• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Prin,tak už pět dní zkoušim omezit kojení a noční děsy......jako né,že by to bylo lehký,ale myslela jsem,že to bude horší.nažim se o kojení jenom 3x denně -ráno v poledne a před spaním a pak jednou za noc,s tim,že když se vzbudí tak jí dám čajdu.....no nejdřív nechtěla,ale poslední dvě noci se nám protáhl spánek na 4,5 hoďky :dizzy_face: .....sice je trochu problém jí po napití čaje uspat,ale s trochou trpělivosti se nechá uhoupat....tak snad.....Přes den se teda chodí často pomazlit,má paleček v puse a chtěla by k prsíčku,ale po dvou dnech se toho přestala dožadovat a stačí jí pomazlení.Tak jsem jí jídlo rozložila do menších svačinek a uvidíme.Byla bych ráda kdyby jsme se dopracovali na kojení 2x denně.Ale můžu teda říct,že na sobě cejtim,že mi je nějak trochu smutno :confused: ....asi je to tim omezováním kojení...taková nějaká dočasná chandra :confused: .
5. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je roztomile, kdyz tady ctu, ze chodi s paleckem v pusince a na druhou stranu ho porad Petikovi vyndavam...
Jo, vymetani hradu, zamku a ZOO me taky moooc baviii...
My krom castych vyletu na Vetrusi taky jeste vymetame Strekov - ja jsem pani Vyhlidkova... A rozhledny jsou moje vasen!!!
A to tvoje schovavani mi pripomnelo, jak jsem byla stastna, kdyz Adam dosahl "Kolotocoveho" veku a ja s nim mohla (jupiiiiiii!!!) chodit na ty ruzne atrakce (samozrejme, prootze jsem byla maminka a mela o nej strach :grinning:) - no jenze casem se mi to zacalo i zajidat a delalo se mi na nich soufl, tak jsem docela zvedava, kdopak na to bude chodit s Petou... !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nic si z toho nedělej já na předloňským Artsalónu koukala dost dlouho na obraz za 20 ... a dodnes mě mrzí, že jsem "nepípla".
Neříkám, že jsem do Hefaista chodila často, ale do výlohy jsem koukala pokaždý a pár obrazů odtamtud doma máme....cukrárna je fakt príma, ale mně ta galerie chybět bude :confounded:
Bell, letos asi těžko, ale příští rok bych o táboře fakt uvažovala :wink:
A Zoo můžu...akorát Ondráše zvířata moc neberou, jemu stačí chodit každej den na ty semafóry, no a když ještě cinkaj závory, to je svátek...Macek naštěstí vypadá, že bude jinej, tak se těším, že teď už z toho bude mít trochu rozum a v zoovýletech budem pokračovat. Kdybyste některá měla cestu na Moravu, tak přenádherná zooška je v Lešné u Zlína.
5. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile: teda u mě je to ráno vyštípaný z postele Kristíkem,noc utekla ani nevím jak,tomu se pořád něco nelíbí hned po ránu a řve a řve...už takhle strašíme od 5h!

Bell dík,tak se musím pořádně juknout na ty kroužky z Teplický,já totiž četla,lae to už bylo pro velký děti,tak nevím

já se o přestavbě galerie na cukrošku dozvěděla už brzy,jen mě ten zdroj prosil ať to zatím neříkám,že jsou v začátcích a jinak prý dětský hrací koutek bude placený,budou tam prý lákadla pro děti v podobě sladkostí nejen dortů tak si myslím,že to finančně zase nebude super aby tam maminy mohly několikrát měsíčně...

Leni já tu špenátovou polívku udělala takhle:špenát mražený rozvařila ve vodě,udělala jíšku,zavařila do polívky,tu osolila,dala zelen.bujon,nakonec rozkvedlala vejce ve šlehačce přidala česnek a vlila do polívky.

Mílo jo Větruše je taky pěkná :slight_smile: já tam byla s kámoškou a dětma a za dva dny na to se tam sesunula ta stěna,tak celý moje příbuzenstvo mělo HALO :grinning: že jsem to tam strhla :grinning: pořád si mě dobírají...
6. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak se chystáme ven, i když je tam ošklivo. Vlastně i musíme. Jdu si nechat od kamarádky kadeřnice udělat vlasy. Sejdeme se tam tři matky se zhruba stejně "starými" dětmi, tak to beru i foťák :slight_smile:

Verčo, jojo, to jsme šli s kamarádkou z Rákosníčka na procházku... čirou náhodou je to ta kadeřnice, ke které dneska jdu. A my se samozřejmě musíme už domluvit.

Bell, aha, takže takový klasický špenát ke knedliku zalitý vodou a přihodím párek :slight_smile: Díky moc :slight_smile:

Mílo, tak ať si Andrejka dneska užije cirkus :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, dík za receptík :slight_smile:

Joooo a dítě mi spalo od půl osmé do půl osmé bez přestávky! Poprvé! :slight_smile: hip hip
6. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dobré ráno!
Ještě jsem zapomněla na hrady...když byly Ondrovi necelý dva, vypravili jsmese na Nový Hrady (nádhernej hrádek)...na prohlídku nás šlo NAŠTĚSTÍ asi jen 7 lidí...a byla to hrůza, Zdenda s Ondrou na koni se krčil v koutku co nejdál od průvodkyně, aby řvoucí a protestující kluk rušil co nejmíň :angry: A teď když u Toulavý kamery hlásím, kterouže to památku to navštívíme, tak u všeho řev, že na žádnej hrad nechce :frowning2:
A s kolotočema maj smůlu (tatínek kliku, on to rád), já je nesnáším od dětství - já na všech poutích hledala jen poníky :wink:
6. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Leni, gratuluju ke 12-hodinovce, ale POTICHU o tom, aby ti neukazal, ze umi i min :wink:
Ja se taky chystam za chvili ven - jdu vzit utokem DM - musim vyuzit 25% slevu :grinning: Jupiiiiiiiii!!!

Laro :grinning:
6. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell,
tak to moc gratuluju! Taky mě je z toho smutno, ale to přejde. Ráno jsem kojila dvakrát, ale dneska mu to nestačilo, tak byla snídaně a pohoda, takže už jenom jednou! Jo a jinak, zkus místo čaje dávat vodu, bude se budit ještě míň a kdyby jsi ji dávala časem z hrníčku, tak :dizzy_face: !
6. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky... Tak jsme si s kamoskou udelaly dnes vylet do DM na 25% slevu...
Jsem na prasky - to byl ale vylet!!!
My s kamoskou vrchovaty vozik a kdyz jsme to vyndaly na pas, tak nam mila pani pokladni rekla, ze tu 15% slevu dnes NEDAVAJI, protoze jim to nebere pokladna - ze tedy muzeme uplatnit jen tu 10%... No vracet se nam to nechtelo (nakup za 2000,-), tak jsme si to vzaly s tou malou slevou... Byly jsme pekne nasr...!!! A ja jsem doma nelenila a vlitla na stranky DM. Tak email tam nemaji, tak jsem zavolala na zakaznickou linku... Pani byla velice ochotna a volala do toho obchodu, tak pry jim to tam nekdo uz opravuje Ha haha a pani ji rekla, ze mi ONA dala slevu 10% a ze mi tedy pristi tyden tech chybejicich 5% doplati ...
Tak jsem ji vysvetlila, ze rozdil ve sleve neni 5% ale 15%, protoze jsem tech 10% mela na zaklade svoji zakaznicke karticky a tech 15 byse i k tomu pricetlo - tak pry to zaridi a mam si tam v tydnu pro to zajit - tak tam zajdem prochajdou nejaky den Lina huba = hole nestesti !!!
A ted se muzu pokochat nakupem...
Jo a taky mi rekla, ze ty kolecka uz budou jen do konce brezna a pak bude zakaznicka karta...!
6. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ty jsi šikula!
Holky, kdyby jste některá chtěla zbyli mi tu dm 4 samolepky, kdyby vám chyběly a ještě jedna volná kartička na těch 15%.
6. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, diky - to vis, kdyz nabizi slevy, ktere jdou sloucit a pak kulovy, tak to nastve, ze?
6. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,ty se s nima nepářeš :grinning: ,ale máš recht s tou línou hubou.....když nabízej,tak ať taky dávaj :sweat_smile: .Mě tyhle slevy akorát neskutečně tento........já třebas chodim do Billy a mám zákaznickou kartičku a maj sem tam akce za ceny billa klubu a z nějakýho záhadnýho důvodu zapatim cenu plnou místo slevovou,takže na to musim pokaždý upozornit,což mě ..že jo no.A to jim tasim klubovou kartičku ještě než začnou markovat........tak já nevim.Jako nemyslim si,že by mi prodavačky chtěli upírat slevy,ale proč to teda přes ty kódy nefunguje tak jak má :confused: .Tim spíš,když jsem tam s malou,tak mám plný ruce práce a ne vždy si toho na účtence nebo při markování všimnu :rolling_eyes: .To ej furt samá sleva a kratičky a nálepky a kdesi cosi ...lákaj lákaj,ale nějak se to zadrhává :grinning: .
6. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,tak to já jsem si právě na tyto účely koupila lahvičku se savičkou,protože jsem měla jen malou od odsávačky :confused: ,tak to já jí zas klíďo vrazim hrnek :confused: .Lahvičku mám teda taky na cesty na čaj do zásoby,když furt tak hodně pije.Na dnešek jsme teda měli uprostřed noci trochu vyrvál,ale pak usnula na pět hodin v kuse :dizzy_face:.No a estli jí odnaučim od nočníhokojení,tak zas nevimjak jí odnaučim od spaní v naší posteli :rolling_eyes: .neb teda po čaji usne...u mě :confused: ,takže sice spim,ale zasejc jsem ráno skroucená jak paragraf neb mě Puclina a Jára mezi sebe napasujou a já v nějaký pochybný poloze usnu vyčerpáním :grinning: .A to jsem se snažila jí za každou cenu nechat spát ve svý postýlce :sweat_smile: ....tak mi to zas přijde vytloukání klínu klínem ....no jsem na to zvědavá,ale zaplať pánbůh za ten prodlouženej spánek :dizzy_face: .
6. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo terez......ta tvoje špenátovka musí bejt moc dobrá,ale já dělám všechno,co nejjednodušejc :sweat_smile: ,ale tak třebas jí zkusim taky podle tvýho receptu :wink: .No a k těm kruhům(kroužků :sweat_smile: ),já jsem teda každej rok řikala,že chci děti od 10-ti let,pak jsem slevila na od osmi a nakonec mi tam přišli i prvňáci a jeden rok i předškolák :grinning: -malej Briánek Grešíků :sweat_smile: ,sice neuměl číst ani psát,což je dost problém (i u těch prvňáčků teda),protože dávám děckám různý úkoly soutěže a tak a nebo,když máme hru v terénu,tak si těžko přečtou zadání visící na stromě....ale nakonec se to nějak dalo udělat systémem nejstarší dostanou do dvojice nejmladší :grinning:.Ale nechci tě nějak ovlivňovat,ten kroužek v ZOO je super. Občas mě trochu zamrzí,že jsem rovnou nešla za nima,ale DDM je taky fajn .Jooo holky řikal mi říďa (DDM Teplická),že se bude rušit DDM na Letný a ostatní spadnou pod Teplickou aj Březinský,což by lo fajn,že bych se k tomu kroužku vrátila a měla to po ruce v Březinách :dizzy_face: .no ale taky řikal,že se chystá nějaký takový zařízení na Staráku neb tam nic neni a že snad by se chtěli pokusit o něco i v DC 1 či 2,ale to je zatim bez záruky.
6. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
ten kroužek je zajímavý, škoda že jsme ještě špunti, ale jak vyrosteme, tak musím něco vymyslet :slight_smile:
No co s tím spaním nevým. My měli taky včera řev kolem deváté jako blázen a nakonec spal vyjímečně snáma, no zjistili jste že mu vylezl zub! Teď už spí zase v postýlce. No a když jí dáš pít v postýlce? O tom hrnečku to jsem se dočetla, protože když prý děti dostávají čaj, tak se na něj pak budí-hlavně na sladký a když vodu a ještě s hrnečku, tak je pak přestane bavit se kvůli tomu budit :slight_smile:
6. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš ty hrubky, omlouvám se!
Jo a nevím jak Janička, ale Jarda je hodně živý a takové děti mívají noční děsy a když mají prý hodně zážitků přes den, tak se jim to v noci přehrává, takže třeba se ti bude budit pořád. Jarda má noc, kdy se budí víc a když k němu du a položím ho, tak hned spí, tak s tím nic nenadělám :unamused:
Mojí neteři jsou tři roky a je taky živá, no ta se vzbudí a vidí klokany a tak, no uvidíme... :wink:
6. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nejak nestíhám dočítat.....................

bell,
jakej hrnek,Máme Nuk,Nuby,Mam a Chicco,on si ho prostě neveme,to dávám i vodu na noc,stejnak se vzbudí na noc,ale na flasku,když ne má záchvat,od malička nemáme dudlík,tak nevím zda si to nahrazuje,dneska v noci jsem mu ho zkusila dát,mrknul ho po me,chtel flasku a sežen netekocí flašku,která ti nezmáčí za noc postel,hrnečků maj hafo,ale flašek???????????jsem ve Stelince strávila hodinu,nic jsme nenasli,netekoucí flašku,ale já piju v noci taky ,tak nevím,jestli mu to upírat nebo nééééééé :unamused:

Verčo,
to jsi šikovná,že te napadlo ozvat se,jinak by to nechali být..........takhle jsem jim tam psala,že mi nikdo nenabíd registrovat se a to jsem mela pupek jako blázen,nikdy nikdo se me nezeptal,knížečky,tam taky nemeli,až když jsem jim napsala meila...........

bell,
kde v Březinách???????ve starý škole?????????? :wink:

leniku,
no nemáš to havajos???????? :wink: ,tak at vám to vydrží

já chci jaro?????na výlety,do ZOO,jak všichni píšete,letos máme zálusk na Prahu a na Hradec :wink:

jinak kdo to psal o tý stezce???????v těch Verneřicích,nebo kde!!!!!!!!!! :wink:
6. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,jééžiš nestraš...no Jaňule je jak neřízná střela :confused: ,tak na tom možná něco bude,protože než začla lézt tak spala vcelku v solidních intrvalech,ale čim víc se začla hejbat tim se častějš začla budit :confused: a to jsem si od toho slibovala,že se utahá a bude spát jako dudek.Místo toho utahá nás a pak se ještě budí :sweat_smile: .A s tim čajem,já jí dávám jen neslazenej bylinnej.Mě moc nechutná,tak jsem si myslela,že jí to taky nebude motivovat ke vstávávání :grinning: a ono prdlačku,lemtá ho na hektolitry :sweat_smile: ....tak nevim,dneska ještě dostane,co má připraveno a zejrtra jí zkusim dát tu vodu do hrnečku :wink: .No s pitím v postýlce......ona tam vždycky stojí jak Stojan Jakotyč :sweat_smile: ,takže jí musim vzít do náruče,aby se mohla schoulit a usnout a to si ještě začla vymejšlet,že jí to taky občas nestačí a musim s ní jít do obejváku,vzít si kojící polštář a dát si jí na něj.Strčí palec do pusy a za chvilku je tuhá......takže s ní jdu zase zpátky do ložnice.......no proč to dělat jednoduše,když to jde složitě :grinning:.Čoveče a teď jsem sii vzpomněla jak mi kámoška vyprávěla,že se jí tříletá holka taky ještě budí dvakrát za noc a chce napít......no nic budem bojovat :sweat_smile:.
Jooo Verčo s tim palečkem......já jí ho taky vyndavám z pusy,ale ona mi tim většinou ukazuje,že chce napít nebo pomazlit,ale někdy s nim jen tak stojí uprostřed místnosti.Dneska jsem myla nádobí a jen tak po očku na ní mrkám a ona zase palec v puse,tak jsem na ní houkla : vyndej ten palec ostudo,zůstane ti to a ona ho způsobně vyndala a vyplázla na mě jakzyk :grinning: :grinning: :grinning:....jako asi to nebylo úplně cílený gesto,nejspíš prostě měla nějak chlup na jazyku nebo tak něco,ale chechtal jsem se tomu načasování dlouho :grinning: :grinning: :grinning:.
6. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,my máme netekoucí hrnek od aventu......ale lahvičky se savičkou taky myslim žádný nemaj.....a ani nevim,jeslti jsem někde nějaký takový zahlídla.Je to divný protože ten systém s mebránou je hrozně jednoduchej,tak proč to nedělaj i na savičky?!to ví bůh. My jsme právě taky bezdudlíkový,tak u nás zasejc máme zlozvyk prso,to je stejný jako u vás s lahvičkou.Akorát teda já jsem jí v půl roce na ty první šťávičky hned koupila hrnek,takže vlastně nic jinýho nepoznala a hned se z něho naučila pít.Tak já nevim no asi kdyby chvilu Šimonek nedostával nicjinýho než hrnek.......ale to si asi užijete.Oni ty potvory malý jak si na něco zvyknou tak se nenchaj jen tak odradit :rolling_eyes: .
Jinak jo jo ve starý škole :slight_smile: .A ta stezka byla Bobří :slight_smile: akorát už nevim,kdo to tu o ní psal,
sakriš.Ale na netu se dá najít,je to kousek od Verneřic :slight_smile: .
No Lenik má havaj :sweat_smile: ,mohu jenom závidět.....jak já to vidim nejdřív nebudu moct leta spát neb se bude pořád budit a pak zas nebudu leta spát ,kde se fláká po nocích :grinning: :grinning: :grinning: .
6. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky diky, ja jsem se hlavne ozvala, protoze me to fakt nas*alo!!! Slibujou slevy a pak prd?!
No nic... :grinning:

Netekouci flasky ani hrnecky nam zatim nehrozi, ale uz se vidim, jak se v tom nevyznam... To bude dilo!!!
Zatim ani neresim vareni pro Petika, ale uz brzy o tom musim zacit premyslet a rozhlednout se, co bude treba.....
Dostala jsem od kamaradky recepty pro kojence, tak je prostuduju - uz jsem jednomu diteti varila, tak snad to nebude tak zle...

O Bobrim potoku bych rekla psala PB - jinak je to tady:
http://pruvodce.turistik.cz/bobri-souteska.htm
6. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no já na konec sehnala,po neuspechu,kdy se proste celej den nenapil,ale pít musí..........jsem to tam nenapsala,od Bočka netekoucí flašku s dudlíkem a pak i s tou savičkou,ale fígl neni ve flašce,ale v dudlíku,je křížovej,když se tam udelá díra,tak proste neteče,ale jás cánela flašky a ne dudlíky,no neva stejnak bych ji musela koupit,jelikož na ty od Mam flasky,nejde obyc dudlík,ty mam jsou široký.........at žije kaufland,obetovala jsem posledních 160 kč za flašku předtim,a řela jsem bud a nebo,a ono to funguje,neteče,sám se napije a spí celou noc :wink: ,dneska i v nové své posteli huráááááááááááááááá :wink: ,ty hrnky jsou taky pálka,ty jo máme snad 3 t,jen ve flaškách a hrnkách :frowning2:

Verčo,
díky prostuduju a hned vyrazíme až to počásko dovolí.............. :wink:

jinak dneska mi to neslo připojit :angry:
7. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: ,no konečně to jde...celý ráno a dopolko jsem se nepřipojila :angry: tak jsme si psaly na skype s Nattally :slight_smile:

včera tu byl manžela bratranec se synem a že půjdou pařit a já budu hlídat,tak jsme udělala buchtičky s krémem a ten jeho syn se přežr....a někdy k ránu se poblinkal ale totálně!!!Tak jsem hned prala převlíkala bylo to všude!!!

Kristík usnul a spal od 10.30h do 13h,já ho přebalila a po nakojení se totálně pos....tak jsem opět přebalila převlíkla a věcičky dala do umyvadla,no já na takový katastrofy nejsem vůbec zvyklá :grinning:

Teď přemlouvám Jiříka abychom šly ven, já už bych šla někam na tůru!!!to mi chybí..........

Tak všem pěkný víkend bez katastrof :wink:
7. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
já dávám z obyčejného normálního hrníčku a flašky mám asi dvě, on o ně Jarda moc nestojí. No a dudlík taky nemáme asi od čtvrtého měsíce! Ale gratuluju ke spaní! Blbá flaška a tolik radosti :sweat_smile:

terezam22,
tak to je radost když hlídáš a ještě prát v noci :unamused:
7. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme prcka u našich až do zítřejšího podvečera, tak to je fajn. Asi si půjdeme někam sednout, když má ten můj chlap svátek :slight_smile: Ještě uvidíme.

Každopádně mi začal "den blbec". Nejdřív zavolala tchýně, že ruší dnešní super večeři až na Střekově, kam nás chtěla na počest svátku svého syna pozvat. Je marod. No a pak jsem si nechala v KL Sportu u rybníka vyměnit duši u kolečka od kočárku, páč jsem včera píchla, že jsem nemohla ujet ani metr. Spravili to, nafoukli, dojeli jsme domů, postavíme kočárek do chodby a já že si jdu lehnout... najednou mě vzbudí rána jako z děla. Ta duše byla asi přefouknutá nebo co, ale prostě bouchla. 80 Kč duše + 60 Kč práce nanic, v pondělí si to určitě zaplatíme znovu, protože mi řeknou, že jsem s tím určitě už někde jezdila a znovu to bouchla sama :frowning2:

Jo a dítě není zas takový expert, že by spalo pořád těch 12 hodin v kuse :slight_smile: Měl dobrý den a dobrou noc. Tuhle noc už zas 1x vstával na jídlo v 5:30 a domníval se, že jako budeme už vzhůru, tak to se zmýlil. Pět minut si pořval a pak usnul.
7. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
taky TOmáš????????ale ten muj je v práci.........tak pknou zábavu!!!!!!!!!
:wink:
7. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
poslední dobou nestíhááááám, ale vůbec. Teda všechno okolo musím, ale vás vždycky jen dočtu a už nezvládám psát :slight_smile:.
Máme za sebou první noc, kdy byla Madlenka mimo domov. Spala u tchýně, zvládly to suprově, ona teda Madlenka asi 3 tedjny už spí celou noc, za to já se celou noc budila. Byl to divnej pocit, prej si člověk zvykne, ale bylo tu tak nějak prázdno.
JInak už přidáváme samostatný krůčky, je jich někdy už 5 :sweat_smile: brzy budem utíkat :grinning: :grinning: :grinning: .

Natt Bobří soutěsku doporučuju, je tam krásně...my tam chodí vždycky na jaře, v létě, je lepší když neni nějak po deštích, to tam bejvá mokro, teda cesta tam, ale dá se dojít, zase nechci moc odrazovat. Je tam jinak totiž moc kráááásně.
Bell už tohle pondělí platí ta solná jeskyně? Já teď nějak nevím jistě :sweat_smile:
7. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám skoro zabaleno, tak zítra držte palce, ať nám letadýlko nežuchne :wink:
7. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce,
jen jak bude hezky.jedemmmmmmmmm :wink: ,ty jo,no taky s tim budu muset začít,aspon k segre,náš zavislák :angry:

laro,
ale proč by padalo???????nespadne :wink:

jinak já blbá,včera jsem nejak nestíhala,teda koupit Tomášovi neco k svátku,už fakt nevim co,boxerek,vonavek,a atd má hafo,tak jsem v rychlosti v behla tady u nás k Vietnamcum a řikám,dejte mi nejakej ne moc sprostej dasopis,jinak si kupuje Maxim nebo Eskvér-nevim jak se to ted píše,tak jsem chtela neco jinýho,aspon pro tu sranu,jeste jsem vzala bílou čokoládu a dala to hned do tašky...............večer mu to dávám a on to je jako pro me?????????a já no?????????,to jsem manželka vid a Tomáš tak se podívej,no jsem se málem lekla,řikám co mi to ten blbec dal?????????jmenuje se to české ložnice,no mě přecházel zrak,řikám vyhod to prosim te :grinning: ,já na to vůbec nekoukala,jsem myslela,že to jsou články a obcas obrázek ale to to???????? :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vše nej k MDŽ............... :wink:
8. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek