• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
Verčo, :grinning:

tak u nás metoda zabírá, tak snad to bude v pohodě! Takže Bell, můžu jenom doporučit, hlavně když už se jenom plazíš :sweat_smile:

Leni,
tak my pytel užili hodně, ale jenom tak do šestého měsíce. Měli jsme pletený a byl fajn, protože byl pružný a Jarda se v něm i otočil, ale bylo mu aspoň teplo, takže pohoda, ale Mila má pravdu, myslím že teď ho asi moc neužiješ, od Daneček fakt se začne stavět v postýlce a vymýšlet blbosti než usne, takže v tom bude možná plakat, ale uvidíš sama :wink:

Jinak nám zase zrušili plavání, už mě to celkem se** :frowning2:
28. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin - já to nemyslela tak,že ho Lenka už neužije,naopak,Káje je 20 měsíců a já ho používám pořád,ale mám hodně měkkej a velkej a malá v něm vážně běhá po bytě - přijďte se podívat,ukážem. :slight_smile: :grinning: Já si neumim představit,že bych ho nepoužívala,vůbec nechápu,jak to bez něj děláte,my máme v ložnici dost zimu,aby se lépe spalo a malá deku okamžitě odkope.Spí v noci hodně neklidně a pořád se mele,ale ten pytel jí v tom fakt nevadí.
28. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to pardon, asi jsem to špatně pochopila, ale Jarda by v tom nebyl ani náhodou,ikdyž....možná se pletu. No děláme to tak nějak normálně. :slight_smile: Usne, přikryju ho peřinou a spí :sweat_smile: Ale díky za pozvání :grinning: By vám to tam Jarda ještě zdemoloval :grinning:
28. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš,že je tady ještě co zdemolovat? :grinning: :grinning: Ne,myslela jsem to tak,že na těch obrázkách,jak dávala Lenka odkaz,tak ty pytle vypadaj sice hrozně hezky,ale dost neforemně - jen tak na ležení,ale ne moc na pohyb.Tak aby se jí tam potom Daník nevztekal právě proto,že mu to brání v pohybu.Já se taky snažím Káju přikrývat,ale ona sebou vážně hrozně hází a mele se,musela bych jí přikrývat minimálně každou hodinu a to se mi fakt nechce.

Jinak obdivuju tě,že končíte s tim nočním jídlem,já snad Káju budu krmit ještě v osmnácti. :angry: :angry: Ještě se mi to nepodařilo odbourat - a to Andrejka neměla noční krmení už od 7 měsíců.
28. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo ahoooj, co že jsi nešla taky? :slight_smile: I když chápu, relax doma je relax doma :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nešla - pokud jsi četla můj denní program na předešlé stránce,tak pochopíš. :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, už jsem to samo pochopila :sweat_smile:

No, já jsem pořád říkala že ho nechám do roka a pak se uvidí. Jenže když se mi jeden večer vzbudil moc brzo, tak jsem mu prostě nedala a už jsem to pak musela vydržet i zbytek noci, protože kdybych mu pak dala i po velkém řevu, tak by to další noc bylo ještě horší...takže mě nezbylo než vydržet. Je fakt že první dvě noci jsem tam chodila často, ale včera dostal večeři, v deset plakal tak jsem ho pohladila a znova uložila a pak se ozval až ve čtyři ráno, což je u nás úúúúspěch :sweat_smile: No prostě je to každou noc lepší a za to mi to stojí aby jsme se oba vyspali! :sweat_smile: Já ho pak nakojím kolem šesté a pak ještě jednou za dvě hodiny aby nějaké mléko měl a pak zas až další ráno...ale chce se to odhodlat...hodně štěstí přeju :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Daneček se odkopává hodně, takže pytel užijeme. Tenhle mě nadchnul, ale pořád se snažím rozumem to nadšení přeprat, protože je to přeci jen teplé z ovčí vlny a on by se mi v tom na jaře a v létě asi uvařil, co?

Mílo, úplně si představuju, jak jí v 18 dáváš lžičkou termix :grinning:
28. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, ježiš jak mě chybí vana!!! Máme ten podělanej sprcháč a to prostě na relax nejni. A když mluvím o tom, že v nové koupelně pak chci mít vanu nebo tu kombinaci se sprcháčem, tak jsou doma protesty, že né, že bude zase sprcháč! Ach jo :frowning2:

Prin, myslíš, že se takhle dá hezky odbourat i mlíčko? Daneček baští sice 1x za noc, ale v roce už by nemusel :slight_smile: Jsem hrozná, co? Ale říkám si, že on v ty tři ráno fakt hltá a má hlad...
28. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
no já nevím,ale myslím že jo. Já jsme si o tom hodně načetla na kojeni.net a prý od šestého měsíce děti už v noci jíst nepotřebují a když je to často, tak je to prý zátěž na ledviny! Jednou za noc je ale myslím v pohodě, to bych asi zatím neřešila,to je Daneček šikulka. Každopádně se tam zkus podívat a uvidíš! U nás to prostě začalo být častější a to je špatně :wink:
Jo a vana je super. Až my budeme někdy dělat koupelnu tak rozhodně vanu se sprcháčem. I pro děti je to asi lepší :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky lenik a mila,

chápu to dobře,že jste z jednoho baráku a jste sousedky nebo ne?????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nattally - ne,jsme z jednoho sídliště a Vojta s Tomášem jsou výborný kamarádi.Už od základky. :slight_smile: :slight_smile:

Prin - ono s tim nočním krmením je to těžký,já vim,že je to jen o tom se odhodlat a pár nocí to vydržet,ale u nás je to stížený tim,že je tu Andrejka a když Káje nedám najíst,tak si sedne a začne povídat a zpívat a má poledne a vzbudí i Andrejku a to je pak tak na dvě hodiny,než zase usnou.Kája se budí jednou mezi 3 a 5,jakmile se začne vrtět a hekat,vystartuju,udělám lahev mlíka,šoupnu jí to a je klid.Takže z toho důvodu jsem se ještě neodhodlala,abych těch pár nocí vydržela. :frowning2: :angry:

Leni,já si myslim,že byste si to s tou vanou měli ještě rozmyslet,teď je Daneček ve vaničce,ale neumim si ho předtavit třeba za rok,jak ho udržíš v tom sprcháči.Beru to podle Káji,ta ve vaně řádí a myslim si,že z toho sprcháče bysme byli umytý všichni včetně půlky bytu. Hodně pěkná je ta vana se sprchovou zástěnou,taky o ní uvažujem,dá se přidělat na tu naší,zatim to není potřeba,protože když si sednu na ten výkroj,vysprchuju se,aniž bych nacákala,uvidíme až budou větší holky. :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mílo a my jsme snad kamarádky neeee? :grinning: S tou vanou já už mám rozmyšleno :slight_smile: Jen to jaksi vysvětlím ještě doma, my to stejně budeme děla až za pár let.
28. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, já jsem to právě na tom kojeni.net už před pár měsíci četla taky a říkala jsem si, že až uplyne ten půlrok, tak jdu do toho, ale furt se jako Míla nemůžu odhodlat. Spíš to krmení 1x za noc se dá krásně vydržet, ale v jednom roce už by se mohl naučit spát celou noc bez jídla.
28. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo Leni,jasně,nemyslela jsem to tak,že ne. :grinning: :grinning:
28. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jo :grinning:

No nic, já se loučím, Daneček v noci na dnešek trochu řádil, tak jdu spát. Dobrou noc a všem hezké sny :wink:
28. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ahojky drndy :slight_smile:

Milo, tedy vy jste is to uzili a pekne zaridili :wink:
Ale ja jsem takova slipka, ze byc hPetika nikam nedala - on je hlavne jeste malinky (vekem! :grinning:)...

Kdyz jsme zili v Praze, meli jsme v jednom byte jen sprchac - uz nikdy vice!!! Mne to prijde, ze nemas volbu. Ve vane se totiz vysprchovat da, ale naopak to nejde. Moje segra pred 10 lety delala koupelnu a dali si jen sprchac - pak meli dve deti a koupali je ve vanicce napric dane ve sprchaci. Ted rekonstruuji byt a rezoolutne odmitla jen sprchac...

Ja jsem na ty nase noce docela zvedava - momentalne Petik spinka od 20 do cca 5 nebo 6 rano v kuse (obcas ho musim v noci zaspuntnout, kdyz ma nejakou prednasku!) a pak kojim hned za dve hodiny, aby se panacek dorazil... Kez by mu to vydrzelo, ale obavam se, ze to je , jako ostatne vse u techto deticek, jen obdobi... Muj starsi syn se v noci budil nekolikrat a to az do skolkoveho veku. A rano vstaval v 5!!! Takze pro me spani do 7 je luxus a ten muj koblih spi minimalne do 8 spis do 9-10 :grinning:
1. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já myslela sousedky :wink:

jinak konečně nám vylezly špičáky na hoře,jeste dole a máme to komplet,teda ještě ty druhý stoličky nebo co to je.........

Bell ty rostou kdy????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata!

Prosím o radu...Kristík je na tom stále stejně,dost sípe a mám na to Sinecod kapky,ale nemám pocit,že by to nějak fungovalo!Rýma tak hrozná není,půjčila jsem si odsávačku na vysavač.Ale to sípání!On ani nemůže plakat!Nemáte zkušenosti s něčím přírodním,nebo homeopatika??

Lení pusinku jsem Kristíkovi dala :slight_smile:

Mílo já vím,musím se s tím srovnat,ale......
1. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak se Šíma včera u babičky po zahradě moc neproběhl,páč skoro celou dobu pršelo :angry: .Ale i tak to bylo fajn.Mám ještě o 10 let mldaší ségru a ta žije stále u našich.A Šíma si ji dost oblíbil,takže jsem měla klídek maximálně jsem z pokoje slyšela "teto Bájo" :grinning: -pořád jí tam něco vykládal a vyžadoval ,aby si s ním hrála.
Natt-já nemám žádný zlváštní požadavky,co se auta týče.Ráda bych jen,aby bylo spíš menší a hlavně ne moc dlouhý.Líběj se mi docela Fordy Fiesta nebo podobný menší auta.A taky máme jen omezený finance,takže je výběr o to horší.Řidičák mám u nás taky jen já.Manžel míval kdysi(to jsme se ještě neznali) a pak o něj kvůli něčemu přišel.No,a už o něj nestojí,prý ho řízení nebavilo a ani mu extra nešlo...
1. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Péťo01 máš ode mě IP :slight_smile:
1. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík,máš odpověď :slight_smile:
1. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda Mílo, ten relax ti fakt závidím, už se nemůžu dočkat, až si taky něco takovýho zařídím...akorát to bude muset počkat až budem bydlet ve svým, do tý doby se nezastavíme :frowning2:
Natt, Martin ještě ty druhý stoličky taky nemá, tak asi máte ještě čas :wink:
A Zdenda dneska musel jet na zápas pryč (1 Švéd marodí), přijedou někdy po půlnoci, a to ještě šel od 7 do práce, páč musí mít tu místnost v pondělí zase nastěhovanou zpátky (včera jsmese tam za ním šli podívat, je to asi 4 km ... vzala jsem boby, Macek se posadil hned u domu a Ondra u autob. zastávky asi po 200 m ... a tatínek je hezky pochválil, jak jsou šikovní :angry: ...že vystoupili zase až 250 m před cílem a maminka se s nima plahočila sněhem, ledem, silnicí...naštěstí je to převážně po rovině :grinning:
1. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes je tu tak hnusně, že jsme ani nešli ven, sněžoprší a hned to mrzne, brrr :angry:
1. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
tak už jsem tak nějak vydejchala tu kinezku a těším se na další. Včera jsme byli u tchánovců, kde maj kočku a malá ekzém zase horší, to jsem fakt zvědavá kde je ten zakopanej čokl-kocour.

Viděli jste leták z Realu? Autosedačka Roemer15-36kg za 100éček. A docela pěkný golfky za 30é, jen nepíšou kolik vážej.

Laskomina Dorči posledních dvou dní, malá se může utlouct po sušených chlebových kůrkách, já jí je okrajuju ze snídaně, aby ta neměla tvrdý a těma suchejma tvrdejma se pak doráží celej den, ta moje žebrota malá :grinning:

Terez, sinecod je asi spíš na suchej, on by spíš potřeboval něco na vykašlávání, mucosolvan, nebo to ti poraděj v lékárně. No nebo spíš zítra k dr, aby to nebyla nějaká angína, teda nechci strašit a třeba už je to lepší :wink:
1. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky nějak zasejc nestíhím dočítat :sweat_smile: .
Natt,prej rostou jako poslední,takže do dvou let by je měl mít....takže máte ještě čas,ale u těch dětí člověk nikdy neví :sweat_smile: .Třeba vám začnou růst zejtra a třeba za rok,takže tak nějak :sweat_smile: ,ale určo jednou narostou :wink:.Hlavně,aby byly v pořádku :slight_smile:. Jo a k těm skleničkám s vodou jo........jako né že bych byla ouplně šílená,jen mám zvyk se napít a nedopít a večer je teda už nevylejvám a nechám je pro sichr stát poloplný :grinning:......ale ráno je vyleju :sweat_smile:.

Jo pro Laru,nejni zač,s tim připomenutím o ufounech,jeden rád poslouží :grinning:.A máš recht,kdeže by se jim v těch kopcích chtělo přistávat,že jo no :grinning: :grinning: :grinning:.

Verčo,hele a dneska si nebyla v BILLA ? :sweat_smile: Jsem tam vrazila do dveří jak vítr a v letu jsem míjela nějakou podezřelou maminku s podezřelym x-landerem :sweat_smile: .U regálu s lučinou jsem si tak řikala...byla to ona nebyla to ona.... :sweat_smile: .Venku před vchodem stál rozměrnější pán s oranžovym x-landerem a v čerstvě probuzenou dcérenku :sweat_smile: ,jsme se vraceli zrovna z procházky.
Jinak sprcháč je fajn,já se sprchuju moooc ráda a zrovna tak se moooc ráda máchám ve vaně :sweat_smile: ,takže nakonec budem mít v koupelně vanu i sprchovej kout.A nemyslete si,že budem mít nějek extra velkou koupelnu :sweat_smile: ,když mě tak manže přesvědčoval,že se to tam všechno vejde,včetně dvou umyvadel,tak jsem jen zeptala,jestli se tam vejdou ještě i nějaký lidi :sweat_smile: .Takže budem muset asi trochu zhubnout do tej naší koupelničky :grinning: .Každopádně vany bych se i přes rádosprchování nevzdávala,už právě kvůli malý a kvůli tomu relaxu.Padající deštíček je fajn,ale vana je vana a myslim,že ty kombi vany se sprcháčem jsou parádní volba.....u nás teda neprošla.....manža chce mít ve sprcháči takovej ten velkej sprchovací talíř a prej ještě kdesi cosi.....no prostě budem muset zhubnout :sweat_smile: .
1. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přidala jsem pár fotek a jednu povedenou :sweat_smile: .Zachytila jsem Puclinu jak leze v látkovym tunelu,co dostala k vánocům :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2455662&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,já se na to odnaučování chystám jak chudej král do boje :unamused: a včéra už jsem byla rozhodnutá......a Puclina jako kdyby tušila,co se na ní chystá,tak se v noci vzbudila jen dvakrát :astonished: .......a to už jsem tu měla připravenej v lahvičce čaj.Teď taky nějak podezřele spí.......tak mě mrška určo nechá pár dní ať si řikám jak je to v pohodě a a pak mi dá zas noční sodu :confused: .Každopádně máš můj obdiv,já jsem měkota,když by začla dělat v postýlce vyrvál,tak abych asi nevydržela......nevim.....uvidim....zkusim :confused: .Horší je,že poslední měsíc mě začala na konci kojení brutálně kousat :confounded: a nepomáhá ani když jí plesknu přes zadek(asi málo,ale na moc velkou ránu nemám srdce ani žaludek),takže jí musim vzít prso a nechat chvilku kňourat.Před týdnem už to zase přestala dělat a sneska už mě zasejc hryzla :angry: .ale fakt pořádně těma svejma osmi zoubkama a ještě zatáhla :confounded: .Tak jsem z toho nějak tento,se mi nechce jí kvůli tomu odsatvovat,ale dělá mi to je přes den,takže asi to denní koneí budu muset vynechat,když už u toho zlobí.Už asi nemá pocit,že je to pro ní životně důležitý,tak si se mnou dělá co se jí zlíbí :angry: .
1. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak jo dekuju, já jen aby nám nelezly hned po tehlech :frowning2: ,my ty zuby spatně nesem ,vždy s hroznou rýmou,nebo nastydnutím :angry:

petrunko,
jj jasný,já se jen ptala co by se ti líbylo :wink: ,tak snad brzy objevíte :wink:

pbauer,
já ne, kouknu na net,schánim golfky :wink:

terez,
na skype :wink:

bell a lara,
ty jo vaše příspěvky,já než to dočtu :grinning: ,nepíšete nekam????třeba knížku,to bylo počteníčko :wink:
1. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, my jsme si s Bell psávaly na skajp, takhle z toho aspoň máte něco i vy :wink: jinak já za sebe můžu říct, že jinam nepíšu, ačkoli už pár dní nosím v hlavě fejetonek o životě s celebritou (a není jí myšlen můj muž, kdyby v tom někdo hodlal rýpat), který chci "hodit" na Rodinu...až bude, dám vám to vědět, nebojte :wink:
1. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek