• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojíík všem a dobrý ránko :slight_smile:

Tak sis to Mílo užila :slight_smile: :grinning: oslavování vždy stojí zato.....no a to že Tě vzbudil budík?Zkrátka Ti nebylo přáno :sweat_smile: :frowning2:

Včera jsem byla s dětma ve městě,Jiřík chtěl na kolotoč na skákací hrad,pak jsme to prošli až k poliklinice na prolejzky,na Děčínský zámek a po starém mostě zase zpět k Lidlu,tam jsme měli auto,Kristík to prospal v kočáru.Pak jsme šli k mojí ségře,tam si Jiřík hrál se sestřenicí pak dodám fota :grinning: hrál si na princeznu....

Dnes jsem chtěla někam vyrazit na výlet no a počasí nic moc :angry: :unamused: tak půjdeme možná někam na návštěvu.
15. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez užila ,už jsem to potřebovala.Jsem poslední dobou pořád nějaká podrážděná - asi už taky potřebuju sluníčko.Včera odpoledne jsme s holkama řádili na zahradě,bylo to suuuuper.Kája lítala po zahradě,pořád se chechtala,Andrejka lezla po stromech - žádné bundy,jenom vesty,slabší čepička - prostě paráda.Dneska se to snad taky ještě vybere,cgceme jít po obědě na kolotoče,tak snad nám to vyjde.

Holky mám dotaz,jak jste naučili děti jezdit na kole bez koleček?My to nějak nezvládáme - včera dopo byl Vojta jezdit s Ájou a kolo málem zkončilo v popelnici. :angry: :angry:
15. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Natt-tak u nás to nevychází,měli bychom mít holčičku :wink: .
Mílo,tak to bych mu taky "poděkovala" :frowning2: .Ale aspoň jste si to užili :slight_smile:
U nás stále rýma.Šíma se toho nemůže zbavit a včera večer měl i zvýšenou teplotu.A už kýchám i já..Já chci pořádný JARO!!!!!!!
15. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky relax - už hodinu jsem doma sama - ještě jsem nevstala od počítače. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale už poběžim popadnout vysavač,Vojtovi upatlám pomazánku zítra na cestu,udělám karboše ( ať mi tam neumře hlady :grinning: :grinning: ) a jedu za holkama.Jsem bez nich od včerejšího večera a už je mi smutno. :cry: :cry:
15. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Milo, no to mas pravdu, ze bez klobas by to jaksi nebylo ono...

Jinak jsem syna ucila na kole bez kolecek tak, ze jsme mu odmontovali slapky a nechali ho odrazet nohama jako na odstrkovadle (on hlavne ta kolecka nikdy nemel) - slo mu to skvele, tak jsme pak pridali slapky a bylo to hotove, byl z nej cyklista. Ve 4 letech meprohanel jak blazen, ja chtela, ze on bude jezdit na kole a ja s nim behat, ale musela jsem si taky vzit kolo, protoze on vydrzet vic nez 5 km a to ja jsem tedy FAKT neubehla...

Hezkou nedeli vsem.
15. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Verčo to je pravda,takhle jsme to učili Jiříka,to dítě získá rovnováhu.No ale Jiříkovi trvalo než kolečka opustil...včera řádil po městě na koloběžce a dnes prská a leze na něj snad rýma :frowning2: mě klepne....!Snad se to nerozjede,už mu stříkám vincentku do nosu.

Taky se mi dnes nic nechce!!!
15. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při neděli,
tak po včerejším výstavním počásku dnes ubulíno :frowning2:

Malá má od včera teplotu, vůbec nemám ponětí čím to , je normálně veselá, čilí, ale včera 38,2 dnes 38,8, lupla jsem jí čípek a chrní.

Holky v muzeu jsou docela pěkný výstavy, fotky z čs švýcarska od Patzelta a od Sojky a Proměny města Děčína - Děčín ve fotografiích 19. - 21. století, to je taky zajímavý, jak se město změnilo
http://www.mmdecin.cz/mesto-a-okoli/historie/menu-historie/historicky-pruvodce/oblastni-muzeum.html
15. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji hezkou neděli,

tak Míly chlap a můj chlap už mi táhnou domů rotoped. Mílo, proč ses nestavila? Jinak díky za nabídku kočárku, už začínám přemýšlet, že ji využiju, protože si musím v týdnu dojít do Křešic ke Goldamerovi pro žádanku na krev, vůbec mi to nedocvaklo. Uvidím, kdyžtak se ozvu.

pbauer, jéje, takže marodi? Panebože, ono to snad nikdy neskončí! Tak ať je malá brzy v pořádku.
15. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala pár nových fotek :wink: je tam i Twingo co má od nás Péťa :wink:

No Lení tak začni šlapat do pedálů :slight_smile: :grinning:
15. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-jéé naše autíčko :slight_smile: .Dneska dobře posloužilo.Dojeli jsme si k dědovi pro oběd a přivezli ho i švagrový.Bez něj bychom nikdo neobědval,protože jsme všichni chcíplí-malej synovec,já i Šimonek,takže rodinný oběd u tchána nepřipadal v úvahu.No,a protože už uvařil,tak jsme si pro obídek dojeli(švagr byl pryč i s autem,tak jsem jela já).
15. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Terez, až teď mi docvalko, jak jsem koukala na nové fotečky, že jsem tvého tchána znala, pracoval s mým bráchou a s mým tátou se dlouhá léta znali, brácha a táta jsou taky máča do kytek a s tvou švagrovou Kamilou jsem chodila do třídy a tvýho muže si ze školy taky pamatuju, já jsem původně z Vilsnice.
15. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je tedy ubulena nedele :frowning2: FUJ!!! Vcera jsem se taaak namlsala, ze jsem malem uz objednala slunecnik na kocarek :grinning:

Peto, to je mi Dorotky lito..., treba nejaky zoubek?

Leni, pekne si zarotopeduj. Ja mela spinningove kolo - bylo to super, vzdycky jsem dupala u zprav, ale tady v panelaku se nam neveslo, takze frcelo o dum dal... Tak si hezky zaslapej :slight_smile:

Peto, jeste jsem chtela podotknout, ze je fakt super, jak se vsichni tady v DC zname - vzdyt vlastne vsichni lide jsou bratri, ze??? :grinning:
15. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.A marodum zdravicko,koukam,ze porad klempirujete. :frowning2:
Terez,kazdy rok mame 2 beranky,bereme jehnata a na podzim,kdyz vypasou louku je holt ulozime k zimnimu spanku do mrazaku...
Prin,tak to se tesim na skakani,drzeni za lytka uz trenujeme,zatim celem k sobe. :wink:
Vcera jsem byla na koncerte Davida Krause,jednim slovem STRASNY!Ja blbec nevedela o tom,ze ve Skuneru je Pavlicek,tak jsem bylo o to vic vytocena! :angry:
15. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík tak hlásím,že Jiříkovi se rýma rozjela... :frowning2: :angry:

Pbauerová Péťo no tak aspoň víš o jak báječnýho člověka jsme přišli... :frowning2: stále se s tím nemůžu vyrovnat,já tátu nepoznala a taťku jsem brala jako svýho.Kdybych věděla,že ten večer je s námi naposledy tak bych mu poděkovala za vše.....

Péťo tak to jsme rádi,že autíko slouží :wink:

Maki no jasný tak pak jsou na zimu zásoby :wink:

To že se všechny známe no Děčín jedna velká rodina :slight_smile:
15. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, vím, byl to báječnej chlap, není co dodat a víš myslim, že za lásku děkovat netřeba, hezká vzpomínka postačí :slight_smile:

Verčo, zoubek nevím, už máme všech 16 a pětky by měli růst až kolem dvou let, ale možné je vše..no sleduju jí a kdyby se dělo něco víc a bylo to horší, tak mažu k dr. do pusinky jsem zkoušela jí šahat, ale kouše mrška zubatá :grinning: a ještě z toho má prču a pak se zkouší nenápadně přiblížit a rafnout mě do čumáku :dizzy_face:

Maki, teda zimní spánek v mrazáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nepřeju nikomu, chudák Karel a jeho bratr jehož jméno jsem zapoměla...
takže na jakém koncertě jsi byla, na Pavlíčkovi?

Holky viděli jste předpověď počasí? Mě už asi hrábne, zase kosa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave ze jsem byla na tom blby Krausovi,kamaradka koupila listky a ze je tu Pavlicek jsem se dozvedela az pozde. :unamused:
Karel ma bratra Frantu :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době... my teda taky rýmujeme a kašleme celej víkend, takže zas mám Ondru doma (ve čtvrtek a pátek ve školce byl)...a to jsem se těšila, že v sobotu při pěkném počásku půjdeme do zoošky...taky jsem si pořídila nový foťák a zatím, jsem nic pořádnýho nevyfotila, kvůli tomu děšti a temnu a škaredu...ale co je to pořád proti Norsku, odkud mi TM stále hlásí nový a nový sníh...
16. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:

Jojo, jak pise PetaB - ma ZASE snezit, takze se proste tomu Norsku musime vyrovnat...!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak moje sluníčko dneska vstávalo až v šest ráno, napapalo se a k mému úžasu znovu usnulo. A to měl pár nocí, kdy byl třeba od 3:30 do 5:30 vzhůru a dožadoval se pozornosti. Vždycky mě takhle unaví a pak mi dá voráchnout... asi.

Říkáme bába (pořád), máma (když se zadaří přetvořit bábu), táta (tak 2x za den) a už se povedlo k mávání přidat i pápá :grinning: Nějak se nám to dítko konečně rozkecalo. A s tím jeho plazením se po obýváku... vysvětluju mu, že za práh do kuchyně nepůjde, ale on tam pořád chce, páč tam máme zviřátka. Když ho vezmu a z kuchyně odnesu, řve jak když ho tady mučim. Jestli na mě někdo nepošle socku, tak to snad bude zázrak :grinning:

Koukám, že se to všude rozmarodilo. Je to možné? Kdy už to konečně skončí? Přeji marodům, ať jsou brzy zase na nohou a fit.
16. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky hojky :slight_smile: :wink:

Tak si říkám nikde nikdo...ale už koukám je tu někdo :grinning:

Jo o tom sněhu jsem slyšela :angry: :angry: :angry: :unamused: není to k vzteku...?
Vařím kuřecí polívku a pak jdu na pokec ke kámošce a na vážení s Kristíkem a snad i na očkování.Pak písnu jak jsme strhli váhu :grinning:
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co máte zkušenosti s kočárky quinny, můžete poradit, pomoci?

Na podzim jsme přefoukli kolo a bouchla nejen duše, ale i plášť (pneu na kolečku). Objednala jsem original obojí od quinny za docela nehorázný peníze. V servisu KL Sport u rybníka mi to na počkání nasadili. Půl roku jsem s tím jezdila a před pár dny jsem najela na drátek a píchla jsem. Šla jsem opět do servisu a dali mi tam novou duši a nasazovali ten samý original plášť od quinny a pán mi říkal, že s tím asi bude problém, protože ten plášť je menší než samotné kolečko a je tam fakt narvaný na těsno a může se kdykoli stát, že z toho vylezou dráty, zkrátka že se sám vysadí a zas budu s kočárem "šmajdat". Bylo mi to divné, říkala jsem jim, že mi to na podzim sami opravovali a prý to byla asi spíš náhoda, že to vydrželo půl roku a taky nechápali, že quinny nabízí plášť, který je menší. Pak mrkli, že by mi objednali větší plášť, ale podržte se, na tenhle kočárek (a na spoustu dalších) prý v ČR vůbec neexistuje vyhovující plášť. Takže ideální je asi objednat celé kolečko od výrobce. To mi přijde nemyslitelné, abych při každém defektu objednávala nové kolo!

Běžně se dá plášť sundat a nandat těmi klasickými umělohmotnými páčkami, ale na tohle používal kovovou a ještě ji ohnul, jak to tam musel rvát.

No máme to ještě v servisu u zimáku, kde nám řeknou zítra, jestli na to lze dát nějaký plášť nebo ne. Jestli ne, tak nevím, co budu dělat. Objednám kolečko od výrobce a celý kočár asi prodám.
16. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, taky dneska budu dělat kuřecí polívku a mám děsnou chuť na zeleninový salát (hlavně tam nesmí chybět ledový salát) s kuřecím masíčkem, tak to taky asi udělám :slight_smile:

Já tu za chvíli zas nebudu, do patnácti minut tady mám kamarádku se synkem.
16. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme meli kureci polecku vcera - knedlickovou :wink:

Leni, to s tim kocarkem je tedy VOPRUZ!!! Uplne se bojim, ze pichnu....
16. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Leni já neporadím. My máme německý kočárek. Je fakt že nám pár lidí říkalo že je těžký a tak, ale pravda je, že všechno seženem a není problém, to teda pro nás když jsme ho kupovali bylo dost důležité, ale u rybníka je to nahouby, je dobře že jsi to dala jinam! :slight_smile:

Já mám od včera bramboračku a ještě tam mám řízeček. Manžel odjel na týden do Prahy, tak jsme sami a to znamená, že nemusím moc vařit, což je super :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni,to jsem netusila,ze jsou takovy problemy s koleckama.My jeste zadnej problem nemeli,snad to nezakriknu!!!
Muzu se zeptat,proc nedovolis Daneckovi jit ke kocce?Ona je zla?Nas Max si s Ricinkem vyhryae,je teda fakt,ze se na ty kocce da drivi stipat,jak je hodna,ale on ji ani moc nemuci :grinning: ,dela ji "mala"a maji se moc radi.Richie ho vecer hlida u postylky,sedi na stolicce a kouka na nej,kdyz usina.Hugo je samorost,ten se od nej necha pohladit jen kdyz ma naladu a vetsinou mu zdrhne.
16. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Leni,my se stavíme jindy.Byli jsme u tchýně na oběd,Kája ještě spala a Andrejka s nám aodmítla jet na nákup,že bude blbnout s dědou,takže jsme byli sami a chtěli jsme rychle za holkama na zahradu.Kdybysme byli všichni,tak se stavíme.Jak to znám,tak by se to protáhlo.Navíc jsem neměla kde zaparkovat,tak jsem musela zůstat za volantem a pak když se uvolnilo místo,tak už ho kluci nesli,tak to nemělo cenu.

Přidávám se s typem na oběd - já udělala francii ( zapékané brambory - mám toho plnou mísu,takže to budu jíst minimálně do středy :grinning: :grinning: ).

Jinak taky jsem četla,že se má od středy zase ochladit a začít sněžit - proboha už ne,Kája mi vyrostla ze zimních botiček,přece nebudu kupovat na 14 dní nové???? :angry: :angry: :angry: :angry:
16. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Kristík váží 5,80kg a ze zubu byla doktorka překvapená...jo a teď jsem čistila Kristíkovi očičko měl tam takovej jako ospalek či co(no je to průhledný)
a za chvíly koukám a má to tam znovu,nevíte co to může být?Snad né nějakej zánět?No a Jiřík má pořádně odřenej nos ze smrkání :frowning2: achjooooo

Mílo francouzský brambory u nás jsou na den :wink: i kdyby byl pekáč....to má rád chlap a chodí k tomu tak dlouho dokud to nesež.....

Lení já měla na vývar hroznou chuť a mám dobrý nudle uvařím je zvlášť mňam :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem volala do servisu kočárků quinny a prý sice plášť je natěsno, ale denně to nandavají a není s tím problém. Prý jestli ten plášť praská a lezou z něj dráty, tak je nejspíš hnuté kolečko. Hned se ptal, jestli to nemám z druhé ruky, že prý se mohlo stát, že původní majitelé na to hodili něco těžkého (např. nákup v autě) a kolečko jaksi není kulaté, aniž bychom si toho na první pohled všimli. Takže prý buď osička kola (potom by bylo potřeba koupit celé nové kolečko za cca 500 Kč - lepší varianta) nebo je v háji celý podvozek (potom koupit nový za více než 5 tisíc - horší varianta). Tak nám držte palce, zítra se snad dozvíme něco povzbuzujícího ze servisu u zimáku.

Maki, Daneček nemůže k jedné z našich dvou koček. K té bílé britce. Ona není zrovna nepřítulnější a když se jí něco nelíbí, může seknout. Ta druhá, poloperská, je super kočka, živej plyšák, však se podívej (matky, co neuznávají zvířata k miminkům, ať se nekoukají, hihi):
http://n-joy.cz/#/video/otylku-mam-rad/srdoa08bfp2bxhi2/

Verčo, ty máš x-landera trojkolku, že jo? Nevíš, jaké jsou recenze na tu čtyřkolku s předními otočnými koly???
16. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, x-lander 4kolku má myslím Bell, zeptej se jí.
16. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak se Šímovi k rýmě a teplotám přidal i pořádný průjem-chjo :frowning2: .Uz pomalu nemám,co mu dát na sebe.Ale už vypadá aspoň o trochu líp,něco sní a mezitím je i docela veselej.No,a mě čeká asi veselá noc..
16. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek