• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, za cos to vyplázla, ty prašule, za léky? A mejdlo vám vadí?

Prin, no super jesli pomůže :wink:
25. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt: Kineziologie je nauka o mechanických zákonitostech pohybového ústrojí člověka. Je to nová alternativní metoda. Používá se při nápravě dyslexií, dysgrafií a problémů s učením, potíží s vyjadřováním; odstraňování alergií, závislostí, fobií; zvýšení imunity organismu; zbavování stresu; zlepšování komunikace. Základy této metody vypracoval v 60.letech 20.století dr. Goodheard v USA.
jinak když so to dáš do vyhledavače tak ti toho vyjede spousta
25. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
za mydlo pro nej........aby prej se mu promazávali nejaká žkázy nebo co...... :wink:
a to by me zbavilofobie na pavouky????????to se objednává????????
25. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerova, ano, s kineziologií mám zkušenost. Jestli chceš, ozvi se mi do IP. A u koho jsi byla? U Pavlínky Veselé nebo u někoho jiného?

Natt, díky moc za hlas. Mně je malinko líp, jen v noci pořád nespím a chrchlám, ale věřím, že to bude dobré. Na noc si zas dám tussin a v noci pak znovu a snad už to konečně bude k něčemu. Daneček je už lepší, dneska už nechrčel a hrozně moc se smál a plazil se mi /resp. odrážel se loktíky/ po celém obýváku a raboval tady. A nejí, ale rovnou žere! :grinning: Pejsek už je taky lepší, jen přítel začíná marodit. Tak kéž by se mu to nerozjelo a už by svítalo na lepší časy.
25. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, tak to je super, myslím, že to zvládnete. Tvoje metoda je podle mě dobrá, já ji uznávám se vším všudy.
25. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,tak to koukam,ona vazne poznala,ze jste se stehovali?Verim,ze to muselo byt silny.Hlavne,aby vam to pomohlo!!! :slight_smile: Taky bych si to vyzkousaea,ale nemam asi zadnej dost velkej problem :grinning: Tuk,tuk na drevo! :wink:
25. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem tady: http://www.firmy.cz/detail/2292068-lenka-hanzalova-decin-iv-podmokly.html
ale nějak mi teď nejdou otevřít její stránky, je to moc příjemná paní.
Ježíš Natt, co to je za speciální mýdlo a kdo ti ho doporučil - předepsal a proč je tak drahé? A to má pomoci na suchou kůži? Ty máš fobii na osminožce :grinning:, určitě se tam můžeš objednat :wink:

Leni, to je bezva když je malýmu líp, jak se jim hned změní nálada, člověk je šťastnej jak blecha, malá se teď taky dožírá, v praxi je to tak že papá (žere) celej den, prostě tu pusinku nezavře :grinning:
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
jdu na to a Lenikovi taky píšu.ty jo a jakou jsem ,jak magor,doma sítě,všechny dírky,zacpaný,kdyby tu náhdou nejakej byl, v létě se radši upeču,než otevřu oknu,to bych asi umřela :frowning2: ,ten kdo to má ví,jsem hrozná matka asi,ale já bych ho nedala ani od Šimona,radši bych nekomu řekla,si pamatuju jak jsme se nastehovali,ráno vstanu a na sedačce taková mrcha,musela přijít tchýně a vyhodit ho,já stála na chodbě v rozdrbanym tričku brečela,co mám dělat :frowning2: ,jako na potvoru nikde nikdo :frowning2: :unamused: ,no hruza :confounded: ,mám i moskitiéru nad postelí,projistotu....no děs

mydlo je Oilatum,dala mi ho dr na kožnim kam chodíme se Šímou od malička ,měl silnou Seborelu v hlaviččce,ale ted má takový suchý flíčky na nožičkách,ale ekzém to nejni........ :wink: - http://www.levnalekarna.cz/cs/katalog-vyrobku/pece-o-pokozku-vlasy-a-nehty/oilatum-soap-bar-mydlo-100g/

jinak prin,taky to zavedu,ale s pitím na noc,už toho mám dost,bud v noci převlíkáme,nebo se budíme proch.... do slova a do písmene,ale všichni,se napije a mrskne flaskou kam chce,pak si vzpomene a všichni hledáme,převlíkáme,dneska jsem mu dala hrnek nekapající pro jistotu všechny který máme,řval jak tur......tak má peška a o víkendu to nejde táta do práce má také tvrdou školu,takhle to nejde,bud převlíkáme,nebo se všichni válíme v čaji :angry:

leniku,
no tak snad.........me zabral Stodal :wink:
25. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky nějak nestíhám dočítat :slight_smile: .Jen v rychlosti-byla jsem se podívat za kámoškou v Podolí v porodnici má holčičku Emču 3,5kg 49 cm :dizzy_face: je taková roztomiloučká s čírem na hlavě :grinning: .Ta porodnice Podoslká je super,maminky maj parádní pohodlíčko,miminka tam maj v takovejch těch zavinovačkách na panenky s volánama kolem hlavy.takže tam maj všichni volánkový houstičky :grinning: .Na chodbách maj pro návštěvy pohodlný křesla a pro maminky pojízdný postýlky,aby se s dětma nemusely tahat,když ještě trochu pajdaj,že.Dokonce maj na chodbě i přebalováky pro dětské návštěvníky rodiček.Sestričky se usmívaj na celej barák.Taková tam na mě dejchla pohoda až jsem fakt záviděla.........když to srovnám s Děčínskou :confounded: -trvdá postel,nesvítící lampička,jakozavinovačky,jediná židle na sezení je na chodbě a ještě je to jen taková tvrdá fošna.....no nevim.Jako rodilo se mi tu dobře :slight_smile: to nechci bejt nefér ,ale fakt to oddělení šestinedělí je tu lehce...dosti zaostlé :frowning2: .

Jinak Prin,jseš dobrá,já ani nemám odvahu něco takovýho zkoušet......ale chtěla bych no.Už jsem se skoro 11 měsíců nevyspala.Když je to hodně dobrý,tak vydrží spát 3 hodiny,ale spíš se budí tak po hoďce a půl :confounded: .akždý ráno lezu z postele stejně utahaná jak do ní večer uléhám a přes deb kojim taky........no začíná to bejt otročina...už nějak dlouhodobá.Už jsem včéra koupila lahvíčku 330ml a výhledově se odholám,že prostě udělám na noc čaj nebo jen vodu a začnu odnaučovat to šílený noční vstávání.Když je hodně blbá noc tak vstávám taky po půl hodině :confounded: .ta mrška malá za 5min zase hned usne,ale mě to trvá dalších 15........ :frowning2:
25. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... konečně mám po dlouhé době pocit, že DOBRÉ je to pravé slovo. Daneček už je fit, sem tam zakašle, ale to je proto, že ještě bere siroupek na vykašlávání, aby byl definitivně odhleněný. Zítra jdeme na kontrolu, tak pak písnu. No a já jsem se konečně vyspala a nebudil mě kašel! :slight_smile: Tak kéž by to vydrželo. I když taťka nám začíná marodit s tím samým... snad se mu to nerozeběhne a až bude o víkendu to hezké počasí (má být prý 12 stupňů), tak půjdeme konečně ven. Pejsek už je taky v pořádku.
26. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku
no sláva :wink:

bell,
no tak to maj krásný......máš pravdu,neco by s tim tadydelat meli na šestinedělí,až na jednu sestru a postel si stěžovat,ale taky nemuzu,já mela jednoluzák,jelikož jsem byla s cikánkou a ta na mimi nadávala a já jelikož mela hnus porod a potíže jsem bylamunavená a to neslo,tak me dali na jednolůžák........suprrrrrrr :wink:
26. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
super že je vám líp, hlavně aby to vydrželo :slight_smile:

bell,
no já jsem sice vstávala tak po čtyřech hodinách a pak už jenom po dvou ale i míň a byla jsem hotová.Kdyby měl hlad tak neřeknu, ale je to fakt zlozvyk a u nočního kojení nejde, že bys to prodlužovala, tam se fakt musíš rozhodnout a udělat to. My měli dneska noc zase lepší, takže sláva, ekzém se taky výrazně lepší takže taky sláva :sweat_smile: No každopádně držím palce a di do toho fakt! Mě Jarda spal i líp přes den včera, ale nevím jestli je to tím, uvidím dneska :sweat_smile:

Dorotce vše nej nej k svátku :sweat_smile: :sweat_smile:
26. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš natt, já myslela že to mýdlo stojí 1140,-kč :confused:
26. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata,tak jsem se konečně rozhoupala napsat....asi jěště dlouho potrvá,než si zvyknu na to že taťku nemáme...a nejde mi to se s tím srovnat..jak jsem doma tak pořád čekám kdy přijde na pokec...

Včera jsem byla s Kristíkem na cvíčku v Bělásku,moc se nám to líbilo,K zapoměl i na to,že v 9h má jíst a vydržel do 10.15h,byl úplně v poho,za to dnešní noc!!Ve 4h ráno jsem mu měřila teplotu měl 38,5 jeho první teplota,no a ráno trochu kašel,rýma tak jsme vyrazily k dr,jen poslechla a poradila co koupit v lékárně.V pondělí měl 5měsíců,váží 5,65kg stále kojím,to jsem se snažila ustát,sice jsem jedla míň,ale snažila se pít.

Jiřík ve škole dobrý,učitelka mě potěšila,prý začíná patřit do lepší půlky dětí ve třídě,konečně přišla na to proč se jí vždy trochu bál...za ním seděl kluk taky Jirka ale dost zlobí při hodině a učitelka vždy na něj křikla a ten můj prďola to vztahoval na sebe!Tak jí to teď došlo a Jiříka posadila jinam,no že jí to trvalo.

Byla jsem s Jiříkem u zubařky máme pochvalu,zuby zdravý dobře je čistí a u oční dr též dobrý,měl brýle a z té vady"vyrostl" tak je už nemusí mít!Tak jsem fakt ráda.

Tak se mějte všechny fajn,hlavně ať jste zdravé Vy a miminka!!!

Už ať je jaro!!Bude veseleji...
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím proč, ale měla jsem vžité, že Dorotka má svátek zítra :dizzy_face: A ono ne. Takže také přeji vše nejlepší k svátku a hlavně zdravíčko, štěstí a lásku maminky a tatínka :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Vše nejlepší Dorotce k svátku - zdravíčko,štěstíčko,pohodové rodiče a brzo sestřičku nebo brášku :grinning: :grinning: .

Leni jsem ráda,že je to lepší,ale určitě nech Danečkovi vyšetřit tu obranyschopnost,když se teď otepluje,ať to nemá zpátky.A neboj - Boban to přežije. :wink: :grinning:

Terezo - s tchánem mě to moc mrzí,přijmi prosím moji upřímnou soustrast.

Bell - máš pravdu,že Děčínské 6nedělí nestojí za nic,ale můžu tě ujistit,že po pobytu na gynekologii a následně na šestinedělí v Mostě,je to tady Alkron.Tam je asi 20 pokojů,některé po 2,některé po 5,takže přibližně pro 60 ženských po porodu,jsou tam 2!!!!!!! záchody a 3 !!!!!! sprchy - a v absolutně žalostnym stavu - když to napíšu slušně,podíváš se a chce se ti blejt.A to tam nejsou maminy jen pár dní,jsou tam totiž dohromady ty s dětma i ty od nedonošenců a ty v tom musí žít třeba 3 měsíce. :angry: :angry: :angry:
26. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, zítra mu doktorka bude brát krev, tak to určitě nechám zjistit. Ať jsme klidnější. Akorát si říkám, co asi takhle malým prckům dávají na zvýšení obranyschopnosti?
26. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Dorotce pusu k svatku!
Leni,to je fajn,ze je vam lip!
Sestinedeli tady je fakt des,jesteze jsem chytla na pokoji paradni spolurodicku,vidame se stale,je fajn.Ta druha holcina byla takova ticha,vykulena 19ak,ani jsme o ni nevedely,zato nam dvama huba jela... :grinning:
Ten Most,teda to musi bejt hnus! :angry:
26. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety, všem sladkou pusu a díky za přání k svátku. Dorotka

Verčo, jen reakce na vaší váhu, malá měla v roce 8600g :grinning: , jen jsem jaksi tipovala, že nás doženete až v půl roce, Verčo, oni radí kojit po 3 hodinách, nééé, po 3 minutách :grinning: :grinning: :grinning:

Holky zase co na tom šesťu potřebujete? Máte krásný mímo o nic jinýho už se člověk nestará, z toho oni určitě těžej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se ke gratulaci Dorotce...... :wink:

Terez,
drž se .jj jaro snad je brzy u nás.doufám :wink:
26. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
1) Vše nej Dorotce!
2) už se můžu rozkecat :grinning:
Dneska jsme byli na dvouletý prohlídce, Macek má 90 cm a 13 kilo přesně. (Ondra měl ve dvou letech a 1 měsíci 86 cm a 10,87 kg). Ačkoli minule nám říkali, že už nebude muset, tak dnes dostal třetího pneumokoka, chudákovi mu to píchla úplně blbě, děsně brečel a ještě teď si stěžuje, jak ho to moc bolí :frowning2: , takže všechno to, čeho jsem ho chtěla ušetřit, si vyžral, a ještě jsem vyplázla cca 2 litry za tu druhou dávku, která nám vyšla na ČR :angry: Fakt jsem nas...á. Pak jsme byli na policajty hodit žádasti o prodloužení povolení k pobytu a vyzvedávali si další, abysme se sem nemuseli hnát hned zase zkraje srpna :wink:
Včera jsme byli navštívit ty bývalé sousedy v jejich "novém" domečku (konečně odtáhli auto do servisu), mají malá koťátka, děti si hezky hrály...pohodička :slight_smile:
Joooo...předevčírem mi konečně přišel ten nový kobéreček do obýváku nahoru, tak pořád naše nutím, aby mi ho přes skajp ukazovali...museli ho totiž hned rozmotat, aby mi chudáček netrpěl v roli, než přijedu :grinning:

Leni, zaplaťpánbůh, že už vám je líp...a přítel ať se z toho taky rychle vylíže...páni, 12 stupňů, už se nemůžu dočkat :grinning:
A ať to slyším z jakýho konce chci, díkybohu za moje porody v Norsku, škoda, že už tu nebudem, až bych evt. chtěla to třetí mimčo :grinning:
Noční kojení můžu potvrdit, Macek taky houká jen ze setrvačnosti, když ho Zdenda v noci okřikne, přestane a za chvilku spí dál...chvilku to trvalo, ale zvyknul si taky.
Natt, na pavouky jsem taky nemocná, ještě celkem jde, když někde sedí, já na něj dobře vidím, a nehejbe se ... ale jakmile se hne, nebo se otočím a on nedejbože není na "svém" místě...no děs....a když ho někdo chytí a jde s ním směrem ke mně...prostě hysterický záchvat, nemůžu dýchat, je mi zle od žaludku, doslova lezu po zdi...ale zbavovat se toho kineziologií...dej pokoj...vždyť co kdyby se to povedlo a já se těch hnusných potvor potom DOTÝKALA!!!! :grinning:
Jinak my taky na kinezku chodíme, teď jsme to tedy docela flákali - přes Vánoce a neštovice a virózy jsme se tam nedostali, tak už to je na Ondrovi trošku vidět...ale pomohlo mu to dost. My tam řešíme tu jeho přecitlivělost a neposlouchání (nevnímání).
26. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ?.)

Moc rada tady dnes ctu spoustu dobrych zprav (Leni, terez a dalsi)... :slight_smile:

Peto!!! Ja kojim i po 4 hodinach a v noci kojim ve 20 a pak rano v 6 - tak ti nevim, kde to bere...
Dorotce vsechno nejlepsi k svatecku a doufam, ze se brzy uvidime...!
26. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byste holky asi u nas na navsteve umrely :grinning: ,tady u lesa je pavouku mraky!Hlavne na podzim zalejzaji do teplicka domu! :grinning: Me teda nevadej,maly beru do ruky a vyhazuju z okna-nezabijim,nosej do domu stesti!!!Velky,ale fakt velky zkusim nabrat na lopatku,jemne podrzet kostatkem,abych je neporanila a vypustim. :wink:
26. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Maki, neboj, my jich máme v baráku...naštěstí se stahujou do sklepa, tam si to teď vyklízela ségra, poté, co se odstěhovala od přítele...těch pavoučích mumií...mně se dělalo špatně, jen jsem tam vkročila...a jaký tarantule to byly ... :grinning:
Já taky nesnáším, když jsou zabíjeni, dožaduju se, aby byli vyhazováni...a TM si pak musí důkladně umejt ruce mejdlem...a stejně je mi pak ještě chvíli šoufl z představy, že právě v týhle ruce byl před chvílí pavouk :grinning:
A když jsme bydleli ve sklepě v Haldenu...tam jich taky bylo...jednou jsem lovila takovou obludu, co mi vyběhla z ložnice, když byl Zdenda na zápase...z uctivé vzdálenosti jsem na něj hodila plastovou vaničku od slaných tyčinek nebo něčeho podobnýho...povedlo se mi to asi napopátý...a hned po zápase jsem volala Zdendovi, že ho po návratu čeká práce :grinning: (měl přijet až někdy ve dvě v noci)...
26. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to už mě napadá, že nemáš mlíko, ale nějakou pořádnou smetanu :slight_smile: Prostě Péťa má pokaždé žranici :slight_smile:

Jinak já jsem byla v porodnici docela spokojená. Teda ty společné sprchy byly katastrofa, ale co se týče přístupu sester z šestinedělí z novora, tak super :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky me zas o nich bude zdát............ :angry: ,fuj to néééééé štěstí- neštěstí zabít............musim ho vidět mrtvýho,asi je to fakt nemoc nebo nevim,já na nej ani nic nehodim,co kdyby se hejbnul a to má brácha pako doma v akvárku sklípkana :angry: a tam na tý kineziologii ho kdyžtak doufám na me nehodej nebo nebudu muset na ně šahat :frowning2: ,to nikdy :angry: ,to bych umřela......
26. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad se můžu trochu rozepsat.než to zvíře malý začne zase kňourat :confused: .

Verčo,gratuluju k mírám,myslim že jste fakt rekordmani :grinning: .To už jste nás jasně předběhli.My jsme měli tuhle váhu v půlroce a myslela jsem si jak jsme velký............neodhodlám se ani hádat kolik budete mít v roce.....když je Petík na smetaně :grinning: :grinning: :grinning: ...teda živenej ne vařenej :grinning: .My už teda přibíráme od toho osmýho měsíce míň a zmírňuje se to.na 10_ti měs. už jenom o kilo navíc 11,240,tak předpokládám,že to budete mít tak za měsíc :grinning: .

Leni, už se konečně vyzdravte a přeju vám ať máte vybráno s bacilama na hooodně dlouhou dobu :wink: .

Mílo,já jsem se nechtěla nějak vyptávat,jsem neznala tu story kolem Karolínky,každopádně jste obě bojovnice a máte za sebou dlouhou cestu :slight_smile: .Tak vám gratuluju k vyřazení a ať se vám daří :wink: .Koukala jsem na fotky,Kája teda vůbec nevypadá,že by měla nějakej problém,je to spíš pěkně uchcechtaná čipera :grinning: ,tak ať tě zlobí jak může :grinning: :grinning: :grinning: !
26. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju Dorotce k svátku a taky posílám nějakýho toho hubana :slight_smile: .

Prin,si mě inspirovala,tak teď sbírám odhodlání k ukončení nočních děsů.......zatim jsem teda ve stádiu :tak zejtra a nebo pozejtří :sweat_smile: .....trochu se nám rozhodilo spaní přes den.Měli jsme teď dny plný programů a cestování,tak ještě počkám asi tak týden než se nám to zase srovná a půjdu tvrdě na věc.Určo :slight_smile: !

Jinak k pavouků.......né,že bych byla šťastná,že po mě lezou,ale když si předsatvim,co jich kolem je,tak si jich radši nevšímám a když tak je taky vyhazuju.Né,že bych je chtěla až tak ušetřit,ale ten hnus když to křupne :confounded: ...to je radši nechám na živu.Na chalupě jich máme plnej barák a ve sklepě nám visej takový ty bílý váčky od těch masitejch černejch pavoučků :grinning: .........a v práci,když jsem po nocích klimbala tak jsem jich určo i spoustu spolkla :grinning: .Jo taky myš mi tam jednou přeběhla přes hlavu a jednou jsem musela volat hasiče na zmiji,co mi vlezla do kanclu :grinning:....no prostě...né,že bych byla nějaká neotřesitelná,ale mám teorii,že když si jich nebudu všímat,tak si nebudou všímat mě a žijem si spokojeně vedle sebe :grinning:.

Holky já byla dneska odpo na semináři znakování s batolaty :dizzy_face: ,tak jsem tak plná dojmů a mám tu nějaký matriály a zejtra tim hned začnu PUclinu trápit :grinning: .Už jsem si teda před tim koupila knihu a trochu jsem sem tam něco zkoušeli.zatim teda z toho má spíš prču,ale dá se říct,že si rozumíme..hlavně teda ona rozumí mě :grinning: .To je paráda,když si představim,že před několika měsící to bylo miminko v zavinovajdě a teď když řeknu bábě zavři dveře ať sem netáhne,tak PUclina jde a ručočkou ty dveře dovírá :grinning: :grinning: :grinning: ,protože bábě to trvá moc dlouho :grinning: .tak nakonec by měla učit Puclina mě jak s ní mám mluvit,ptotože ona mi rozumí :grinning: .Prostě komedie.S těma dětma je taková prča..........nejlepší,když se rozhlíží,jestli může dělat co nesmí no prostě,znáte to :grinning: a bude to jenom horší a horší :grinning: .Holky máte nějaký zkušenosti se znakováním,bylo to k něčemu?

Jo a ještě Mílo,tak s tim Mostem si mi vyrazila dech,v tom případě je tohle šestineděljko ještě parádní.Já jsem teda po porodu musela dva dny ležet a teprve po třech transfuzích jsem konečne vstala a malou mi nosili málo nebo vůbec a já bulela a bulela a pak se mi i prsa nalily a oni mi jí nosili přikrmenou.....asi si mysleli,že kojit nechci a přitom já jsem strašně moc chtěla,no komunikace stála za hovno a já jsem sotva lezla,takže jsem neměla moc sil se hádat,ale nakonec jsem byla otravná jak svítiplyn :sweat_smile: ,takže vše dobře dopadlo.Příště bych taky chtěla rodit tady,jestli teda nějaký příště bude :sweat_smile: ,tak bych si moc přála,aby se to tu v porodnici zlepšilo.Na nějaký cestování do dály kvůli rození mě neužije :grinning: .
26. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell - díky.Já si vůbec neuvědomila,že to vlastně nevíte.Mě nevadí o tom mluvit,já už vim,že nemůžu za to,co se stalo a máš pravdu,Kája je vážně hodně uchechtaná a ulítaná cácora - takový čertidlo.Sice jsem to nenapsala ani do profilu ani sem nedala fotky,když byla malinká,ty viděla jen rodina a nejbližší přátelé ( třeba Leník je viděla,tak trochu ví,jak to bylo ),ale vážně mi nevadí o tom mluvit,hlavně když to pomůže někomu jinému.Teď třeba v tématu na nedonošencích máme maminku,které se narodil před 2 týdny ve 29tt chlapeček.Tak se jí snažíme podpořit a udržet od depresí.( Kája je ve 28tt,38cm a 1,26kg).Každá bysme si měla uvědomit,jaké máme štěstí,že máme doma ty uzlíčky a i když v noci nespíme,ikdyž nás třeba zlobí a stojí nás to hodně přemáhání a hodně nervů - jsou to zlatíčka a všechny jsme moc šťastný. :slight_smile: :wink:

Natt - moje tchýně má taky fobii z pavouků a od té doby,kdy to zjistila naše Ája,tak jí je pořád ukazuje a nosí obrázky. :grinning: Máme s ní jeden takový zážitek - jednou jsme jeli autem,Vojta řídil,ona seděla vedle něj a najednou se mu na rameno spustil pavouček - ale měl asi 2 milimetry - ona to viděla a začala do něj zuřivě mlátit,vůbec si neuvědomila,že řídí.Ještě že je Vjta kliďas,jenom se na ní otočil a povídá - co děláš???? :grinning: :grinning: :grinning:

S tou nemocnicí jsem vás nechtěla strašit,nechci to šestinedělí tady vychvalovat,já tu taky nebyla moc spokojená,ale ani ne tak s vybavením jako s přístupem sestřiček.Ale po tamtěch zkušenostech,zlatej Děčín.
26. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobra ranko :slight_smile:

Bell, dekuji (ani moc nechci) za rekordmanstvi - ale co nadelam... :grinning: Dr a sestricka jen porkcily rameny a ze pry kdyz kojim... Ale my jsme meli velkou tu startovni vahu, tak snah nebude Petik nejake monstrum. Je fakt, ze nema ani faldiky, je takovy ... no velky!!!
Ja si na sestinedeli nemuzu stezovat - ba naopak, vsichni byli hrozne mili a ochotni.
Po epiduralu jsem musela lezet 24h na zadech a oni mi pravidelne nosili Petu prikladat a dali ho kazde navsteve, aby mi ho donesli ukazat a pochovali si ho. Chovali se skvele... Mozna je to o lidech a mela jsem stesti na sestricky. Ta jedna si Petu tak oblibila, ze si ho obcas chodila i mazlit...

Milo, to si asi taky uzila strachu a nervu. Ja jsem dostala odkaz na toto video - http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks - a rikam, ze doktori jsou machri a smekam hluboko. Pekne jsem si poplakala, tak tu maminecku muzes povzbudit, pokud to ustoji....
27. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek