• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
petrunko,
no vdiš.........jj jezdit ,jezdit,jezdit,já jak ted byla nemocná jsem deset dní neřídila,sice krátká doba,ale pak jsem si připadla jak na začátku,jak človrk nemel sílu a sledovat všechno,ale už jsem zas v tom dračení :wink:
18. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,já to chápu,že už toho máš plný brejle.Mám kámošku,který dcerka od malička neustále marodi,lítaj po doktorech a po nemocnicích.Malý Ádě už jsou tři a je to holka jako lusk,člověk by neřek,že chytne každýho bacila.Například v létě si přivezli z dovolený salmonelu apod.,teď je kámoška těhotná a radovala se,že dá malou do školky,aby měla dopo trochu odpočinku a ono prd,přišli děský nemoci a rýma stíhá rýmu,takže už jí maj zas na stálo doma no děs.Každym dnem bude rodit a malá už má zase zánět v uchu,takže se jí snaží rychle dát dohromady,aby mohla v klidu odrodit :frowning2: .Takže vim od ní jak je z toho všeho unavená a deprimovaná a má taky chvilky,že už toho má dost,ale jak řiká:postarat se musíš no.Tak holt,když to na tebe přijde,tak se klidně vyplač,aspoň se ten stres vyplaví,člověk přece neni robot :wink: a přeju vám ať vás ty bacili už konečně nechaj :slight_smile: .A ty actívie asi taky zkusim........pořád na ty teplomilný jogurtový svačinky koukám do skříně a fakt nevim nevim,co si o nich myslet :confused: .
18. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro.........tak jsem si tak řikala,jestli to nejni dědičný...dostávat děti na lyžích z kopce složitou metodou....kde,že sis vloni uhnala ta bolavá záda?! :grinning:

Natt,myslim,že to je microlife,máme od microlifu i normální digitál,tak jsem v lékárně šáhla po ušním taky od nich.........no jako věcička je to dobrá,jen se to s ní naučit...asi :sweat_smile: .Ještě pár..set měření a je to :grinning: .Poznáte nás podle vytahanejch uší :grinning: .
18. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vám musim napsat.Dneska tu byl brácha se švagorovu a malym Míšou :slight_smile: a naše Puclina jako dobrý koukala na miminko,tak nějak nevzrušeně....jénže pak si potřebovali skočit do lékárny a že mi ho tu chvilku nechaj.Brácha Míšu položil do postýlky a to už Puclina koukala podezřívavě,co to mimino dělá v jejím pelíšku a jak odešli,tak začla natahovat na brekot a zkoušela šahat do postýlky a uřčo ho nechtěla hladit,ale spíš vytáhnout ven no jak brečela u těch žbrlinek jak se jí to nelíbilo,že tam leží,tak se probudil a já ho vzala do náruče pohoupat..........no to sem si naběhla.Puclina mě chytala za nohy a brečela tulila ke mě hlavičku a úpěla jak raněný zvíře...no prostě žárlivej hysterák :sweat_smile: .Naštěstí přišli za malou chvilku,ale byla z toho tak v šoku,že pak chtěla,aby jí choval i brácha a na malýho se nechtěla ani kouknout :sweat_smile: a ještě hodˇku po tom,co odešli si mě všude hlídala :sweat_smile: .
18. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no podobně to vypadá u nás :wink:

nové fotky :wink:
18. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, idela jsem vsechny tva videa, co tam mas - jsou super - prijde mi, ze Danecek odleti spis, nez aby odlezl...? :grinning: A mate dome super zverinec - obecenstvo :slight_smile:

Petrunko, to je super! Ja mam taky reidicak (doma v supliku :frowning2: )
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,koukám na foky jsou parádní.Koukám pokojíček -Ikea a Vrtulníček vedou :sweat_smile: .Já jsem ouplně unešná z těch dekorací a hračekpro děti z Vrtulníčka,už si tady lakuju,jak je bude mít Puclinka v pokojíčku až budem mít hotovo :dizzy_face: .
18. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Teda uz me ten snih vytaci!!!Kazdej den si pekne maknu,naz to odhazu aspon ze dvora.
Leni,pekny videa!!!Presne tuhle vkladacku mame taky a Maxule ji miluje.Doufam,ze je Daneckovi lip!!!A vykasli se na zehleni,kdyz mate takovyhle kolotoc,tak se to nepoprdi,kdyz bude mit na sobe nevyzehlenej overalek nebo bodynko!
Potkali jsme Petrunku s Simonkem,je roztomilej! :slight_smile: A Natt ma pravdu,chce to HNED zacit jezdit!Ja byla presne ve stejny situaci-autoskola v unoru v tech nejvetsich sr.kach a pak jsem se bala,porad jsem to odkladala,pak jsem si to nepamatovala ,no a ve finale me Roman defakto ucil jezdit znovu.Sama jsem zacala jezdit az rok po autoskole.
18. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,hele nebyla si náhodou dneska u Grešíka? Já jen,ež před nějakym časem jsme šli s manžou s kočárem do Březin a viděli jsme nějakej pár s červenym kočrem,jak si to šine od závor u zahrádek a když jsem se vraceli,tak jsme ten pár viděli znova,že si to razí za druhhejma závorama vzhůru.No a dneska jsem si všimla,že ta samá ženská v zelený bundě a s červenym kočárem odcházela od Grešíka.......jen jsem se nestihla podívat pořádě,takže jsem už viděla jen záda :sweat_smile: .Jsem se tam prohrabovala v křupkách a zase neměli mix :angry: ,tak jsem dneska koupila od toho boramexu a jsou dobrý Puclina se do nich doma hned pustila :sweat_smile: .
18. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni přeju ať je Daníkovi brzy líp a Ty se konečně vyspíš a odpočineš si. Jinak videa sou úžasný taky sme shlídli všechny :slight_smile:.
Natt otky jsou super :slight_smile:. Šimon už je velikej :slight_smile:
Maki taky už bych byla radši, kdyby zima byla za náma, mě zase nebaví pořád odklízet auto, ale věřim, že oproti dvoru je to mnohem jednodušší.
Petru, taky gratuluju k řidičáku, ale jak píšou holky hlavně jezdit...jinak se člověk začne bát a to neni nikdy dobrý. Já si ale teď kolikrát říkám, že už sem pěkně rozmazlená, Madlenka za svůj skoro rok života jela třeba autobusem jen 2x..ale zase pravda, o nic moc nepřišla, teda možná o bacily a ty oželíme a o vtipný důchodce. Mě aspoň vždycky pobaví, když jedu busem :grinning:. Ale pak si říkám, kdoví jaký budem my :slight_smile:.
Bell dneska byla asi Grešíková manie, křupková. My tam byli taky :slight_smile: ....koupili sme zásobu křupek, mix neměli, ale měli rýžový a kukuřičný...taky sem koupila ten velkej pytel, t sou ty od Boramexu? Takový velký kusy? Já sem líná se zvedat a jít se podívat :grinning:
Pak ještě takový kulatý medailonky kukuřično-pohankový, ale ty ještě malá neměla...zatim čekaj
18. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,na ten pytel jsem taky koukala,ale zatim jsem vzala na zkoušku jen malej,jsou tam takový zakroucený silný tyčinky nebo spíš tyče a odlamuju jí to.Příště koupim asi i ten velkej pytel,když jí chutnaj a ty medailonky jsem už nenašla....asi je někdo vykoupil :confused: :grinning: .Takyjsem se po nich chtěla mrknout,vim že tam měli víc druhů,ale já jsem dneska nenašla žádný.
18. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a jojo to je ten pytel od boramexu :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My je nevykoupili :slight_smile: ...my vzali jen dva pytlíky :slight_smile: ....
malý taky chutnaj ty od Boramexu, koukala co za velkej kus jí to dávám :grinning: ale celej ten jeden kousek bez problémů spořádala...jen mám na to asi malou dózičku, tam bych dala tak 2-3 :grinning: ale to stačí, jsou vážně obrovský.
18. únor 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, spíš máme asi dědičnou tu hysterii u dětí, která nutí rodiče k netradičním metodám (mmch., ty záda jsem si uhnala tak, že Ondráše na lyžování nejvíc baví padání, ale sám se zvednout neumí :angry: )
(Chudák tatínek mi kouká přes rameno a lituje se, jak mi musel píchat veliký injekce do zadku ...prej teda do zad...ale dle doktora je to horní vnější kvadrant tý který hýždě :grinning: )
No a k tý hysterii...včéra se měli kluci "fotbalově" stříhat...což odpoledne oslavili mohutným poskakováním (z čehož se musel náš soused zespoda fakt zjančit...tuhle jsem ho potkala, -20, sněžilo, přihnal se za tmy na kole...s úsměvem ho pozdravím...a on nic, ani brvou nehnul...a to jsem mu i dvéře přidržela, aby si velocipéd neomlátil :angry: ...co on proti nám jenom má??? :grinning: )
...zpět ke stříhání...první šel Ondra, aby šel příkladem...pak už jsem Macka neudržela a přihnali jsme se je do koupelny zkontrolovat, Ondra tam hystericky řval, jak ho to bolí, Z. už byl mírně zpruzelej, trochu mu lál...M. si vylezl na záchod a pozoroval...a já už jsem pak nevydžela a říkám hystericky se třesoucímu a řvoucímu Ondrovi, že je normální blázen...a Macek: "Nó, noumání buázen, fatt, Oldlo, noumání buázen...." jsem myslela, že se počůrám...a začínám fakt uvažovat, jestli nemáme nějaký zázračný dítě s nervy ve vlasech a nehtech, protože on fakt řve, že to není možný. Macek se pak nechal ostříhat naprosto s přehledem.
Taky se musím pochlubit, dnes už Macek byl celej den bez pleny a počůrnul se jen jednou trochu do pyžama, v nočníku byli dokonce i dva bobci :dizzy_face: Tak třeba se to fakt díky tomu hracímu zázraku naučí dřív než Ondra.
18. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes nikdo?
19. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
zdravím po delší době, zase jsme byly marod, zase obě ta samá viróza, tak nějak nebyla energie přispívat.
Napsaly jste toho požehnaně, tak ani nejde na vše reagovat.

Laro, jste šikulky, chlapeček mojí známé, není schopen použít nočník ani wc ještě ve 3 letech, už je z toho hotová, neví co s ním. Ten soused, to je místní norské etnikum? To bude nějakej xenofob, bacha na něj, preventivně bych na něj každý večer pořádně zadupala!!! Na to stříhání bych asi neměla, nechala bych mu máničku.

Tolik jsem toho chtěla napsat a teď se mě to všecko vykouřilo z hlavy.

Jo ,Kami, je bezva, že jdeš dál a věnuješ se další snaze, mojžíška je skvělá, jen to odblokovávání je prý álelůjá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nic hroznýho, nechci tě strašit. Jen pro zasmání, moje známá jí cvičila, dokonce donutila i manžela (ano existujou i speciální cviky pro chlapy) a ejhle už mají schválenou žádost o adopci :grinning: :grinning: :grinning: , nějak je to prostě rozhejbalo na jiných částech těla :wink: .
19. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ani nevím, jestli přát hezký den, protože nám opět začal dost blbě. Máme druhá antibiotika, tentokrát na průdušky, páč nám dítě úplně sípe. Doktorka nás hnala na rentgen, jestli nemá dokonce zápal plic, tak naštěstí ten ne :frowning2:

Bell, napsala jsi to moc hezky. Poslední dny mi nešlo ani brečet, jak jsem se snažila fakt jet jak robot. Před chvílí se zadařilo a nějakou tu slzu uronila, fakt už nevím, jak se odreagovat. Jinak Puclina tě fakt miluje, to je krása :slight_smile: Nábytek v pokojíčku má Daneček Ikea, ale Vrtulníček tedy neznám. Jestli myslíš ty obrázky na zdi, tak ty jsou malované temperami a dělala jsem je já podle obrázků, které jsem si našla na internetu.

Simce, díky. Na ta videa koukáme pořád dokola. Až bude Dandulovi rok, tak všechna videíčka od narození dáme nějak dohromady, doladíme, sestřiháme a budeme mít zdokumentovaný první rok života na DVD, moc se na to těším.

Verčo, viď? On je jak letec :grinning: Tchýně mu říká montér Václav a v nemocnici se jedna sestřička smála, že je to jak když startuje motorku. No exot pro všechny :grinning: A zvěřinec teda máme, jen si na něj musí dělat čas Tomáš, páč já se stíhám věnovat maximálně psovi večer, když Daneček usne.

Maki, žehlím a peru teď denně, protože on všechno poblindí, jak je zahleněný, tak to chci dělat průběžně, aby měl něco na sebe a mě se to tedy nekupilo. Když se to kupí, beru ten koš s prádlem stále větším obloukem, by mi za chvíli nestačilo 3+1 :grinning:
19. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Leni, to je fakt děs s váma...no já nemůžu než držet palce a myslet na vás...tak snad ti trochu tý energie pošlu :confused:
Já teda žehlení fakt zredukovala na minimum...ono ani není tak hrozný, nejhorší je to dokopání se k tomu.
Pbauer, taky si chorob užíváte, co? Ono s tím nočníkem to s Ondrou taky růžový nebylo, taky se to pořádně naučil až skoro ve třech rovnou na záchod...možná kdybysme měli ten zázrak už předtím, taky by to šlo rychleji.
19. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, no musím se přiznat, že za poslední dny jsem se u toho žehlení docela i odreagovávala, takže máš pravdu :slight_smile:
19. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocky,hlasim kasel a rymu.Zatim bez teplozy.
Leni,prave,ze vsechno poblindi,tak jen per a sus,ale nezehli,stejne to jede furt dokola.Ovsem,jestli to mas jako terapii,tak nic proti a jestli mas malo,prijde k nam! :grinning: No pokus te rozveselit asi nevysel,ale snaha byla :grinning: !Drzte se,snad leky rychle zaberou!!! :wink:
Bell,to jsem byla ja,v obou pripadech :grinning: .Ke Gresikovi jsem vlitla jen pro amarantovy perlicky,musela jsem fofrem,pac Maxule nutne potreboval jezdit v kocarku,nikoliv byt zaparkovan!Tam nahore na kopci bydlime,takze chapes,proc nadavam na snih!Auto v pripade kalamity musime nchavat dole,nekdy az u koleji,pokud posoli aspon prvni kopec-jako ted,hura!,tak u tech garazi nahore.Stejne je to opruz.Tak az nas priste potkas,prihlas se,ja mam na lidi prd pamet,obvzlast,kdyz je znam jen z fotky. :wink:
19. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Baramex jsou asi fakt nejlepsi,pracovne jim rikame "červi".Nedavno jsme tim totalne rozhodili nejakou pani.Sedime v kavarne,ja Maxe na kline a Romanovi povidam,at vyndam malymu z tasky krabicku s cervama.Pani vedle u stolu se malem udavila dortem! :grinning:
19. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenik,no ty obrázky jsou stejný jako maj dekoraci v ve vrtulníčku,tak to si moc šikovná :wink: .My jsme se zatim zmohli na barvy na okna a nakreslily motýla,krtečka a rybu......a pak nás to přestalo a manžou přestalo bavit neb nevíme kam to přilepit,aby se to potom mohlo sundat bez následků......a nebo se vymlouváme :sweat_smile: .
No a s Puclinou,já to nepsala jako že aby všichni věděli jak mě miluje,ale fakt nás to vcelku pobavilo :sweat_smile: a nějak jsem tuhle reakci nečekala :sweat_smile: ,tak jsem si tak s mažou řikali,jakej je asi ten správnej věkovej odstup mezi sourozenci,aby nevznikaly žárlivý scény :grinning: .Puclina sice plakal,bylo mi jí líto,ale fakt to byla spíš komédie :grinning: .
19. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,se paní nedivim :grinning: ........my zas máme s manžou takovou rodinnou hlášku.Po koupání podám manžovi Puclinu do ruky a řeknu : podrží jí já jí natluču :grinning:........ a znamená to,že jdu roztlouct fluoridovou tabletku v hmoždířku,abych jí to mohla plácnout na zoubky :sweat_smile: .
Jinak já si taky moc lidi z fotek nějak nedávám dohromady s obličejema co potkávám,já jen dedukovala podle těch závor a samoty u lesa :grinning: .
19. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis,jak jsi to pekne vydedukovala.Tak priste je to na tobe,uz me znas! :grinning:
Leni,jeste me napadlo,ja davam Maxovi k piti Decinskou smes od Gresika,je to dobry na kasel.Paradoxne mu chutnaji neslazeny bylinkovy caje vic,nez granulovanej Hipp.Tak to zkus,me teda pomaha na kasel dost.Nejlip teda s medem a s rumem.... :grinning:
19. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,čéče s těma čajema,je to divný,ale je to tak.Puclina nevim proč poslušně pije neslazenej bylinkovej čaj a co jsme měli od hippu,tak to jen tak jenom jako,ale moc to s pitím nepřeháněla a ovocný šťávy teda podle jejich chutí,taky nejsou nic moc extrovního :grinning: ,takže pije Smolíčka od Grešíka a je spokojená.My přijde,že lemtá až nějak moc,protože o kojení si řiká pořád ještě dost často a toho čaje vypije taky skorem půllitru denně :confused: ,taky je fakt ,že hodně čůrá,ale tolik toho snad nevypiju ani já :sweat_smile: .
19. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ale jo, klidně, jen bys mi to sem musela navozit, hihi :grinning: Už tady čeká další košejk prádla, ale nechám to na zítřek, páč už suším další. Dneska jsme začali s první dávkou nových antibiotik, tak počítám, že dva dny určitě nebude zlepšení. V sobotu mám svátek, tak by mi to svoje zlepšení zdravíčka mohl Daneček dát jako ten nejlepší dárek :slight_smile:

Bell, to jsem zvědavá, jestli nás něco takového čeká taky. Ale děti se stávají závisláčky hodně snadno. Když jsme byli v nemocnici, tak když měl Dandula horečky, nosila jsem ho a uspávala na ruce a v noci si ho brala třeba na tři hodiny do postele. Podotýkám, že drncání na ruce ho nikdy nebavilo (když nepočítám první dva měsíce) a v posteli by mi nikdy předtím neusnul, je zvyklý na postýlku. No a dneska se mu u mámy a táty v pelíšku líbí a ujišťuje se, že jsme u něj... a to tak, že nás tahá za tváře, rty a plácá ručičkami po tváři :grinning:

Danečkovi dávám bylinkový Hipp, ale řekla bych, že neslazené má rád. Teď jsem kupovala snad od Teekanee (nebo jak se to píše) čaj pro děti při nachlazení a ten mu šmakuje. A ty bylinky myslíš už můžou jo? To by bylo fajn, ona děčínská směs je moooc dobroučká.
19. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,tak zas ráno?! :wink: S vypětím všech sil jsme ráno na světýlkách v 9,00h.Nejpozději 9,05h :sweat_smile: .........
19. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomáš mi právě jel pro šaty na ples, tak budu asi dělat módní přehlídku :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell jj zítra ráno :slight_smile: já pak musim na 11 do práce tak doufám, že budu stíhat...ale Scětýlka platí :wink:
19. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak dej potom fotečku :wink: jak šaty sluší
19. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek