• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No jo, pan Zajíček, znám... pštrosy jsme u něj krmili, jeleny taky a má hafo papoušků. A na velikonoce barví andulky :grinning:
11. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně,Rosťa Zajíček :grinning: .Naši mají dům hnedka pod ním...
11. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pak vás poctive doctu,ted jen peru,převlíkám,přebaluju,chovám a tatka to chyt v noci :angry: ,já nééééééé zatim nastestí a doufám ani nechytnu :confounded: a kde jsme se to chytli prej ze vzduchu,ten den jsme byli asi pátý :angry: ,já mám hold smůlu,meli jsme jet na víken d k mamce do Prahy.tak nic no.......páááááááááááááá
11. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek :slight_smile: ,holky nějak nestíhám dočítat.
Maki,dovolený jsou fajn (hlavně ve fázi těšení se na ně :sweat_smile: ),ale jak se řiká všude dobře dome nejlépe,tak třebas zase příště,horší už to určitě nebude..už jenom samá pozitiva a sociální jistoty :grinning:
Petrunko,hlavně jezdi sama bez chlapa :sweat_smile: ,bez jakýhokoliv chlapskýho doprovodu-milujeme je,ale jsou to od přírody dopravní hysterici :grinning: .Tak je lepší projít si učením sama než poslouchat :pozor,zpomal,přidej,kam koukáš,blinkr.....atd. atd. :grinning: :grinning: :grinning: .
Verčo gratuluju k hovňasovi.Simce k prvním krokům :wink: .
Laro,jsem na vás v neděli mylsela,fakt :slight_smile: .....aby jste jako nespadli :slight_smile: .
Holky,čim je ta kinezka tak zázračná? Já už teda koukla na stránky,co tu někdo odkazoval a řikám si,že je to jako dobrá věc a někdy by se to mohlo hodit.Jen jsem myslela spíš třeba pro malou,dkyby měla nějaký potíže a tak,ale jak to tak pročítám........je to k něčemu i pro dospěláky? Co se na tej kinezce dá všechno řešit?
Lenik,paní kalašová........to je ta,co má syna Martina?(už teda třicátníka)

Jo no jinak my marodíme,už aj na nás došlo.Trochu nám vylezla teplota,rýma jako řemen,noční kašle......tak nám Pánek řek,že je to viroza.Puclina teda řádí viroza neviroza,ale fakt že přes den dost často pospává.Zejtra jdem na kontrolu,jestli to bylo jen něco malýho nebo jestli z toho bude nějaká větší polízanice.Jsem asi hrozná matka,ale jak jsem šla s Puclinou k tomu Pánkovi,tak jsem měla takovej(přiblblej) pocit :naše první nemoc,stejně jako náš první úsměv,naše první stavění na čtyři...apod. :sweat_smile: .Ale jako že jo........nemyslim to až tak.
11. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,pštrosy?Já jsem jednou už o nějaký zajímavý farmě v Dobkovicích slyšela a onehdá jsem tam měli jít s kroužkem na kukandu,ale nějak z toho sešlo.Kde přesně to je,respektive kudy se tam dá dojet? To by se Puclině určo líbilo,mohli by jsem si tam někdy udělat minibýletík,když je to skoro za rohem :slight_smile: .
11. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell...on ten můj je docela kliďas.Naopak jsem ráda,že je se mnou v autě.Občas mi něco řekne,ale v klidu.Samo,že taky vyjedu sama,ale jezdit s ním mi nevadí.
Šíma taky pokašlává a smrká,ale nic strašnýho,zatím bez teploty.
11. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerova,to je výčet výletů..........tam všude už jsem byla.........a klidně tato všechno navšivim zas,je tady stejně krásně,co? :dizzy_face: A to je těch míst k vejletům tady mnohem víc.Můj největší favorit je teda Kyjovský údolí :dizzy_face: a Kyjovská přehrada na koupáníčko.A taky ledopády na Křížovym Buku(už tam teď teda nejspíš nebudou :sweat_smile:,ale zas tam maj muzeum vojenskýho opevnění a Laro! chovaj tam modoroký koně-nějakej speciélní druh).Jooo a taky holky v Lísce u Čes.Kamenice je hospoda Bábinka a tam maj venku taky takovou minizoo.Maj tam mývala,hranostaje,ovečky :dizzy_face: (sbírám všechno ovečkový-taková menší ouchylka :sweat_smile: ) a ještě nějakou havět,už nevim jakou,já tam zírala na ty vovečky :dizzy_face: :sweat_smile: .
11. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,tak to máš kliku :slight_smile: ......jen,aby se časem neotrkal :grinning: .Každopádně jezdi,jezdi,já jsem po autoškole moc nejzdila,je tak občas a pak už jsem měla strach a nebyla jsem si jistá v kramflecích.No a pak z rodinných důvodů (nemocná teta) jsem musela začít jezdit a hned rovnou meziměsto nejlépe v dopravních špičkách a po dvou jízdách a trochu pochuchanejch nervů,to šlo najednou samo.Teď už bez řízení nemůžu žít :dizzy_face: :sweat_smile: .
11. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko a nevíš, jak na tom pan Zajíček je? Vím, že se zdravím na tom nebyl moc dobře.

Natt, pravda, ono to teď řádí, slyšela jsem to už z více stran. Tak bojuj bojuj, ať neomarodíš taky. Držím palce.

Bell, jojo, to je ta, co má toho hezkého syna Martina :grinning: Ať se Puclina brzy vyleží, Daneček teď taky víc spí. Jinak k panu Zajíčkovi je to odbočka za Dobkovicemi přímo z hlavní nahoru na Skrytín. Akorát aby byl určitě doma. Ona to není asi jako veřejná farma, on si to dělá pro sebe, ale rád přijímá lidi... teda podle toho, jak je na tom s tím zdravíčkem.
11. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile: :wink:

Tak jsem včera byla nějaká mimo,asi byl nízký tlak.Motala jsem se od předvčerejší noci,chlap musel Kristíka podávat na kojení.

Pétruš to je fajn,že řídíš a že máš kliďase :wink: to u nás mám nervy z něj i teď po 5letech :grinning:

Holky ať už jste všechny zdravé i s děťátkama :slight_smile: to je fakt mazec s těma nemocema a střevníma chřipkama.My jdeme dnes plavat s Jiřík
11. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
em,ha teď jsem si to odklepla.....tak doufám,že z toho neomarodí!!Dnes má manžel narozky a já nemám nic koupenýho!Jen jsem teď upekla a večer budu dělat ty slíbený špízy :wink:
11. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já měla motanici dneska dopoledne, zdálo se mi, že je nějaký divný tlak. Jak je zataženo, šero a poprchává, tak to na mě většinou takhle dopadá. A už je ti lépe? Mňam, špízy! Dala bych si.
11. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Dneska jsme byli na plavani,paradicka.Maxule se potapel jako potapka. :wink:
V Dobkovicich jsem se an papouchy byla taky podivat,vzal me tam kamarad,od kteryho kupuju kazdy jaro jehnata.Chova ovce kousek za Dobkovicema,jsou videt ze silnice,u Marylin.Zase letos 2 beranky koupim. :wink:
11. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám to plavání tak závidím. My jsme to museli kvůli těm němocem odložit a zařaděj nás do nějakého kurzu, až se ozveme.

Maki, sousedi si loni pořídili ovečku a letos prý budou jehňátka, tak se těším, až je Danečkovi ukážu. :wink:

Mám nerv, od rána mám přímo za dveřmi na chodbě takový rachot! Sousedka si dělá koupelnu a dělňasové všechno řežou, kutaj a mlátěj na chodbě. Když už půl hodiny řezaly kachle a že to fakt byl randál, tak už jsem tam šla, že by mě zajímalo, jak dlouho to ještě budou dělat, že od rána uspávám dítě a oni mi ho pokaždý vzbuděj a v tomhle už se fakt nedá spát. Tak mi pán v půl čtvrté řekl, že to bude hotové za chvíli... tak v pět, šest... tak si asi dělá srandu... Fakt od rána!
11. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Leni,to je hrůza-to je na bydlení v paneláku asi nejhorší.U nás to bylo nedávno taky tak.Ob jedno patro taky něco předělávali a to byl rachot a kolik dní v kuse :angry: .Naštěstí Šíma má docela tvrdý spaní,takže,když v pauze usnul,nebudilo ho to.Jenže někdy jsme se do pauzy nevešli a on tak celý den nespal :angry:
11. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nejak nestiham docist...

Jen jsem chtela nahlasit, ze nas vtipne pozvali na plavani od 8 rano, coz bychom stihli jedine, kdybychom vstali v 6 hodin - takze zatim plavco asi nebude :frowning2:

Leni, doufam, ze je mamce lip a ty se drzis...

Bell, brzy se uzdravte - i ostatni marodi, at tu nejsme jako v Lazeretu :wink:
11. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja od 8 chodila asi 6x,pak jsem uprosila instruktorku na 9,15.Od 8 je to fakt brutal.
11. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to od 8 vyhovovalo,super :sweat_smile: Ale je fakt, že jsme raní ptáčata. :sweat_smile: Teď chodíme od 9.15. Jo a Maki, skáčeme šipky, těš se, je to super :dizzy_face:
11. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :wink:

Tak jěště nespíme....a kdy Kristík usne kdo ví!!Dělají v posteli blbiny.Jsem udělala ty špízy s hranolkama a zase nádobí :angry: Já to plavčo jěště nezařídila,kámoška teprve vyzvedne přihlášky,já než se k tomu dokopu bude chodit do bazénu sám :grinning:

Leni dnes už to je dobré,asi byl fakt divnej tlak!

Teda ty výlety jsou super jen už aby bylo počasí :sweat_smile: jste toho vypsaly :slight_smile:

Bydlení v paneláku je sice někdy o nervy,ale zase když si tam něco uděláte je to hezký dlouho a myslím i pořádek a jeho udržení,což já v baráku neudržím,věčně bych mohla vytírat.... :angry:
11. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz jsme taky skakali z tech rantlu,je to super. :grinning:
11. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
ale ne z rantlů, normálně Jardu držím za nožičky a takovým obratem ho hodím po hlavě do vody. :sweat_smile: Zní to hrozně, ale je to super a nám se to líbí. :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty prihlasky jsou normalka na webu... ASkorat ted asi nevyhrabu odkaz. Ale ma ho Lenik - mi ho posilala.

Holky, ja to od 8 proste nedam a nejsem si jista, ze dam 9:15. Vy asi mate starsi deti, ze? Ale Petovi je necelych 5m a ja nemam to srdce ho budit. Takze to zatim asi necham byt... I kdyz ty sipky zneji naprosto uzasne !!!!

Jeste mam dotaz - hledala jsem si jen tak predem sedatko do vany, ale k memu prekvapeni jsem zjistila, ze jsou jen do 13 kg... Nejsou i pro tezsi vahy??? Petovi neni 5m a ma pres 9 kg, tak to bychom ho asi dlouho neuzili, ne??? Poradite...?

Dekuji.
11. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,Prin,to se tesim!Jaka je vychozi poloha toho hodu? :grinning: Jako si ho hodis pres rameno dozadu?Tak me hazel tata,teda kdyz jsem byla o kapku starsi. :grinning:
11. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: dnes je nějaký klídek...tady a i u nás doma?Že by zase něco ve vzduchu?Já opět peru a vařím brambory.

Verčo,dík :slight_smile: ale jak to tady čtu :wink: dělají se tam s děťátkama "psí"kusy :grinning: teda co Ty máš v tom mlíku,že tak krásně přibývá :slight_smile: to u Kristíka nehrozí ten co kojení tak hned střílečka do plíny několikrát denně,tak se v něm toho moc neudrží.V pondělí jdeme na vážení no tak to bude něco asi k 6kg :sweat_smile:

Maki a co pak děláte s beránkama když je vykrmíte? :grinning: taky máme velkou louku,ale neoplocenou tak bychom je mít nemohli.Ale švagrová má ovce,kozu a měla by nejradši doma zvěřinec :astonished:
12. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takový blbý dotaz. Nemáte někdo doma na půjčení tak na dva měsíce rotoped nebo eliptical, orbitrek nebo něco podobného? Chtěla bych si to na chvilku vyzkoušet, než bych investovala, abych to pak neměla doma jen jako věšák na oblečení :sweat_smile:
12. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny jináč moc zdravím :slight_smile:

Dneska jsem u doktorky potkala Hanku Elektronu s malou Lůcou. Teda ta už není moc malá, už je to velká slečna :slight_smile:

Petrunko, no děs, dneska ty práce pokračují. Ale co, chceme taky rekonstruovat, tak jim to vrátíme :grinning:

Verčo, my jsme měli s plaváním to samé. Požádala jsem je, jestli se uvolní místo na pozdější hodinu, ať se ozvou a ozvali se. Domluv se taky.
12. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sotva stíhám dočítat!
Leni, rotoped mám a nešlapu, ale když ti ho půjčím, na co budeme věšet hadry? :grinning:
12. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Člověče, co přes křeslo? :grinning:
12. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni, tak já nepomůžu, u nás by na to akorát sedal prach :grinning:

maki,
no přes rameno zrovna ne, taky by ses nemusela trefit :grinning: (pokus o černý humor), ale vážně, ty stojíš a máš Maxe zádama k sobě, no a držíš ho každou rukou za jedno lítko a on se vahou jakoby převrátí po hlavě do vody, ale musíš mu jako trochu pomoct! No nevím jestli si to tak umíš představit, ale za chvilku vás to čeká, tak uvidíš! :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nechodíme 9.15, jak jsem psala, ale 8.30 :wink:
12. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek