• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leniku,hele když máš manžu policajta,nevěděl by náhodou,co můžu udělat,když mě na parkovišti zablokuje auto autem někdo jiný a nemůžu vyjet?Můžu volat na policajty a dožadovat se odtažení nebo mu můžou dát jen botičku,což by mi jen schladilo žáhu,ale moc nepomohlo? :angry: Já tady z toho parkování v centru,konkrétně na parkovišti u gasstra,zešílim :angry: .Ono je to to strašný i normálně,ale posledních pár dní nějakej id*ot s malým bílým autem parkuje tak,že nikdo nemůže do parkoviště,ale hlavně ani ven z něj.Menší auta to ještě vykroutí zadem,ale my máme velký auto,který je pomalu o půl metru širší než standartní osobák,takže nemám šanci odjet :angry: .Nemůžu si nic naplánovat,protože ráno mrknu z okna a už vim,že neodjedu :angry: .Včera jsem napočítala za 15min 12 aut,který se pokusili vjet na parkoviště a nemohli přes tohdle s tim bílym autem a 3,který nemohli vyjet ven :angry: .A dneska přijel zas a zas to odstavil na stejný místo.Úplně mě to vytáčí.Kdyby se třebas malý něco stalo,tak se nedostanu prostě s autem pryč a navíc tady stojej i na žlutejch čarách zas další id**ti,takže by se sem nedostala ani sanitka :angry: .Sakra! Tak nevim,jestli mám bejt otravná a na ty policajty volat a prostě práskat nebo jestli si mám dát panáka a počítat do deseti :unamused: .
24. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bell prostě ho práskni párkrát dostane třeba pokutu a příště si to rozmyslí, já bych byla taky vytočená.

Takže všichni dorazíte až na 13h??? Maki mi psala sms, Lenik tady na koni, a co Prin taky až v jednu??
24. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Venku je polízanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já chci jaro
24. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo má rád smíšky z reklamy na Hami: http://www.hami.nutricia.cz/cs/ke-stazeni/tv-reklama/ Náš Daneček se u toho vždycky směje :grinning:

Holky, tam chumelí! No to jsem se těšila na vycházku do jeskyně a takhle se budeme prodírat vánicí :frowning2:

Dančo, do té restaurace nejde asi nikdo, co tak pozoruji, tak asi přijeď taky až před tou jednou, abys tam chuděro nebyla sama.
24. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, ok, domluveno. Vem si čepici, šálu, zimní bundu a nějaký sněhule a půjdeme :grinning:

Maki, domluveno :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, zeptám se ti, jak to běžně chodí a hned napíšu. Prosím tě, kde je Gasstro? To je "stojžer" na Masarykově náměstí nebo co?
24. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,Max ma ve svym veku 9 kilo... :confused: To mas teda vyzivny mliko!!! :grinning:
24. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojžer,to je dobry... :grinning: Jo,Leni,tam za namestim v te ulicce za rohem financaku.Je to tam s parkingem fakt na prd.Praskla bych ho.
24. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak jsem ti to vyzjistila a máš prý volat MP na číslo 156 klidně každý den, pořád dokola a říkat, že tě blokuje a nemůžeš vyjet nebo že blokuje ostatní auta. Strážníci tam budou vždy jezdit a udělají to, že nejdříve se pokusí dotyčného najít, zjistit majitele a budou ho pořád dokola nutit, aby si přeparkoval a samozřejmě bude dostávat flastr. To by ho počítám časem omrzelo. Pokud by ho nenašli, tak jednoznačně odtah. Takže dobré, ne? Botičkou se to prý neřeší, protože ti potřebují pomoct, abys ty vyjela, když jsi blokovaná. Ještě prosím napiš, kde to konkrétně je a které že to je auto a oni to můžou občas zkouknout.
24. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stojžer no, chodili jsme tam baštit, když byl Děčínský deník ještě u Kokosu :grinning: Stejně nevím, kde to je. Přímo ta ulice, co vede od náměstí dolů k ČSPL?

Bell, blokování aut je prý bráno jako docela vážný přestupek, takže mi přítel důrazně říkal /resp. psal na icq/ "volat, volat, volat"
24. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já bych ho taky práskla a ne jednou, ať se naučí, že tam nemá co dělat.
24. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, asi už vím, tam je takovej "malej stojžer", že jo? A Magnet. Já měla na mysli stojžer nahoře nad soudem, automat.
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
já nejdu, taky až na 13hod. :wink:

Jarda teď usnul, tak to snad vyjde dobře!

Leni,
ok. šálu rukavice čepici a sněhule :sweat_smile:
ale tam je fakt hnus! No, kdyby to aspoň drželo,ale hned to taje!

Mě přijedou zítra rodiče s neteří, už se těším, budeme dělat Jardovi oslavu, sice o chvíli dřív, ale musíme na dvakrát, tak ještě příští týden! To táááááák strašně rychle uteklo, až je mi to někdy líto :fearful:
24. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, no je to děs, ráno mě šimralo na nose sluníčko. To bylo vstávání! A teď tohle. Kéž by to aspoň přešlo na tu cestu tam a zpátky.
Jinak jsem si v neděli chovala miminko, které se narodilo 10. února a musím říct, že jsem z toho byla taky měkejš, že už Daneček je tak velký kluk :grinning:
24. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a v té uličce není zákaz vjezdu? Jestli je to teda ta ulička, jak tam má ordinaci gynekolog Dufek, tedy teď už Šedivý. Aby nakonec nedostala flastr Bell, chudák :grinning:
24. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už zase svítí sluníčko, já se picnu, není náhodou prvního dubna? :grinning:

Jo a Leni, jestli mysíme tu snejnou ulici u Labe, tak tam zákaz myslím je :unamused:
24. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No počkám, co mi napíše Bell, asi tu nejni.
24. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, no to je tedy dilo venku, ne???
ja jsem rano uvidela slunicko, tak jsme se netradicne DOPOL vypravili na postu (protoze to odpolko nedam, jdu se kaderit) a jen jsme vystrcili kolecko predni, tak zacalo hcumalit jako blaaaaazen!!!
Leni, stojzer je fakt super vyraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tak uz jsi se nasla s Gasstrem :slight_smile: je ot fakt tam, ja kje Magnet...

Bell, hele, ty mas sul na jazyku - oni ti nerekli, ze ty steny v jeskyni nemas olizovat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maki, omlouvam se, ja to porad nepobiram - kolik je Maxovi??? Ze jako ma tech 9 kg... :grinning:
Adam (muj starsi syn) mel v roce 10,10!!! A tenhle puclik to bude mit v pul... :fearful:
No ale tedy tlustej fakt neni - je ho proste kus...

Holky, uzijte si jeskyni - ja jdu odpo k te kadernici a bude to dobry, Adam bud poprve vozit Petika, to jsem zvedava, doufam, ze malej vydrzi ty 2 hodky v kocarku bez pruzeni, nebude zrovna UMIRAT hlady a pod...
Adam me prekvapil, protoze kdyz jsem byla tehule, tak mi rekl, ze s kocarem NIKDY jezdit nebude... :grinning:
24. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak testy o.k. takže jsem si oddychla a je to k tem zubum...zatim nejsou :frowning2: ,tvuj manža je policajt??? :wink: ,už máš kočárek???????

verco,
třeba na to bude balit holky na mimco a jeste k tomu brašku!!!!!!!!!! :wink:

bell,
už se chci dlouho zeptat proč řikáte malé puclina???????? :wink:

prin,
jj letí to.........už ani nevim jak to uteklo,pamatuju si porod,prořvaný noci a až ted si to pořádně užíváme,rostou před očima :unamused:
24. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, dík, tak už tuším, která je to ulice, prostě ta, kde je gynekologie Šedivého. A tam není zákaz??? A tam je nějaké parkoviště???

Natt, taky se mi ulevilo, když ta moč včera dopadla dobře. Tak jsme na tom fakt stejně. A to mám jako sto let v noci dávat panadol, aby ho to tak nebolelo, jo? Bez něj prostě nespí. Manža je vlastně přítel a policajt je městský. Ale není v ulicích. Kočárek mám, jestli myslíš quinnyho, co mi uněj nešlo opravit kolečko. Opravili mi ho v pohodě u zimáku, plášť na to byl, prý žádný problém. Ale s tím kočárkem mám spíš samé výdaje, tak jde z domu, už ho nabízím.
24. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:

Leni nabídli mi místo jedné z účetních v jedné Děčínské firmě - hodně dobře zavedené s výbornými platovými podmínkami.Jenže nástup je co nejdříve a je to pouze na plný úvazek.A na plný úvazek jsem máma.Ale abych pravdu řekla,trochu mě to mrzí - dokonce trochu víc.Jak už začínají být holky větší,začínám i trošku myslet na sebe a tohle bych fakt chtěla.( jinak Andrejka už si plánuje a hrozně se těší na to,jak jí dáme klíče do kapsičky,půjde ven s kamarádkama a já na ní budu čekat doma - mě vomejou :angry: :angry: )

Užijte si to dneska v té jeskyni,pokud budete mít příště nějaký lepší čas,tak se určitě přidáme. :slight_smile: :wink: Ikdyž popravdě - v tomhle počasí bych si to rozmýšlela i autem :grinning: :grinning: :grinning: .Ale jednu výhodu to počasí má - mám komplet vyžehleno,vyluxováno,uvaříno,umytou koupelnu - ještě jdu utřít prach. :grinning: :grinning: :grinning:Ale nemyslette si,že tu mám uklizeno - všude se něco válí - teď momentálně koukám do kuchyně a na zemi je - jedna bota,jedna prázdná petlahev,krejčovský metr,USB kabel a 3 magnetky na lednici. :grinning: :grinning:Ostatní pkoje snad ani nebudu popisovat.

Verčo - ta váha je úžasná,věřim tomu,že trhnete těch našich 10 v půl roce. :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem pár fotek,kdo se chcete mrknout - je tam konečně jedna s mamkou,nechci slyšet,že mi jí určitě v porodnici vyměnili - jenom jak je mi moooooc podobná :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, tak to by mi taky bylo líto. Ono totiž těch nabídek v téhle době není tolik a už vůbec ne tak dobrých :frowning2: To mě fakt moc mrzí :frowning2: Andrejce se nedivím, já si moc dobře pamatuji, jak jsem se na to taky těšila.
A jaký čas by tobě vyhovoval na jeskyni?
24. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,díky,já volat budu.Nejpozdějš zejtra už mi rupnou nervy :angry: .Jinak zákaz je jen z jedný strany právě u toho Šedivýho,ale samozřejmě tam tudy všichni jezděj a nejhorší na tom je,že dopo to tady je tak zablokovaný,že se jinudy ani vyjet nedá :angry: .Vjíždí se sem buď od finančáku to je jednosměrka a nebo od herny lucky planet ze spoda a jenom spodem kolem tý herny se dá odjet.Prostě masakr.Já když vidim,že tu nejni místo-normální místo kam se vejdem a nikoho neblokujem,tak jedu až k atlantiku a táhnu malou,popřípadě i nákup pěšky a docela se teda projdu a večer manža prostě jde a přeparkuje :unamused: .A nechávat to na placenym,když tu bydlim to se mi fakt nechce.Před rokem jsme si mysllei,že tu moc dlouho nebudem a nemá cenu si pořizovat předplatný na parkování :unamused:(asi jsme měli) a teď už to nemá cenu vůbec neb by jsme se měli ta čtvrt roku už stěhovat,ale každopádně sousedi okolo,co to maj jsou stejně naštvaní,protože nezaparkujou nai na placenym jak je tu narváno.Chjo :unamused:
24. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt....Puclina proto,že když se narodila,tak manža řek,to je ale Puclina :grinning: a už jí to zůstalo :grinning: .
24. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Mílo, koukla jsem na fotky a od naší poslední návštěvy se Kája hodně změnila, vyrostla a je z ní velká slečna. Docela mě to překvapilo, vždyť to není tak dlouho. A komu je podobná? Já jsem hrozná, piřznám se, že podle těch fotek v ní nevidím ani jednoho z vás :frowning2: Promiň.
24. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo, to tedy doufam, ze netrumfneme...!!! :grinning:
Hele, holky cela ty - oci taky dve, nosik uprostred obliceje, vlasky maji, ouska dve - no proste cela mamka :grinning: OK? Tohle jsi chtela?? :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Verčo - skoro.Každý mi totiž řiká,že Andrejka je celej táta a když pak potkaj Káju,tak řikaj,že je celá Ája ( já si to ale nemyslim ),že je to,jako když ty děti nejsou moje. :angry: :angry:

Jinak to hlavní,co maj po mně,to není vidět. :grinning: :grinning: :grinning: - ale jinak jsi to odhadla. :grinning: :grinning:

Leni mi můžem dopo do 11 a odpo od 15.
24. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nějak na příště zkusíme domluvit.Ale spíš to odpoledne, když už :slight_smile: Jinak Daneček taky není absolutně po mně, možná tak řasy a někdo říká, že pusa, ale většinou se všichni shodují, že je, jako když není můj.
24. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se jdeme pomalu krmit a pakovat směr jeskyně :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek