• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Laro a Simce, oběma posílám velké gratulace. Pozdravujte dětičky :wink:
Laro, jak oslavíte výročí?
24. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jak ti je, zabraly ti už ATB? My tohle výročí nijak neslavíme, jen si popřejeme a hlavně zavzpomínáme :grinning: Slavíme výročí svatby v srpnu (už se nám blíží 11. :sweat_smile:
24. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobre ranko :slight_smile:

Laro, to uz jste spolu dlouho - ja bych s prvnim uz byla 16 let, ale nejak se to nepovedlo, tak ne-e... :grinning:
Radeji jsme holt tech 8 let se soucasnym :wink:

Holky, ja jsem vcera utrpela psychickou ujmu - byli jsme u dr na hexavakcine a ja si nechala naseho chlapecka zvazit, protoze mu dnes jsou 4 mesice, tak abych vedela, kolik ma...
No bylo to hodne i na me - 8750g!!! A ja z ceho me taaak boli zada... :slight_smile:

PetoB, zase jsem si to neprecxetla vcas... - to je peklo, ja ty stranyk desne flakam.!!!
Co zitra? (emailem, prosim)
24. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, no celou noc jsem prokašlala a v součtu naspala tak maximálně tři hodiny. Ale řekla bych, že atb už trochu zabrala, včera ráno jsem vypadala hůř :slight_smile: Zrovna si budu brát třetí tabletku, já jsem magor, úplně se teď ke každému prášku upínám a věřím, že to s ním bude lepší a lepší.

Verčo, teda to je ale obřík! Tak to Daneček jak marodila nejedl, měl ve čtvrtek váhu spadlou na 7,25 kg a včera měl 7,30 kg. Už začal baštit, tak to zas poleze nahoru, ale zhubnul teda řádně, už měl přes 8 kg. A zítra mu bude 8 měsíců.
24. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme byli dneska na plavání a paráda, skákali jsme šipky :sweat_smile:

natt,
to je v pohodě, myslím že na škrábanec neumře, taky se mi to povede :wink: Ale jak jsme stáli u pokladny,tak jsme vás viděli a Šimonek si už pěkně vykračuje :sweat_smile:

Holky,taky gratuluju a Laro, to je teda dlouhá doba musím říct-super,dneska se to už moc nevidí!

Verčo,
no,krásná váha,ale moje ségra taky jenom kojí a malý má taky tak nějak myslím,to vyběhá :sweat_smile:

Leni,
to je v kelu co?A magor nejsi,se ti vůbec nedivím když se to tak táhne,že člověk se k tomu upíná aby to měl za sebou. A budete chodit ještě plavat až se z toho dostanete? :fearful:
24. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace,vážně se mi dost ulevilo.Kdo to nezažil,tak to moc nepochopí,ale když jí tu teď vidim,jak dělá kolo kolo mlýnský ( její oblíbený,nám už to všem leze na nervi ) a představim si,že ještě v létě jenom ležela na zádech ....ach jo,vážně máme štěstí.

Natt - ten mejl dostala i moje tchýně a dost si u něj pořvala,připomnělo jí to všechno,co jsme zažili ( a to nezná ani polovinu,naco jí trápit ).Ale prý je to pěkný,ale neposlala mi to,asi bych to moc prožívala.Nedávno byl o tom pořad v televizi a já řvala jak Amina.
- jo a ten zubař - děs a hrůza.Ta rána po 8 se samozřejmě už zahojila,jenže mi vypadla plomba z další 8,tak jsem tam šla,ať to zadělá.Zadělat už to nejde,tak že to obrousí a udělá korunku.Tak jsem si říkala,že dělat korunku na osmičku je blbost,ať to vytrhne.Na to mi řekl,že ani náhodou,že ten zub je ještě větší ( je to dole) a jestli budu potřebovat někdy vytrhnout další osmičku,že pojedu do Ústí pod narkozu.Tak to vybrousil,za týden jsem měla jít na nasazení,ale to jsem ještě bolestí ani neotevřela pusu,za další týden už jsem na něj pusu otevřela,ale sám uznal,že ta rána po broušení je ještě bolavá,takže pořád hojíme - a to mi to brousil v lednu!!!!!
24. únor 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro - závidim vám to lyžování - s dětičkama taky máme zkušenosti.Po několikáté hádce s Andrejkou přímo na svahu,jsem jí přemluvila do lyžařské školy a nestačila jsem čubrnět.Ta ukňouraná holka,co se bála to rozjet a řvala,že spadne,lyžuje skoro líp jak já a na pomě jezdí jak drak.Dokonce se kouká i kolem sebe,vyhýbá se lidem,no fakt jsem čuměla.

Verčo - teda to je váha.Obávám se,že přijdem o svůj rekord,Andrejka měla v 6 měsících 9,60kg,řikala Podolská,že jsme rekordmani. :grinning: :grinning: Ale neboj,teď už by se to mělo zpomalit. :slight_smile:

GRATULUJU VŠEM K NAROZENINÁM.Hodně zdravíčka,štěstíčka.....a pěkně ty maminy prohánějte,od toho je máte. :grinning: :grinning: :wink:
24. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.
Teda Verco,to cumim,takova vaha,fakt asi trhne rekord! :grinning: To jen kojis nebo i prikrmujes UMl?Maxule ma priblizne 9 kilo a je jednou tak starej...
24. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, včera jsem volala na plavání. Už jsme přišli o 2 lekce a zítra bychom nešli na třetí. Tak jsme to odložili. Mám si jen nechat tu kartičku a až budeme fit a budeme se cítit na plavání, mám se ozvat a zase nás zařadí.

Mílo, až takové trápení se zuby? Teda ty máš ty osmičky nějaké obří :grinning:
24. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
to neva my meli 7 150 :grinning: ,to vyběhá

Milo,
no ani mi to neiřkej,no budu tam muset,to je jasný,ale moc se mi teda nechce,jj do Ustí jsme jezdili s manžou na tu zubní stomato-chirurgii a jsou tam hodný,neboj

Prin,
jj tapká,nechce už se nosit,jak zjistil,že to jde,jen by běhal,aspon pohyb pro mě :wink: :grinning:

Leni,
ty jo,tak jste si to vyžrali se všim všudy,no už se musíte dát sakra do pořádku,to neni možný,ale jak se to točí doma,tak je to na nic,bacily maj převahu :angry:
24. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Leni,takové trápení.Měla bych jít na nasazení v pátek,ale zase to budu muset odložit,jsem nachcípaná a chraptim,tak tam radši nepolezu. - z toho důvodu ještě tento týden vynecháme i Běláska,pbauer.-funguje i příští týden,nebo dodržují prázdniny?

Jinak se vám musim pochlubit,jakou mám doma hodnou a šikovnou holku.Školka sponzoruje v ZOO opičku makaka,dneska měla druhé narozeniny,tak vybrali z každého oddělení ve školce ( jsou tam 4 oddělení po asi 24 dětech ) 4 děti,které dneska jeli do ZOO popřát té opičce a jako na oslavu.No a mezi vybranýma je i naše Andrejka.No jsem na ní pyšná - kvočna,no. :grinning: Jsem zvědavá,co bude odpoledne vyprávět.Doufám že nebude zklamaná,ona se těšila,jak jí potřese rukou a řekne všechno nejlepší ( jako u lidí ),nějak nechápala,když jsem jí řikala,že tak to asi nebude.Nějak se dostáváme do stavu,že si začíná myslet,že mamina je uplně blbá a ničemu nerozumí - není to nějak brzo? :confused:
24. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Dekujeme za uznani :fearful: :confounded: :sunglasses:
To mame JEN z kojeni (jinak bych se tim snad uz vubec nechlubila...!!!)
No to jste me nepotesily, ale asi to tak bude, ze v pulroce budeme mit ten rekord... Kdybyste vedely, jak MOC me boli zada...!!!

Jednou jsem tady cetla, ze nekdo ma cerveneho renaulta s Drackem na palube - nepamatuji se, kde to byl, ale to auto jsem vcera videla u nas na sidlisti. :slight_smile:

Leni, doufam, ze uz jste ve zlepsujici fazi...?

Milo, to musi byt super pro Sndrejku, ze ji vybrali...
25. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Verco, taky gratuluju k miram :slight_smile: a verim, ze zada boli, ja takovou vahu taham az ted a zda boli taky.
To auto je moje, ale stoji tam proto, ze nenastartovalo. Dneska uz snad zmizi a ja potom budu mit odpo i pojizdny auto.
25. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Verčo, no jo, my taky zíráme, že jsme vlastně trošku "exotický" partnerství, když se tak rozhlídnu kolem...hlavně jsem děsná klikařka, že jsem na toho PARVÝHO narazila už v 17 a hlavně, že jsem to POZNALA :dizzy_face:
A ty vaše míry, to je super :wink:, asi nemáš mateřské mléko, ale mateřskou smetanu :grinning: A fakt to vyběhá, počkej, až začne lézt a chodit, to bude cvrkot...se napřed zásobí energií a pak tě nebudou bolet jen záda (od ohýbání, ale i nohy, od běhání :grinning: )
Leni, to je jasný, že když je někomu blbě už dlouho, že se upíná nakonec k čemukoliv, co by mu mohlo pomoci...tak doufám, že už to je zase o něco líp a že už ti bude brzy dobře úplně :wink:
Mílo, teda takový trápení se zubama nikomu nepřeju, děs. Schválně napiš, jak dopadla ta opičí gratulace, to mě fakt zajímá...
S Ondrou a lyžema je to tak, že on bude dělat cokoli,ale jen s tatínkem...takže když táta řekne, pojedeš na pomě, prostě jede...jsem zvědavá, jak zase bude vyvádět s dědou. No a Macek chce dělat všechno, co Ondra, takže celkem no problem.
No a naše včerejší lyžování...prostě paráda. Na Sjusjoen jsme přijeli asi v půl 11, nikdo tam, slunce, Ondru nám pán posadil na pomu (zadara) a my mohli běhat vedle a dávat na něj pozor a nosit mu hůlky, Macek jak to viděl, řval, že chce na tu pomu taky (i jsme to zkusili, ale je prostě ještě moc malej a neudrží si to pod zadkem), tak jsme ho vynášeli a spouštěli, lyžoval jako drak, Ondra měl i nahoře napíchanejch pár slalomovejch tyčí, tak zkoušel obloučky...dole si normálně zastaví...no fakt paráda...byli jsme tam přes hodinu, úplně jsme se vyřídili, Macek usnul hned jak jsme vyjeli z parkoviště...) Když jsme dědovi poslali přes Skajp videa, téměř plakal dojetím :grinning:
A fotky už jsme do alba naházela :wink:
25. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simco, aha :slight_smile: Kdyby tu bylo tak o dva stromy min, tak ti reknu, jeslti tam jeste stoji... A to neni sranda, nam tu behem pul roku 2x kradli auto!!!

Laro, diky za utechu :grinning: :grinning: Ja na toho pravyho narazila sice az ve triceti, ale o to vic si toho vazim :wink:

Hezky den, musim mazat do prace podepsat dane a do mamcine kancelare vyridit klienty...
25. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - jéééé Simce,ty taky? :grinning: Já včera dorazila s holkama na parkoviště,že pojedem k babičce do Bynova,pracně jsem je usadila obě do autosedaček a nenastartovala.Tak jsme zase vystoupili a šli domu. :angry: Teď se na to jel podívat tchán,má dovolenou,tak snad přijde na to,co s tim je. :wink:
25. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco ja sem v klidu, baterku nabiji bracha doma, takze s tim nastesti nikdo neujede. Jinak tam stojim proto, ze do te ulice vozim tchyni malou na hlidani. V nedeli sme k ni jeli s manzelem na kafe a s amalou samozrejme, ale odjet sme museli jinym.
Laro taky gratuluju k tem letum. My sme letos s manzelem 10 let a manzele 5 takze to mame takove kulate a Madlenka ma letos rok, proste sama jubilea :grinning:
Lyžaři sou super, uplne si me nahlodala, ze pristi rok uz budem asi zkouset davat Madlenku na lyze, k nasim jezdime celekm casto tak uvidim, at si zvyka na ty prkynka pod nohama.
25. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bohuzel vim uz co to je, teda snad to nebude horsi nez prvni predpovedi i tak me to vyjde minimalne na 2,5tis :frowning2: a jak rikam, mozna se bude zvysovat...ach jo, zatraceny auta, ale bez nej sem jak bez ruky
25. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Simce, to je děs...sousedům Zafira taky furt stojí u nás před barákem...a nedovedu si představit, co ona dělá, když druhým autem jezdí ten její do práce...teda dovedu...sedí doma na zadku...a to ona je úplně odříznutá od civilizace...aspoň se tam na ně pojedeme dnes podívat, aby jim nebylo smutno :wink:
Tak držím palce, ať to je "jen" těch 2,5
Mílo, zřejmě je, aniž bychom to postřehly, světový týden nestartovacích aut :grinning:
Jo a s těma lyžema...fakt můžu jen doporučit, zezačátku fakt stačí plácat se na rovince a učit se v tom chodit a stát :wink: ...kdybysme měli víc času s klukama chodit, Ondra už by byl lyžoval super loni, i s tou jeho děsnou povahou...a Macík...myslím, že budeme-li chodit loni stejně jako letos, na konci příští sezóny bude taky schopnej jezdit na sjezdovce ... budeme-li ještě v Lillehammeru.
25. únor 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, myslíte, že byste nám mohly poslat pár hvězdiček do soutěže?
http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=4007
25. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, nejsme ve zlepšovací fází. Omarodil Tomáš a do toho náš jezevčík Oskar přestává nějak chodit, asi plotýnky nebo co :frowning2: Asi nás někdo proklel.
25. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro - fotky nádherný.taky mám ráda,když s Andrejkou vyjedem na lyže.Ty prckové jsou na tom úžasný.Akorát Káju jsme ještě nezkoušeli,Macík je dobrej,když si na to stoupne.

Tak Andrejka byla z té opičí oslavy absolutně nadšená.Prý tam přišli,vzali je do dovnitř do pavilonu,viděli celou rodinu ( mají tady nová dvě miminka a to jedno je uplně maličký ),ta jejich opička byla stranou ve zvláštní voliéře,ošetřovatelé jí tam dali dort,prý se v něm začala hrabat a uvnitř našla puding,nabírala si ho tlapou a cpala do pusy.Pak jí zazpívali písničku,dostali tam na přípitek šampáňo ( předpokládám,že dětský,ale stejně jsme si dělali srandu,že měli opici s opicí ),dostali nějaké obrázky a omalovánky a pak jeli domu.Jo a ještě je vzali do pavilonu papoušků,to se malý taky strašně líbilo. :grinning:
25. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Simce - my jsme taky s manželem letos 10 let a 5 let manželé a Andrejka měla letos 5 narozeniny - taky samé kulatiny a půlkulatiny.( jen pro zajímavost,začali jsme s manželem chodit 12.2.1999,v půl jedné odpoledne jsme si dali první pusu a 12.2.2004 se nám v půl jedné odpoledne narodila Andrejka - krásná náhoda.Tenkrát jsme si dělali srandu,že když jsem mu k 5 výročí dala dceru,co mu dám k 10 ) :grinning: :grinning: :grinning:

Laro - já ty lyže taky naprosto doporučuju,ale doporučuju i lyžařskou školu,Andrejka po pár lekcích jezdí obloučky,brzdí,přidává - přesně jak potřebuje.Už se s ní nebojim ani na sjezdovku.Je to super.My docela dost sportujem,Andrejka chodí i bruslit na zimák ( ale to jí moc nejde ), chodíme na in-line brusle ( to jí taky moc nejde ) a letos jí potřebujeme naučit na kole bez koleček.Jo a ještě jí chceme letos naučit plavat.Ona už 2 roky nemá kruh,jen rukávky,tak bych byla ráda,kdyby se zbavila i toho.S dětma je i to sportování veselejší. :grinning:

Leni,to je mi líto,že ještě nejste v poho,chtěli jsme se v sobo stavit,budem bez dětí.To neva,pozdravuj Bobana a vyležte se.
25. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
koukám že je vám dneska osm měsíců, toto letí... :sweat_smile:

mila,
no minule když jsme vás potkali na procházce, tak Kája tak capkala a vůbec by mě ani nenapadlo že je brzo narozená-přesně jak říkala vaše doktorka! Je šikulka :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin - díky,každá taková reakce hoooodně potěší a povzbudí.Kája vážně hodně šlape,ráno i odpoledne chodíme do školky bez kočárku ( když neprší ) a na procházky taky,když nepospícháme.A ušlape to bez problémů. :slight_smile: :slight_smile: To Andrejka vůbec nechtěla šlapat,dělala scény a do 2,5 roku se výhradně vozila. :angry: :grinning:
25. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo a potřásla opici tou pravicí? :grinning: Kdybychom byli v sobotu ok, tak se domluvíme. Ale už to chytil i Boban, tak nevim nevim.

Prin, jojo, taky jsme si to tady včera večer říkali, jak těch 8 měsíců uteklo :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme doma z té kineziologie, musím to hned vypsat, byl to fakt zvláštní zážitek, nejlíp to asi popisuje výraz jednoho mého kolegy "být vyfrklý jak koloušek". Byla jsem tam kvůli tomu ekzému Dorotky. Nedostali jsme se sice k jádru pudla, ale jen do 9ti měsíců, nemůže hned všecko vyřešit na první schůzce, že? Ale to fakt neva, i tak to bylo myslím hodně přínosné, našli jsme, ale první bolavé místečko, věc která by mě nikdy nenapadlo. Ona šla zpátky po měsících a hledala kde by mohla být potíž a u toho 11 měsíce se zarazila něco si tam brblala a pak říká mi, vy jste se stěhovali!, holky do mě jako kdyby bodla kudlu, ještě teď se mi chce bulet (a bulím), normálně se mi spustili vodopády slz a muselo to ven, ona mi řekla, že se nemám bránit a pustit, že to pláču za Dorotky, že to v té době takhle cítila, že jí bylo ouvej a nevěděla co se děje a bála se...takže to bal zážitek, pořád na to myslím, za 14 dní jdem zas, už teď se na to těšim.
Máte některá s tímhle zkušenost? Pomohlo vám to s nějakým problémem?
25. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pbauer,
co je to ta kineziologie??????fakt netušim

leniku,
posláno.......... :wink: ,ani tobe neni líp???????aspon malinko :frowning2:

jinak já teda taky obcas nenastartuju,tak už mě i roztlačovali,nebo to naskočí,dobiju baterku a je to.jéééééé zlatej náš fanoušek,jinak me teda zatim nezklamal :grinning:

taky jsme byli na kožnim,naše dítko bude po tatínkovi,má nejaký fleky neco nám dali a prej mejdlo 1140 kč jsem vyplázla,to je síla za ty děti...... :angry: ,jak vydělávaj,to je kšeft

simce,
fakt jo???????,to nastve,ale já už aito taky potřebuju denně :grinning: jinak baráček užasnej.......

lara,
fakt ti to závidim,to je nádhera a kluci jsou užasní....už přemejšlim jak zabyvit toho našeho cvrčka :wink:
25. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pBauerova,
tak to musel být hodně silný zážitek, snad to pomůže :confused:
Já jsem koupila modrou indulonu a fakt nám to pomáhá. Ale hlavně abych to nezakřikla. Je ale pravda že po dvou dnech dost velké zlepšení :slight_smile:

Já jsem se včera večer odhodlala k velkému kroku!
Protože se poslední dobou začal Jarda v noci fakt dost často budit a včera dokonce za tři hodiny po večeři, tak jsem řekla stop a přestala v noci kojit! Dřív když začal plakat,tak jsem chtěla vydržet, ale on věděl že povolím a taky že jo a řval. Včera sice taky,ale já jsem vydržela. Byla to sice noc náročná, ale dala jsem mu v devět večer a pak až v šest ráno a pak ještě v osm! Takže v noci nekojím ale ráno dvakrát a tak to zatím nechám, protože se toho nechci vzdát a aby měl přísun mléka, se mi to nechce nahrazovat umělím! Tak mám ze sebe radost a jsem zvědavá dneska, určo dám vědět :wink:
25. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek