza!!!

Kami, ono se jim to rika, nemyslet, vid? Ja na Petika cekala 5 dlouhych let - dneska vim, ze bez mediciny bychom ho nidky nemeli... A kdyz mi nekdo meldoval, at na to nemyslim, musela jsem se HODNE ovladat... Drz se a cvic Mojzisku, ono se to podari... jen odhodlani a boj. Jeden pan dr mel v ordinaci napsano: Neotehotni jen ta, ktera to vzda... A je to pravda...

Laro, tak at to ma brzy v poradku.
18. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám do fotogalerie nové fotečky
:wink:
18. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím, jestli to sem můžu dát... snad ano. Tady můžete mrknout na toho našeho filutu:

V 7,5 měsících
http://n-joy.cz/#/video/uz-hezky-sedim/hrynqi462yntbdo9/

V 7 měsících
http://n-joy.cz/#/video/krupky-ty-mi-jedou/reppekg5kme9h6yg/

V 5 měsících
http://n-joy.cz/#/video/kecka/ebrhuoxllmv44bha/
18. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za podporu. Je mijasný, že psychika dělá hodně, ale po takové době marného sanžení o mě nemůže
nikdo chtít, abych byla v klidu, to se fakt nedá. :unamused:
Dnes mám za sebou 1.cvičení Mojžíšky - naučila mě zatím 3 cviky a v úterý jedu znova. Je to moc příjemná holčina, tak uvidím,jak mi to půjde, hlavně abych se přinutila denně cvičit doma. Když mi to nepomůže k mimi, tak alespoň začnu se sebou něco dělat, zpevním si postavu a pevně věřím,že si to vytoužené miminko k nám cestu najde... :dizzy_face:
Leni, super fotky, s tím pejskem je úžasná.
18. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, fotky pěkný (videa zkouknu za chvíli), na tý Kukuč vypadá Daník docela dost podobnej našemu malýmu bejvalýmu sousedovi tady v Norsku :slight_smile: Zkusím najít nějakou fotku a hodit jí do alba.
Veru, já vím, že to je vopruz, když ti každej říká "hoď se do klidu a nemysli na to", my na Ondru taky čekali 2,5 roku a Macík se nám povedl až ve chvíli, kdy já sama jsem si řekla (a hlavně se s tím smířila), že Ondra bude přinejhorším jedináček. To přece neznamená, že se člověk vzdává :wink:
18. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky já to nemyslela zle,ale vim o čem mluvim :unamused: ,jen jsem napsala,že psychika je taky hnus a dělá hodně....

Leni,
ty jo ten má kukuč :wink: ,neboj dá se do pořádku :wink:
18. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :wink:
Jinak Míla byla včera zase s malou v Praze kvůli zelenému zákalu a dopadly dobře, neprokázali jim to!
18. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z těch videí mi šlo jen to třetí :frowning2:
18. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natanela

Hele, jolky, zrovna dnes je na Rodině na hlavní stránce tohle téme na přetřes (to nemyšlení na těhotnění), tohle jsem tam zkopčila v diskuzi, přišlo mi to naprosto trefný... :

Místo snažit, začněte věřit.
(18.2.2009 10:19:10)
Je těžké na něco nemyslet, když se mimčo stane smyslem života. Největší problém je mít strach. Když člověk začne mít strach a pochybnosti, začne se roztáčet ona pomyslná spirála neúspěchu. Když Bůh zaslíbil Abrahamovi a Sáře Izáka, byli oba ve věku, kdy už to lidsky nebylo možné. Sára byla stará a neplodná. Abraham se bál, že nedokážou naplnit Boží zaslíbení a začal dělat věci, které byli úplně mimo. Teprve, až když vírou přijal naplnění Boží vůle, tak Sára počala a porodila zaslíbeného syna Izáka.
Tenhle příběh je hodně povzbudivý pro všechny lidi, kteří se snaží o miminko a ono nepřichází.
Když člověk věří Božím zaslíbením, může se přestat ,,snažit" a být neustále v napětí, co když to nevyjde! Prostě místo slova ,,snažit začne věřit," psychyka a tělo se uvolní a věci, které se zdají být nedostižné, se začnou stávat reánými.
18. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro aha, tak to je škoda, já jsem to teď zkoušela a šlo mi to normálně spustit.
18. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Tak už mám řidičák! :slight_smile: Akorát je mi stejně prozatím na nic,páč ještě musíme koupit to auto.Švagr mi nabízel kondiční jízdy,ale teď budu na brigádce a o víkendu to nepůjde,tak asi až koncem příštího týdne.Snad se aspoň trochu umoudří počasí.
18. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to gratuluji k definitivnímu řidičství! Super! A doporučuji určitě si nějaké kondičky dělat, abys z toho nevyšla.
18. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek