• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, dobré ráno!
Bell...přesně, to křupnutí, to je děs :grinning: (Jinak ode mě už stran znakování asi nic nečekáš, že, my už to spolu probíraly... :wink: )
Mílo, já si to třeba vůbec nedovedu představit, co obnáší péče o nedenošený prťátko, kámošce se na podzim narodila holčička o 10 týdnů dřív, míry měla podobný jako Kája...já byla v tý době v Norsku, tak jsme jí s druhou kámoškou (ta je teda v Dc) podporovaly jen SMS...já jí už po Novým roce byla navštívit, když byly snad týden doma, kámoška se dokonce i rozkojila (nevím, ale mně to přišlo jako zázrak, po tom císaři, inkubátoru...)...malá vypadá jako normální malinkatý miminko, tak mě tehdy vůbec nenapadlo, že později by mohla mít nějaký problémy :confused: ...ale on asi určitě každý týden navíc je na tom prcíčkovi znát...
27. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo - tak jsem to zkoukla a taky jsem si poplakala.Ale tahle holčička na tom byla o hodně hůř,my to tak hrozný neměli.Všichni doktoři se shodli na tom,že Kája je malý zázrak,protože jsme se tomuhlke všemu vyhli - měla týden Cpap,to je ten přístroj ke konci,je jenom u nosánku a do toho nosánku vhání kyslík,nebyla zaintubovaná,Karolínka i v tom 28tt dýchala sama - velký dík p.dokt.Klabanovi,který mi včas napíchal hormony na plíce pro malou a nechal mě i přes mé protesty převést rychlou do Mostu.Měla 4 dny infuzy,pak už ani to ne.Prostě jsme měli štěstí.Samozřejmě to trochu zlehčuju,nebylo to zas tak jednoduchý - ale mrkni do alba - nestálo to za to? :grinning: :grinning: :grinning:

A neboj,malý nebude slůně - ikdyž abych pravdu řekla,u Andrejky jsem se taky bála,byla hrozně veliká a silná,manžel měří přesně 2metry a má 115kg,dost jsem se bála,že bude po něm.Ale časem se to vážně srovnalo,ale začalo se to srovnávat až v druhé půlce prvního roku.A hlavně - je krásnej. :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro - to je hrozně individuální,znám děti narozené ve 23tt a jsou v pořádku,kamarádka co tam byla se mnou rodila ve 32tt a malý tam zůstal v ústavu - mentální i tělesná retardace.Třeba v našem případě ta péče po propuštětí byla normální,je to normální dítě,jenom je malinký.Např. druhý den po propuštění ( Kája měla 2kila a 45cm ) jsme už byli mezi lidmy v tescu a dokonce jsem tam v restauračce krmila. :slight_smile: :grinning: Kámošce závidim,já nekojila.Sice jsem si odsávačkou prsa rvala jak blázen,ale po 7 týdnech mlíko odešlo.Taky ty prsa dopadly - odešly i s tim mlíkem. :angry: :angry: :angry: Dříve jsem si v dětském oddělení kupovala jen trička a podobné oblečení ( to znáš viď :grinning: :grinning: ),teď tam chodim i pro podprsenky.Ne proto,že bych je potřebovala,ale je v nich tepleji. :grinning:
27. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou věci, Mílo...tak zas vím o něco víc.
A s tím kojením...kámoška s tím v porodnici docela bojovala, než odcházela, tak už měla strach, že bude muset přikrmovat...a jak je pustili domů, srovnalo se to a kojí krásně, akorát s kloboučkama...
No a mně prsa taky odešly, mívala jsem výstavní trojky a kde je jim konec :grinning:
27. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: dnešní noc byla hrozná,Kristík hrozný chrchlavý kašel,rýmu.Kojím na několikrát-zakuckává se u toho,prsa mám plný,jen zatáhne a je celej mokrej...K ránu usnul,ale holt vzbudit ho musím a hurá s Jiříkem do školy,na tohle mi fakt děda chybí....

Mílo dík..jak říkám nikdo nám dědu nenahradí :frowning2:

Všem maminám v drogerii Teta mají akci na prášek Lanza 6+3kg za 350kč,jak na barevný tak na bílý prádlo.

V drogerii DM akce na příkrmy a přesnídávky neslazené jen přírodní od HIPP BIO,z 54kč na 34kč,sice stále kojím,ale občas něco koupím už do zásoby.
27. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Daneček už nemusí brát žádné léky a můžeme už chodit ven. V 8 měsících má váhu skoro jako v půl roce, jak nám zhubnul, ale už to jde nahoru. Má 7,4 kg a 71 cm.
27. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Danečkovi dneska brali krev na tu obranyschopnost, výsledky by měly být 9.3. Taky to prý vypadá, že je malinko chudokrevný, tak příští týden budu vědět, jestli nebudeme dávat železo.

Verčo, to video se ke mně taky včera dostalo mailem a musím říct, že mi kapaly krkodýlí slzy... Rodiče museli být hrozně stateční.

Terez, chudák malinkej. Pohlaď ho za mě a ať je mu brzy líp.
27. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, dík za odkaz na to video, jdu si umýt uřvanej obličej a znovu se namalovat :dizzy_face: , ještě že to takhle dobře dopadlo :slight_smile: , Milo, já se znám z nedonošeňátek s Vladimurou, znám jí z neplodnosti, malá Klárka měla 990g když se narodila, ale je taky strašně šikovná, určitě by nikdo nepoznal jakej byla pospíchálek a já když viděla vaší Kájinku, tak by mě to taky ani nenapadlo, že je narozená dřív, je strašná šikula, muselo to bejt náročný, jste machři. Na Klabana slyším poslední dobou jen samou chválu a i já s ním mám moc dobré zkušensoti. A se strama z novoro i s šestinedělka mám taky jen dobré zkušenosti.
27. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musim říct,že mám tady u nás doboru zkušenost se všema.Ale Klaban mě měl na starost,když jsem tu ležela a byl první v řadě doktorů,kteří mě i Káje zachránili život.Když jsem mu pak byla Káju ukázat a poděkovat mu,byl tak nádherně v rozpacích,že vůbec nevěděl,co má dělat.( taková perlička - sestřičky mu řikaj " vzteklej Napoleon ",prý striktně trvá na dodržování svých příkazů a je mrňavej :slight_smile: :grinning: ).

Terez - to raní buzená znám.Mě se teda většinou buděj obě holky před 7,oblíknem se a jdem do školky,ale občas se taky stane,že Kája spí ( když vyvádí v noci ) a pak jí musim budit.Je to pak nepříjemný a mám z toho blbý pocit.Chápu jak vám děda chybí - ale ber to tak,že máte nahoře andělíčka strážníčka a on na vás teď bude dávat pozor.Nemá bolesti,nic ho netrápí,tak mu to přej - třeba to trošku uleví i tobě.Moc bych ti to přála.
27. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Klabanem dobrou zkušenost nemám, ale třeba měl jen blbý den. A měl ho asi i když rodil kamarádku. Ale co doktor, to jiný názor, tak to chodí :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaban-super, velká spokojenost aspoň u mě fakt jo, mě rodil :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem se dneska zamilovala... do spacích pytlů :grinning: Po shlédnutí si nemyslete, že jsem na BIO výrobky, jen se mi tohle hrozně líbí:

http://www.ekorodinka.cz/pece-o-deti-72/zavinovacky-spaci-pytle-140/spaci-pytel-s-odepinacimi-rukavy-velky-1213.html

http://www.ekorodinka.cz/pece-o-deti-72/zavinovacky-spaci-pytle-140/spaci-pytel-velky-651.html
27. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jsou moc pěkný,nechci ti brát nadšení,ale koukej hodně na praktičnost - vypadají bytelně,ale Daneček už se hejbe,už nebude spát v klidu,bude si v tom sedat,stoupat - bojim se,že mu to v tomhle nepůjde a bude se vztekat.Koupila jsem z apoloviční cenu pytel v Kikku a Kája v něm i chodí po bytě. :grinning: :grinning: Ale třeba to v nich jde taky - nečetla jsem popis,jen koukla na fotky.
27. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jsem prave zkoukla to video ud Verci a rvu,jako blazen,strasne obdivuju jak ty deticky,jaky jsou bojovnici a i rodice(nejak netusim,jak bych to unesla) a doktory za to,co uz dnes dokazou.
27. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já na to video radši koukat nebudu,viděla jsem pár dokumentů na Discovery a mám z toho plačitvý vzpomínky ješt teď a ještě jsem na to blbec koukala v těhu,takže jsem pak furt chodila hladila si bříško a řikala Puclině ať tam hezky zůstane a nepospíchá :slight_smile: .
Jinak ještě se musim pžřiznat,že místo pavouků se bojim ufounů :grinning: .V těhu jsem koukala s manžou na film Znamení,jak tam bydlel ten reverend s dětma a bratrem uprostřed kukuřičných polí a zemi napadli ufouni a dobejvali se jim do baráku.........vlastně nic moc film,ale děsný psycho,pro mě teda :grinning: a už jsem teda velká holka jako, jo a ten film jsem už i před tim znala,ale stejně jak furt v noci kojim a chodim po bytě na záchod a napít se,když už jsem vzhůru....tak se stejně koukám do všech koutů.....a v kuchyni i v obejválu mi vždycky stojí sklenička s vodou :grinning: ,kdyby náhodou něco(jestli jste to neviděli,tak se ty ufouni bojej vody :grinning: )......tomu řikám fobie :grinning: .Ale jinak jsem docela normální :grinning: a nakonec to vždycy zaspim :grinning:.
27. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,já se omlouvám,že jsem dnesk v bělásku nebyla nějak moc extra ukecaná,ale byla jsem utahaná jako pes a sotva jsem viděla na cestu :slight_smile: ,tak estli se tam ještě uvidíme tak pokecáme,ju.Máme za sebou několik dní plých aktivit a hlavně mezi tim skoro žádný spaní,tak jsem dneska jak mátoha.Po Bělásku jsem si dali oběd a obě jsme vytuhli až do 5-ti odpo :sweat_smile: .
Verčo,nebyla si náhodou taky dneska v Bělásku? :astonished: Já si nejsem jistá,ale nějaká taková podobná maminka a podezřele podobnym chlapečkem tam byla.......ale jak řikám byla jsem ráda,že jsem, tak fakt nevim. :slight_smile:
27. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no ja si myslim, ze i kdyz to je docela drsny zacatek, tak to video stoji za zkouknuti - deticky jsou silne a lekari maji muj obdiv... :slight_smile:

Milo, moc dekuju za tvoje slova, to bylo tak mile si to cist... :wink: Ja se nebojim, ze bude z Petika kolos, a i kdyby, chlap muze byt velky a silny...
Ted me pobavil manzel, ja mu rekla, ze nam dosel Vigantol a on na to Gigantol??? Pak nema ten kluk bejt velkej, kdyz mu davas Gigantol :grinning: :grinning:

Bell, v Belasku jsem nebyla - dnes ani jindy. Ja to mam docela dost z ruky a chystame se tak nejak vyrazit do Rakosnicka... Snad uz brzy.
Tedy, ty jsi koukala na docela drastaky v tehu - ja jsem se tomu vyhybala, uz takhle se sama doma bojim (odjakziva), takze takovy psycho by na me nebylo mozna ani ted.....!!!

Holky, zadala jste nektera o Rodicak po Novem roce? Ja mam totiz ze socialky z listopadu na to papiry a prijde mi, ze jsou nove formulare, tak bych tam nerada sla 2x - poradite??

Leni, Petik vubec nechce byt v pytli - on se hrozne rad stehuje po postylce a rozklada pri svych nocnch prednaskach rucickama a v pytli to nesnasel, protoze ho omezoval, takze mame pytel ve skrini (a na pytel :grinning:)
27. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no já se radši ptám :sweat_smile: ,aby jsem nevypadal jako nevšímavec :sweat_smile: . Jo a Gigantol :grinning: :grinning: :grinning: ,to je dobrý to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: .Hele Puclina je taky velká..teda né jako vy :sweat_smile: a taky nejni žádnej cvalda,rozložilo se jí to na tu její dýlku,teď už teda spíš vejšku,když už chodí po dvou :grinning: a asi i do svalíků.Spíš bych řekla,že na tu váhu je spíš hovňousek.Taky jsem měla obavy,aby nebyla po nás...........nebo spíš po manžovi,taky je takovej víc prostorově řešenej..tak nějak něco kolem 190cm a něco kolem 130...kilíček :grinning: .Tak snad bude jen vysoká :grinning: .Chci jí uchránit před tou naší rodinnou rozežraností.Ovšem nevim nevim,dneska navečer v tescu jsme si koupili nanuka a když jsem jí ho nechtěli dát,tak jsme vezli k autu řvoucí mimino :confused: .Tak nějak se dožaduje všeho,co si dáváme do pusy.......fidorky už jím jen tajně,když mě nevidí :sweat_smile: .
No a k pytli........ten nám je taky na pytel :sweat_smile: ,zkusili jsem to párkrát,ale Puclna se v tom chudák ani nevyspala a byla nerudná,tak je taky ve skříni :sweat_smile: .
A psycho no.....já teda většinou koukám na komedie,ale manža má rád tyhle psychárny a horory :confused: ,že prej se neni proč bát,že je to v podstetě sranda čeho všeho se lidi bojej...... :confused: No někdy jo,ale třeba film Vesnice je toho důkazem,ale on potom může spát,zatim co já nosim skleničky s vodou po bytě :grinning: :grinning: :grinning: .
Jo a švagrová řikala,že je to teď zase nějak po novu a že prej formuláře jsou jiný,tak si vyplníš formulář až na sociálce.Já jsem si například vyzvedla formuláře,když jsem byla pro porodný a za pár měsíců v tomtéž kalendářním roce už byly na tu samou věc zase jiný formuláře :rolling_eyes: ,takže jsem si mateřskou vyplňovala na místě a potvrzení od zaměstnavatele mi vzala na tom starym formluláři.......no prostě :rolling_eyes: .......dej blbci funkci....že :sweat_smile: .
27. únor 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo ještě jsem si vzpomněla...jak se mluvilo o tom Rubešovi,mě furt vrtalo hlavou,kde že jsem už o něm slyšela..tak manža řikal,ž prej k nim chodí se zubama až je to fajn chlap,že se nediví,že k němu maminy jezděj :slight_smile:.My jsme teda u Zahrádky byli taky spokojený,teď už si vzpomínám,že mi to i řikal,ale až do rajchu jsme za nim nejeli.Tak snad někdy příště třeba :slight_smile: .
27. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak to byla noc! Dítě se rozhodlo, že od 2:30 do 4:00 se chce nosit na ruce. Nevím, kde na to přišel. A moc mu to teda neprošlo, takže tady bylo dost hlučno.

Mílo, aha, tak to mi nedošlo, že vlasntě za chvíli bude stát :grinning: On se pořád tak píďalí, že mi to přijde moc daleko. Každopádně jako nevýhodu tam já vidím to, že se to musí prát ručně, ale jinak se do toho dává dítě i bosé, protože to v tomhle pytli prý bývá dětem moc příjemné. Já jsem objednala jiný asi za 300 Kč, je zespod bavlněný, nahoře jakoby deka. Ale po tomhle prostě pořád koukám.

Verčo neboj, Petřík nebude kolos, jak píšeš. Děti se kolem roku srovnávají a nejsou tam obrovské výkyvy. Neboj :slight_smile: Aha, tak vám pytel nevyhovuje, nám jo. Navíc jinak by byla peřina o dva metry dál než Daneček a ten by byl absolutně nepřikrytý :slight_smile:
28. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Tak já myslela,že konečně bude lepší počasí.ale tohle :angry: .Sice je celkem teplo,ale co z toho,když prší.Snad se to zlepší.Jedu s malým k našim,tak jsem myslela,že se proběhne na zahradě.
Bell..nic se neděje,třeba někdy příště.Vypadala jsi tak nějak vláčně :grinning: .
Včera jsme projeli pár autobazarů,ale nic nás nenadchlo,takže autíčko jen tak asi nebude.Ještě kouknem v Děčíně a snad něco najdem,zase tak náročný nejsme.
28. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy toho napíšete, :wink:

bell,
a nemáte černý auto???????? :wink: ,jinak tak to je fobiie,fakt dáš každej večer na stůl skleničku s vodou ju :fearful:

petrunko,
a co si tak představuješ????????? :wink: ,už máte autí,nebo jako my?????řidičák mám jen já :grinning:,Tomáš nechce

leni,
jj pytel máme také ve skříni :grinning: ,dala jsem ho tam jednou a měl záchvat,on do dnes nechce bejt přikrytej,nevim co mu na tom vadí :unamused:

jinak tři noci jsme převlíkali a scháneli ne netekoucí hrnek,ale flasku,hrnek nechtel ani jeden,nakonec jsme sehnali a dneska sice mel záchvat,ale to má smulu,bud se napije,nebo at si řve,tak uvidíme,dneska byl řev,uvidíme další noci :wink:
28. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já teda se přiznám, že taky na to nedonošenecký video radši nekoukla...bych to taky ořvala...
Spací sáček jsme měli na Macka cca ještě po půl roce, pak už ne, ale on se taky furt mlmel a odkopával, tak v pytlíku jsem neměla takový nervy, jestli je dost přikrytej...ale dávala jsem ho do něj jen v bodýčku a to jsem měla jen ten obyč bavlněnej z Tesca (Cherokee). Věci, co nemůžu dát do pračky, nekupuju :grinning: (ne, to zas kecám, mám pár batikovaných šateček z Johanky...ale zase já je tak neprasím, jako moje děti...ono taky na tý batice se semtam flíček ztratí :grinning: )
Bell, na ufouny jsem taky postižená...a od tý doby, co jsem viděla Znamení (měla jsem nervy jen na půlku, asi tam, jak reverend ušmikl ufounovi prstík v domě toho doktora nebo kdo to byl...a ani to jsem neviděla, zakryla jsem si oči....pak jsem nemohla dlouho usnout a ještě mnoho nocí potom...a kdykoli si na ten film vzpomenu, tak taky...takže fakt dík, že se zase nevyspím....na druhou stranu si říkám, že v Dc je to Labe a ty kopečky...že u nás by neměli kde pořádně přistát...a tady v Lhmr už vůbec né, řeka, jezero, kopce, hromady sněhu...

No...jinak včéra večer jsme měli doma pěkně veselo, skajpovala jsem s mamkou a ségrou, Macka jsem měla bez gatí na klíně, nadšeně jsem líčila, jak před chvílí si sám (bez těch gatí) doběhl na nočník a vyčůral se (pravda, spustil krapet dřív, než seděl), ještě předtím si sám řekl o bobek...on mi pak z toho klína slezl, popadl golfáč pro panenky a drandil s ním po bytě...se ségrou jsem začala řešit vystěhovávání mojích či jejích skříní, abysme se v tý naší malinký chaloupce nějak srovnali, až za týden přijedeme...kouknu na Macka...a on tím kočárem rozjížděl do koberce hovno!!! Myslela jsem, že mě omejou...hodila jsem ho do vany, Ondrovi přikázala, aby nešel po koberci a sednul si do křesla (takže se prošel přímo po koberci a usadil se na gauč :angry: ), já mezitím dolovala exkrementy ze všech díreček těch 8 koleček (chvilkama jsem přemejšlela, jestli ho nemám rovnou vyhodit), pak jsem do vany hodila i Ondráše a za neustálýho odbíhání ke řvoucím a peroucím se dětem do koupelny jsem pucovala koberec )ten druhej jsem zabalila posléze hodila do koupelny k dalšímu zpracování)...i tak jsem to s tím odbíháním dělala hodinu a čvrt, takže jak jsem z toho byla taková rozlítostněná, obrečela jsem i Ranč u zelený sedmy i 13.komnaty a chvilkama jsem popotahovala i u Krause. To už se Ondra mezitím zpruzelej, že tatínek pořád nejde (hráli doma zápas) uklidil do ložnice, kde jak jsem posléze zjistila, když jsem tam ukládala u cickání usnuvšího Macka, záhy usnul... Zdenda přišel až na konec Krause, že prý museli půl hodiny sptavovat led, či co...a měl "dobrou" zprávu od doktora, který se konečně dohodl s radiologama, a budou ho operovat, aby tedy zujistili, co přesně s tím meniskem má :angry:
28. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...abych nezapomněla...ten druhej kobéreček mi vypral dnes ráno Zdenda, jemuž se mě zželelo, když mě včera viděl (jsem se potácela mezi hysterickým smíchem a pláčem)...ale nakonec mi nejvíc pomohlo, když jsm esi vzpomněli na jednu příhodu z dávné minulosti mé rodiny, kdy má malá sestřenička ponechána chvíli o samotě rozmatlala bobek takovým způsobem, ž ekdyž ji posléze uviděl její starší bratříček jako první, utíkal s brekem za maminkou, že "Magda dostala čokoládu a já néééé..." :grinning:
28. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky a dobre poledne - to to letiii!!! :grinning:

Bell, kdyz te tak ctu, tak je mi docela lito, ze jsem to v tom Relasku nebyla ja... :wink:
No u nas by Petik byl prostorove vyrazny prave po mne a to se doufam nestane. Protoze vim, jake to je, tak jsem se rozhodla, ze moje deti obezni nebudou!!! U Adama se mi to podarilo, ma celkem rozumne jidelni navyky, tak snad to zvladnu i v druhem kole :sunglasses:

Ja si pro jistotu vysitkla elektronicke formulare - je nan ich napsano, ze plati od ledna 2009, tka snad ot klapne. Od zamestvnavatele to mam na starem, tak uvidime. V nejhorsim si udelam na socku dva vylety, ja rada chodim krmit labute na rybnik a do parku pod zamek, tkaze by mi to az tak nevadilo...

Laro, tys me pobavila a pripomnela jsi mi nekolik hovnostory neseho Adama...

Ja jsem od jeho 10m chodila na 2 hodiny denne ucit (nemuzu bez toho byt!!! :grinning:) a hlidal tata nebo tchyne. Jednou jsem takhle prisla domu, Adamovi bylo kolem dvou let a uz byl bez plen. Z pokojicku se ozyvalo Mam tricko, mam tricko...! tak jsem se sla mrknout, jaky to ma na sobe model - on mel mooooooc pekny model, byl cely pomazany ho*nem - jako by mel tricko s dlouhym rukavem. Zacala jsem jecet na jeho tatu (muj ex), ze ho pujde umyt, kdyz ho neohlidal (a myslela jsem si, jak jsem an to vyzrala...!!!) a sla jsem hledat ty sisky... V postylce nebyly, na zemi nebyly, nemohla jsem je najit, ale citila jsem je bezpecne. Pak jsem uvidela, ze takova ta plastovatatrovka ma na koleckach slusny nabaly, tak jsem s ni poodjela ..... a malem jsem omdlela. Tam bylo vsechno rozmazany a v tom zapichany plastovy stromekcy a mezi nimi draha pro motorku, ta taky v tom cela umatlana...!!! No cistila jsem to cele odpoledne......
A nemejme je rady, ze?! :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Verčo, tvoje hovnostory fakt vítězí :grinning:
28. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ĺaro, my jich mame vic, jsem docela rada, ze mu to nezustalo...

To se takhle u mych rodicu na zahradce koupal v bazenku (nafukovacim)... byl vyladeny a najednou ke mne leti a krici kokodyl kokodyl!!! Ja tak na nej koukam a rikam si jaky krokodyl??? :confused: Tak jde s nim k tomu bazenku, rikam si, ze mu tam asi vbehla jesterka nebo co... No a hadej, co tam plavalo???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: On totiz rikal Kakani kakani a ja si to vylozila jsko krokodyl - no matka roku!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je bomba. Tehdy na procházce jsi mi něco takového vyprávěla, ale takhle hovnopeprné to nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :grinning: :grinning: Hovňouskové zážitky máme taky za sebou - už jsem psala v létě,u nás to bylo blbý hlavně tim,že to nebylo doma,ale u tchýně.Ještě že mám tak skvělou tchýni a to hovínko rozpatlané pod stolem a Kájiným bříškem roztahané po celém obýváku jí přišlo strašně k smíchu.Mě už ne - já tam pak hodiny běhala s Vanišem.

Jinak se musim pochlubit - ve 3 Vojta odvezl holky k babičce,napustila jsem si náš koupelnový bazének plný horké vody ( už teď se obávám účtu za vodu ),dala jsem si tam sůl a pěnu a hodinu jsem tam relaxovala.Pak přijel Vojta,váleli jsme se na gauči,dlabali u toho brambůrky a koukali na film,pak jsem udělala na zítra nepečený tvarohový dort,udělali jsme si společně věčeři ( já kuřecí směs se zeleninou a Vojta k tomu udělal bramboráčky ),nacpali jsme si břicho k prasknutí a před chvílí Vojta vyrazil s Tomášem od Leníka na pivko,takže mám pro sebe celý gauč a hlavně - ovladač od televize. :grinning: :grinning: Ale už se mi po těch prdelkách stýská.Ráno jedeme za nima. :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Leni - Boban vypad - pc je tvůj,co?To je jak u nás,jinak nemám šanci. :grinning:
28. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek