• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Čau lidi,
včera jsme měli cestovní, byli jsme v NDR, napakupkach, nakoupila jsem mlíko pro D, nějaký mlsoty pro nás a to je tak ales :wink: , odpol jsme byli ještě v UL a večer jsme padli za vlast všichni 3.
Včerejší kinezka celkem dobrý, nic tak převratnýho jak minule, ale snad další krok kupředu, jdeme zase za 14 dní. Stále mluvila o početí malý, jak kdyby tam něco čuchala, a já jí schválně o tom že je z IVF vůbec nic neřekla, třeba bude nějakej zádrhel tam, ale nic jí říkat nebudu, ať na to příde sama, čarodějka jedna.

Výčet těch výletů byl jen tak orientační, je tu spusta míst kam se vydat :slight_smile: , Verčo Sněžník a okolí jsem asi vynechala podvědomě zámětrně, neb jsem tam pracovala a taky hlavně je asi občanskou poviností každého Děčíňáka tu a tam na Sněžník se vydrápat a rozhlédnout se po svém kraji :wink:

Verčo, dik za chvilku bude Petík sedět sám, už bych to lehátko tak asi neřešila.
12. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
já klido...............jak píše lara................je na hadry............. :grinning:
12. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jejda, jestli to tak dopadne i u nás s tím rotopééédem :grinning: Já už sakryš potřebuju shodit... ale ty knedliky s vajíčkem, co tady u pc pojídám, tomu asi nenasvědčují...
12. bře 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se dnes už naštvala a šla k dr, co u malé s tím ekzémem a v úterý jdeme do UL na kožní a koncem měsíce na alergo, tak už se konečně začne něco dít!!!
12. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je po střevní,ale malej se mi nezdál,že nejí a všechno co má dál v krku chce ven :angry: ,taky,že jo,má plnej krk aftu,ne pusu,ale krk :angry: ,chudák pořád mi tu řiká mnam a nic nechce.......brouk muj :zipper_mouth:
12. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík :slight_smile: :wink: všem :slight_smile:

Tak se musím pochlubit!!Dnes večer jsem našla Kristíkovi ZUB!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No já zíralal!!!Sice furt střílel do plíny a taky slintal,ale to už slintá od dvou měsíců,dr říkala jěště nedávno to je brzy...No tak dostal tatínek dárek k narozkám :wink:

Natt tak konečně se zbavíte střevní a zase tohle :frowning2:

Lení a rotoped je fakt věšák :unamused:
12. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
proč brzo? My ho měli ve 4měsících. Ale jinak moc gratuluju :sweat_smile:

péťo,
to víš že jo,dyť to není možné aby něco nezabralo,chudinka Dorotka :confused:
12. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin no moje tchýně taky říkala že můj chlap měl zub ve třech měsících,no Jiřík měl v první zub v 8měsících
12. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek,tak jsem už asi jakože zdraví...řikal dneska Pánek,už máme jen rýmu a měli jsme teda angínu.Teda s těma dětma to je děs,musim se na ty nemoce obrnit.Z hodiny na hodinu taková choroba a jak přišla,tak zas odešla :confused: .Včéra ještě kňourala a dneska už o ničem neví skoro ani o tej rýmě.....ale tu zatim fakt má ještě solidní.Tak přeju všem marodům ať je všem líp,co nejdřív :slight_smile: .
Leniku u nás rotoped statečně stojí a dělá jako,že je hodně používán-hadry se mu zatím vyhnuli a já na něm pravidelně utírám prach,aby vypadal používaně :grinning: .Nejradši ho má Puclina,ohryzává ten husí krk,co je pod sedátkem a zelejza za něj jako do bunkru :grinning: ,takže ač nepoužíván,půjčovat ho nemůžem :grinning: .
Terez,my měli první dva zoubky naráz taky ve čtyřech měsících.Tak gratuluju k zubanovi :sweat_smile: a za chvilku jich bude víc a víc.Nám se asi derou furt ty stoličky a kde nic tu nic.Puclina slintá jak berbardýn a hryže do všeho co jí přijde pod ruku.....ale už to trvá nějak moc dlouho....... :unamused: .
Prin,tak jsem se dneska ptala Pánka,jak na odstavování dítěte........se smál i se sestrou..a že prej to je běh na delší trať,že žádná univerzální rada nejni,že je to kus od kusu trochu jinak.Setřička řikala,že odstavovala skoro rok :confused: .Akorát řikal ať využiju její přirozený žravosti a nabzim jí víc jídla,aby ztratila o prso trochu zájem.........tak to taky zkusim,i když mám pocit,že toho dostává dost :confused: .No každopádně,teď jak marodila,tak jsem na noc čaj zrušila.No a večer teda jak byla vyspalá přes den,tak to byl horor jí uspat,ale v tak ve 22 až 23h najednou usnula a spala do 4 až 5,30 :dizzy_face: no nádhera.tak možná jak jsem jí vycukala ještě před tou angínou,tak si začla sama zvykat,že delší spánek v kuse je fajn :dizzy_face: .Ale stejně jseš dobrá,my se na jedno kojení dohrabem až bůhvídy :confused: .
12. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, gratulujeme k zoubku.

Peto, tak at ma Dorotka uz klidek...
Jinak jsem nepsala o lehatku, ale o sedatku do vany. :grinning:
12. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéj, zase sotva stíhám dočíst...
Leni, na křeslo né, na něm sedí 2 košíky s prádlem :sweat_smile: jinak teda až přijede Zdenda, tak on se na tom rotoipedu mučí poctivě, mně to nevyhovuje, že se u toho sedí...u známých jsem si zkusila ten orbitrek a to by mi sedělo víc...ale zatím mi stačí běhání do a ze školky a semtam (jako třeba dnes) trénink.
No a odstavování...no děs, po obědě se už tedy Macek dožaduje málokdy, ale ráno a večer se o to nedá ošidit...někdy mu třeba večer nedám, jako za trest, že zlobí a dělá blbosti a neposlouchá...no a řve tak srdceryvně, že je mi z toho do pláče... nebo když mu to prso vezmu (dle jeho názoru) předčasně...jako bych mu rvala jeho vlastní...no nevim. Za 14 dní jedu na turnaj do příbrami, Zdenda už tu bude...tak jsem zvědavá, jestli se mu podaří ho odstavit, nebo jestli se na mě Mac ještě vrhne "cickat, cickat!!!", až se vrátím.
12. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no a k těm zubům.......už mě dva dny bere zub :confounded: .Na dnešek jsem v noci spořádala 7 paralenů.Mě teda zlobí už dlouho jako jo :zipper_mouth: nooooo :zipper_mouth: .Manža mě tu furt straší s řezáním dásně......tak možná zejtra :zipper_mouth: .Ještě nevim.Simce se možná zejtra uvidíme,jestli se rozhoupu :sweat_smile: ,hlavně aby jste to našli,ale fakt se to nedá minout je to hned na příjezdu do Březin :slight_smile: .
12. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Laro,to srdceryvný řvaní je na tom to nejhorší :frowning2: .Přes den to ještě nějak jde,když jí něčim odvedu pozornost,ale v noci :confused: .Jednu noc jsme měli pocit,že na nás musej už určitě sousedi poslat policajty,že jí tu vraždíme :frowning2: .Mě jí bylo tak líto,tak jsem jí to prso nakonec dala a ona za odměnu spala 5 hodin v kuse.Ale úplně mě těch pár nejhorších dnů,kdy jsem to chtěla aspoň omezit na únosnou míru,bylo dost depresivně :confused: .Spíš jako by odstavovala ona mě :confused: .Teď je to už lepší.Ale úplně odstavit......na to si teď netroufám,na to nejsem hlavně já připravená :sweat_smile: .Ale bylo by to fajn,kdyby jsem se dohrabali na dvě kojení a mohli u toho zůstat ještě nějakej ten měsíc :slight_smile: .
12. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a samozřejmě ...jsem to nenapsala.Když se Puclina vzbudí ve 4 až v 5,30 tak pak ještě zase po nakojení dál spí :sweat_smile: akorát se vzbudí do rána(jejího rána tak kolem osmý) pravidelně ještě dvakrát.A pře tou 22 až 23 taky spí už od 19,ale budí se no :unamused: .
12. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

pbauer, to je dobře, aspoň budete mít holky klid na duši. :wink:

Natt, ježiš, chudáček!

Terez, gratuluji k prvnímu zoubečku! Mně i slza ukápla :grinning:

Bell, to je v pohodě, jsi hodná, díky, přeci Puclině nevezmu husí krk :grinning: A neblbni, zub? Honem rychle si s tím nech něco udělat! To není sranda, já tvrdím, že zuby jsou nejhorší bolest.
13. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - zdravím.Bohužel nestíhám dočítat,natož reagovat.Jen v předchozím příspěvku jsem četla o zoubku - Terez,taky gratulujem,už vybíráš látku?

Verčo,prosim tě,budu zítra dělat ty vinné klobásy podle tvého receptu,s čim to prosim tě děláš - s kaší?Hodí se? :confused:
13. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký recept? Něco mi uniklo? Jestli máte na vinné klobásy jiný než obvyklý recept, sem s ním nebo mi řekněte, na které straně v diskusi to najdu :slight_smile:

Jo a novinka na pátek třináctého - my už říkáme i bába. To aspoň párkrát zopakoval. Slovo táta řekl jednou v únoru a od té doby ne e.
13. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to máááám

Vinna klobasa jinak:
Do pekáčku svineme klobásu. Podlijeme vodou a pečeme na 180 stupňů asi 15 minut. Nakrájíme žampiony, kapie, cibuli, dáme kečup, přikryjeme plátky šunky a sýra a vložíme do trouby a zapékáme. Posypeme pórkem.
13. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,to je vončo - akorát nevim,kolik toho kečupu,jestli víc,aby to udělalo sosík,nebo málo jen tak prochuť a jestli se k tomu hodí ta kaše.
13. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to jsem právě taky myslela, dala bych tam víc na sosík a kaše se k tomu podle mě hodí určitě :slight_smile:

Kdybyste se chtěli mrknout, co moje dítko dokáže, tak tady je odkaz:

http://n-joy.cz/#/video/muj-bordylek/s831ostqas3qjual/

Jinak dávám do fotogalerie dvě nové fotky.
13. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Díky za gratulace :wink:

Dnes jsem jela ráno do UL,měli v OBI akci na autosedačku pro Jiříka,v KIKU jsem mu pořídila zimní bundu na příští zimu z 500kč na 119kč :slight_smile: tak jsem ráda,ono už na něj sehnat něco levnýho je kumšt...no a na mimča taky!Jasný,že!!

Leni no já jsem taky skoro brečela radostí,manžel prostě dostal zoubek k narozkám :wink: ,jo a ten recept no to musím vyzkoušet,fakt mňamka :wink:

Mílo hihihi na šaty...já nedostala ani za porody,ale včera jsme to probíraly se ségrou,že některý chlapi se můžou přetrhnout darama a pak od ženský utečou :angry: :unamused:
13. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení video pěkný :wink: :wink:
13. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Leni,pěkný fotky i video.Daník je šikulka :grinning:
Teda,dneska je ale hnusně.Na chvíli vykouklo sluníčko,tak jsme se nechali zlákat a šli ven.No,přišli jsme úplně promočení :angry:
Terko,gratulace k zoubku :wink:
13. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, ty jsi hrdinka, ale ono to kojeni ma taky neco do sebe, vid?

Milo, ano, kase se k tomu hodi a ja tam toho kecupu davam jen tak na chut - ne na sosik... Ale treba by to taky bylo dobre :wink:

Leni, ten Danecek je ale sikulin!!! A mooc pekne se cte v prospektech - ja obcas pujcim Petikovi prazdnou obalku a to je fofr, jak ji rozcupuje...

Ja jsem na prasky, mam prsa v havarijnim stavu, myslela jsem si naivne, ze to dam nejak do kupy, ale nevypada to a vikend na krku :confused: :rolling_eyes: Mam praskliny na obou, do krve, kojo straaasne boli au au au a gencianka ani Bepanthen nepomahaji... Jsem z toho uplne vyrizena, ale musim holt vydrzet asi do pondelka a naklusat k dr - uz to vidim u Kosarky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky pridala nejake fotky
13. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko všem :slight_smile: :slight_smile:

určitě jěště spíte,ležíte nebo odpočíváte....jen mě už vyštípali kluci z postele :frowning2: tak jdu dělat snídani a přípravu na oběd.

Hezký víkend Vám všem :wink:
14. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

venku krásně, svítí sluníčko, prý je tam i docela teplo. A Daneček měl opět ráno 38,2, takže dřepíme doma. Už toho mám, přiznávám, až po krk. A dneska mělo být spravené mé píchlé kolečko ke kočárku a prý to nejde, protože velikostně na tohle kolečko neexistuje v ČR plášť. Super! Takže jsme to dali do jiného servisu a tam nám řeknou v úterý, co dál. Do té doby jsem bez kočárku. Ale kdyby byl Daneček ok, tak si zítra nechám asi přivézt ze zahrady od našich prostorný hluboký kočár, sice starý a ošklivý, ale hlavně, kdybychom mohli ven.

Terez, ten receptík dodala Verča, já ho jen objevila o pár stránek zpět, když o něm psala Míla. A určitě ho taky vyzkouším :slight_smile: Musí to být mňamka.Terez, jinak já za ten první zub taky na šaty nedostala a za porod taky nic, ale neřeším to, rozhodně mě to netrápí :slight_smile: Hlavně, že se máme rádi... klasika.

Verčo, Daneček takhle v čekárně u doktorky vesele cupuje malé letáčky a já pak jen po vyšetření chodím po čekárně a uklízím "odpadky" po dítěti :grinning: A doma od schránek úmyslně nosíme letáky, protože to je teď skoro nejlepší hračka :grinning: No prosim tě, chudáku, ty musíš trpět s těma prsama! Tak hlavně v pondělí honem k doktori, akorát nezávidím to kojení přes víkend...........Jůůů a fotky nádherné. Jak jsi to šikulo udělala, že je Petik černobílý a medvídek barevný? To je moc moc pěkné. A Péťovi už pěkně roste háro, jsem si všimla :grinning: Fakt moc hezky fotíš, až začínám uvažovat nad tím, že si k tobě půjdu nechat vyfotit Dandulu nebo si tě pozvu k nám :slight_smile:
14. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jeee, dekuju moc za pochvalu... zas takova fotografka nejsem... - ucim se, snazim se...
To s barvou a cernobilou je celkem jednoduche - pokud mas nejaky SW na upravu fotek, tak si to vymaskujes a pak stahnes barvy a to vymaskovane zustane barevne... ;)

My jsme dneska meli fofr, byli jsme na oslave narozenin meho taty.
Oslava byla fajn, ja mam hrozne rada, kdyz se sejde cela rodina.
Mamka hned kluky (vnuky) zaukolovala na nejake prace na zahradce, ja jsem sla se segrou kocarkovat - bylo taaak nadherne.
No a aby ten den nebyl tak ruzovy, tak jsme cestou domu zastavili u Tesca a az tam jsme zjistili, ze nam nekdo nekde naboural auto!!!! Mame zniceny levy predni blatnik a vubec jsme si toho nevsimli, takze ani nevime KDY a KDE se to stalo - asi tady na sidlisti...!!! Hlavne nechapu, ze nekdo udela takovou skodu a ani se neozve
14. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
přidala jsem kalendář,tak juknete zda vyslo........... :wink: ,až bude čas dočtu a písnu víc :wink:
14. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,tak jsme s manželem po tahu,včera jsme byli s bandou zapíjet klučíka ( máme takovou bandu asi 8 rodin,s kterou se pravidelně několikrát do roka scházíme a podnikáme akce - hory,kola,penzionky,žranice,chlastavé párty atd atd. a v jedné rodince mají čerstvý přírůstek :grinning: :grinning: ).Bohužel jsme museli docela brzo domu,protože Vojta má dneska školení,takže jsem už v půl 1 byla v posteli a těšila jsem se,jak se krásně vyspim ( lehla jsem si do prázdného pokojíčku,aby mě nerušilo jeho opilecké chrápání - měl jí jak vydle - malej Davídek bude hodně zdravej :grinning: :grinning: ) a co myslíte,ten můj opilej šmudla si nařídil budíka omylem o hodinu dříve,stejně ho to nevzbudilo,takže já jsem od půl 7 vzhůru,aby náhodou nezaspal. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Asi ho uškrtim. :slight_smile: :grinning: Ale bylo to fajn a rovnou jsme domluvili pěkný rodiný penzionek na ten prodloužený první květnový víkend,jedeme 11 dospělých a 5 dětí,tak to bude super. :slight_smile:

Terez,já jsem taky za porody nic nedostala a za zoubky taky ne - ale na druhou stranu,mám tak bezva chlapa a super rodinu,že si to vynahrazuju každým dnem.( to můžu napsat jen proto,že sem nechodí - aby si moc nemyslel :grinning: :grinning: :grinning: )

Verčo - tak klobásky nebyli,všechno jsem si nakoupila a připravila a nakonec jsem v pátek nesehnala ty vinné klobásy - tak jsem si řikala,že zapečené vinné klobásy bez klobás by asi nebylo ono,koupila jsem vepřové řízky,obalila to i s těma žampionama a klobásy budou za týden. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nattaly - tak kalendář nám vychází u Andrejky,u Karolínky máme početí 1.12.2006,to mi bylo 31 a je tam listopad - holka,prosinec - kluk.Takže máme takovou doznívající holku - možná proto je to takový čert. :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek