• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Ahojky!
Tak můžeme pokračovat tady. :grinning:
Vítám Vás všechny
4. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sandrušce od Andy přejeme s Ádou všechno nejlepší k dnešním narozeninám,hodně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem gratuluju vsem k narozeninkam !
my jsme stale 2v1 :(
5. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take se pripojujeme ke gratulacim. Zitra mizime do lazni. V patek volali, ze v pondeli mame nastup, tak dnes peru a zehlim a balim a ... Vubec nemam predstavu na jak dlouho nas tam nechaji a jestli o vikendech budeme moct domu. To vsechno se teprv dozvime. No hlavne, aby to intenzivni cviceni a jinej program dobrej a Adi to zvladla. Vysvetluju ji to, ze jedeme vegetit a cvicit a dnes cely den cvici s panenkou vojtovku :grinning: Alespon, ze ja se ted citim vazne dobre, snad nezakriknu. Celkem dobre se mi spi, venku zvladam vetsi vychazky a neni mi blbe. Brisko je zatim male, tak doufam, ze to bude dobre zvladneme.
Nuz ,mejte se tu hezky a az budu moct, prijdu na vas kouknout. Ale predpokladam, ze toho nejak moc na dositani nebude. Leda ze by se tu stal zazrak :unamused:
A Sor. drzime pesti!
AHOJ :sunglasses:
5. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska má narozeninky Pavlík od Magdy,tak mu také přejeme hódně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
6. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přejem Pavlíkovi všechno nejlepčí k narozeninkám........ :wink:

jsme u našich, taťka má angínu jak blázen a MUDra mu doporučila,ať radši odjedem,aby to nechytli děti, tak snad se nám to vyhnulo..... :wink:

sey, vy jedete s Ádou na lázně na cvičení Vojtovky??? :astonished: Maru taky pořád cvičí,protože mi tu jednu nohu pořád vytáčí a pomalu ztrácím naději,že se to někdy srovná........ :confounded:
6. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :slight_smile:
tak ta moje kačena zase kadí kde chodí příjde mi že má nějakou zácpu :unamused: Nebo má tak tvrdé bobky já už nevim co sní,asi se zeptám doktorky :sweat_smile: Nejhorší je že už by mohla být bez pleny a nemůže jen kuli tomu blbému kadění :angry: Fakt už jsem z toho na nervy dobrý kdyby šla a někde se pokadila tak to ani neřešim jenže ona jde a po pěti minutách pouští malinké bobečky celý den bože :grinning: Co stím :dizzy_face:
6. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
6. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všem přejeme krásný narozeninýýý... :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem, Katsch, moc gratuluju:slight_smile: A tesim se na fotecky..:slight_smile:
Ahoj Karot, teda, takovou dobu nic a ted zakladas novou diskuzi,ju? parada:slight_smile: Jak se mate? :wink:
6. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katčí, no sůůůůůůůůper, to hůůůůůplně vypadá,jak kdyby si chtěla nalákat ještě holky co s druhým váhají,že je to vlastně všechno v poho........ :wink: :grinning:
no, byl to teda taky fofr, to ti povím. a je dobře,že jste to takhle zvládli....!!!a co mamka, stihla hodinu ve škole....... :wink: :grinning:
těším se na fotečky, honem nějaké přihoď..... a jak zvládáš???co Olík na bráchu???
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Katsch moc moc gratulujeme ještě jednou a jsme rádi, že byl porod vcelku v poho. :wink: Těšíme se na fotečky. :slight_smile:

Přejeme všem oslavencům vše nej. Teď hned nevím, kdo už slavil tak radši nevypisuji. :sweat_smile:

Jinak malej mi začal včera chodit sám na nočník.l :slight_smile: Už si stáhne kaťata i slipky a čůrá buď ve stoje do nočníku, nebo si sedne. Šikulka moje. Já vím, že už to tady některé dětičky dělají, ale já mám radost. JO a začali jsme zkoušet chodit ven bez plenky a zatím musím zaťukat, že to klape. Ještě se mi nepočural. :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska slaví 2 roky princeznička od Samsy.Takže jí přejeme všechno nej a ať se brzy dočká sourozence. :dizzy_face:
7. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sams mi samozřejmě také se přidáváme ke gratulacím. :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééééééé,..................a ještě Anička od Protey.Taktéž přejeme všechno Nej a ať se s rodiči a pejsánkem brzy zabydlí v novém domečku. :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem maminam :slight_smile: Chtela jsem mrknout na fotecky Nikolase, ael nic. Kdyz ty prcky vidim, klidne bych si dalsi poridila, ale ta predstava tech kil a zvraceni me fakt desi. Jinak bych chtela poprat vsem oslavencum hodne zdravicka. Drzte nam zitra palce, jdeme k zapisu, ale se skolnym to neni jako u Karotky. U nas je 510 pro celodenni a deti co chodi na 5 dni v mesici a 340 na 4hodiny denne, coz se nas vlastne netyka. Takze za malou platime mesicne 900-1000 podle toho kolik maji k tomu kultury. Ale libi se ji a doufam, ze malemu se taky bude libit. Na deti je zvykly, protoze ted travime odpoledne venku na pisku. Ja se tam slunim a deti bud delaji babovky nebo se houpou spolu na houpacce. V tydnu chodime na cviceni a plavani, takze co to jde je mezi detmi.Chtela jsem se jeste pochlubit s tim, ze 14 dni nekojim. Sice to byl ze zacatku v noci rev, ale po 3 dnech se to zlepsilo a ted spi celou noc. Jak je venku krasne tak ani odpoledne nespi a tim padem to vecer zalomi mezi 19-20. Dneska usnul v sede na gauci uz pred 19 a navecerel se rajcat. Nechtel nic jineho, protoze oziral z chlebicku papriky a predtim se krmil platkovym syrem.
7. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zimi to je bezva, že jste to s tím odstavováním takhle zvládli. :wink: My měli kritický taky první 3 noci :grinning: . Přejeme malé vše nej k dnešním narozeninkám. :wink: Jo a když si psala s tím sýrem tak malej mi teď začal dlabat ty sýrové lízátka od Kidiboo a strašně moc mu chutnají. To jen jako tip. :wink:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nejlepší holčičkám - všem třem............... :wink:
7. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, taky přejem vše nej druhoročákům :dizzy_face:

nás to čeká v pátek. se těšim :slight_smile:

katsch - porod super. jak moc ti tu prdel natrh? :grinning: nojo, chlapi jsou ramenatý - téčku vylezly ramínka krásně, ani jsem to necítila. elíkovi šly teda hustě. a jestli tě to potěší - prdel mi natrh taky :grinning: :wink: (ale jen malinko, na 1 steh a druhej den to nebylo ani cejtit:slight_smile:

georgi, to je mazec - lázně? a proč vojtíte?

sorko, držim palce :slight_smile:
8. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechno nejlepší Nikolasovi ke 2.týdnům(hrůza,jak to letí,co? :confused: ),Karlíkovi k 2.narozeninám a Kristýnce opožděně k 6.narozeninám(téda,to už je velká slečna :sunglasses: ),přejeme jim,hódně zdravíčka a spostu splněných přání. :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme vše nej Karlíkovi k druhým narozeninkám :slight_smile:

Holky když tu tak rozebíráte ten porod tak dneska mi D říkal, že se bavil se známým a jeho manželka rodila asi před měsícem. No a odhadovali, že bude mít malá 2,8 kg a nakonec měla 3,6 kg rodila 25 hodin a ve finále jí ani nenastřihli, protože počítali s tím, že nebude mít ani 3 kila a ona se potrhala tak, že jí museli půlku noci šít. :angry:
8. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jsme u našich a nestíhám........jsem nějak v jednom koooole.......
gratulujeme Kájovi k narozeninkám.........

a ještě dneska se narodil malý Péťa od Sorky. má 51 cm a 3850 g. narodil se císařem a psala. že to moc bolí.....
8. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani díky za info. :wink:

Sor velikánská gratulace. Tak už to máš za sebou holka. Hodně zdravíčka oboum přejeme a neboj, ta bolest poleví, hlavně že jste oba v pořádku. :wink: :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratulujume k Péťovi,přejeme mu hodně zdravíčka a mamince,ať je co nejdřív fit a moc dlouho jít to nebolí. :wink:
9. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se taky přidáváme ke gratulacím :dizzy_face:
Toto letí co???Fakt že na dětech je to vidět nejvíc :wink:
sokol malej je šikula že už umí chodit takhle hezky na nočník :wink:
karot co u vás nočník jak bojujete? :slight_smile:
U Helenky je to tak padesát na padesát někdy si řekne a jindy to pustí do kalhot :frowning2: na doma jí dávám kalhotky aby cítila že je mokrá a pak suším na balkoně ještě že je hezky :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Sor, moc gratuluju:slight_smile: At jste oba zdravi (teda vsichni) :grinning:
9. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorko, gratuluju k druhemu synkovi :dizzy_face: Hlavne at jste zdravi a to vse ostatni klapne uz samo o sobe :dizzy_face:

Preju vsem detatku krassne narozeniny :dizzy_face: a pusu Vám maminkam :sweat_smile:
9. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamik ono ti to přišlo nějak samo. Nikdy si tepláčky nesundaval a najednou před pár dny za mnou přišel do kuchyně s tepláčkama dole a nesl mi plnej nočník :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejem krásný narozky všem dubenkám a dubňákům :wink:

sorko, gratulujem :dizzy_face:

a bříška, ať se hezky dokutálí do termínů :wink:

hani, tak co, malej má skoro půl roku, kdy jdete do trojky? :grinning:
10. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme vše nejlepší Taishe k dnešním druhým narozeninkám. Ať dělá mamince jen samou radost jako do teď :wink: :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taishe přejeme s Ádou všechno nejlepší k dnešním narozeninám,hodně zdravíčka,štěstíčka a spoustu splněných přání. :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 45
Tvůj příspěvek