• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,
mě Jarda taky moc nespí když na mě nevidí, no uvidíš! Já jsem se zaregistrovala do toho mimi klubu v Globusu, tak jsem zvědavá.Je to nějaká novinka a mají celkem solidní slevy! :sweat_smile:

Maki,
že jo??? :grinning:
18. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Max uz zase spi 2x denne,asi si to rozmyslel! :grinning:
Natt,jojo,pak napis. :wink:
Vitam Kristl. :slight_smile:
18. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl, vitej... Ja mam 5-mesicni mimi z Pronatalu :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Také vítám Kristl a držím palečky - ono to přijde,neboj. :slight_smile: :wink: Budem tu mít další těhu. :grinning: :grinning:

Prin - o tom Globusu nevim,co to je?

Leni - nikdo netvrdí,že přístí rok nebudete kočárkovat,to si myslim,že určitě budete,jenom si myslim,že kdybyste museli kupovat novej,tak se vám hlubokej už nevyplatí,stačí investovat do kvalitnějších golfek - aby měli teplý nánožník.Navíc už ti ani nebude chtít být ve velkym kočárku - většinou milujou golfky.

Holky mi to s tim spaním měli stejný - je to takový blbý období.Jeden den spala 1x,druhý den 2x,člověk nikdy neví a nemůže si nic naplánovat.Teď už máme za sebou několik dní ( naštěstí ne po sobě,ale náhodně ),kdy nespí vůbec a řádí od rána od půl 7 do večera do půl 8. :angry: :angry:
18. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,
www.mimi-klub.cz
teď je tam třeba jahodový hamánek z 10,50 na 8,40 a tak. Mrkni na stránky, ale mohlo by se to vyplatit. Zaregistrovat se můžeš přes net, ale pro kartu si musíš dojed s OP a rodným listem. Je to do tří let! :sweat_smile:
18. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, holky ten mimiklub desne chvali - jen ten Globus kdyby nam postavili bliz ;)
Ja jsem zaregistrovana v DM a zatim jsem koukala jen tak zbezne na ceny a ty Prvni lzicky tam maji bezkonkurencne nejlevnejsi...
Tento tyden maji akci na 6 baleni prikrnu s celkovou slevou 60 Kc
18. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
taky jsem v globusu :wink: ,čekám až zavolaj na kartičku!!!!!!!!!!!

leniku,
neni zač..........

kristl,
vítej.......četla jsem příbeh,tak jak to ted dopadlo???????? :wink:

maki,
jj napíšu........ :wink:
18. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin - tak jsem to mrkla a docela se mi to líbí.Akorát jsem tam nenašla,jestli z toho členství vyplívají nějaké povinnosti - jako každý měsíc nakoupit za určitou sumu,nebo vstupní poplatek nebo tak něco.A věkově to stihnem aspoň s Kájou,ještě nám nejsou 2. :grinning:
18. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem tam taky neviděla, ale myslím že ne...ale členství je zadarmo a ještě prý dostaneš dárek :sweat_smile:

natt,
taky čekám :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já jsem ale psala, že mi moc nespí, když na mě VIDÍ, tak zkusím, aby čučel po okolí :slight_smile:

Maki, u nás to zatím poslední týden vypadá, že už se bude spát jen 1x denně.

Mílo, jasně, to já bych hluboký už určitě nekupovala, vybrala bych nějaký samostatný sporťák, vyhrál by asi x-lander. Hlavně ta otočná kolečka, já je miluju! :grinning: Ale vypadá to, že to bude dobré, zítra projedu svůj kočár a když nebouchne kolečko, tak ti tvůj přivezu coby dup.
18. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vím, že to sem nepatří, ale nechtěla byste si některá ode mě kupovat oriflame? Můžu vám dodávat katalogy a dávat slevičky, když nějaké budou :slight_smile:
18. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nechci ti brat iluze,ale jestli nespi,kdyz na tebe vidi,tak az bude videt po okoli,nebude spat vubec!!! :grinning: Ne,delam si srandu,neboj!On treba bude nejakou dobu u vytrzeni,ze vidi celej svet,tak treba moc spat nebude,ale pak se to srovna.Maxino to aspon takhle mel.Prislo mi,kdyz byl cerstve ve sportaku,ze ma pocit,ze kdyz usne,tak mu neco utece... :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
UFF, dočetla jsem vás :slight_smile: nadlidský výkon.

Nejdříve zdravím nověpříchozí Kristl.
Pak přeju všem marůdkům i maminám brzké uzdravení.
A pokud jsou nějaké pokroky a nebo nové zoubky Terez :wink: tak gratulujem.

Taky sme dneska byly s Madlenkou a známou na burze v Bělásku. Maminka utratila 450,-!!!
Jinak nic nestíhám. Teď navíc máme taťku na týden pryč a příští týden taky. Já zítra musím zase na nějakou tu hoďku do práce a v pátek jedem za rodičema do Pece, tatínek dorazí za námi ze školení a v pondělí se zase každý dáme svou cestou.
Prin taky sem se přihlásila do mimiklubu, zrovna teď nějak o víkendu, byli sme v Globu minulý týden a máš pravdu slevy mají někdy vážně výrazné.
Bell jinak tím, že pojedem z Pece až v pondělí tak zas nestíhám jeskyni, nevím jestli se nemám odhlásit, abych nedržela místo někomu jinému, asi sou na nás stejně naštvaní, že sme se neukázali už minule viď...ale jaks psala taky sem myslela, že to bude až po 17.
Taky se musíme pochlubit, že zdokonalujem krůčky, dneska se docela předváděla, byly sme na pár návštěvách :slight_smile:
18. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čo toto je??? Myslím venku... :frowning2:
19. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makinko, to je v pohodě, třeba aspoň nebude houkat. Prospí se pak doma :slight_smile: A jak se vůbec s Maxínem máte? Dlouho jsme se všicí čtyři neviděli :slight_smile:

Jinak já budu do solné jeskyně chodit s Danečkem na vlastní pěst. Koupím si permici na 11 vstupů za 1389 Kč a proplatí mi to pojišťovna. Určitě to proplácí ministerstvo vnitra, Metal-Aliance a OZP.
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla napsat, že kdo kupujete tesco plíny (fialové balení), tak teď mají akci 3 balíky za 498 Kč!!!
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
už jsou doma,včera jsme si s Jardou zajeli :sweat_smile:
Jo o té jeskyni taky uvažuju že budu chodit.Mám MA ale nezdá se mi že to proplácí celé, no musím se mrknout!
19. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - tak jsem dneska nasr....,jen jsem se podívala z okna.

Mám veeeeelkou prosbu,ve školce budou mít besídku a učej se na to kántry tance,potřebuju pro Andrejku kántry sukni a nějakou volánkovou halenku.Nevíte některá o něčem?Sekáč,nebo na pučení,nebo nejste nějaká šikovná,že byste nám to ušili?Nebo nemáte šikovnou babičku,tetičku?Já zvládnu ušít povlečení,ale na sukni si netroufám.Prosím prosím o pomoc.
19. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já mám ministerstvo vnitra a máme Klub pojištěnců. Podle let, kolik u nich jsme, získáme body a ty můžeme na tohle vyčerpat. Tak to vezmu na sebe i na přítele. Jsme tam oba hooodně dlouho, tak snad to vyjde dobře :slight_smile:

Mílo, první, co mi dneska ráno Boban řekl, bylo "Venku je saigon, sněží, chumelenice". Tak bylo hned po náladě :grinning: Prý to má trvat tak 4 dny, co jsem slyšela a pak už by to sakra mohlo být definitivně pryč, ne?
19. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, já jsem bohužel na šití levá. Umí to moje mamka, ale ta ještě marodí :frowning2:
19. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a nechceš chodit s Běláskem? 10 vstupů za 1000 je to se zpěvem, hračkama a pod.
19. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já ale nechodím do Běláska, tak by to bylo blbý se tam cpát s ním, víš.
19. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jak dlouho bude mamka ještě marodit?Potřebuju to tak do měsíce - že bych si jí nechala do zásoby,jako rezervu.
19. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tady to rano vypadalo jako na Sibiri,ale uz to taje!
Leni,no muzeme vyrazit treba do ty jeskyne!Co treba pristi tyden?Uz jsme se fakt dlouho s vama nevideli!!!
19. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, zdravíme po delší odmlce, dala jsem se do háčkování tak nemám čas na koně, i když vás občas dočtu. Gratulujeme k pokrokům, novým zoubkům atd.....

Vendulka má dva zuby, sama stojí a sedí, leze jako drak, kolikrát říkáme že je jak na klíček. Plavat jsme chodily v úterý v deset ale ta naše skupinka nám hodně utekla, párkrát jsme nebyly, tak chodíme ve čtvrtek v osm, sice je to náročnější než v deset ale taky se to dá. Jo máme skoro 9kg.

S jeskyní bych se kdyžtak taky přidala, jestli nás vezmete :sweat_smile:

Vítám novou maminku
19. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Danco,tak pujdeme!Akorat ja nevim,jestli se tam musi objednavat.Jo a taky jestli zesinchonizujeme spani mimin.Maxino chrni dopol tak od 10 do obeda a pak jde spat tak okolo 15 hodiny,nekdy az pozdeji.Se vsadim,ze vase deti to maji uplne jinak... :grinning:
19. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, aha, tak to jo. Myslím, že ještě týden bude chrmlat, ale v sobotu se s ní uvidím, tak se jí zeptám, jestli by si s tím věděla rady. Myslíš, že se mi můžeš v sobotu dopoledne připomenout sms? Jsem hlava děravá.

Maki, tak jo, to by bylo fajn. Jeskyně, kavárna, procházka, jak chceš :slight_smile: Jen nemůžeme ve středu, to jdeme do Rákosníčka a vy asi stejně plavčit, co?

Dančo, umíš háčkovat? Já leda tak šálu :slight_smile: Jak to má být do nějakého tvaru, třeba na svetřík, tak končím :grinning: Máte bezva váhu, my po té nemoci pořád pod 8 kg :frowning2: Ale hlavně, že baští. A s tou jeskyní by ses přidala příští týden sólo se mnou a Makinkou nebo s Běláskem nebo by sis se mnou koupila permici? Budu ráda, když s námi bude někdo pravidelně chodit. Jak tak koukám, tak bychom pomalu vytvořili skupinku na slevu jako Bělásek nebo Rákosníček co?
19. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, zatím mám klobouček na jaro a čepičku na teď, a rozdělanou tuničku, jsem zvědavá jak to dopadne
Maki my codíme jak kdy ale jen jednou denně ale jakmile se něco děje tak musí být vzhůru aby jí náhodou něco neuniklo. Nemůžeme ve čtvrtek dopol. a ve středu odpol.
19. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak muzeme pondeli nebo v utery.Me by vyhovovalo hned po obede,co vy?Leni,jak spi Danecek?Ted jdeme ven,vecer to domluvime...
19. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak normálně jste na mě zapoměli, ale to neva, já se nezlobím :grinning:

Maki,
tak si představ, že my spíme stejně-teda většinou :sweat_smile:

Leni,
my jsme byli zrovna venku a nakoupit, tak jsem si vzpoměla, ale už jsme doma a půjde spát zas pro změnu Jarda :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek