Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
prin
22. črc 2010
maki,
tak tomu říkám super den! :-N
nattally
22. črc 2010
petrunko,
ono to nejde nijak nemyslet,stejnak to nekde v zadu hlodá a jelikož nám se taky nezadařilo s čímž jsem počítala,začnu hledat tu práci a začnem zkoušet přístí rok znova,mezi tim skáknu k dr,jestli jsem v poho a koupim kdyžtak ovulační testy na sliny,ale to předbíhám 😉 ................jelikož mi řekli,že ovulaci nemám :-| ................taky mi už pak bude 29,tak bych to do 30 chtela zmáknout,ale znáš to,jak to človek moc chce,tak to nejde,takže neplánuju,Šimon je fakt po třech letech vymodlenej,takže ted bud a nebo 😉 ......................však ono se zadaří neboj 😉 ,ale muj názor je,že psychika delá v 80% nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ted bych chtela sehnat nejakou práci a jít se na chvíli odreagovat 😉

maki,
to je teda štěsíčko 😉
terezam22
22. črc 2010
Ahoj holky 🙂

Maki gratulace k výhře 😉 Kdo Ti volal??Ráno Lucka Sinková??

My včera u kámošky v Bynově,děti se vycákaly v bazénu na zahradě,holky a řeknu Vám malej Kristián je kachna!!Normálka radostí vejskal vůbec mu nevadilo že zbytek dětí cákal(já děti 2,kámoška 2+její švagrová co tam byla 2děti)
Pak jsme se tam zabrzdily ještě u jedněch známých,no ty taky bazén na zahradě...tak bylo koupání na novo!!
Dnes jsme jely za kámoškou do Boletic a od ní pěšo na koupák do Nebočad,taky paráda!!Ale v 16h nás vyhnala černá obloha,jen taktak jsme to stihly do auta,páč jsem parkovala u ní před barákem,nyní vařím a jsem nějaká přehřátá :-p

Petrunko klídek když jsem hoodně chtěla druhý mimčo nešlo to...pak jsem zašla do posilky a koupila si pár věcí typu alá mladá holka 😃 a najednou těhu! 😃
U prvního to bylo hned(po mojí větě ujišťující že pro jednou se nic nestane)hihi
druhé těhu bylo po třičtvrtě roku snažení,s tím že jsem řešila menstruaci čínskou medicínou...
dandy12
22. črc 2010
leni uz jsem koukala a musim MOOOC POCHVALIT.jen at vam to vydrzi.veru my byly dneska taky na ocnim.jen mrkla z dalky videla hnis nic nerekla napsala kapky a poslala nas domu.uz to mame i v druhem.asi jak se smudla rucickama tak si to roznesl.snad nas to brzy prejde aby toho nebylo malo pridfala se ryma.ACH JO.ted tu malinko sprchlo ale nic moc.
verca111
22. črc 2010
Čauky 🙂

Maki - dobrý!!

Petrunko, to tě tedy plně chápu - já se totiž takto trápila celých dlouhých pět let. A když se mi dařilo na to nemyslet, o to víc mě vzalo, když jsem to ZASE dostala - těch nekonečných 60 cyklů bylo tedy očistec největší. Ono se to řekne - nemyslet na to... Jenže u nás byl pes zakopaný uplně někde jinde, dr to věděli, ale nějak nám to "zapomněli" říct - pak si Košařová vyndala manželovy výsledky z Prahy, poslala nás do Pronatalu a do roka byl Petřík bez problémů na světě... Jenže ty roky, co jsme ztratili zbytečným čekáním, nám teď moc chybí a to další miminko dost zvažujeme - vzhledem k věku... 😞
Držím ti palce, abys měla třeba takový zápřah, že na to prostě nebude ani nálada a ono to klapne. Věřím tomu. Zvlášť, když jsi Šimonka měla na první pokus - ostatně jako já Adama.

Dandy, to mě mrzí, že se mu to takhle zhoršilo, tak pozor, ty spojivky jsou totiž infekční 😞

Terez, vy jste si to suprově dneska užili. 🙂

Já taky - autoškola byla skvělá, byl to krásný výlet na Sněžník, do Tisé... no paráda. Ještě příští týden a šup na silnici sama 😃 - třeste se!!!!!
makinka.1
22. črc 2010
Terez,myslim,ze se tak jmenuje. 😉
singid
22. črc 2010
ahojky,
Petrunko plně tě chápu, po 1,5 roce mi věta nemysli na to přiváděla k šílenství, u nás tedy zabraly léky na vysoký prolaktin a taky se to v práci zlepšilo a začalo mě to bavit, takže jsem si řekla, že když jo tak dobrý a když ne tak se zatím nic neděje, no a do dvou měsíců bylo zaděláno...
😃
tady jsem našla pár rad (kdyžtak je to v levém menu sekce jak být v pohodě) http://merenibt.xf.cz/index2.html

Maki tomu říkám štěstíčko 😃

já byla dnes u holiče, tak mám super letní sestřih 😃 a máme nějakou separační úzkost, máma hlídala, když jsem byla u holiče a když jsem se vrátila tak se na mě Davídek vrhnul a už se mě nechtěl pustit 😕

Terez náš Dája je taky lachtánek 😃
terezam22
22. črc 2010
Holky tak mi teď písla kamarádka (už jsem o ní psala že jsme se viděly 4x v životě, je z Opočna) umřela jí dnes maminka na rakovinu,ale musím říct že si jí teda vytrpěla dost vážně!!........Tak že už nemá ani tatíka ani mamku v 35letech..
lenik_25
22. črc 2010
Dandy,moc děkuji za celou svoji rodinku 🙂

Verčo, fakt machrovkyně, fakt ti fandím... kolik dneska stojej kondičky? A kde je děláš?

Terez, uf, to je hooodně smutné! 😞
verca111
22. črc 2010
Leni, díky moc... Chtěla jsem kvůli autům v Centralu, ale tam byli HODNĚ hnusní, tak jsem šla do Atlantiku (vedle Obchodky v Hudečkovce), kam jsem chodila i do autoškoly - a fakt SUPER!!! Jedzí se dvouhodinovky - takže 1,5h čistého času a ta dvouhodinovka stojí 400,-
bellatrix13
22. črc 2010
Zdravím ve spolek 🙂 ,tak my se včéra večer pokoušeli o věděckou foto 😃 - vyfotit povrch měsíce přes teleskop 😎 ...........tak jako v teleskopu jsme si to jako parádně naštelovali a měsíc byl krásnej to jooo,ale foťák si tomoc nemyslel 😃 ,takže nám z toho vylezlo toto (takže vlastně nic 😃 ) :
lenik_25
22. črc 2010
Verčo, díky za info, bude se mi hodit. Ještě uvažuju, kdy do toho půjdu. Na CENTRAL jsem slyšela pomluvy už i z jiných stran. Tam jsem se kdysi učila já, jezdila jsem s Petrikem, ale ten už teď řídí autobus. V Atlantiku už jsem jednou dělala kondičky a super, taky se znám s majitelkou Irenou Kereberovou. Skvělá prdlá ženská.
lenik_25
22. črc 2010
Kerberovou, ne Kereberovou 🙂
lenik_25
22. črc 2010
Bell a mně se to líbí!
lenik_25
22. črc 2010
Se tady vykecávám, jdu si z polohy ležmo prohlídnout strop naší ložnice a zakápnu to. Tak páčko, dámy! 🙂
bellatrix13
22. črc 2010
Verčo,vídejko s klouzajdou je super.Teda hlavně to jak se Petík celej vlní 😃 😃 😃 ,parádně kopíruje terén 😃 .

Petru,hele já bych se přikláněla k Terezčině terapii..zajít si do posilky,koupit si nějaký oblečky tak na šestnácku 😃 ..........prostě se oblbnout,aby si tělo řeklo,že je vlastně bezstarostí tak tady tu máš jednu velkou starost už na furt 😃 😃 😃 .I kdyby nic jinýho tak se aspoň budeš cejtit tak nějak psychicky osvěžená 😉 .Já sama moc rad nemám,holky byly obě na první pokus...ale řekla bych že možná právě zabralo to osvěžení 🙂 .Jednu máme z Mníšku pod Brdy a druhou ze Špindlu 😃 a obě dovolený byly takový jako plánovitě neplánovaný ,prostě jsme jeli a co nás napdalo to jsme dělali,nezkoumali jsme dopředu,co by se tam tak takmohlo dělat,kam se podívat apod. ,čas jenom tak příjemně plynul.... 🙂 .
bellatrix13
22. črc 2010
Maki,čoveče tak jako nemůžeš vyhrávat všechno jenom ty 😃 ,nech ty výhry tako někomu jinýmu a nevolej tam každej den 😃 😃 😃 .

Sin,držim palečky s manžovou prací 🙂 ,stojí to za prd,já vim,a co teda nějaká ta práce v Ústí? Sice dojíždění,ale zasejc je to větší město-víc pracovních příležitostí.Tady v Děčíně je to s pracovníma místama pěkně zabitý :-| .
verca111
22. črc 2010
Bell, můj muž to z teleskopu bral webcamerou do notebooku a bylo to pěkný. Z toho pak šly dělat i pěkný fotky. Ono asi je tam jinak moc tý optiky - nebo se to dělá tak, že se ze zrcadlovky sundá objektiv a fotí se rovnou na čip - či co, já už nevím, on astronomii dělal dost vážně, ale pověsil to na hřebík už před pár lety... :-p

Leni, jo to je hrozně fajn paní 😉 Jako už jsi dělala kondičky a nejezdíš?! Ostudo 😉 - tak ještě jedno kolo, přece se od stařenky nenecháš zahanbit 😃
bellatrix13
22. črc 2010
Holky,tak se musim prásknout jaká jsme "důsledná" matka :-N .Odpo jsme jeli na nákup.Před odchodem jsem tady poletovala věšela prádlo apod. a když už jsem byla skoro oblečená,tak řikám manžovi ať zatim přebalí Jájinu,že ještě něco porovnám..ten jí přebalil šoupnul do autosedačku a hnrul se ke dveřím...já zblblá,že už je čas tak jsem skočila do halenky,vzala tašku a šli jsme.Dole v autě když jsme se kurtovali,tak mi najednou blesklo.........a řikám mu,jestli chce slyšet vtip 😕 ....já prosím zapomněla nakojit dítě :-N .A ona chudák tak potichu koukala co se dějě ani nemukala :-N (už to totiž máme nacvičený,že se oblíknu ,nakojim,přebalim,následuje autosedajda a jdem k autu).Tak jsem si tak řikala kojila jsem jsou to necelý dvě hoďky,tak když tak až před tescem....a před tescem se nedožadovala,tak jsme šli nakoupit a byla tak hodná,že i když jsem byla připravená ke skoku zpět do auta dát jí gábl,tak nakonec i usnula a nechal nás nakoupit :-N .Ovšem po nákupu (2 hod.)už jsem jí na parkovišti fakt radši dala neb bylo šílený vedro.
bellatrix13
22. črc 2010
Verčo,jj ono je to docela hnus na oči koukat přes foťák ještě do dalších čoček,jsme se u toho vystřídali neb jsme se u toho oba děsně klátili 😃 ,nakonec se nám to na několikátý pokus podařilo se aspoň trefit 😃 ,ale výsledek nic moc 😃 .Ten teleskop taky nic moc ,já jsem si ho kdysi moc přála tak jsem si koupila tenkrát v nějaký akci (tak 10 let na zad),ale na čučení na měsíc dobrý 🙂 .Jestli by se na to dal šroubovat foťák jsem ještě nezkoušela,ale muselo by bejt úžasný mít něco jako teleskopofoťák x-) .....u toho by jsme snad seděli každej den 🙂 .
verca111
22. črc 2010
Bell, to je Jaruška tedy držák 😃
No, můj muž těch teleskopů měl několik - víš, my Blíženci prostě buť RIC nebo NIC 😃 - co ti budu povídat - ten jeden jsme nějakou dobu měli v obýváku v koutě - a jednou k nám přišla na návštěvu jedna známá a ptala se mě, jestli to je krb 😃 - tak si umíš předtavit, jak velkej byl, že??? 😃 A ty ostatní tedy už šly, jeden měl navádění, že se sám nasměroval, kam jsi zadala a tak...
Teď tady pro změnu zakopávám o rybářské pruty, podběráky, krabičky s muškama, atd.... to by byl dlooooooouhý seznam... a jeho pracovní stůl vypadá, jako by si ve volných chvílích vyšíval 😃 - ale on to je materiál na vázání mušek 😃
Naštěstí přestal chodit na kapry atd - to ještě občas propašoval do lednice krabičku s červama nebo žížalama - ale já vždycky děěěsně ječela, že to musí být ve 3 sáčcích a ještě ve sklenici a pokud možno v ledničce nějaké jiné paní 😃
To muškaření je o toto lepší ...
makinka.1
22. črc 2010
Verco,to usi byt lepsi,nosi pstruhy,ne? 😃 Kapr ble,pstruh mnam! 😃
miranda77
22. črc 2010
vaše tempo je vražebné ... chvíli jsem tu nebyla a už několikátý den se snažím chytit nit ...
miranda77
22. črc 2010
nebo aslepoň kapra 🙂
verca111
22. črc 2010
Maki, to by ses divila - je to pravý lovec, co loví pro potěšení z lovu - takže nosí tak akorát... 😃
Ba ne, candát byl super a pstruha na gril mi taky donesl, ale opravdu toho nenosí moc, pstruhy potoční nebere z principu a duháka občas, když má slušnou velikost...
Kapry nenosil, ti mi smrdí... =-)
miranda77
22. črc 2010
maki 😮 takhle vyhrávat!!! Rychle běž vsadit sportku, když se tě to štěstí drží !!!!
makinka.1
22. črc 2010
Jo,takovej candat,to je mnamka!
Mirando myslis?do tretice?Tak jo,ja to zkusim! 🙂
miranda77
22. črc 2010
bell: holčičky jsou nádherné a fakt strašně podobné!!! Nedalas tam jednu dvakrát??? 😉
miranda77
22. črc 2010
@makinka.1 jo, jo ... zkus!!!
bellatrix13
22. črc 2010
Veru, 😃 😃 😃 to fakt netroškaříte 😃 😃 😃 .....čoveče to mi připomnělo jakym způsobem lovim ryby já......v podstatě mě jako nebaví sedět na jednom místě a čekat...........já nevim na co 😃 ,mě tak jako přijde,že rybáři tam spíš přemítaj o nesmrtelnosti chrousta 😃 .....a vždycky mi jako přišlo,že na jinym místě nebo nejlíp na druhý straně rybníka berou víc,takže vidět mě v akci s prutem jak běhám jak šílenec sem tam a neustále nahazuju a navíjím zpět hned tady a hned tam 😃 stojí za to 😃 .Jako už jsem nějakou rybu chytla,ale spíš možná, že prostě zrovna měla sebevražedný sklony 😃 .

Mirando,čestný pionýrský 😃 ...prozradí je jen žbrlinky postýlek na pozadí,na jednej je jetšě stará nemocniční postýlka a na druhej už je ta nová :-N .