• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell,
co zuby???????? :grinning: ,už jsi zašla za manžou??? :wink:
20. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,mám prosbu - nemáte někdo na půjčení nebo na prodej ohřívačku na láhve?Je to pro kamarádku - já nic takového nemám,nikdy jsem to nepoužívala.
20. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, tak to je stejné, akorát vy máte vyšší horečku (zaklepu to). Já jsem dávala nurofen ráno v 8, pak bylo potřeba dát znovu ve 14 hodin. A pacholek nechce moc spát, tak tu řádí a je protivnej :frowning2: Kéééž by šlo fakt o ty zuby, když už to řekla i doktorka. Uvidíme v pondělí, co ukáže moč. Nám asi před týdnem dělali kompletní krevní obraz vč. železa a všechno je ok. Tak ať je to tak i u vás.

Mílo, škoda, kamarádka nedávno prodávala a podařilo se jí ohřívačku prodat. Jinak já ji nikdy nepoužívala, přišla mi zbytečná.
20. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsme večer měli zase 39 :frowning2: Slintá až běda, sliny tečou proudem, tak věřím těm zubům, ale jsem z toho stejně špatná.
20. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile:

Tak máme za sebou návštěvu u tchýně :slight_smile: bylo to v poho,Kristík dostal zase mikču a dupačky,Jiřík sladkosti.Koukám,že se nachlazení nevyhýbá nikomu :angry:

Lení neboj to bude dobrý,mě Kristík taky občas zakašle no a odsávám.Naštěstí teploty nemá,aspoň to!Jo a prvně po dlouhý době usnul teď v 19h tak jsem zvědavá do kdy bude spát.....

Natt to výško bude asi lepší budeš vědět načem Šíma je..ale ten odběr to bude asi boj :frowning2:
20. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
LENIKU,
my jsme zatim v poho,ale asi jen proto,že tu mám neteř a nevzpomene si na bolest,když si hrajou........ :wink: ,ale taky doufám v zuby,jelikož nám jeden leze i 2 měsíce,už na nej čekám jako na smilování a to jsou dva poslední :unamused: ,ale dávaj zabrat,vždycky je máme s teplotou a rýmou,prej maj sníženou imunitu,když rostou :frowning2:
a doufám,že výsledky dopadnou jako vám,za jak dlouho budou :frowning2:

terez,
jj to bude,zas bude řvát...........už mu budou brát po třetí,ale manža jde se mnou,ten me pořád honí k dr,že to neni normální,že je pořád teplota a nachlazení,já se taky přikláním k zubům jako Leník,tak at je u toho taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

milo,
já ji nemela,mela jsem ji po segre,ale hned jsem ji prodala :unamused:
20. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a Kristík má vyspáno...takže zase půjde spát jako vždy mezi 21-21.30h a já si říkala jak krásně spí :grinning:
20. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,jak to tak čtu o těch zoubkách to je děs,co :unamused: .My taky čekáme jak na smilování,kdy už nám zas nějaký vylezou.Puclina slintá jak bernardýn a posledních pár dní má docela tekutou srajdu naštěstí je 2x denně,ale i tak a je protivná :confused: až hrůza.Nejdřív jim chudinkám složitě rostou první zoubky a sotva je maj všechny a ani si je moc neužijou už zase vypadávaj a rostou další........ :unamused: .
Natt já jsem stále k manžovi nedošla...teda došla s kočárkem na prochajdě :sweat_smile: ,ale to je tak všechno.Nakoupila zásobu paralenu a paralenuju.Manža mi furt vohmatává tvář a možná bude zakopanej pes ještě i jinde.Nejspíš mám podrážděnej trojklanej nerv :frowning2: .......tak si to užívám.Ale proti těm chorobám,co se tu píšou to je ještě prdalčku.Doufám,ž taky nechytnem nějakou srajdu :sweat_smile: .
Verčo koukla jsem video :grinning: ,Petík je šikovnej.Čistí si (šmrdlá dásně)zoubky jako mazák :grinning: :grinning: :grinning: .Puclina měla kartáčky od nuku-nejdřív ten masírovací a pak čistící.Ale pak manža přines normální kartáček,co máme my a hotovo.Máme kartáčky od curaproxu nějaký tušim švýcarský,ale drahý nejsou,spíš levnější než ty hrůzy,co se tu prodávaj jakože jsou superextraspeciál :rolling_eyes: .Ale Puclina teda je ostuda a zuby si čistí nerada,dělá u toho děsný divadlo :unamused: .
20. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky k tej jeskyni.Dneska jsem volala do Běláska,abych se poptala co a jak na pondělí až s nima půjdu.Tak prej je v jeskyni 20st.,takže je to tak na punčocháčky nebo tepláčky a mikinu či jiný dlouhý rukáv.Tak jsem na to zvědavá.Vsázim na to,že se těch 45minut bude dít pro Puclinu něco zajímavýho,jít tam sama nebo s babincem :grinning: jako se chystáte,tak nevim nevim jak by jsem jí tam udržela :confused: .A hlavně teda Puclina po obědě prostě spí jako dudek,takže jsme provozu schopní až tak ve tři :sweat_smile: .
20. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak paráda....Kristík večer do 21h usnul asi proto,že si to teď v noci chce užít!!V 0.45h se probudil na kojení a teď za ukrutnýho řevu jsem ho vzala do obýváku kde si spokojeně vegetí a kecá!!Rozsvíceno na celej barák :grinning: a pohoda klídek tabáček....To že já CHCI spát ho jak si nebere a nezajímá :angry: tak si brouzdám po netu a doufám,že brzy usne?!?!
21. bře 2009 v 00:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak máme za sebou pekelnou noc!!! Ale fakt síla. Vůbec jsme nespali. Teda já a Daneček, přítel ten spal celou noc... jsem se přistihla, že už jsem na něj za to měla zlost :confounded: Dítě jen kňouralo a křičelo ze spaní a já po třech hodinách střídla nurofen a panadol. Vysoké horečky neměl, spíš bolesti. Ale zuby ještě nevykukují. Od půl šesté jsme definitivně vzhůru, Daneček prsty v puse a tečou potoky slin.

Terez, nachlazení mě ani v nejmenším netrápí, opravdu není ani potřeba odsávat. Jen ty zubiska nebo co to je :slight_smile: Koukám, že jste si jinak se "spaním" taky užili.

Natt, brali krev ve čtvrtek. Kompletní krevní obraz vč. železa byl hotový v pondělí hned na to. Ale obranyschopnost byla až to další pondělí, takže za týden a kus.
21. bře 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ja mam pristi tyden fak nabito - neco mi zvrzli na socialce, tak to musim nejak poresit v praci a pak tam... A taky mame ockovani, navstevy a tak... Tak treba jindy (na svatyho Dyndy :grinning:)

Bell, ja jsem moc rada, ze mu ten kartacek dela dobre, ale nechci to hrotit. Kartacky Curaprox znam, my je pouzivame - ted od pondelka je maji v akci v Rossmannu, 3ks za 149,-

Petik na dnesek spinkal ukazkove - od 19:45 do 5:45, tak jsem rada, ze je to takovy sikula. Snad nam to jeste nejakou chvilku vydrzi...

Hezky den, jedem k babi a dedovi.
21. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile:

Lení tak jsme na tom byly se spaním podobně :frowning2: no já ráno po 7h nakojila a znovu usnula a to mě dodělalo!!Bolí mě hlava,je mi zle asi jsem se přespala...jsem zvyklá kolem tý 7h vstávat,no a Kristík spal až do teď!Se nedivím když v noci dělal blbiny :angry: Potřebuju uklízet,ale jsem jak bouchlá palicí :frowning2: asi toho dnes moc nesvedu :unamused:

Verčo jak to děláš že máš tak hodný díťátko :slight_smile: k babi a dědovi jedeme zítra taky.
21. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno všem :sunglasses:
tak to vypadá na pěkný den...

Leni,
my taky vstávali brzo, v 5.45, ale jsme zvyklí v 6.15, tak to šlo. Ale teda je fakt, že Jarda spal od 19 hod.a vzbudil se jenom ve tři, tak to de, mám z toho radost. Jak teď spí jenom jednou denně, tak je večer tuháček :slight_smile:

Holky,
já se picnu, to není možné aby ty děti byli pořád nemocné :frowning2: Jarda je teda v pohodě, ale když vás pak dočítám, tak mi dětiček fakt líto, už aby bylo pěkně a teplo a bude snad líp :slight_smile:

terez,
to je přesné, když už si člověk říká jak krásně spí a už si maluje noc na růžovo, tak děti fakt překvapí, jsou to rarášci :sweat_smile:

Jinak jsem četla že tady probíráte kartáčky. My jsme koupili Jardovi od Signalu ten s těma nožičkama a ráno a večer si s náma čistí zoubky :sweat_smile: Vždycky mu tam dáme malinko perličky-ta je už na mléčné zuby a on si to tam šmrdlá a jak ho to baví :sweat_smile:
21. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
Tak snad máme nemoc za sebou.Ještě trochu teda posmrkáváme-já a Šimonek,ale zdá se,že ostatní je pryč.Dneska jsme už byli i venku,když bylo hezky.
Zítra se chystáme na obídek k tchánovi a pak možná přijedou na návštěvu naši.
A co se týká čištění zubů,tak Šíma s tím nemá problém.Od miminka ho to bavilo a děsně se u toho šklebí :slight_smile:
21. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,
potřebuju poradit, udělalo se mi kuří oko a nevím kam se s tím chodí a jestli potřebuju doporučení od obvoďáka? Nevíte kam s tím? :fearful:
21. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Nestíhám dočítat, Ondra se nám celkem vylízal, zato Macík je čímdál horší, včera mu vyskočila i horečka (nevim kolik, bo máme vybitou baterku v teploměru :angry: ), nudle mu lítají zelený až na břicho, když pčíkne...
Ale dnes se nám vrátil tatínek, tak nebyl k zastavení horečka nehorečka.
A Ondrovi už vyapadl ten kejvací zub...prej ho snědl :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: :slight_smile:

Tak mám za sebou pekelný den s migrénou...a vším co k tomu patří!!!Chlap byl v práci, pak doma melouchy a nebýt Jiříka který hlídal Kristíka doma a odpolko vozil v kočárku tak nevím,fakt je hodnej zlatíčko :slight_smile:
Večer se mi udělalo líp,kluci byli v kině a teď už chrupou.Já to taky zakápnu...

Péťo tak konečně viď! :slight_smile: Už aby bylo hezky a ty nemoci neměly šanci propuknout!

Prin a co pedikůra?Tam to neodstraní?

Laro teď zase marodíte Vy?Chjo to je hrůza... :frowning2:

Tak zítra hezkou neděli všem :slight_smile: Ať je jen léépe!! :wink:
21. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
jak u nás..........řvak hystericky a ten prokletej zub nikde................. :angry:

terez,
pěkně spíte :unamused: ,jéééééé to už mám snad za sebou,noci v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin, na kuri oko se da koupit takova specialni naplast (v drogerce myslime) a tu si na to nalepis a ona to docela schopne a i rychle vytahne - mel to Adam a fakt to bylo docela v pohode...
21. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se tuhle noc konečně vyspala. Horečka byla jen večer, ale malá, měl 38,1. Zubiska nevylezla, teplota není. Tak nevim.

Terez, no včerejší noc byla pekelná! Já jsem celý den chodila jak mátoha a večer jsem padla za vlast :slight_smile:

Verčo, jasný, až budeš mít čas, tak se na toho sv. Dyndy uvidíme.

U babi a dědy jsme včera byli taky, celý den.

Petrunko, tak to jsem ráda, že je u vás líp. Ono se všem určitě uleví. Jinak my na obídek k našim nejedeme. Táta jde zítra na vyšetření střev, tak dnes celý den nesmí jíst, snad jen vypít vývar v poledne. Ale včera jsme domů dostali tác chlebíčků, kapra, salát (jak vánoce, co?), buchty. No máme co jíst a nemusím vařit :slight_smile:

Natt, tak co? Nevylezl do rána? U nás nic :frowning2:
22. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík všem maminám :slight_smile: :slight_smile:

Tak dnešní noc docela ušla,ráno sice Kristík vstal brzy tak jsme si hrály a povídaly :slight_smile: no a teď ho Jiřík normálka v postýlce uspal! :slight_smile: stál tam u něj povídal mu a Kristík vytuhnul to se ani mě nepovede :grinning:
Teď peču nějakou bábovku z netu prvně tak jsem zvědavá,no a na oběd jdem k té babi tak mám taky o starost míň,ale musím jít jěště do Tesca nakoupit lednice je vymetená :angry:

Leni zub pořád nikde?Neboj jen co to nebudeš hlídat vyleze :grinning: jako u nás :wink:

Natt vy máte čtu to samé jako u Lenči :grinning: ty zuby nám dávají zabrat :slight_smile:
22. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, ja jsem poranku spichla chlebik a ted pecu v pekarne pudinkovou buchtu...
Petik spinkal od 8 do 6 a pak jeste hodku, takze je za milacka :slight_smile:
Odpolko jdu s jednim byvalym studentem na kavu, ozval se i po dost letech ,tak se tesim (jooo, mlady masickooo :grinning:) - Petik jde s nami..

Hezkou nedeli vsem
22. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, pudinkovou buchtu do pekárny? Pošli mi prosím receptík :slight_smile: Máš jinak úžasného spáče, to je ale zlaťoušek. Tak ať mu to vydrží. Nám se ta období spaní/nespaní dost střídají, ale pořád lepší, kdyby pořád jen nespal :grinning: Tak si to kafíčkooooo s mladým masíčkeeeeem užij :grinning: On tě Péťa stejně pohlídá.

Terez, tak spaní už je taky lepší? To jsem ráda. Jiříka pošli k nám domů na brigádu :grinning: Teda ne že bych měla nespavce, dneska už spí podruhé a noc byla dobrá, ale jestli by fungoval na objednávku, buďte na telefonu :grinning: A jestli ten zub vyleze, až to nebudu hlídat, tak to nevyleze nikdy, jsem magor a šahám mu do pusiny tak 10x za den a už na mě kouká, jestli jsem jako "normální matka" nebo o co se to pořád pokoušim :grinning:
22. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni - buchta je bez mouky a je super, jen BACHA na kurku - musis to dat na svetlou, jinak se ti to pripece zvenku )mne se to poprve stalo - okrojila jsem a buchta zmizela i tak :slight_smile: ) - na tech strankach jsou i dalsi SUPER recepty, delala jsem v pekarne i testo na vanocku - byla luxusni...
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2468
Kasfco bylo super, mladicek maturoval rok pred tebou myslim... (2001)
Jo jo, Petik spinka uzasne, porad kolem toho chodim po spickach a mam strach, ze se to zvrtne...
22. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, já tě dnes zahlídla jak pádíš s kočárkem, mále jsem vystoupila, jeli jsme k rodičům švagryně, už jsme tam dlouho nebyli, co v úterý odpol, mám hlídání , že by kafíčko??? Přidá se někdo?

Zdravim všechny marody a posílám pusinku pro brzké uzdravení :slight_smile:

U nás dnes zapečená brokolice s bramborama a nivou, ňááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto, otazka je, kam jsem PADILA - tam, ci zpet??? To jsem byla s tim mladickem v cukrarnicce :wink:
Bylo to fajn (ve Svete v nedeli maji zavreno :frowning2:)
V UT jdu ke kadernici na novy design... :wink: Takze kafco nejdriv ve st - tedy podle toho, jak budu vypadat :grinning:
22. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Leníku,
nemáme ještě :angry: ,ale noc byla lepší :wink: ,tak uvidíme zítra jdem na tu krev :frowning2: ,to zabije mě :frowning2: :frowning2:

v sobotu jsme jeli jen já a segra na výlet..........to byla pohodička :wink:
22. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem vás konečně dočetla - uf uf.My měli takový pohodový klidný víkend,ale bohužel bez taťky.Ale na druhou stranu - byl doma celý čtvrtek,v pátek přijel ve dvě odpoledne a v sobotu v poledne jel ( vařila jsem mu na cestu jak mourovatá - dělala jsem karbanátky,přidala jsem do nich kapii a šunku - výborný a do některých čerstvé žampiony - taky výborný.)

My byli celé sobotní odpoledne s babí a dědou na kolotočích a ještě se švagrem,bylo to super,holky řádily jak draci,Ája 3x horská dráha :grinning: :grinning: :grinning: ,jednou jsem s ní byla já,pištěla jsem jak vzteklá,holka se mi smála na celé kolo a se švagrem jsem absolvovala ty raketky - taky se málem počůrali smíchy.Neděle pak na zahrádce - prostě pohoda.

Holky nestěžujte si na vstávání - vždyť máme malý děti. :grinning: Já mám z vás děti pomalu největší a koukám,že vstávám skoro nejvíc - pravidelně 2x až 3x za noc.Což je zlatý,protože s Ájou jsem vstávala skoro do 4 let asi 5x. :angry: :angry: :grinning:

Peti já bych na kafčo šla ( teda na čaj,já kafe nepiju ),ale mám hlídání až ve čtvrtek.Tak kdyby to šlo posunout. :slight_smile: :wink: :slight_smile:

U nás už je zase rýma - ale nic hrozného,akorát máme jít tento týden na třetí prevenar,tak nevim nevim. :confused: :confused:
23. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, v noci jsem se nějako převalovala, dítě taky a k tomu plakalo ze spaní (bez teploty). Dásně nahoře "natvrdlé" a zuby pořád nikde. Už se mi i v noci zdálo, že mu nahoře vylezly 3 :grinning:

Verčo, díky, mrknu na to :slight_smile:

pbauer, zapečená brokolice s brambory a sýrem u nás taky vede :slight_smile: A nechceš jít s námi v úterý do solné jeskyně? Jde nás už pět mamin tady z diskuse. V 11:30 v Bowling Clubu na papů nebo kávičce a ve 13 hodin máme objednanou solnou jeskyni (dospělý + 1 dítě do 6 let za 149 Kč).

Natt, u nás taky nic, aspoň, že včera neměl horečky. Uvidíme dneska, zatím ne. Jé výlet, to bych taky chtěla. my jsme včera byly u známé, které se 10.2. narodil chlapeček. Tak jsem si ňuchňala "nové" miminko :slight_smile:

Mílo, tak na kolotoče se taky těším :grinning:
23. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek