• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jé Prin, ty jsi odvaha, moc držím palečky ať to brzy vyjde :wink: , na ty lázně se zkusím zeptat dr až tam půjdeme, ten poplatek mi neva.

Laro, :wink:
22. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pBauerova,
děkuju :sweat_smile: uvidíme, jak to dopadne!
Dneska večer se nám Jarda poprvé vyčůral do nočníku, byla to asi náhoda, ale já měla fakt radost, hlavně že z něj přestal utíkat :slight_smile:

laro,
pěkné fotky :wink:
22. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj jste odvážní,to já si qni nedokážu představit :grinning:
22. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jéžíííííš vy jste toho napsaly :grinning: ,celý romány!!!!! :grinning:
Leni,přeju všechno nej k svátku......tedy trochu opožděně :sweat_smile: .

pbauerova,tos mě fakt pobavila s těma děckama :grinning: :grinning: :grinning: ,věřim tomu,že přesně tak to je :grinning: :grinning: :grinning:

Prin,taky jsem si to hned v pátek na babyonline přečetla,takže my tu separační úzkost máme taky
:frowning2: ,pořád mi strlá hlavu mezi koena a drží mě za nohavice a popcházíme takhle spolu po bytě .Já se teda snažím,co nejvíc jí cpát manžovi ať jí hlídá a je fakt,že když se hooodně snaží,tak na mě na chvilku zapomene,ale musej spolu dělat psí kusy,takže je z toho hned zmakanej a stačí aby mě jen letmo zahlídla,že jsem se někde v dáli mihla ve dveřích a už se dožaduje mě :rolling_eyes: .......prostě mamánek......a to opravdu ještě kojim dost často ve dne v noci.Už jsem si řikala,že to trochu omezim,ale jak se ke mě tulí a dává si paleček do pusy,tak nějak nemám to srdce jí odmítnout.Takže když si náhodou přes den řekne jen málo,tak mám hned zatvrdliny...... :rolling_eyes: .No,ale asi už budu tvrdá a omezim to :rolling_eyes: .Jediný a velký pozitivum je,že teda je to až dvný,ale fakt ona vůbec nemarodíani ekzémy prostě nic a to už dostala i mléčný výrobky...tak musim ťuk ťuk ťuk :slight_smile: .Akorát jsem zrovna dneska řešila,že kdybych jí chtěla začít pomalilinku odstavovat,ale myslim jako až po tom roce,tak se dává ještě nějaká pokračovací výživa nebo stačí rovnou kravský mlíko?
22. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Prin,kdby mě manža od toho zatim neodrazoval,tak bych to chtěla pokusit se o další mimi třeba hned :dizzy_face: ,ale má pravdu,že bych nemohla nosit po schodech do druhýho patra kočár s Puclinou(cca 25kg) a taky se budem tak výhledově za půl roku stěhovat a to zařizování kolem a tak........no uvidíme,hodně si slibuju od toho,že až bude moct Puclina sama sejít ze schodů,tak už by jsem třeba .... :dizzy_face: .Každopádně vám držim palce :dizzy_face: !!!
22. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!
Tatínek má medaili...bronzovou :dizzy_face: !!!
22. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ball,
s tím mlíkem nevím sama přesně jak to je. Já protože kojím dost v noci a ještě ráno, a dávám jogurt nebo chleba s lučinou a tak, tak jiné mléko nedávám, protože má dávku splněnou. Je mi líto přestat kojit úplně, aspoň zatím, ale sám se pomaličku přes den odstavil, tak to nechávám tak. No ale asi kdybych nekojila vůbec, tak sunar nebo něco takového by bylo třeba...je ale pravda že taky vůbec nemarodíme. Nepočítám teda občas rýmu a ten ekzém byl trochu ikdyž jsem kojila plně.
No a s tím malým by jsme to tak chtěli, ale necháme to koňovi a uvidíme :sweat_smile:
Ale Janička už začíná chodit sama jsi říkala ne? :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
velká gratulace tatínkovi :sweat_smile:
22. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ještě vám musim říct.........V sobotu jsem jeli do Prahy,že jako na poštu, za švagrem a za prababičkou-se několik dní neozývala,tak jsem tam jeli s manžou jak na porážku v hrůze,že ji tam najdem.....naštěstí uf uf,babi se jen rozbil mobil a je to taková pohodářka a salámistka,že si s ničim nedělá hlavu :grinning: ,tak proč by nám odněkud volala,že :grinning: .A taky jsem čekala,že v sobotu mi bude rodit kámoška,ale nic se nedělo,tak jsem stihli ještě návštěvu v Letňanech u známejch,co maj taky malou dcérenku a když už jsem zbití dojeli domů a padli do pelechu,tak hned ráno ssm,že kámoška porodila :grinning: ,tak má druhou holčičku Emču 3,5kg a 49cm :dizzy_face: .Rodila v Podolí a moc si to tam vychvaluje,takže v úterý znova nakopnem káru a jedem se na ně a na tu slavnou porodnici mrknout :grinning: .Ještě musim napsat,že kámoška je ze dvou holek a žili samy s maminkou a její ségra má taky dceru a její manža žil jen s maminkou a ségrou a jeho maminka je taky ze dvou holek a teď maj spolu zase dvě holky :grinning: ...to se Honzík-manža pomějě tolik,ženskejch v rodině :grinning: :grinning: :grinning: dovedete si představit,když se sejdou :grinning: to je ženskejch jako máku :grinning: ......a jak já řikám-když se sejdou víc jak jedna ženských,tak je na hádky zaděláno,že......... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - nebojte,žiju a poctivě vás dočítám,jenom vždycky dočtu a než stačim napsat,tak musim běžet.

Pbauer.- já měla s Andrejkou taky problém s exémem,hlavně v létě,když se potila,tak se jí to hodně horšilo,začínalo to suchou kůží a často se to i rozmokvalo a pak jí to nejen svědilo,ale i pálilo.Podolská mi na to píše ambiderman - je to takové bílé mazání,namíchaj to v lékárně a je to zdarma.Když na to trpěla ( a pak i trochu Kája ),mazala jsem 2x denně celé tělo,teď mažu pokaždé po koupání a když se mi zdá vysušená.Nedám na to dopustit,nic jiného nám nepomohlo.

Ještě jsem se tě chtěla zeptat,jak chodíte do Běláska?Ráda bych tam zase vyrazila,už máme po všech vyšetřeních v Praze,takže můžem zase mezi děti.A pokud tam ještě chodí Hanka s Lucinkou,tak bych vás ráda viděla ( a samo i všechny ostatní ).

Jinak ty vyšetření máme za sebou,snad s dobrým výsledkem,nevim,jsem z toho trochu na rozpacích,ale jedeme zase na podzim,tak asi dobrý. :confused: :fearful: U nás jinak nic nového,Kája už je pěkný lump,docela dobře mluví,hlavně reaguje na všechny okolo,takže jedeme po krámě a ona na všechny volá - ahooooj,kuuuk,takže se všichni bavěj a jsme všude jak atrakce.Neposlouchá,leze po vejškách,pořád papá v noci ....prostě radosti.

:slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no jo začla a každej den jí to jde líp a líp,kombinuje to ještě i s lezením,ale už začíná i popobíhat,tak si řikám huráááá ale nechci jí do toho moc nutit,aby se naučila sama,ale těšim se :dizzy_face: .....tak nevim jak dlouho trvá než začne ťapat po schodech,zatim má boty jako ploutve,protože umí chodit jen na bosky :grinning: .Jinak my dáváme taky jogurt a snídá se mnou taky chleba s lučinou :grinning: .Jednou já jednou ona :grinning: .Začala teď hodně somrovat,takže si musíme dávat pozor,co jíme neb to hce hned taky.........no ale stejně chce i kojit ve dne......tak jsem myslela,že bych jí přes den dávala ještě možná místo prsa právě nějakou tu pokračovačku,ještě nevim rozmejšlim :confused:.No a koňovi to nechte :grinning:,já si tak řikám,ale tuším,že mi to už jednou řikala Lara :grinning:,že člověk nejvíc dostane,když nic nečeká :grinning: a něco na tom je :dizzy_face:.

Laro,gratulujem Zdendovi k dajli medajli :sweat_smile: :wink: !!! A Mackovi k NAROZKÁM :dizzy_face: !!!
22. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin - až teď jsem dočetla,nějak mi utekla poslední stránka. :grinning: Držim palce ke snažení,obdivuju odvahu.Ale neboj,se dvěma to není tak strašný,jak si mnozí představujete.Je hodně pravdy na tom úžasném článku od Pbauer.,s druhým dítětem už se člověk tolik .....mě teď napadá jenom to sprosté slovo a nevim,jak to napsat slušně,ale snad mě pochopíte.Je to prostě uplně jiný,než když jste si přinesli toho prvního drobečka.Já sice nejvíc propaguju 3 letý rozdíl,ale fakt držim palce a určitě to zvládnete.

Laro - gratulujem k taťkovi :grinning: :grinning: :grinning: ,pořádně to oslavte a třeba bude to třetí... :grinning:
22. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, díky...on si jí dnes jen vyzvedl v civilu, normálně se totiž do zápasu nesvlíká, jen když je mimo hru první gólman nebo některej z cizinců (do zápasu tuhle sezónu smí nastoupit jen 7 cizinců, příští rok už jen 6). Ale na druhou stranu, kdyby nevychytal ty zápasy, co hrál, tak tu placku nemají. Takže pocity takový smíšený...ale dobrý...už to bereme fakt "sportovně", hlavní je tu už bohužel ta práce :rolling_eyes: .
Bell, to je dobrý, takovej babinec...tam bude rodinná oslava vypadat jako sjezd abiturientek dívčího reálného gymnázia :grinning:
22. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem nějaké nové fotky,kdo se chcete mrknout

Jo a ještě se musim pochlubit,že už jsme definitivně vyřazený z rehabilitace i neurologie,doktorka mi řekla,že nás ten nahoře musí mít hodně rád,že ještě neviděla dítě narozené ve 28tt v takovém stavu,jako je naše Karolína.Obě vyřazení jsem si dojatě obrečela. :cry: :cry: :grinning:
22. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,ahoj!!!Moc gratuluju! :slight_smile:
22. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maki.Děkuju.Koukala jsem na fotky,jak Maxíno vyrostl,je to úžasný a je pěknej frajer s krásnýma očima.Už se těšim,jak nám bude prohánět v létě na pískovišti holky. :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ráno!
Mílo, díky a velká gratulace k těm vyřazením, musí to bejt fakt děsná úleva....
23. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
Leni..dodatečně vše nej k svátku.Toho plesu je mi líto :frowning2: .Hlavně se už konečně všichni uzdravte :slight_smile:
Milo...moc gratuluju ke Kájiným úspěchům.Musí to být super pocit.
Laro..(pro změnu :slight_smile: )gratuluju k medajli :grinning:
Akorát se chystáme ke kamarádce,co má skoro stejně starou holčičku(jako je Šíma).Jsou spolu docela divoký,tak snad ten jejich byt nezbourají :angry:
23. únor 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zánět kompletně celých dýchacích cest a ode dneška beru antibiotika. Už fakt nemám sil :frowning2:
23. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A díky za dodatečná přáníčka, jste hodné, že jste si vzpomněly :slight_smile: jdu si lehnout, dokud dítko spí.
23. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku, ježíš, vyhráváš soutěž o největšího koníkovskýho maroda :frowning2: , moc přeju ať je už je líp!
Laro, taťkovi gratuluju!
Milo, no skvělý, že jste vyřazený :wink: , do Běláska chodíme každkou středu od deseti na světýlka (já tentokrát vynechám, jdeme na tu kineziologii, ale Hanka s Luckou určitě půjdou) a občas (teď jdeme) ve čtvrtek od desíti do Besedy do tělocvičny, tam je to taky s programem, ale už pro větší děti, ale malý se tam líbilo. Myslim, že by tam mohly obě, A i K.
23. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, to je desny, tak snad to ATB vse pobiji a budete s Daneckem oba fit na jaro...!!! Moc na vas myslim.

Laro, to je super, ale i bramborovou byste zpracovali, ze, :wink:

Vsechny zdravim, ctu, ale nestiham psat.
Petik ted vyzaduje moji stalou pozornost, jsem rada, hezky si hrajeme, je to krasne obdobi... :grinning:
Dneska jdeme teprve na prvni hexavakcinu, zitra mu budou 4 mesice...

PetoB - doufam, ze dame kavicku???
23. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, no jasně, už se po nás scháněla i Rybka :slight_smile: , tak co zítra?
23. únor 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
tak to jsou šikovný :wink:

milo,
ahoj vítej........ :wink: ,to jste šikulky,jen tak dál,jka dopadli fotky a zubař??????tak jsem se rozhodla,že ten zub zatim nechám,když ti tak dali zabrat :angry:

pbauer,
a jak vy????????vybrali jste nejaké fotečky??????? :wink:

leniku,
no neblbni,to je děs.....snad se dáte co nejdříve dohromady.....myslíme na Vás :wink:

jinak mi nekdo poslal meila holčičky Lauritky narodila se a měla 620 g a 30 cm,celé to video jsem přořvala,ale dopadlo to dobře,už jsou doma po 12é dnech v nemocnici..tak aspon tak :wink:
23. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my jsme nakrknutí...tak jsme se dnes zkusili vypravit na lyže, já vařila už včera, Z|denda šel do práce o hodinu dřív, v 10 se vrátil, oblíkli jsmes e, strastiplně vypravili...Ondra řval, že chce na kopeček k zimáku, my neřvi, jedeme na sjezdovku, bude tam vlek, pásy...utloukli jsme ho argumenty a pofňukávajícího ho vezli směrem na Hafjell (ol. areál), o kterým nám přes víkend básnili ti exsousedé, že několikero těch pásů, jedna menší poma, jedna větší, pro děti do 8 let zdarma.... No zase si necháme něco doporučit. Pásy sice tři, ale dva v ohraničené školce, kde právě měli skupinovou výuku...takže pro veřejnost jen jeden, kratinkej a na takový placce, že ani Macka to nebavilo :astonished: Zpruzelýho Ondru jsem se Zdendou poslala natu menší pomu, jednou to zkusit musí, že...no nezkusil, vyhodili je, že si musí koupit permici na 50 jízd za 75 korun norských. Což je sice cena vskutku symbolická, ale Zdenda měl čas max. hodinu být na tý sjezdovce, akorát tu začaly jarní prázdniny a byly tam fronty, navíc Ondra to ještě neumí, že...a ta hlavní kasa samozřejmě zpátky na opačný straně hned u parkoviště...takže jsme obě řvoucí děti chtivé lyžování naložili do auta jeli domů na oběd s tím, že zítra se vypravíme na (už víme proč) Nory doporučovaný Sjusjoen, o kterým ten náš soused řekl, že tam je to blbý.
Ach jo!
23. únor 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,pakarna,kluci museli byt nakrknuty!
Leni,ty porad marodis!Z jednoho se vylizes a za par dni zase neco! :frowning2: Tak se drz!
23. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
chuděrky.........tak snad zítra :wink:

jinak jsem videla prin v Tescu,chudák Jaroušek,hned jsem ho drápla těma svejma drápama,jsem zvyklá na toho svýho chlapáka,on je takovou drobounkej :wink:
23. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ani nestíhám psát. Dočítám, ale než napíšu tak je tolik hodin a doma i okolo tolik práce, že to nejde.
Dneska sme tu měli malou oslavu, Madlenka sice slaví až příští týden, ale známá má chlapečka a jsou s Madlenkou o 14 dní takže sme slavili společně a tak to bylo takový mezi. Ještě ji čeká oslava s rodinou, ta bude veliká, s dortem :slight_smile:.
Až bude víc času hodím sem nějaké fotečky.
Vcera sme Madlence udelali domecek, jak sme objednavali autosedacku pred horama tak dorazila v takový obr krabici a manžel hned, že z toho bude super domeček, koupili sme tapetu oblepili, k tomu koupili v Ikee takovej ten prolejzací tunel a malá teď každej den řádí v pokojíčku :slight_smile:, moc jí to baví.

Leni taky dodatečně vše nej k svátku a teď hlavně zdravíčko, ať ty bacily konečně utečou a nechaj vás všechny bejt.
Laro, taky gratulujem medailistovi a lituju vás, že ste se takhle zbytečně táhli, kluci byli určitě nakrklý, ale vy ste museli bejt taky pěkně naštvaný, zítra to snad vyjde.

Mila gratulejeme k vyřezaní z rehábky a neura. Muselo se ti obrovsky ulevit :slight_smile:

Bell v pátek už dorazíme, ten minulej to nešlo a pak už to prostě nemělo cenu, já navíc pak jela do práce takže by to byla příšerná honička a malá by si to ani neužila. Ale musela sem, bylo školení.
23. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za všechny projevené gratulace děkujeme...z medaile má největší radost Ondra, furt by si ji prohlížel :grinning:
23. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky...já až jak jsem dnes ráno rozklikla Seznam, tak jsem si uvědomila, že 1) už se Zdendou "chodím" 14 let!!! ...a že před dvěma roky přesně touhle dobou jsem šla do porodky na kontrolu s prasklou PV :grinning: To je šílený, jak to letí :confused:
24. únor 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek