• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak jsme se vrátili z venku, je tam konečně chvilku hezky!
Maki,
tak jak to tak vypadá, tak Jarda už spí taky jenom jednou denně, po obědě!

Milo,
nejsi divná, já jsem zatím Jardu taky nekšírovala a zatím myslím že není třeba, ale kdo ví.. :sweat_smile:

Leni,
to je přesně jak ti řekli...u toho rybníka je to fakt děs, ale hlavně že máš kočárek, to je super! :slight_smile:

Tak nám se asi před 14 dny Jarda naučil na postel a z postele dolů, no začíná to být zajímavé. Chvilku se nedívám a je tam :sweat_smile:
17. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

maki,
chlebíku už je dost,pak ti písnu IP,kdy bude časek na předání :wink:

petrunko,
tak jak frčíš????????jéééé u nás je to nastestí pryč a me se to vyhlo,brzo se dejte do pořádku :wink:

prin,
tak jak to vypadá s mimi???????teda,jaroušek je šikula :wink:

terez,
gratuluju k zoubku.taky marodi :unamused: ,to snad ne :frowning2:

leniku,
pěkný teda s kočárkem :angry: ,já mám golfky Deltim kazo od 5.měsícu,takže i na zimu,jsou uplne polohovací a s nánožníkem,jak píše mila je supr na zimu :wink: ,taky jsem ti ho chtela nabidnout,od té doby co máme auto,tu stojí a práší se na ne,vozim jen takové na přechod-auto krám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pbauer,
dekuji za tipy na výlet,chteli jsme vyrazit v nedeli,ale co to bylo za počásko??????,fuuuujjjjjjjjjjjj :angry:

bell,
ty jsi psala neco o zubu???????nechodíš k manžovi,že jsi to nechala a radši si vzala prášek :grinning:
17. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak stále nejíme.........budu s nim muset znova,to už neni možný :angry: ,jinak mu ale nic neni :angry:

taky jsme dneska byli na burze v Bělásku,sice jsem koupila jen svetřík a hračku,ale výber byl,ale my nic nepotřebujem,tak kupuju jen co se mi líbí :wink:

nevím zda jsem to psala v 15 měsíchmáme 11 400g ,ted teda mín,tak aspon tak,že má zásobu a moc nezhubne :fearful: ,musim ho nechta převážit :wink:

kde jsou ostatní Danča,kami,simce????????????a ostatní????????????? :unamused: páááááááááááááááá
17. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky :slight_smile: .
K temu kšírování........já Puclinu kšírovat musim.Od toho 5.měsíce,co šla do sport´táku,tak je furt s kšírama a nedokážu si představit,že by je neměla :grinning: .Asi bych porád sbírala dítě z chodníku :grinning: .To naše zvíře je prostě zvíře neposedný a děsnej akrobat,takže by třebas taky mohla viset za hlavu ven z kočáru nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning: .Teď teda jí dávám už jen přes ty nožičky.....a jezdíme občas jak větrník-mává rukama na celej svět :grinning: .Ale o něco klidnější dítka je určitě nepotřebujou.Jsem si vzpomněla,jak mi kámoška vyprávěla jak jeden čas jezdila s klukem(ještě hodně malým,teď mu jsou dva) v kočárku na stojáka :grinning: :grinning: :grinning: ,taky má takovýho neposedu :grinning: .Já jsem si zrovna dneska na prochajdě povzdychla,jak by se mi líbilo mít malý miminko.....ale myslim fakt malý.S Puclinou jsem si žádný hajací mimčo neužila :frowning2:,to byl ďáblík už v porodnici :unamused: .Teď,co začla chodit tak je zase úplně jiná.Normálně s náma na férovku diskutuje,stoupne si,nakrabatí obočí zvedne ruku a začne hudrovat,na kdeco dělá ne a točí hlavou na strany tak,aby nám to bylo naprosto jasný.........no prostě......nemá náhodou období vzdoru přijít až tak kolem dvou let? :confused:
17. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, x-lander do úplnýho lehu nejde,respektive do roviny nejde,ale do skoro roviny jo :sweat_smile: .Jinak s tim kolečkem to je pech,ale tak si myslim,že by to mělo vydržet bez problémů.Quinny je taky fajn.A já teda na příští zimu už o kočárku ani neuvažuju :confused: ,tak nevim.......třebas ho už taky nebudete potřebovat.
17. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,se zubama chodim k manžovi :grinning: ,ale jsem posera jako všichni :grinning: .Takže mi furt řiká,přijď,přijď a já řikám ještě né,ještě né :grinning: :grinning: :grinning: .No ale vidím to fakt řádově už jen na dny :grinning: .
17. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Natt,co dáváš Šimonkovi na ty afty?Já si tady pomalu sumíruju tu lékárničku.Petrunka mi už dala tip na Smectu na průjem.O tej už se to myslim mluvilo,takže na ní asi taky vsadim.

Joooo a Laro.......tak nějak to mám do Norecka trochu z ruky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale vcelku mě to teda se..,proč tady nic takovýho nejni proboha a nebo je mi to dobře utajeno?! :grinning: .Jo a až Zdenda dorazí bude mít náladu na zubaře nebo ne e?Už je po tej operaci s kolenem?
17. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,jaks psala,že jarda leze sám na postel a z postele jo........tak já teda nevim,estli to platí na děti plošně :sweat_smile: ,ale teď nejspíš začne šplhat úpln všude a po všem :grinning: a do jakékoliv vejšky :grinning: aspoň u nás to tak je.U nás je zas velkej hit,že vyleze na křeslo,uvelebí se,hodí nohu na opěradlo,v ruce hrnek s pitím a sleduje večerníček jak těžkej mazák :sweat_smile: a ještě si u toho pobrebtává :grinning:.Dneska třebas piti piti ,tak nevíme jstli mylí jako pití nebo jestli se jí to jen líbí jak to zní,ale haf haf už používvá běžně,bum báá skoro u všeho do čeho tluče :sweat_smile: ,didi jsou plyšáci nebo něco,co se jí moooc líbí .......no prostě ten seminář znakování byl fajn,ale než se naučíme pořádně znakovat,tak už spíš bude mluvit :sweat_smile: ,ale tak aspoň ty kreslený leporela užijem :sweat_smile: .
17. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ještě než budu muset běžet do koupelny,to šplhání všude po všem mi připomnělo...pořizovali jste dítkám některá,helmičku?Jsem onehdá zaslechla jednu maminku na plavání,že jí měli na doma kvůli pádům :confused: .Tak nevim,estli by jsme jí taky neměli mít,radši :sweat_smile: .
17. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bell, já se Zdendy ptala, jestli už mu mám u Járy zamlouvat termín, ale on že zatím ne... :sweat_smile: ...no jo, k zubaři se nikomu nechce. Budeme mít ten duben, co tu bude děěěěěsně nabitej...už teď nevím, jak to všechno stihneme. Např. musíme jet do Jihlavy (návštěva + vymalovat babičce obývák), na Velikonoce Morava, přičemž v sobotu si od babičky musíme odskočit do Znojma do sklípku za přáteli z Lhmr., já si chci nechat spravit oči, což obnáší 1 den (pravděp. do Phy) vyšetření, pak operace, a pak ještě kontroly, Zdenda si to koleno musí nechat udělat tady, páč když už šel do nemocnice v Lhmr s tím, že jde pod nůž, nějakej jinej odborník mu na to koukal, a že prý tam nic moc nevidí a že by se v tom radši nevrtal. Což jsou zase dobře dva dny v Třebíči...a to ještě děda chce jet s dětma (a potažmo celou rodinou) na hory a mezitím musíme stíhat makat na bytě jako mourovatí. Fakt by to chtělo, aby měl duben aspoň 45 dní :grinning:
Jo a helmička??? Pěkná blbost, v helmičce si na sebe dítě nenaučí dávat pozor, a celej život helmičku nosti taky nemůže...tuhle o tom byl pěknej fejeton na Rodině.
http://www.rodina.cz/clanek6885.htm
18. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Šíma vypadá,že mu ta Smecta zabrala.Už zase řádí jako dřív.Zato já.. :angry: pořád teplota,zimnice,bolest hlavy,rýma..
Fakt mám štěstí,že manžel dělá na směny,jinak bych se zhroutila.Včera byl teda chudák po noční a taky mu nebylo nejlíp,ale dneska je to lepší.Takže já fakt ležím a snažím se moc nehýbat.
Jo,a helmičku bych nepořizovala.Jak píše Lara,musí se naučit dávat na sebe pozor.
18. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
bor glycerín a fialku a vitamín B :wink: ,nic jiného prej se nedává :unamused: ,jj taky jsme koupili Hylak :wink:
18. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Leni, s temi servisy mam stejnou zkusenost, kdyz jsem si kupovala kolo - u rybnika PROBLEM a od zimaku jsem na nem mohla hned odjet... Tak fajn a at to vydrzi.

Ksirovani u nas zatim neprobiha, Petikovi jeste neni ani 5m, ale asi to pak nastane, on se otaci na obisko i ve vane - kaskader jeden!!! :grinning:

Bell, uplne jsem si predstavila tu vasi holcicku roztomilou, musi byt k sezrani - az vam zase bude odmitat, tak ji vyfot... :slight_smile:

Helmicka me taky dostala - jedni moji znami maji 2 deti s rozdilem 3 let. Malemu dali helmicku a maji doma snad vsechyn bezpecnostni prvky, co se vyrabi - no umite si predstavit, az ty deti jednou budou moct otevrit skrin???
:grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell - ta helmička mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: .Já si to teda vůbec neumim představit,že by mi tu holky běhali v helmě. :grinning: :grinning: :grinning: Andrejka měla pádů dost - dokonce jedno roztržené obočí,ale blbá není - následky to nenechalo.Kája už nejenom že leze po posteli,ale skáče na ní,chodí po horní pelesti a skáče do matrací,gauč jí už nestačí - leze po těch opěradlech až nahoře,leze nám po židlích,už jsem jí sundavala i z kuchyňského stolu.Občas spadne,to se prostě stává,ale v helmě si to fakt neumim představit.Za prvé by na sebe nedávala pozor a navíc si myslim,že by jí to vadilo,ošívala by se a tim víc by nedávala pozor.

Jinak my jsme v kočárku taky jezdili na stojáka a různě postraně a pozadu - i proto neklaply ty popruhy ( ze sporťáku jsem je dokonce vyndala.Fakt jenom kšíry.
18. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem napsala taaaak hezkej příspěvek,přiběhla ta malá čertice a restartovala mi počítač.Já jí fakt přerazim.

Verčo - :grinning: :grinning: :grinning: .Já se řídim heslem - Než dětem zakazovat bazén,není lepší naučit je plavat?My doma nemáme žádné bezpečnostní opatření,jenom kryty na zásuvkách - ty jsou fakt nutnost.Máme odkrytou jednu,tak je věčně nabíječka od mobilu,a pokud tam zrovna není,hrozně ráda se tam šťourá Kája. :grinning:
18. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně krásné ráno... :sweat_smile:
jsem šoupla Jardu na balkon abych něco udělala, ale když počasí vydrží, tak odpoledne šupajdíme ven!Dneska se rozhodl spát, tak asi to nebude jednou denně, jak jsem si myslela :sweat_smile:

natt,
miminko ještě chviličku počká, protože jak se Jardovi objevil ten ekzém, tak chci ještě chvilku kojit, ale je v plánu ve velmi brzké budoucnosti :sweat_smile:
Jak to že Šimonek nic nejí?? Jo a váha je myslím v pohodě a když jsem ho vyděla, tak nepřijde že by jako měl něco navíc!

bell,
jak to tak čtu, tak Janička je pěkný divočák, kam se na ni harbe Jarda :grinning: Jak říká Verča, to chce foto :sweat_smile: Musela jsem se zasmát při představě jak sedí s hrníčkem a dívá se na večerníček! :sweat_smile: Ale horší by bylo kdyby to bylo bez hrníčku a fakt by vás sekýrovala :wink:
Jo a taky bych řekla že je moc šikovná. Já si občas myslím že Jarda umí některé věci celkem brzo, ale když pak píšeš, tak Janička už to "dávno" umí :wink:
Taky bych asi měla doplnit lékárničku. Jarda nebývá vůbec nemocný, až na nějakou rýmu...tak mě to nenutí!

A co Kamča, ví někdo co s ní je a jak pokračuje snažení?
18. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky,nechystáte se někdo příští týden do Německa do Reálu, že bych vás zneužila, teda kdyby to nevadilo :sweat_smile:
18. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky muzu se k Vám přidat???
18. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristl,
no jasně, budeme rádi..řekni nám něco o sobě :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristl!!!

V Bělásku je stále ten bazárek, já dnes koupila klobouček, punčošky a tepláčky, vše za 31Kč! Nejdražší byl klobouček :sunglasses:

Myslim, že ta helmička je blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počásko luxus, azůro ale fičák :wink:
18. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Prin, dalsi mimi??? Tak to ti tedy uprimne zavidim - uz jen to chystani...
18. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
no je v plánu, nechceme moc velký odstup a taky chci mít za sebou období kdy s nima není moc co dělat a pak jezdit a tak :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vyznělo blbě, já si to teď užívám, ale jak budou dvě, bude to asi jiné! Nevadí mi to samozdřejmě, ale kdyby měl 5let a pak druhé...to radši po sobě :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z Děčína ted jsem byla 2 roky v Krupce ale hruza tak jsem zase v Děčíne.
prasky jsem vysadila pred 2 lety ale měla jsem problem to dostat, byli jsme v pronatalu nasezeny prasky a uz mam mrsku pravidelnou, takze ofiko snazeni od prosince, :slight_smile:
18. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi je 24.
18. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dneska zvládli můj odběr krve, Rákosníčka, procházku, mrkla jsem se do práce a v DM jsem Dandulkovi koupila první flaštičku s pítkem. Teda teče to až běda na to, že je tam od 6 měsíců. Ještě jsem to nevyzkoušela, teď jsem to vyvařila a Daneček spí. Tak jsem zvědavá jak vopice :slight_smile:

Natt, jsi hodná, že jsi mi chtěla nabídnout kočárek. Díky :slight_smile:

Prin, no snad bude kočár v pohodě. Dneska jsem byla ještě s tím Míly kočárkem a zítra testnu ten náš po Boleticích a zkusím Danečka otočit směrem od sebe, aby na mě neviděl. On totiž místo spaní v kočárku furt čučí, jak já melu s kámoškama pantem a pak je ukníkanej. Kámošce holčička spí, když na ní nevidí, tak to zkusím. Ale myslím, že ve směru kočárku to nebude :slight_smile:

A co Kamča? Něco nového?

Kristl, ahoj :slight_smile:

Bell, myslím, že příští zimu ještě budeme "kočárkovat", protože já neřídím a potřebuju furt někde být, takže by chudák faaakt dost šlapal :slight_smile:

K té helmičce... já nevím, mně to přijde jako nesmysl. My jsme žádné helmičky taky nenosili a když jsme si udělali bouli, tak jsme aspoň věděli, na co si dát bacha. Jako na kolo jooo, ale po bytě mi to přijde spíš jako šaškárna, když to řeknu natvrdo, jak si to myslím :grinning: Ale znám "případy", kde helmu dětem doma v obýváku nasazují. Děs!
18. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Zdravím Kristl :slight_smile:

Dnes jsme byly v Bělásku,děti měly malování pak dodám fotečky :slight_smile: bylo to pěkný,děcka zapatlaný...no na bazárek jsem ani nejukla,ono by mě to mohlo zlákat a doma mám věcí že bych uživila trojčata :grinning: kor když mám dva kluky a jěště dostávám od sousedky po jejím ročním synovi.Chci už jít na půdu a udělat tam pořádek,ale kdy??!!

Jo a Kristíkovi se dere další zub,má tam už bílou tečku a je protivnej slintá....a dásničky nateklý
18. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám Kristl!
Ještě jsem zapomněla napsat, Ondra ve velkým kočáře jezdil s kšírama, Macek si ho neužil a šel do golfáče brzy (máme stejný, jako Bell), ale ty pětibodový pásy jsem používala fakt jen kolem toho půl roku, zimu jsme přečkali v šátku a pak už jsem ho zapínala jen na 3 body...teď má specialitu, vykrucuje se z autosedačky. V Norsku máme takovou lacinější (je tam na silnicích bezpečno), tak ho musím hlídat a hodně mu to utahovat. Tady máme Storchenmühle a z tý se nevykroutí :grinning:
18. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Bell, tak někdy příští týden by k Járovi Zdenda zašel (když jsem se ho znovu ptala, tak na mě vrčel, že zubaře nemá rád)...já si mu (Járovi) kdyžtak zítra dopo písnu.
18. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska skakali sipky!!Prin,melas pravdu,je to super!zatim jeste skakali s instruktorkou,ale i tak to bylo paradni!
18. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek