• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ja tedy cirkusy taky moc nemusela uz jako mala a Adam o to nikdy nestal, takze me to zatim minulo... Vymetli jsme kdejakou ZOO a oboru a pod. Decinska ZOO je desne fajn pro deti, moc hezky to tam maji udelane. Ja tam rada chodim - minimalne jednou rocne. Tak myslim, ze az Petiik povyroste, mozna si jeden rok vezmem permanentku....?
3. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky,zitra jedeme na hory,tak se na par dni loucim.Mejte se jak chcete,ja se budu mit dobre!!! :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já to mám s cirkusy tak, že si z dětsví pamatuju jen jednu návštěvu, která mě hluboce zklamala...tehdy to byl snad cirkus Praga, na plakátech měli unikátní drezuru koní (snad dokonce Převalských?!!!)...a jediný kůň, ketrý tam byl, neměl ani 4 nohy, pobíhal tam s ním klaun a vypadal jako žehlicí prkno s koňskou hlavou :angry:
Takže teď si to trošku s Ondrou snažím vynahrazovat.
4. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mě napadl (tedy, vzpomněla jsem si na) jeden důvod, proč chodím s Ondrou do cirkusu (Macek mi taky ještě přijde malej)...beru to jako charitu, páč ti cirkusáci mají pěkně tvrdej život...takže si kupujeme veškerý svítící blbosti, popcorn, jezdíme na ponících i velbloudech... :wink:

A k děčínský Zoo...je príma, ale my tam moc chodit nemusíme, páč stejně vždycky skončíme hned za bránou :wink: ...takže chodíme "jen" na hřiště k Hypernově, to mám eblíž a ještě jsou vedle semafóry :grinning:
4. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme zpátky z Rákosníčka. Ten můj ďábel se vyspal jen 45 minut v kočárku a asi má pro dnešek vybráno. Otevírá mi tu šuplíky a šteluje mi židli, na které sedím... a já jsem tak unavená, jen čekám, až zalehne, že půjdu taky :slight_smile:

Mílo, tak to je fajn, že je Andrejka ok :slight_smile: My už máme první výsledky krve. Komletní krevní obraz Danečka je v pořádku, zánět už má z tělíčka taky definitivně pryč a protože se primáři ve špitále zdálo, že je Daneček od pohledu chudokrevný, tak mu dělali i železo a to je taky naprosto v pořádku. Příští týden budou výsledky té krven na obranyschopnost.

Prin, myslím, že příští týden nebude problém. Kašlu čím dál míň a myslím, že už to není nic nakažlivého, protože to už bude jen podrážděný krk po tom vykašlávání.

Natt, včera to bylo prima, konečně jsem se nebavila jen o dětech, ale probraly jsme společnou práci, zavzpomínaly na dětství, základku, probrali současnost... bylo to fakt prima. Měla jsem jen jednu dvojku vína, příště dvě, pak tři.... :grinning: Ale můžu ti říct, jak teď vůbec nejsem v zakouřeném prostředí, tak jsme byli v internet kavárně na Teplické a bylo tam tak zahuleno... fuj... v noci jsem se budila a bylo mi blbě.

Bell, prosím o recept na špenátovou polívku.
4. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, asi už tě tu nezastihnu, ale aspoň na dálku přeji šťastnou cestu a perfektně si to užijte!
4. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se dívám, dneska mrtvo :pensive:
Teď mi odjel manžel do Prahy, tak jsem se urvala k počítači.

Leni,
v pohodě, až ti to bude vyhovovat tak písni a domluvíme se!

Jak se tady tak psaly ty hovňouskové hystorky, tak nás to včera potkalo. :slight_smile: Jarda šel do vany i s punčoškama :grinning:

Jo a kdyby někdo chtěl, tak prodáváme Berlingo za 55000,- :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,

Prin, samozřejmě gratulu a "lovu zdar" :grinning:

Maki, hezkou dovču :wink:

Holky, kolik platíte za vodu, za kubík, mě je záhadou proč nám v jednom bytě účtujou za kubík 57Kč a v druhym 86Kč, to je nějaké na hlavinku, ne? Nějakej menší rozdíl bych pochopila, prý si vodárny účtujou nějaké vsakné, ale 30kourn rozdíl? Taky je tam samozřejmě hned nedoplatek, ale kdyby to účtovali normálně, tak je to akorát, ještě stovku vrátěj, budu muset jít se zeptat na správu bytů, jak to tam počítaj, proč je to jinak v Palackýho 10 a jinak Palackýho 11 :astonished:
4. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile:

Tak Jiřík byl dnes v tom cirkusu a líbilo se mu to,zítra jde se strýcem do ZOO.
Já teď žehlím no musela jsem se k tomu vysloveně"dokopat",vůbec mě to neba,ko'r když musím večer až prďola usne...no a ten kašel a sípání má stále...

Lení já Ti poradím na tu polívku špenátovou jukni na net,já jí z toho vařila :slight_smile: no a jedla jsem jí já,Jiřík dnes i sestřenka a můj chlap radši včera nejedl...!A přitom fakt byla dobrá,jo a jěště ho dodělaly buchtičky!Prý mu slibuju rok špízy :grinning: tak má za týden narozky tak budou špízy :grinning:
Já už nevím co pořád vařit je to dokola....a hlavně bych musela dělat jen vše z masa a to se taky nedá stále...
4. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobrý ráno!

Tak jsem přemejšlela a chci se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s laserovou operací na odstranění krátkozrakosti...nemusí bejt osobní, stačila by i z blízkého okolí :wink:
5. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak za chvilku se chystáme ven. Mě to teď nějak baví po tom měsíci doma, trajdáme každý den :slight_smile:

Prin, předběžně bychom se mohly sejít už v pondělí, kdybys chtěla. Kdyby bylo hezky, tak můžeme na procházku nebo vy k nám nebo my k vám. Záleží jen na tobě :slight_smile:

Terez, já se taky tak těším, až budeme chodit do zoo :slight_smile: Já bych tam chodila klidně sama, mám to tam ráda. A nemáš ještě nějaké typy na výlet s dítětem tady v Děčíně nebo nejbližším okolí? Špízy! Jejej, ty jsme dlouho neměli, asi je udělám hodně brzy, ale nejradši je stejně mám v létě na grilu na zahradě.

Laro, zkušenosti má přítelkyně našeho kamaráda, ale moc o tom nemluvila. Každopádně jí to pomohlo.
5. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Leni, a nevíš, kde si to nechala dělat? Já už rozhodnutá jsem, jen vybírám pracoviště :wink:
5. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení no rádi jezdíme do Tisých skal,Sněžník a taky Komáří vížka,Hřensko je taky super,Jetřichovice,ale musíš to uvážit když máš prcka,asi mít krosničku na záda.To jsme takhle výletili s Jiříkem jasně že když byl pak větší bylo to lepší,že šlapal sám a tolik jsme ho tahat nemuseli.Letos jde Jiřík prvně na tábor do Jiřetína pod Jedlovou od DDM na Teplický tak jsem zvědavá,on rád chodí výletí jen se netěší na společné hry,on není moc společenský dost si vystačí sám.A taky bych ho chtěla dát do ZOO je tam nějaký přírodovědný kroužek tak se tam nejdřív podíváme a pokud se mu to zalíbí tak od září by šel.
5. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, moji dva známý byli oba na nějaké soukromé klinice v Praze Krči, už si nepamatuju název a byli tam spokojeni, jen vím, že snad kolem 20tis za jedno oko, ale pomohlo to.
5. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěště jsem zapomněla jak je restaurace Skřivanka (nevím zda se to jmenuje stále stejně) tak jí prý předělali na NEKUŘÁCKOU a je tam velký dětský hrací koutek a je to tam hezké(slyšela jsem)tak pokud maminy chcete jít posedět máte možnost i s dětma což je paráda :slight_smile: jo a je to nad mototechnou
5. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terz, skřivanka je třeba pro nás už nepoužitelná, protže dětskej koutek je sice pěknej, ale vede přímo na schody, takže jsem stejně lítala furt za mlaou, ale jinak je to tam pěkný, i dobře vařej, ale teď předělávaj bejvalou galerii hefaistos na cukrárnu s dětskym koutkem, chodim často kolem a sleduju stavební práce a v duchu tam ty pracanty popohánim, vypadá to zatim moc pěkně :wink:
5. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.Taky nás pěkný počásko vytáhlo ven.Šímu ta prochajda nějak zmohla a nejen,že usnul po obědě(což už bohužel není zrovna každý den),ale už spí hodinu a nevypadá na probuzení.
Do naší ZOO se vypravíme určitě co nejdřív.Manža je na to nějkej ulítnutej :grinning: ,ale je fakt,že je to pěkná procházka.Loni jsme byli několkrát a letos už taky plánuje,kam všude pojedeme do ZOO.
Cirkus mě neláká,takže ho neplánujem.Nic mi to neříká.
5. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, myslím, že až v Brně a to je z Klášterce.

Terez, o té krosničce uvažuji, ale nevím, jaké by bylo využití. Kámošky krosny nemají a sama asi nikde chodit nebudu. A chtěla bych právě vyrážet i ve všední dny a to je přítel v práci. Asi zdolám Prin, hihi :slight_smile: TA už krosničkuje. Koukala jsem, že se dá dobrá krosna sehnat i na mimibazaru. Jo a s tou Skřivankou... měla jsem tam namířeno s kámoškou a absolutně jsme se tam neměly kudy dostat s kočárkem. Ale třeba jsem jen byla slepá.

pbauer, ale to je novinka! Fakt předělávají takhle parádně galerii? To je dobrý nápad. Netušíš, kdy by to mohlo být?
5. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s tou skřivankou máš pravdu, je tam dost schodů, já tam byla s chlapama, tak jsem to neřešila, ale sama by byl problém, to je fakt.

Ten hefaistos by snad měl být v dubnu, říkali v Bělásku :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by bylo super, to bude určitě moc hezké. Jsem ráda, že se Děčín maminám s dětmi přizpůsobuje :slight_smile:
5. bře 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cukrárna pro děti je super...ale kam se budu chodit dívat na obrazy???
5. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, já ti nějaké namaluju :grinning:
5. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, super, ale při vší úctě, namalovat si je můžu taky...

Holky, vážně si myslíte, že padesátitisícový město nepotřebuje galerii?
5. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teda bez mučení přiznám, že jsem se u té galerie maximálně na dvě minuty zastavila a koukala zvenku a nikdy mě to dovnitř netáhlo :frowning2: Pardon, jsem asi barbar.
5. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dva dny u mamky - a mam kliku, moc jste toho nenadrndaly :grinning:

Leni, videla jsem te ve stredu jeste s nejakou maminkou pre Rossmannem - douram, ze taky spolu vyrazime ven :wink:

Ja si taky myslim, ze ta kavarnicka pro deti je sice pekny napad, ale galerie je mi lito. JENZE se tady patrne neudrzela... :frowning2: Ja tam mela vyhlidnute graficke listy do loznice a chodby.... a zavahala jsem.
5. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek :sweat_smile:
Terez,náhodou vim o výbornym kroužku v DDM Teplická :sweat_smile: jmenuje se Brontosaurus a vedou ho teď místo mě dvě holčiny policajtky .kdby třeba v tom kroužku v ZOO měli plno :sweat_smile: ,já se k tomu vrátím bohužel až bude Puclina vejletopochodů schopna :sweat_smile: ,ale nechodí se jenom na túry,jezdí se i na přírodovědný soutěže a maj první pomoc a tak.To mi připomíná Brontosaurus....já nevim,jestli to někdo znáte to je taková organizace už stoletá něco jako Pionýr :grinning: a já jsme si tu v DC založila svůj oddíl (funguje to jako občanský sdružení,mám na to IČ) a spolupracujeme s DDM Teplická .....no a ozvali se mi dv organizátoři -manželé s dvouletym klučinou,že by chtěli pdo našim oddílem udělat letos tábor pro rodiče s dětma od3 do 6 let.Ještě se vše připravuje,ale kdyby se vám něco takovýho na léto třeba líbilo,tak pak tady někde zvěčnim info nebo hodim odkaz na naše stránky :slight_smile: .
5. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s tou špenátovou polívkou,já nevim jestli se dělá přesně takhle,ale já udělám úplně normální špenát :osmahnu cibulku,přihodim špenát (mražený neb jiný čerstvý je u nás k nesehnání) ,sůl,česnek,vejce a pak to naředím vodou nebo vývarem,když je.Když nejni je možný přihodit masox nebo aspoň páreček :sweat_smile: .Záleží na tom,co najdeš v lednici :sweat_smile: .

Jo a díky za info s tou Skřivankou.Zrovna dneska jsem dostala ssm,že sraz,co máme se základkou nejni v Retru,ale na Skřivance,tak jsem chvilku láteřila neb nesnášim zahulený hospody......ale když je teď nekuřácká :dizzy_face: ....huráááá :dizzy_face: .No a s tou galerii............no asi jsem taky barbar.....já radši cukrárny :grinning: akdyž byc tam mhla aj s Puclinou-no učiněný ráj :dizzy_face: .Do galerie holt někam přespolmo,ale občas bejvaj solidní výstavy v synagoze :slight_smile: .
5. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - tak se zítra chystáme do cirkusu.

Petrunka01 - pobavilo mě,že ti cirkus nic neříká,tak do něj nejdete - mě cirkus taky nic neříká a musim do něj asi 3x do roka ( a děsně se na to těšim :angry: ),počkej až bude Šimonek větší - u nás to začalo ve 4 letech.A teď,jakmile viděla jen plakát,už začala vřískat - cirkus cirkus.

Jinak ZOO vymetáme taky - každý rok min.2x v Děčíně,pak Ústí,Liberec,letos se chystáme i do Zooparku v Chomutově a uvidíme,jestli zvládnem Prahu.Jo a každý rok navštěvujem 2x až 3x Větruši v Ústí - výborný tip na výlet pro starší dítě,naše Andrejka to tam miluje.

Zítra koooonečně končí prázdniny a v pondělí se jde do školky.Fakt se těšim,v tomhle počasí s oběma děckama doma - děs běs.Hlavně když prší - to zná asi nejlíp Lara a Tereza,ty mě určitě chápou. :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky tuším bejvaj výstavy v divadle a výstavy fotografii v khihovně no a pak je asi nejbližší Galerie Šnek v Lísce u Český Kamenice a pak bejvala nějaká v Kamenickym Šenově,jestli tam teda ještě je,ale jednou jsem tam zírala na obraz za 10 tis. :confused: .
5. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,já mám už roky slevouvou kartičku do Děčínský ZOO,abych tam mohla chodit častěji........ale pssst pssst.....ať nevypadám jako šílenec :sweat_smile: .

Já se taky moc těšim až začnem vymetat ZOO a botanický a planetária(to ještě předbíhám teda) :dizzy_face: a hrady a zámky ....atd atd .Já jsem si to zatim vynahrazovala s tim kroužkem,ale kdy už se nemusím schovávat v dětským kolektivu :grinning: a můžu tam chodit jako matka s dcérenkou,tak si to teprva užiju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
5. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek