• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky...
U nas noc krasna, Petik spinkal od 20 do 6 a pak jeste do 7:30 - ale to uz u me v posteli a tak na pul... -porad mel pootevrena ocicka, takze jsem ani nedutala a ani jsem se nehnula a ani jsem neusnula...!!!

Dneska jdeme na 2. hexu, ale Petik trochu chrci, tka uvidim, jeslti nam ji da... (??) a taky na vazeni, ze?? :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to už jsem celá napnutá, kolik bude ten cvrček vážit :grinning:
23. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: :wink:

Tak dnešní noc paráda :slight_smile: Kristík usnul po 20h,probudil se o půlnoci a pak až v 5h ráno!!No a to už sice zabral jen na půl,ale lepší než nic :wink:

Verčo dr ho určitě poslechne atd. a sama musí uvážit zda ho oočkuje,no a váhu to pak písni,hm to nás převálcujete :grinning: máš místo mlíka smetanu či co :grinning: ??

Leni to jsou sny :wink:
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si dneska plánovala vycházku, musím i něco nakoupit a ono tam pořád prší :frowning2:

Terez, tak snad už bude spinak i další noci. No sny dobrý, ráno jsem hned šahala Danečkovi do pusinky, ale ty velký snový zuby tam nebyly :grinning:
23. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak výsledky moči má Daneček v pořádku, tak jen čekám na ty zuby, protože mu už nic jiného asi být nemůže
23. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,u nas se spi na prd uz 4 noci,Maxovi lezou nahore dalsi zuby a ja mela ted par dni hnusnej kasel,takovej davivej.Uz to ustupuje,ale nevyspala jsem poradne ani nepamatuju.Kdyz nehuci Max,chrchlala jsem ja.Ohledne te jeskyne se ozvu zitra dopol,podle toho,jak mi bude.Delam si cibuli s medem a cpu se Mucosolvanemm,pomaha to,uvidime....
23. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se toho chrchlání a smrkání nezbavíme,co?Maki,známý mi ještě radili zázvor - je to prý síla,ale pomáhá to.Akorát je to pálivý.

Ta jeskyně je super - taky máme odchozíno.Pokud tam budete pouštět malý na zem ( no asi jo,proč byste tam vlastně jinak chodili :grinning: :grinning: ),vemte jim náhradní oblečení,které jim tam dejte.My měli vždycky všechno hrozně od soli,takže jsem nosila starší tepláky a mikinku,kterou jsem tam oblíkala.

Jinak jsme měli v sobotu zase opět letecký den,tentokrát nám Kája spadla ze židle od počítače ( to je dost vysoko,víc než gauč - tam už má pády natrénované ) a samozřejmě přímo na hlavu.Taková ta dutá rána - asi nebudem mít právničku. :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo, ve čtvrtek mám keramiku :frowning2: , a co ve čtvrtek dopoledne, nešla bys s náma do besedy do tělocvičny s mládeží, Káje by se to určitě mic líbilo!

Verčo, tak budeš sice krásná, ale bez kávy, já jdu na šmikando ve středu, už to potřebuju jako sůl!!!

Holky díky za pozvání, ale já chodim právě v úterá do jeskyně s běláskem, právě že je to s programem a kilčo :wink:

Holky, vim, že dnes v noci mi to dá jistě malá sežrat, ale dneska spala 19,00-6,00 bez vstávání i bez pití, jen jednou jsem podávala dudana a jednou přesun ke mě :slight_smile: , ale to je fakt vyjímka!!!

Dneska jsem byla v bělásku na józe a celkem dobrý, jsem zvědavá jestli se zítra budu moct hejbat... :fearful:
23. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je fajn, ze Danecek ma moc v poradku - Adam tenkrat posledni 4 zuby odhoreckoval 40-kama a taky mu delali komplet laborku, nez se ukazalo, ze to jsou zuby...

Terez, ja mylsim, ze uz jsme vas prevalcovali, ne? :wink: To nevim, co mam misto mlika, ale Pewtikovi to strasne chutna...

Milo - ja myslim, ze ani prastena pravnicka neni k zahozeni, ne?
23. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak ať je líp. Jinak mě pomáhal sirup ambrobene.

Mílo, nám v jeskyni dávali pod mimča deku. Jo a jak často jste tam chodili? Myslíš, že stačí 1x týdně? Teda takovej pád! To bych ji i pěknou dobu sledovala, bych z toho asi byla "rozonačená" :slight_smile:

pbauer, já jsem chodila s Rákosníčkem ve čtvrtek, ale oni to zrušili, že větší zájem je ve středu, ale to se mi zas nehodí. Třeba to malé vydrží a bude už spinkat celou noc. TAky jsem přemýšlela, že bych chodila tady v Boleticích na jógu. A je to k něčemu dobré? Já bych tam asi spíš usnula, jak teď padám únavou.

Verčo, ono to právě není moc poznat. U těch spodních zubisek jsem viděla bílou čárku, ale tady vidím jen, že pod dásní jsou tvary zubů, ale jinak se zespoda dáseň zatím ani nenadouvá.
23. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer - jo,to bych šla - ale ještě se ozvu,jestli se něco nevyvrbí z té rýmy.Jééé,já chtěla jít ve čtvrtek s holkama na to očkování - no to neva,já to ještě nějak vymyslim. :slight_smile: :grinning:

Verčo - mě by nevadila ani praštěná právnička - ale nevim nevim,co na to ostatní.Taťka už to má naplánovaný - Andrejka bude modelka a Karolínka právnička,aby nás mohly živit - přinejhoršim to vyměníme. :grinning: :grinning:

Leni - těch pádů už bylo tolik - Andrejka roztžené obočí,pád ze schodů,Kája už mockrát z gauče,teď z vysoké židle,z kuchyňského stolu jsem jí naštěstí sundala já - zvykneš si. :grinning:
Hele a když pod vás dávaj deku,to je blbý,ne?Co se týče kůže,tak je právě dobrý ten dotyk se solí - malá se tam teda vždycky hrabala jak hraboš - je to dobrý na atopák.
23. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,jinak na netu ve zprávách píšou,že o víkendu KONEČNĚ ZIMA PROHRAJE!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, taky jsem to četla. Už aby to bylo, co? A hlavně ať už je to definitivní teplíčko :slight_smile:
Jinak prckové ještě jen leželi na zádech nebo na břiše, když jsme tam byli, takže nám dávali ty deky. Jinak jsem tam s ním chodila. Teď už by si do té soli klidně sedl, ale tehdy ne. A navíc on by to okamžitě konzumoval.
23. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to je problém,to se musí hlídat.A taky,když na to šahá,tak pak pozor na očička - hodně to štípe.Nám tehdy doporučovali,ať se v tom děcka hrabou - maj tam i na to hračky,takže jsme odcházeli jak solný sněhuláci. :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to výborná věc.Jo - švagrová jde ve středu na velký ultrazvuk a příští středu k Podolskýmu,já jsem tak zvědavá,co budou mít.Tak hrozně chce holčičku,že budou mít určitě kluka. :frowning2:

A jen ať je pěkně.Kája už na zahradě zkouší prohánět motorku a Andrejce jsme včera odmontovali kolečka a šlapky,takže začnem zkoušet jezdit.Doufám,že se Vojta obrní trpělivostí. :grinning: :grinning: :grinning: Ikdyž abych pravdu řekla,taky se u toho vždycky klepu vzteky,když jí to nejde. :grinning:
23. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dej pak hned vědět, co čekají :slight_smile: Ve vaší rodině to bude určitě zas holčička, tak se jí ten sen splní :grinning:
Dneska jsem fakt chtěla vypadnout ven, už jsem se chystala, že vyrazím teď, až se najím a on je tam hrozný vichr a prší, tak zas nic :frowning2: Ale já bych taaaak šla.
23. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zrovna zaúkolovala babičku,aby vyzvedla Andrejku ze školky a až přijdou,letim do školy.A vůbec se mi nechce. :angry: Radši bych zůstala doma v teplíčku.
23. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli u dr. - Petika nenaockovala, protoze ma trochu rymicku a rikala, ze neni treba s tim spechat, takze mame prijit, az nebude chrcet.
No, sestricka ho zvazila - holky, me trefi - ma 9350g :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, tak to ti věřím :slight_smile:

Verčo, to není možný! A co ti na to řekla doktorka, jestli se můžu zeptat? Bere to snad v pohodě. Nás jinak taky neočkovali, když byla rýma, odložili jsme to o pár dní, je to lepší.

Jinak déšť nedéšt, byli jsme venku. Daneček měl na kočárku pláštěnku a hezky se prospal a já jsem se potřebovala vyvětrat, moc mi to pomohlo, odpočinula jsem si.
23. bře 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jdete zítra do solné jeskyně, tak je tam rezervace na jméno "Haršányová", kdyby se paní ptala a kdybych náhodou nestíhala a nebyla tam dřív :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, co mi asi tak ma rikat, kdyz se narodil a mel 4,5kg...? A ja porad jen kojim, takze neni co mu odebrat - navic v noci spi (neji)... :grinning:
23. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
no pěkná váha, jako můj synovec :sweat_smile:

Leni,
mám se zítra zastavit nebo jdeš na ten oběd?
23. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, máš prostě smetanu, já to jinak nevidím. Ale je to krásné, když je mimi baculaté, aspoň mně se to hrozně moc líbí :wink:

Prin, já myslím, že půjdu až na tu 13. hodinu, ale jasno budu mít až zítra ráno, tak ti napíšu sms, jo?
23. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Verčo to je kousek teda :wink:

Budu se snažit zítra přijít do jeskyně :grinning: chci vzít i Jiříka,snad to stihnu do školy a honem na 13h.....

Teď má Kristík řvavou né a né se přichytit na prso :frowning2: vyvádí
23. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem doma ze školy a jsem uplně hotová.Dostala jsem od naší učitelky nabídku na práci - moooooc dobrá nabídka.Ale musela bych nastoupit letos na jaře - čím dřív tím líp.Nemám kam dát Káju,takže je to pasé,ale strašně mě to mrzí. :cry: :cry: :cry:
23. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no to je váha :grinning: ,páni to snad neni ani možný a nebylo na tej váze ještě jedno mimino? nebo nemaj to nějaký rozbitý :grinning: .Jsem dneska byla na pokecu u kámošky v práci a ta řikala,že její synátor měla v půlroce 10kg a byl taky jenom kojenej :sweat_smile: .Téď je mu 3 a půl a má 17kg a je samá ruka noha :sweat_smile: .Člověk by neřek,že byl takový krásný buclatý mimčo :grinning: .

Jinak Puclinka nějak zahájila serii hodných dnů.V sobotu v noci spala osm hodin v kuse,jen si cucla z prsa a spala dalších pět hodin.Na dnešek jela po čtyřech hoďkách,v solnej jeskyni mi hezky seděla na klíně a byla hodná :confused: ............kýho víra,co jí přelítlo přes nos.......snad jí to vydrží co nejdýl :grinning: .

Prin,Jardík je šikovnej se zoubkama :sweat_smile: ,my musíme bojovat :rolling_eyes: .Ráno si je šmrdlá se mnou ale spíš si s tim kartáčkem jen hraje a večer jí je čistí manža pěkně na vážno,aby nezůstala ani špetka nečistoty na žádnym zubu a to se s náma pere :rolling_eyes: .

Holky a taky si musim postěžovat na boží nespravedlnost.4lověk se s tim miminem piplá nespí a Puclina nakonec nejvíc miluje tatínka :sweat_smile: .Kouká na něja jak na svatej obrázek a opakuje po něm každou kravinu.Já se teda můžu snažit jak chci,abych jí naučila jak je veliká a pápá a kdesi cosi a přijde táta a zopakuje po něm všechno :rolling_eyes: .No jo ženská.... :rolling_eyes: .Teď má velkej hit louskat palcema jako tatínek :sweat_smile: samozřejmě jí to nejde,ale je roztomilá jak si šmrdlaá ty palečky o prstíčky :grinning: ..

Jinak jeskyně byla super a fakt jsem celej den pěkně nasolená,jdu se teď vykoupat a smejt to.Od rána cejtim sůl v nose a najazyku a na obličeji....tak snad to má nějaký ty léčebný účinky :sweat_smile: .
23. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dítě napapané a ještě se tu "dožírá" piškotky a nabízí je i psovi. By se dělil :slight_smile:

Maki, tak co, jak je? Půjdeš?

Terez, tak jak to vypadá u tebe? Dorazíš?

Já jen, že jsem nahlásila 5 mamin a ona nám zarezervovala jeskyni a kdyby měla přijít jen Danča, Prin a já, tak tam musím zavolat předem, aby tam pouštěla i jiné lidi.

Zuby stále nic :frowning2:

Mílo a to by byl nějaký vedlejšák na pár hodin denně nebo plný úvazek? Já jen, že třeba v Rákosníčkovi hlídají a berou myslím do školky i děti od 2 let.

Bell, není to jen v holčičkách a tatínkách. Daneček by se z tatínka taky zbláznil. Přijde domů a Daneček se za ním vehementně se smíchem plazí po zemi a to jako dost rychle. Do té doby mi tu třeba křičel a protivil. Na tatínka se směje :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já hlásím, že do jeskyně dorazím až na tu 13. hodinu, možná o čtvrt hodinky dřív, takže do restaurace nejdu.
24. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
teď jsem si to přečetla. O.K.

Jinak u nás super noc bez probuzení, to se nám snad ještě nestalo :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo,pujdeme,Maxino mel sice rano teplotu,ale to jsou ty zuby,kasel uz v noci skoro nemel.Myslim,ze by mu to tam jedine mohlo prospet.Dostal Nurofen,je v pohode,ale akoart radeji vynecham ten obed,napisu Dance sms.Takze pred 13 tam,jo?Doufam,ze to najdu,nevim jiste,je to v tom Bowlingu?
24. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jojo v tom Bowlingu :dizzy_face:
24. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek