• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
autor
v pondělí nee jedu za kamarádkou do Benešova. To úterý by i šlo ale max. do půl třetí pak jdeme s Ryan na canisterapii. Taky půjdeme ven udělalo se tam hezky
19. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my dem ještě taky! Jarda se nasvačí a asi vyrazíme, je škoda sedět doma a nevyužít počasí :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jestli mě vezmete, tak to zjistím, jak to tam funguje :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

fuujj fuujj ráno mě málem kleplo!!Musela jsem ometat auto ani vidět nebylo!

Jo v Tescu mají akci na fialové Tesco pleny 2+1 zdarma 498kč,tak jsem koupila zásobu :grinning:

A kluci už chrmlají oba dva :frowning2: no a tak opět odsáváme nudle,řveme a pliveme kapky..... :unamused:

Taky bych někdy ráda vyrazila do solné jeskyně ...jěště jsem tam nebyla,až se kluci vymarodí můžu se k některé z Vás přidat?? :slight_smile: :wink:

Za chvíly razíme do školy pro Jiříka a hurá ho odvézt na malování,teda jak to dělají ženský s více dětma? :confused:
19. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme se vrátili z prochajdy a jak to tak vypadá, tak budu muset taky použít kšíry. Normálně by mi vyskočil z kočáru, ale že by spal, tak to ani náhodou. To bude dobře protivný večer :angry:
19. bře 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,to je jasny,chtela jsem ti psat IP. :wink: Tak v utery?Hned po obede?Nebo tam dame obed a pak pujdeme?Jak se vam bude chtit...Teda predpokladam,ze je tam restaurace.
19. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
no není problém, klidně v úterý. Já bych radši po obědě,protože si neumím představit tam jíst s Jardou, to je nemyslitelné :grinning: ale jestli ještě někdo půjde, tak si ho tam třeba dá s tebou, ale u nás to fakt nejde :grinning: Jo a restaurace tam je!
Chtěla jsem tam zavolat co potřebuju s sebou a hlavně pro Jardu, ale bude lepší, když nám tady dají info holky!
Tak se ptám, zasvětíte nás?? :sweat_smile: :sweat_smile: Nebo ty jsi tam byla?
19. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak plíny mám taky........ta akce je jednou za čtvrt roku,už jsem na ní čekala :wink:

mám si jet pro kartičku mimi clubu :wink:
19. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
natt,
já taky :sweat_smile:
19. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maki já jsem pro klidně si tam dát obídek :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
www.ceskevylety.cz
Jsem na to teď narazila, třeba se to bude hodit :sweat_smile:

Já nevím jak to ty děti dělají.Jsem uklidila a do půl hodiny tu z toho byla kůlnička na dřívá :sweat_smile: No Jarda spí, tak to du dát do kupy :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - já už mám taky kartičku. :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dančo, to jsi ale fakt šikovná. Až budeš mít hotovo, tak určitě ukaž výtvory na fotečkách, ideálně na modelce Vendulce :slight_smile: S těmi kloboučky na jaro/léto docela vám maminkám s holčičkami závidím. Tolik krásných kloboučků na kluky asi nebude :slight_smile:

Makinko, já můžu v úterý a po obědě by to vyhovovalo. Třeba ve 13 hodin. Daneček mi většinou spí delší dobu dopoledne, tak pak mu dám obídek a vyjedeme. Máme to 15 minut pěšky. Akorát se musíme pevně domluvit a já tam zavolám. Paní mi říkala, že mám před první návštěvou předem zavolat.
19. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, zítra bychom asi šli ven, ale uvidím. Daneček měl dneska zas teplotu, celý den v zadečku 38,2. Tuším zoubky, je i děsně, ale fakt děsně protivnej, pořád kňourá a včera večer se snad každých 5 minut budil nebo plakal jen tak ze spaní. Tak jsem mu dala nurofen a dobrý. Dneska ho dostal taky a už chrupká. Já prostě nepoznám, jestli to jsou zuby nebo ne :frowning2:

Pavlí, teď si nejsem jistá, co chceš zjišťovat. Tu solnou jeskyni? Já tam byla v úterý a ptala jsem se. Dospělá osoba stojí normálně 149 Kč a jedno dítě do 6 let je zdarma. Když si koupíte permici, tak 11 vstupů je za 1389 Kč. Akorát až bych tam volala v pondělí nebo zítra, tak se ještě můžu zeptat, kolik mamin musí být, aby byla sleva 100 Kč/osobu.

Mám nápad, tak hlašte, kdo by chodil třeba 1x týdně do solné jeskyně. Můžeme udělat skupinku za 100 Kč na osobu, dítě zdarma!
19. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tady je ceník té solné jeskyně: http://www.oceanzdravi.cz/jeskyne_cenik.htm
19. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy se do te jeskyne chystate jak protrele speleolozky :grinning:

Dneska rano jsem vypustila hned jako prvni osklive slovo, kdyz jsem videla ten snih, ale odpolko se to napravilo. Byli jsme venku docela dlouho... Petik si nejak prehazuje rezim a ja tomu moc nerozumim, takze se mu obcas netrefim do vkusu :slight_smile: Ale snad to bude dobre. Strasne slinta, tak brzy ocekavam zoubek - zatim masirujeme dasnicky tim specialnim "kartackem" - drzi a moc se mu to libi...
19. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak fajn,speleologicka vyprava se rysuje!Ja teda nemuzu rict na 100%,ze budu chodit kazdy tyden,takze asi budu muset zaplatit plnou cenu. :unamused:
Takze predbezne-hodny deti jdou na obed do restaurace,spaci a zlobidla dorazi okolo 13 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: Si tady planuju a Maxule urcite udela svuj individualni plan... :grinning:
Dobrou vsem!
19. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek :grinning: ,Tak koukám helmička měla velký ohlas :grinning: .No já jsem se po ní zatím nesháněla,ale pro jistotu se zeptám,že jo,abych nebyla špatná matka a jediná bez helničky ve výbavě :grinning: .Každopádn Puclina dostane k narozkám šlapací tříkolku,takže možná........možná.....by se nám ta helma přeci jen hodila na obrubíky apod. :grinning: .
Vítám novou výhledovou maminku! :wink:
Jdu už rychle do hajan,tak dočtu zítra.Přihodila jsem pár nových fotek :sweat_smile: ,ale zatím se mi nepodařilo zcela úplně zachytit moment,kdy nás Puclina peskuje :grinning: :grinning: :grinning: .
19. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Hlásím,že už celkem fungujeme.Ještě to není úplně ono a Šíma navíc ještě dost kašle,ale aspoň,že tak.Poslední tři dny byly dost hrůza.Nebyla jsme pořádně nemocná,co jsem byla těhotná,tak jsem si to teď vybrala :frowning2:
Natt..jo,frčím(teď teda ne),a snad to není se mnou tak hrozný.Máme od Terky pěkný malý autíčko,dobře se v něm sedí i řídí,takže pohoda.
Bell-ta Smecta nám nakonec moc nepomohla,stejně jsme pak koupili Hylak a je hnusnej,ale zabírá(abys věděla,co spíš koupit do lékárničky).
20. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych tam zavolala, ale potřebuju vědět, kolik nás bude. Zatím čtyři, pokud se nemýlím - já, Maki, ryangi a Prin - úterý 13:00 jeskyně, popřípadě kdy restaurace??? 11:30? Já si taky můžu plánovat jak chci a pak uvidím podle Danduláka.

Mimochodem včera měl těch 38,2 v zadečku, dneska ráno už 39. Tak jsem nakmitala k doktorce s tím, že má jen slabou rýmu, kterou odsávám tak 1x za den a tak 4x za den zakašle. Tak prý na plicích je čistý, v krku nic. Podívala se na horní dáseň a prý to na 99% fakt vypadá na klubání zoubků. V pondělí ještě budou výsledky moče, ale prý to je spíš jen pro kontrolu. Do úterý bychom tedy snad měli být fit. Počítám s tím. Daneček si to nesmí přeorganizovat. U nás už se prostě marodit nebude! Jo a už máme 8 kg!!! Hurá, za týden má 400 g nahoře! :slight_smile:

Bell, jako na kolo jooo, ale helmička po obýváku :grinning:

Petrunko, tak už snad bude konečně jen líp a líp. Závidím, že Šíma pozře Hylak, Daneček ho blije, ostatně jako já :grinning:
20. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,Hylak jsem polkla,jen se sebezapřením,ale Šíma říká "sipudek"(sirupek) a pak "dobej sipudek"a tváří se úplně normálně-nechápu :grinning:
20. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to já taky nechápu :grinning:
20. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko - mě obě holky papaj hylak taky jako sirupek - mňam mňam a dokonce ho ani nezapíjej. :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Můžu se tedy taky to úterý přidat na výpravu do jeskyně?na 13h tam.Taky bych asi nechodila každý týden,ale chci to zkusit :slight_smile:

Péťo tak to je fajn,že už jste +- v pořádku a že autíko funguje,Natt ho viděla :wink: byla jsem u ní před vánocema.

Leni to je potíž s těma zoubkama viď?Hlavně aby byl Daneček už v pohodě,Kristík je taky uslintanej,protivnej a už to vypadá na druhý zub :slight_smile: no a 8kg to teda je pěkný :wink:

Verčo taky mám specoš žíňku na masírování dásní z DM :wink: a Kristíkovi se to líbí,kouše a cumlá jako ďas :grinning:
20. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jdu do té jeskyně zavolat, ať to upřesním. Nahlásím přibližně 5 maminek.

Terez, Daneček právě nějak extrémně neslintá, což u těch prvních dvou zoubků bylo. Ale strká vše do pusinky, má trochu průjmik a teda ty teploty no. Uvidíme, my jsme si doma mysleli, že to budu zuby a teď to řekla i doktorka, tak snad to tak fakt bude.
20. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,souhlas,ja si to naplanuju,ze dopol pojedu po nakupech,to Maxule neco naspi a pak prijedu na obed tam.
+ - 11,30 nam vyhovuje. :wink:
Akarat doufam,ze se nam nerozjede choroba,ja mam rymu a poboliva me v krku a Max trochu rymuje taky.Ale bez teplot,tak snad...
20. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, tak už je to vyřízeno. V 11:30 v restauraci a už máme i rezervaci jeskyně na 13:00. Cena je 149 Kč za dospělou osobu, 1 dítě do 6 let je zdarma, což se týká nás všech. Dokonce prý budeme mít jeskyni jen pro sebe, takže super! Můžou se hlásit i další.

Maki, drž se, ať jsi fit :slight_smile: Já taky Danečkovi domluvím, ať jsou to ty zubiska.
20. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si jeksyni hezky uzijte - je fakt super :slight_smile:

Terez, ja mam takove ty tri kartacky - masirovacka po predchozim nacviku s moji asistenci - pak uz sam ZDE :
http://www.youtube.com/watch?v=PJ6lsMTydtk

Leni, tak ti ani nevim, kdy jsme vas s tou vahou trumfli, ale myslim, ze jsi tipovala, ze do pul roku Petova veku to bude a to jsi tedy trefila - v pondeli jdu na vazeni, ale pred mesicem jsem meli 8750g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo a nechceš jít taky? Nebo už něco máš? Jinak máme ty samé kartáčky z DM drogerie. Jsou tam tři za 69 Kč. Nemůžu si je vynachválit.
20. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Leníku tak jsme na tom stejně.......... :frowning2: ,Šimon mel 40 v noci,tak jsme taky naklusali k dr,nikde nic,snad jen ty řezáky,ted už mu zas nic neni,ale v po si máme přijít na krev a moč,pro jistotu,že jestli mu nechybí železo a jeste udělá další testy,at máme klid :unamused: ,už mě to přestává bavit :frowning2: ,chudáci děti :angry: ,jinak taky má nejaký boule na krku,prej to jsou uzlinky,kterejch si nikdo nevšimne,ale nekomu vylezou a samo,že nám jo :frowning2:

kartáčky máme taky tu sadu,ale strkal si je do krku,než na dásně,tak je nechcel :grinning: ,už má obyč a zoubky si čistí rád :wink:

petrunko,
jj to je pohoda vid.......se sirupama,taky nemáme problém,řiká mnam :wink:

ty jo,zase se tu hlásí marodi,to je to počasí nebo nevim.at už je pořádný jaro a všichni muzem pořádně na vzduch,tak zima byla hnusná,samá nemoc blééééééééééééééééé :angry:

kde máme novou maminku?????????

Dančo,
vendulka už je velká.ty jo,to tak hrozně utíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek