• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jooo domácí módní přehlídky mě taky baví dělat........a pak nevím proč v těch různých variacích ven stejně nejdu nebo jen občas :grinning: .Včéra jsem si v OP koupila zase dvě sukně a u jedný vim naprosto přesně,že jí nosit budu a jde mi k saku,co mi žerou moly ve skříni,ale u druhý vim skoro přesně,že nevim nevim,estli jí někdy někam vytáhnu :grinning: .Jinak v tom OP jsou výprodeje porád a porád doplňujou,pokaždý když tam zajdu tak tam ženský rabujou a v pánském oddělení je kupodivu :grinning: mrtvo,ale maj tam velký slevy aj na chlapy :wink: ....tedy na oblečení pro ně :grinning: .
19. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jen tak pro představu - pořídila jsem tam tričko za 30,-Kč několik svetrů po 100,-Kč apod. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, škoda!!!
Už jsem si chtla brousit zuby na nějakýho chlapa ve výprodeji :grinning:
(samozřejmě né pro mě, ale ségře už by se nějakej slušnej hodil, že :wink: )
19. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,myslis Prostejovskou prodejnu vedle Deichmana?To tam skocim! :grinning:
Leni,kdyz mel Max zanet prudusek,tak jsem do Natury volala,chtela jsem mu totiz varit pruduskovy caj a nebyla jsem si jista a povedeli mi,ze ten pro mimi ne,ze Decinskou smes.Takze neboj.
19. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo,já jsem si to myslela :grinning: ,tak jsem to radši uvedla na pravou míru.....s těma chlapama,že :grinning: .Hele,ty si s tou vaší rodinou fakt nemáš šanci nudit,co.......kluci řáděj jak černá ruka,manža teda je hodnej to je jasný :sweat_smile: ,ségra.....no a jak se má porád s tim svym sportovcem ,porád nekonečná nikam nevedoucí story? :unamused: kdyby byl nějakej výprodej chlapů,tak dám určitě vědět,že bys jí tam nějakýho pořídila :grinning: .
Maki,jj myslim přesně tu,maj na výloze nápisy,že maj boží ceny.......což nikoho nevzrušuje,ale uvnitř maj opravdu solidní výprodej,dá se tam pořídit kostýmek za 600,- apod. :slight_smile: Už jsem jeden pěknej držela v ruce.......ale zase jsem ho tam nechala neb jsem si myslela,že si nebudu kupovat velkej,protože chci zhubnout,ale zase nechci kupovat malej,aby mi ho tu akorát nežrali moly :grinning: ..........no prostě....... :grinning: ,že jo no.
19. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já tam maminku pošlu...né teda vyměnit dědu, ale nějakej ten novej kousek gardoróby pořídit...
Já byla pro změnu včera vyslána uklidnit si nervy a zašopovat si :grinning: Pořídila jsem Macíkovi dárek k narozkám, to zas bylo fó pá :sweat_smile: Měla jsem koupit tu magnetickou malovací tabulku, tu lacinou už kluci měli a vzala rychle za své (Macek nedávno objevil kdesi ulomenou součástku a mohutně se "malování" dožadoval), tak jsme chtěli pořídit tu lepší. V obchodě jsem ji objevila, vyzkusila, super...hledám cedulku s cenou, 69,90 !!! (ta původní stála tuším stovku), tak si říkám, tý jo, že by nějaká akce...a přibrala jsem sadu 5 angličáků za 100, abysme toho našeho prcka jako neodbyli...to jsem pak zírala u kasy, když mi namarkovali 4 stovky....pak se nedorozumění vyjasnilo - parchanti v krámě ze srandy přelepujou cedulky, aby zmátli nebohý škudlivý auslenderky :angry: No autíčka jsem tam nechala a malování mi pán zabalil. Ale to odbočuju, hlavně jsem chtěla napsat, že jsem si koupila opět dvě tríga ve výprodeji v dětským :sweat_smile: (vel. 170) Samo jsem si je nezkoušela a maskovala to koupí dalších dětských oděvů :grinning: No....a ještě jsem se to vyzkoušet neodvážila :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě k tomu sousedovi...on je teda Nor jak poleno, a z tou xenofobií to asi nebude hrozný, já bych asi taky nebyla moc altruista, kdyby mi někdo nad hlavou dělal to, co naši kluci jemu :grinning:
A oni teda Noři jinak jsou celkem milí a usměvaví a i komunikativní...no holt nesmí bydlet pod námi :grinning:
(což mi připomíná, že dosud jsme vždycky bydleli POD domácími...oni asi dobře vědí, proč ty pronajímací bytečky dávají do suterénů :sweat_smile: )
Jo, Leni, fotka tebe v šatečkách by mě taky zajímala :slight_smile:
19. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak módní přehlídka se nekonala, páč mi paní z půjčovny poslala omylem jiné šaty. Takže ty správné dostanu domu až dneska :slight_smile:

Bell, jojo, v OP mi mamka koupila hezké triko a mikču a příteli mikinu. Ceny úžasné, kolem 39 Kč.

Maki, tak já ji potom koupím, aby byla doma, ale teď už se tam nedostaneme. Jsem ráda, když chlap jede z práce hned domů a nikde se nestavuje, páč už jsem taky marod.
20. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
no to snad ne :grinning: ,jak je

bell,
kde,že to nakupuješ??????????? :wink:

Káto,
díky......... :wink:

včera jsme vyrazili do Ustí pro golfky,tu klasiku,ale nemeli a táta mukoupil místo golfek oře :grinning: ,pak dám foto,jinak jsme se vrátili ze sánkování :wink: ,supr
20. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsou tam :wink:
20. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, měla ses vyfotit i v těch zmýlených šatech (teda jestli ti byly)...jsme se tu pak mohly dohadovat, co že to máš na sobě za hábit :wink: :grinning:
Natt, dobrá kobyla...vypadá trošku jako los, tedy losice, když nemá parohy...ale je super, jak se k němu Šíma má...když dostal oře náš Ondra (cca ve stejném věku), vůbec nadšenej z něj nebyl (k mému značnému zklamání)...ale postupem času si kněmu vybudoval celkem vřelý vztah a dokonce mu dal ušlechtilé jméno Ušák. S Martinem se o něj teď perou.
20. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Natt, z mýho rejpání si nic nedělej, já jsem holt přes koně :grinning: (Třeba TM mi furt nadává, že si toho moc všímám ve filmech, když mu třeba ukazuju, jak na jednom a tom samém koni jede napřed vůdce jedné bandy a pak prává ruky vůdce druhé bandy, ačkoli se předtím rozjeli evidentně na opačné strany...nebo když mu vypočítávám, kolik Jurášků bylo v Popelce...atp.)
20. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
nedelám.........no teda,že by byl Šimon nadšenej,včera teda nebyl ani si ho nevšim,dneska chtel na nej hačí,tak jsem ho radši vyblejskla,kdyby tu jen tak stál dál,společně s kačenou,oslem,psem a tisíce jinejma hračkama :grinning:
20. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přihodila jsem do alba exsousedovic Adámka, na týhle fotce to není tak vidět, ale prostě Daneček mi ho na tý jedný fotce připomněl....a taky toho Ušáka, když už o něm byla řeč :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, no to je super oř! :grinning: Se mi moooc líbí.

Laro, musím uznat, že určitá podoba tam je! Máš pravdu. A co že se ten druhý kluk na fotce tváří tak nešťastně? :grinning:
20. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to byla oslava Adámkových narozek a Ondrova svátku, u těch sousedů...no a oni nafoukli spoustu balónků...z čehož dostal Ondra hysterický záchvat, neb se bál, že budou praskat :grinning:
20. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím po dlouhé době...
nějak jsem vás zběžně četla, takže tak nějak vím co se tu děje :slight_smile:

Leni,to je mi moc líto, snad se z toho vyhrabete brzo :wink:
20. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Prin,kde ses toulala? :slight_smile:
20. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes trajdali venku, ale je to necas!!! Brrrrrrr !!!
taky jsem tu mela tatu na obidek, rano jsem byla na laseru, proste nejaky rozlitany den dneska...

Leni, uz aby bylo jaro a vy jste se dali do kupy :frowning2: Drzim vam palecky...!!!

Jinak jsem to tady prolitla a vypada to, ze OP je super obchod tohoto tydne, ze? :wink:
20. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
Jardovi se rozjel atopický ekzém, tak jsem hledala po diskusích a tak různě co by mu pomohlo, do toho má separační úzkost a za boha mu nemůžou vylézt zuby co se mu asi měsíc prořezávají...ale snad to bude lepší :wink:
Jo a amarantové perličky jsou u nás taky hit :sweat_smile:
20. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaké fotky...
20. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky! Ondrovi se kejve zub!!! :astonished:
20. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prin, teda tak vám taky přeju ať se malej Jarin dá dohromady :confused: .Zrovna dneska nás v Bělásku lanařili na solonojodovou jeskyni,že je výborná pro alergiky a ještě na všechno možný aj nemožný kolem a okolo,tak by jste to taky mohli zkusit :slight_smile: .Separační úzkost....jak přesně to vypadá u malýho dítěte? :confused:

Laro,prej, kterej se kejve? :sweat_smile: To už z něj bude velkej chlap než půjde do školy,tak už bude mít krásný druhý zuby :wink: .
20. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,kde jste se ráno zasekli? :confused: Snad jste někde nezapadli?! Dneska bylo na světýlkách takovejch maminek a miminek,že to tam hučelo jak v úlu :sweat_smile: .
20. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jednička vpravo dole...on už předevčírem si večer stěžoval, že ho zoubek bolí...a dnes to táta "odhalil".
Jo...tuhle jsme byli na návštěvě a on odběhl na záchod...a takovej hlahol tam...myslela jsem, že "Tati, bobek...", tak tam Zdenda šel a přišel skoro smíchy potrhanej...prej tam seděl na záchdě, šermoval rukama a vykládal: "Vidím kluka, vidím chlapa, kterej se s ničím nese..re!....! :sweat_smile: a furt dokola...podotýkám, že jsme ho nechali v sobotu koukat na ty Kokosy na sněhu :angry: Tak jsem mu aspoň poradila, ať říká, že se s ničím nepárá...zní to podobně, význam je stejnej a z úst pětiletýho kluka to nezní tak nepatřičně :grinning:
Jo, Prin, snad na to nějak vyzrajete, bratránka kluk to měl a už to taky celkem vychytali.
20. únor 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Prin, tak ať už ty zubiska vylezou! Ať to má chudák Jaroušek za sebou. Fotky jsou všechny moc pěkné, úplně mě rozesmálo, jak se rarášek culí v té postýlce. No zoubky má nááádherné :slight_smile: Pořád se směje, je vidět, jak je to šťasné dítě :grinning:

O situaci o nás už radši no comment. Už jsem padla i já a leze to už i na Tomáše. Daneček bere od čtvrtečního večera antibiotika a zatím rozhodně nezabrala, naopak se mu k tomu včera večer přidaly horečky, zas měl 39. Rušíme ples, dneska vracím šaty a místo nás jdou moji rodiče :frowning2: Jsem už na prášky.
21. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Leni, to není možné. Jak říkala Verča, už aby bylo teplo a bylo líp! Já tomu teda nerozumím, ale nemůže být problém trošku v tom, že Danečkovi pořád dávají antibiotika a tělíčko už to nezvládá a hlavně mu to vůbec nepomáhá. Co zkusit nějaké bylinky nebo já nevím, zkusit se zeptat u Grešíka,něco na posílení imunity. :pensive:
Jinak děkuju za pochvalu, já se taky bavila při koukání na ty videa. Strašně na tom bylo vidět, jak Daneček roste, až je to někdy škoda si říkám!

Bell,
no já taky nevěděla že se to tak jmenuje, ale nějak jsem to četla na netu i na koníkovi, takže tam si to určitě pročteš, ale všeobecně je to tak, že si tím projdou všechny děti kolem 8 měsíce a trvá to měsíc až půl roku :unamused: Je to tak že zkrátka nemůžeš ani na záchod a nic. Pořád na tobě vysí a chce být jenom s tebou, no snad to přejde :slight_smile:
Jinak s tím ekzémem to snad zvládnem, teď mám nějaký olejíček a tak zkouším co se dá, než se mu to rozleze úplně. Nechce se mi dávat kortikoidy, dokud to nebude nutné.Tak zkouším přírodní mazadla :wink:

Laro,
vy máte vždycky něco extra, ale aspoň je sranda :sweat_smile:
21. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda vy si to vyzirate!!! :frowning2:
Separacni uzkost to je klasicky mamankovstvi,v tomhle veku mame na nohavici visi asi kazdy dite :grinning: ,Maxule to zkousi taky obcas,ale zatim "tuktuk"jen takovy drobny epizodky,podle nalady.Ted ma naopak uz druhy den takovy stavy,ze si mnou nechce hrat,hracky zahazuje,knuci a je radeji sam,nejlip v pokojicku v postylce s hrackama,vydrzi tam hodinu,dve a je spokojenej a povida si .Divny,ale je to tak... :grinning:
21. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a asi definitivne prestal spat dopoledne.Teda kdyz vstava okolo 8,jako dneska.Kdyz vstane driv,tak jeste dopol hodku da.
21. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je pech, aťz už je vám brzy líp!!!!

Prin, ten ekzém je svinstvo, bohužel taky máme, malá nic +nesmí, všechno vadí, chodíme do jeskyně, mažeme všim možnym, zatim žádnej extra výsledek. Vy chodíte plavat? Ten chlór může být taky problém. Máte zvířata? Co to je separační úzkost?
21. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek