• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petrunko, chudáček malej :frowning2: Ať je z toho brzy venku.
16. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, dík :slight_smile:
Bell, co říkáš čtyřkolce x-lander? :grinning:
16. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, kolik je Kristikovi? My jsme tuto vahu meli v 6 tydnech... :sunglasses:

Leni, myslis X-lander XA - ten vsechny zenske chvali!!!! Ale tuhle jsem s jenou jela v busu, tak jsem se ji ptala a ona rikala, ze meli predni kolecka do osmicky... :frowning2:
16. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to jo...to mame podobny,Hugo je taky takpvej odtazitej,ale asi by nesekl,spis utece.I kdyz kdyby ho zahnal do kouta,kdo vi...No,kazdopadne jednoho dne ho stajne nejaka kocka poskrabe...
16. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky,já vůbec nestačím listovat na zad a dočítat.Mám nějaké dny plné programů zasejc :rolling_eyes: .
Leniku,my máme x-lander X1 a je to vyloženě teréňák.Má speciélně odpružený všecny čtyři kola a má nezávislý zavěšení kol-což znamená,že při jízdě každý to kolečko kopíruje terén a dá se s nim jet do lesa na houby hlava nehlava a přejede to zlehounka po každym povrchu.My ho milujem,ale do města moc praktickej nejni.Na chodníku se s nim dost ztěžka zatáčí.N město je lepší
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo 23.3.mu bude půl roku :slight_smile: no jo,ale porodní váhu měl 2,75kg :sweat_smile: Jo a teď koukám kolik vážil Jiřík v půl roce 4,80kg!!!Ten měl porodní váhu 2,62kg.No a dr mě nechala ať půl roku plně kojím bez příkrmu a pak jsem jěště půl roku kojila s příkrmama.Holt naší klucí nebudou žádný bouchačí :grinning:
16. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo chudák Šimonek :frowning2: ono prý zase něco řádí :angry: :angry: je to k vzteku..!!!
16. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....s otočnejma kolečkama.Tušim,že je to XT,pak je ještě XA-tříkolka,co má Verča a pak je ještě X3,ale ten už si nepamatuju jak vypadá.jako opravdu do lesa paráda na chodník nic moc,ten náš teda.Na tu váhu bez otočnejch koleček..je to někdy posilovna :sweat_smile: .Jinak jsme s nim spokojený a koupili jsme si teda ještě jeden kočárek-golfáč od chicca,ten nejlehčí,co vyráběj ponee xs,vzhledově nic moc,ale váží jen 5kilo a pro mě to jediná varinata jak jít s Puclinou sama dopoledne na nákup bez toho,abych musela jet až do superhypermaketů autem a dostala se s ní a s nákupem zase zpátky do schodů :sweat_smile: .a ten je teda s otočnejma kolečkama,ale s těma trapnejma plastovejma :unamused: ,sic zatáčí,ale jak nám skočí do cesty sotva viditelný kamínek,tak už je kolize :unamused: .No ale do krámu paráda.
16. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak na to koukám,tak jsem asi popletla to označení x-landerů,ale my máme teda ten X1 a kolečka vypadaj do osmičky porád neb maj to nezávislý zavěšení :grinning: ,takže občas se nás na to někdo zeptá,takže občas vysvětlujem :grinning: ono je to opravdu mystifikační,když je vidět,že každý to kolečko zdolalo překážku jinak,našli se i dobré duše,které to chtěli opravovat-jako třebas můj otěcko :grinning: :grinning: :grinning: .
16. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky k těm porodním váhám jo,manža měl prej 3 kila,když se narodil a teď má něco málo do dvou metrů,130 kilo,ramena přes celý záda a kdy si vezme kabát,tak je jak chodící kredenc :grinning: :grinning: :grinning: .Tak já si myslim,že třebas Kristík může klidně vypadat i tak až vyroste :grinning: :grinning: :grinning: a z Petříka bude třebas pohublý atlet :sweat_smile: .Myslim,že se teprva ukáže z koho bude jakej bouchač :grinning: :grinning: :grinning: .
16. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, aha, uz si to snad budu pamatovat jsme o mesic a den starsi... Petikovi bude 24.3. 5m... A kluci klidne bouchaci byt muzou, to se takhle nepozna :wink:
Presne, jak to SUPROVE popsala Bell v poslednim prispevku...

Ja uz se ani netesim na vazeni, ale stale JEN kojime, tak snad nedostanu od dr sprdaka... - jdem v pondeli...

Bell, tys to prohodila XT je trikolka a XA je ten s malymi otocnymi prednimi kolecky (ten, co si holky hodne chvali, pokud nechteji trikolku) a X1 ma proste 4 velka kola...
16. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,jo jo 4 velká kola :grinning: :grinning: :grinning: neotočná neb v terénu je to dost nepraktický,ale jinak kamkoliv jinam jsou otočný bezva :sweat_smile: .A tim terénem teda myslim jako kdyby jste měli chuť třebas vyjet na Sněžku po neznačených cestách a tak :grinning: .Jinak x-lander s otočnejma kolečkama jsou určitě taky fajn,beztak maj velký nafukovací kola taky,takže park i zahradu zmáknou bez problémů.Vídám je denně pod zámkem :sweat_smile: .Korbičky a sportovní sedačku maj všechny stejnou.Možná by mohli bejt o chlup větší.I když nám se korba právě zdála dost velká....v době kdy jsme nevěděli,že budem mít obra :grinning: a ve sporťáku se Puclina zatim teda ještě netísní,takže to taky vyjde akorát,že z něho vyroste v době kdy jí už nebude zajímat.Akorát ty popruhy by mohli bejt delší.Těšim se až vyndám zimní fusak.Začínáme Puclině zapínat popruhy už jenom přes nožičky neb vršek je krátkej.Ale jí to nevadí aspoň může mávat volně ručkama na kolemjdoucí :grinning: .
16. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,co dáváš Šímovi na průjem? Začla jsem zpytovat svědomí,že je třeba doplnit lékárničku.O dětský medicíny teda.Přeju teda ať to zmáknete a jste co nejdřív zdraví :slight_smile: .
16. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bell, vy žijete!!! Super :grinning:
16. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,zdař bůh :sweat_smile: .No jo žijem.......jen počítač je buď vypnut nebo zapnut a osamocen a večer opět vypnut bez dalších významných událostí :sweat_smile: .Puclině se trochu rozhodilo večrní usínání a anvíc nechce usnout u prsa,takže tady po večerech houpám a zpívám dokud obě nepadnem vysílením :sweat_smile:(akorát dnes nějak usnula hned) a přes den se vzmůžu jen na odepsání Jarinovi do práce :sweat_smile: .No a co u vás? Co nového,co starého? Dočítám zpátky stránky.....zase je tu spousta marodů,tak přeju všem brzké vyzdravení a aby přišlo konečně už pořádný jaro,tohle jakože počasí je na nudlování a baciloboje jako dělaný :confounded: .
16. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte nějakej dobrej tip,kde se dá koupit šikovná dětská bunda.........která nebude jen na okrasu,ale bude nepromokavá a prodyšná a s odepínací vnitřní vložkou.........a pokud možná ne za nehorázný peníz?shánim na netu pro Puclinu výbavu na běhání po venku a nějak nic moc extrovního nenacházim a tady v DC zas toliko obchodů s dětskym oblečením nejni a když tak maj spíš jenom dekorativní oblečky :sweat_smile: (jak já tomu teda řikám no).Všimla jsem si,že když jsou někde nějaký letáky na dětskou módu,tak chlapeček na fotce má vkusné funkčí oblečení a holčička tričko s volánky a háčkovanou vestičku :angry: .........prostě holčičky ať zmrznou a nepokoušej se lízt do kaluží či co :sweat_smile: .
16. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, funkční oblečení??? V Norsku!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tohle tam mají tedy fakt vymakaný, jak mají vesměs hnusný počasí, tak pro děti je oblečení super a ve výprodejích po sezónách za super ceny...my vždycky po zimě kupujeme na tu příští za poloviční až třetinový ceny...třeba letos mají kluci super kombinézy (klučičí byly černé, holčičí purpurové) s pogumovanýma prdelema a zadkama nohou (na klouzání), odepínacíma kapucama a vnitřníma fleecovýma teplákama a mikinou na český za 750...jo a reflexní pásky všude...
Mně se třeba líbí, jak tam jsou lidi vycepovaní a nosí ty reflexní pásky nebo i celý vesty, případně aspoň odrazky na šňůrkách...tady kolikrát večer jedu a chodce vidím, až když do něj vrazím (nadsázka). Dávají to i psům a koním a na kočárky, dokonce i kočky s reflexníma obojkama jsem viděla.
17. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a o víkendu nám přijede tatínek, konečně, na bytě se dělá, pomalu ale jistě, já už zase nechala šít závěsy do obýváku...jinak novýho nic, no...
17. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak jsme ko celá rodina.Všichni sedíme a záchodě,mátožíme se tu,fakt úžo... :angry: Šíma už teda vypadá líp,zato já měla v noci horečku a teď nejsem pomalu schopná chodit,hned se mi i motá hlava
17. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Bell,Koupila jsem mu Smectu a dobrej je i Hylak :wink:
17. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

byla jsme hned ráno u sousedky na kafi,teď úklid domácnosti :angry: což večer nebude znát,Kristík řve a vzteká se...najedenej,přebalenej jen kolem něj "netancuju"...

Péťo psala jsem Ti IP.No tak pak písni zda ten techničák Ti mám zítra dovézt.AŤ jste z toho brzy vyléčený!!Dala bych Ti ho mezi dveřma abych nechytla nic :wink: už jsme měli a stačí,že Jířa malej je nakřáplej,chjo :frowning2:
Jdu něco dělat :unamused:
17. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, ja jsem jeste pasy u kocarku nezkousela, zatim tam mam jeste porad spodek od fusaku po Petikem - a jak tak koukam na predpoved, tak zase pridam i vrsek... :frowning2:
Uz jsem na to ale myslela, jestli ty pasy budou pristi zimu dost dlouhe na zimni obleceni + fusak... No, uvidime, treba ten nas kolos pribrzdi...

Peto, je to mi lito, ze takhle zkousite cela rodina... Myslim, ze Hylak je uplne super (az na to ze je FAKT hnusnej)... A taky jsem si vloni kupovala v lekarne nejake laktobacily v tabletkach - bylo jich tam nejake strasne velke cislo - hodne mi to pomohlo...
17. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a Verčo, moc vám děkuji za info o x-landerech. A jdou do úplného lehu? Já mám totiž pocit, že ne e :frowning2:

Teda ne že bych hned kupovala nový kočárek, pán z quinny servisu mi řekl, že MOŽNÁ postačí výměna kolečka za nové (420 Kč + 130 Kč poštovné), tak uvidíme. Dneska se to dozvím. Quinnyho mám ráda, tak bych byla radši, kdyby to dopadlo s tím kolečkem tak, jak říkal a bylo by to vyřešené. Ale už nikdy nekoupím kočár z druhé ruky.

Petrunko, ježiš, tak to je fakt hrůza... v tomhle stavu se ještě starat o dítě :frowning2: Když jsem měla zánět dýchacích cest a brala antibiotika, tak to bylo taky hodně těžké. Tak se drž.

Verčo, my jsme pásy normálně v mrazech používali, i když byl Daneček v zimním oblečení. Vždyť pásy se protáhnou vnitřkem fusaku. Nebo ty to máš nějak jinak?
17. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Leni já na ten kočárek nespěchám,v klidu si to vyřešte a hlavně si to rozmysli,ať se ti ta koupě ještě vůbec vyplatí.Já už používám jenom golfáče,takže vážně žádný spěch - tenhle kočár už půjde do prodeje. :grinning: :grinning:

Chtěla jsem se zeptat,vy používáte ty pásy,ikdyž dítě leží?Já jsem asi divná máma,ale já ty pásy v životě nepoužila.Ani u Andrejky,ani u Káji.Akorát Kája byla divočejší,tak jsem si na ní koupila kšíry.Když jsem jí zkusila dát do pásů,nelíbilo se jí,že se nemůže tolik hýbat,že musí být opřená - s kšíry měla větší volnost. :slight_smile: :slight_smile:

Terez - myslim že ty jsi psala o tom očičku,viď??? Když měla Kája na podzim větší rýmu,tak se jí to taky udělalo,začalo to,že se jí dělali víc ospalky a pak se jí i přes den dělali takový bílý chomáčky v očičku - podolská mi na to dala kapky,do dvou dnů je klid.Je na to i mastička.Myslím že i Maki s tim má zkušenosti,že jsme se tady o tom bavili.

Verčo - souhlas,Hylak a laktobacily,také jsme používali.A mají je i v sirupu.
17. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, díky moc, já tě nemít... :wink: Každopádně v něčem budu muset ještě odvozit Danečka následující zimu. Bude sice už chodit, ale určitě ne pořád. A na zimu golfáč nestačí, ne?

My jsme měli lactobacily v sirupu - Nutrolin B. Je volně prodejný v lékárně.
17. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík dala jsem inzeráty na kočáry kámoška prodává tak se když tak jukněte,jestli nevíte o někom díky,jsou po jednom dítěti.
17. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my asi půjdeme za chvilku ven, protože Jarda je pěkně protivný.Musím něco vymyslet
17. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mě golfáč stačil.Sice v těch mrazech jsem vytáhla velkej kočár,ale já mám golfáče bez nánožníku,takže bych Káje neměla čím přikrýt nožičky.

Kdyby někdo měl zájem,také prodávám kočár po jednom dítěti - velmi zachovalý,unisex - je červenomodrý. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo a můžeš přidat extra prostorný :slight_smile:

Holky, tak se Tomáš vrátil z toho servisu u zimáku a kolečko má duši i plášť. Ptal se jich, jestli s tím měli nějaký problém a prý vůbec ne! Když jim řekl, co jsme se dozvěděli u rybníka v KL Sportu, tak na to řekli, že tam umí jen prodávat drahá kola... Tak nevim. Uvidíme, jak bude kolečko fachat. Zítra jedeme do města, musím na odběr krve a stavíme se v Rákosníčkovi. Radši pojedu ještě Míly kočárkem, aby mi kolečko nezkolabovalo tak daleko od domova a ve čtvrtek už projedu tady po Boleticích zase svého quinnyho. Držte palce :slight_smile:
17. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,taky jsme meli zanet v ocicku,opravdu byl za 2 dny klid,masticka zabrala rychle. :wink:
17. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek