• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

tak ten můj brouček si asi po sto letech dal dneska odpoledne tříhodinového šlofíka, tak jsem si na hoďku taky schrupla, pak jsem udělala rýžový nákyp (myslím na něj už asi půl roku) a taťkovi jsem udělala kaši s uzeným.

S myčkou neporadím, u nás jsem myčka já.

Zdeni, tak to nevím, snad holky přijdou, však to není nic nakažlivého a jak znám Káju, tak se tomu ještě směje :slight_smile: Až na ty kapičky, to je mi jí líto. Tak uvidíme. Každopádně se někdy taky musíme domluvit, když už spolu bydlíme v tom paneláku. Jo a mrkvička chutnala, zmákne půl té malé skleničky a zapije to troškou mlíčka a čaje.

Mílo, díky za varování. Oranžové dítě, to bych se asi fakt lekla. Ale nic to není, ne? Zatím je tedy zbarvený normálně :grinning:

Všem, které nám pochválily fotečky, moc děkuji :slight_smile:

Dančo, paráda, teď se Vendy bude tahat za náušničky, co? Musíme se někdy sejít, abych jí okoukla, fešandu.

Ele, psala jsem do Nutricia, firmy, která dělá Nutrilon. Daneček se mi v noci hodně budil a měl pořád hlad, tak mi doporučili kaši od Hami, ovšem nemléčnou (jíme hypoalergenní mlíčko). No a řekli mi, že když už začnu s kaší, tak můžu klidně už za 3 dny začít se zeleninovým příkrmem. Prostě když už příkrm, tak je to jedno. Říkám si, že je to rozdíl 14 dní, ta to snad nevadí. A stejně mi ty kaše moc nechce. První dny si dal pár lžiček, ale jak ochutnal mrkev, tak na kaši ani neotevře papulu.

Maki, tak to se máš, že už nejsi slaměná vdova. Zas na tři týdny. A paráda, že se o Maxíka tak krásně stará. Já jsem ze soboty na neděli nechala Tomáše spát u Danečka a stejně to bylo naprd. Přítel je trošičku nahluchlý, takže ho vzbudilo dítko, až když vyloženě řvalo a to už jsem byla vzhůru i já, takže spánek nic moc. Další řev ráno v půl osmé, to už byl budíček.
14. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím,že myčka je suprový vynález :wink: , my používáme výhradně Calgonit tablety, nic jiného se mi neosvědčilo. V kamenném obchodě bych myčku ale nekupovala, levnější je to objednat přes net. Zkus stránky www.eva.cz, www.bilezbozi.cz, je toho víc a mívají velké slevy, vše je z dopravou.

K parfému - já miluji pánský i dámský Davidoff. Ale každému voní něco jiného, je těžké poradit....

Tak já mám po kontrole v Teplicích, přesvědčila jsem se, že už znám své tělo a i přesto, že jsem dle poslední zprávy lékaře měla začít krvácet už minulý týden, po utz mi lékař potvrdil, že se mi blíží ovulace, folikul je 19mm, sliznice vysoká. Tak mi sestra píchla pregnyl, který zaručí, že do 36 hodin dojde k ovulaci a mrcha by měla přijít až koncem října. Potom půjdu na krev uvidí se, co dál. Bolesti v podbřišku jsou od toho, že se mi probouzí vaječníky, které byly utlumené před stimulací. Takže alespoň vím, na čem jsem a můžu jet na hory v klidu.
14. říj 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady, většina doporučujete Calgonit a já už koupila v dm drogerce ty jejich výrobky Denk Mit, koupila jsem sůl, leštidlo i tablety, ale taťka to zapojí stejně až zítra.

Kami, no bezva, tak na to doma vlítnete :grinning: :grinning: :grinning: , jinak dík za radu, ale už je koupená, ale můžem jí do 30ti dnů vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , souhlasím s vůní Davodoff měl jí kolega v práci a moc hezky voněl, i to dlouho vydrží i na věcech.

Hani, co to focení, už jste byli a máš už fotečky?

Jinak já přidala foto, hlavně kašna v neděli ráno je vypečená, nějakej syčák si udělal legraci, tak jukněte.... :grinning:
14. říj 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, Leni, tak to necháme až se Kája vyléčí a potom se dohodneme a slezeme se, ju?Zítra mažu hned na 12. do školky a jedeme s Luci do města. Mám tam sraz s našima a jdeme okukovat a snad i nakupovat dárečky. Akorát před Lucií už to musím tak nějak skrývat. Loni ještě nechápala souvislosti,ale letos už by všechno vykecala :slight_smile:

Týjo Kami, koukám, že je to běh na dlouhou trať. Já bych si to všechno ani nepamatovala.Už když to čtu, tak v tom mám pěkný zmatek :unamused: Každopádně fandím, ať to vyjde !!!

Jo a Leni, můj chlap nahluchlý není a stejně brečící děti neslyší a někdy asi nechce slyšet, aby k nim nemusel :angry: :slight_smile:
14. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za ten tip na Davidoff :slight_smile:

Loučím se, jdu koupat svišťáky, pa pa
14. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, hrozně moc držím palečky!!! :wink:

Zdeni, Mílo, tak tedy jindááá :slight_smile: Určitě se domluvíme.
14. říj 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak nestíhám, dočítám až večer. V neděli mi dorazili rodiče na týden tak tam s malou sme pečený vařený, aby si užili toho našeho čerta :grinning: ....Madlenka už začíná zkoušet lezení, dneska sem kolikrát čekala, kdy jí poteče červená z nosu, když na něj párkrát spadla, když se posouvaly nohy, ale ruce byly pořád na stejným místě :grinning: ...ale smála se tomu.
Kami držím palečky, aby brzy vyšel mimísek.
Leni koukala sem na fotečky, Daneček je chlapák a mrkvička koukám chutnala :slight_smile: a u nás sem taky myčka já :grinning: , koukám, že sme snad jediný dvě :wink:
Dančo, malá měla taky chvilku červený ouško, jenom jedno, ale přešlo to, brzy to bude zase dobrý, uvidíš :slight_smile:
JInak doporučuju parfém BVLGARI černej...je dražší ale voní nááádherně
14. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsme objednalitoto:http://www.cityshop.cz/d_9881/aeg-electrolux-lavamat-74850-m-+-darek/ Uz se tesim.
Jinak k vunim,ja jsem uplne ulitla na Hugo od Hugo Boss a Davidoffa Cool water ma Romca taky,je prijemnej.Ja uz mam svuj vyplacanej. :frowning2: Ale mam haldu dalsich.V posledni dobe ulitavam hlavne na Eternity Calvin Klein a na Envy od Gucci,ten je super a ta panska varianta mi taky moc voni. :wink:
15. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki ta vypadá suprově :wink: :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
tak my jsme nakoupili, byli na návštěvě u prababičky a na procházce a teď se tu spinká. Jsme od pondělka sami, taťka dorazí až v pátek :wink:
U nás jsem taky myčka já, ale já osobně (až bude nová kuchyně) bych koupila Brandt! Pár let jsem v elektru prodávala, ale Electrolux taky fajn, tak přeju ať dlouho slouží! :slight_smile: :slight_smile:

Kami,
držím palce!!
15. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Davidoffa Cool Watter máme taky doma, voní hezky, svěže, příjemně.

Prin, taky uvažujeme o myčce, ale až budeme dělat novou kuchyň. To bude tak za dva roky... možná. Příští rok se vrhneme na plastová okna, pak chceme předělat i koupelnu, plovoučku do obýváku... je toho hodně. Kdyby to fungovalo tak, že zasadím pětku a vyrostou mi miliony :grinning:

Maki, ta pračka je bomba, super energetická třída, snese hodně prádla a neplácí tolik vody jako běžné pračky. Dobrá volba!
15. říj 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy !
Jen vás v rychlosti zdravím :slight_smile:

Co se týče parfémů, tak všechny moje oblíbený jste tu už zmínily (Gucci, Davidoff a Bvlgari), takže já nemám co dodat. Asi máme stejnej vkus :grinning: Bohužel poslední dobou raději koupím úžasný HM kozačky velikosti 20-21 nebo zateplený kalhoty vel. 80 apod. než pro sebe parfémek :grinning: , takže tu vysrkávám zbytky z dob bohatších :unamused:

Maki, pračka vypadá super, snad i dýl vydrží než těch pět let :angry:

Díťáto uspaný, tak jdu pracovat.... už spíme jen jednou denně, je to brutus, asi už neudělám vůbec nic :frowning2:

Tak si užívejte a radujte se :wink: (důvod určitě nějakej najdete)
15. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,velikost 80 mi ani nepripominej.Koupila jsem Maxovi na MMB 3 overalky na spani,prave velikost 80,jenze s tou latkovou plinkou,co ma na noc,je mu tip top.On roste snad o centak tydne nebo co... :grinning:
15. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
asi jsem divná, ale mě tohle počasí vyhovuje a už jsme doma z procházky a spinkáme :sweat_smile: :sweat_smile:

Maki,
když jsem si přečetla co jsem včera napsala, tak to vypadá jako že poučuju, ale to vůbec ne, on si člověk nevybere! Koupíš super značku a zrovna se ti po... :unamused:

Jinak mi zítra ráno plavání, tak se těším! :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my máme za sebou další probdělou noc. Začínám mít dojem, že se mu obrací režim. Někdo tu psal, že se to ve 4 měsících stává, že ano? Snad se to upraví. Ale 10x za noc být na nohou mě teda fááákt neba :grinning:

Dneska razíme do města za kámoškou, chceme jít s dítkama někam do kavárny, tak kéž by nepršelo. Vypadá to tam divně. Ale jedu za každých okolností.
16. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
my to tak měli! Já jsem tady machrovala jak vstávám 1-2x za noc a teď je to jinak! Něco jsem o tom četla a prý se to stává hlavně u dětí co jso hodně živé a to u nás platí na 100%! Ale pak mi přes den spí 2x po dvou hodinách! jo a mimochodem u nás nepomáhá ani kaše na noc!
No, musíš holt vydržet, přejde to samo a třeba se mu taky k tomu klubou zoubky jako nám!Čekám je nahoře, má to hodně nateklé! :wink: :wink:
Ale dneska jsme měli taky hnusnou noc! :confused:
16. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Prin,ja to tak vubec nebrala!To je jasny,pokazit se muze jakakoliv znacka!No,uvidime,zitra nam ji privezou.Uz namam kam davat spinavy pradlo! :grinning:
Leni,Prin my mame za sebou neco podobnyho,vstavala jsem asi 5x a v 6 uz nadabro...Co se to deje?Erupce na Slunci???A ji taky nejak driv,byvalo to okolo 3,ted ma hlad uz treba v 1.A kase nam taky nezabiraji,mam pocit,ze je mu po ni tezko a vic se budi. :unamused: Dospavala jsem dopoledne,teda snazila jsem se,to dal mladej skoro 3 hodky v kocarku.On byl do ruzova a ja jako kdyz me prejel parni valec... :angry:
16. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky,preventivne uz ted schanim zabranu na schody.Nemate tip?Na netu nejaky jsou,ale neprodavaji je nekde tady?Nebo nevite o nekom,kdo by ji prodal? :wink:
16. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nove foto!
16. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já se před chvílí vrátila byly jsme s holkama v kavárně vedle Stellinky, když mluvíte o tom spaní tak u nás je to zatím dobrý nesmím to zakřiknout :grinning:

Maki moc pěkné fotečky, Maxík je kouzelnej :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, krásný fotky, Max je tak velikej :grinning: . Zapomněla jsem ti říct, že jsem tě viděla v sobotu na pejskách s kočárkem a s nějakou kamarádkou s modrým kočárkem. MOc ti to slušelo, jsi hubeňour... :dizzy_face:

U nás zatím pohodička, Elí je ve škole spokojená, učíme se číst slabiky a krátká slova (máma, mele, umí...). Když přečetla první slova zcela sama, měla jsem slzy v očích, najednou je to naše velká školačka :slight_smile: .
16. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme za pochvaly :slight_smile: Ja te tam Kami nevidela,jj,byla jsem tam s Radkou.Eliska je sikula,to cloveka dojme,kdyz vidi,jak jim to hezky jde.Ja pokazdy,kdyz Max udela neco novyho,tak jsem taky na mekko... :slight_smile:
16. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidala jem fotečky :sunglasses:
16. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !
Maki, Maxík je úžasnej a celej táta !!! Docela jsem se u těch fotek zasmála :slight_smile:
Ryan, Vendulka je taky krásná holčička, na to, jaká ty jsi pidižvice, tak ona se má celkem dobře co ? :wink:
Prin, dneska jsem tě ráno viděla u tabáku, jela jsem kolem autem, ale spěchaly jsme do Rákosníka na kroužek, takže jsem ani nemohla zastavit....

Jinak s tím nočním vstáváním, tak u nás to bylo taky tak přesně jak píšete - do třetího měsíce se vzbudila v noci pokaždý 2x na kojení a jinak tuhoš. Ale někdy na rozmezí čtvrtýho a pátýho jako když utne a už se to s menšíma výjimkama jen zhoršovalo. Myslím, že je to prostě od těch zubů a hlavně jsem taky četla, že jak toho děti uměj víc a víc vnímaj, tak jsou z toho tak rozrušený, že se kvůli tomu buděj. Prý to může být třeba i jen kvůli tomu, že začly jíst lžičkou apod.... :unamused: Holt to vydržte :wink: , jednou to odezní - za dva tři roky to třeba bude dobrý :grinning:
16. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ele, když Vendulka si ze mě bere to co potřebuje :grinning: :sweat_smile: tak mi krásně pomohla zhubnout :sunglasses:
16. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,to jsem vazne potrebovala slyset,dva,tri roky... :grinning: :grinning: dekuju pekne! :grinning:
16. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Maki, já se na to taky těšim :grinning: ... Ačkoliv už musím říct, že od ročních narozenin jako když utne a spí nádherně ! Snad to tak vydrží a nějaký další zuby to nepřevrátěj :unamused:
16. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme se teď vrátili z plavání a byla to paráda, Jardovi se to moc líbí a moc si to užíváme :sweat_smile: No a v devět měl jíst, jsem si říkala že to bude v autě řevu,ale usnul a spí v sedačce,asi je fakt pěkně unavený!

Hani,
díky za povbuzení :grinning: ale abych pravdu řekla, já už jsem si na to vstávání nějak zvykla-dá se to přežít :sunglasses: Zajímavé že jsou Boletice tak malé a člově pořádně nikoho nepotká a to jsme 2x za den venku ale jak přijedu do Děčína, tak hned někoho :slight_smile:

Rya,
Vendulka je fakt kus ženské a máš pravdu, zlaté kojení, na figuru není nic lepšího :grinning:

Kami,
gratulace :wink:

Maki,
Maxík je fakt celý táta bych řekla a je dlouhý :astonished:
17. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau kocky,noc lepsi,ale stejne se budil,asi 3x jsem mu davala dudu..Ale mame zanet v ocicku,takze jsme se vratili od mudry a mame prvni antibiotika,teda jen masticku Framikoin.Skoro na to nevidi,chudacek. :unamused: :frowning2:
17. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, všem děkujeme za pochvaly :sunglasses:

Maki tak ať je to brzy lepší :wink:
17. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek