• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Seymi tak to je super, že se mrně otočilo a že je vše ok :slight_smile: Hele a to ti malá takhle vydrží v divadle? :confused: To ten náš divoch by asi nevydržel sedět :sweat_smile: Zatím jsme to teda nezkusili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak teda malej zítra pofrčí s dědou a babi na hausbot, po týdnu tak jsem na něj zvědavá. Přijde mi, že jak je teď více doma, po tom týdnu, co byl skoro celej u dědy, že je teď takovej více mazlivej. I když dneska zlobil jak čert. Jo a máme novinku, přináší si k oknu stoličku z koupelny a chce koukat z okna :confounded: . No to ho vždycky ženu, nebo mu řeknu, že může je se mnou, na okno teda neleze, ale vůbec se mi to nelíbí.
28. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, to potes. Kdyz uz prisel na to, jak se dostat vys bez tvy pomoci. Snad brzo pochopi, ze je to nebezpecny. Ale laka ho to, vid. Jinak Adous uz s nama byla asi na trech pohadkach. Libilo se ji to. Prvni dala uz v loni v lete. To byla v kocarku a desne byla nadsena. Zpivali tam a bylo tam kupa deti. Ted v zime jsme byli na necem, ale to bylo takovy pro vetsi deti. Ale zvladla to taky hezky. Je fakt, ze to tak hodku trva. Ale vetsinou to v lete hrajou pro deti venku, tak muzes odejit okolo a tak. Ted to je taky venku, jen kdyby prselo, tak zalazem do biasku. Ale Adi to ma rada. Dokonce uz si i doma hraje, ze ma jako podium a hraje divadlo :grinning: Me se na tom libi, jak ty deti to bavi, jak se zapojujou do akce, proste super. Kdyz budes mit moznost, vyzkousej. Mozna budes prekvapena, co to s Kubikem udela :wink:
My mame dnes samyho doktora. Musim pro potvrzeni, ze mi vezme detskej i mrnouska a Adous ma dnes KO na neurologii ci rehab. uz ani nevim. Tak me to stve, ze takovej peknej den protrajdame u doktoru.
A co ta Alca. jak je na tom? Nerodis uz nahodou? Clovece pockej na me :astonished: :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi tak to někdy budeme muset prubnout. Tady ani nevím, jestli vůbec funguje nějaké venkovní. No to musíme zjistit.

Jinak fakt, kde je Ali? :confused:
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem v poho, napisu snad zitra:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali bezva, aspoň že tak :wink:

Malej dneska odpo odjel s babi a dědou na hausbot a ani neplakal, když odjížděli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky dělá scény že nechce jet bez maminky a pak zase nechce jet s maminkou domů :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sem dnes jeste nakouknu Alousku :wink: Dnes asi nikam nerazime a budeme vegetit u bazenu na zahrade. I kdyz uvidime, co se bude dit a mozna vymyslime neco jinyho, zase ale v tom horku :confounded: ......Zitra jedem vybirat okna, tak se uz tesi i Adelka :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj buchticky, to je masakr, ten konec tehotenství:sweat_smile: ja nezvladam aboslutne nic, ne fyzickjy, ale psychicky:grinning: ted jsem napsala par pismenek a jsem spocena az na prdeli, funik a je mne zle asi:grinning: jsem v poho, nerodim a ani nechci:sweat_smile: jeste, jsem asi rarita, ale nemusim rodit driv, staci v terminku:sweat_smile: je mne horko a zas du chcat....myslim na |Seymi, zdravim deti a snad zitra/kdy se u nas ma ochladit) zvladnu napsat vice...o nas a tak...
30. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zjuva Ali, to je prekvapko, zes pisla tolik malilinko radku :sweat_smile: Asi te to vsechno vazne pekne prudi. Ja mam za sebou uz tenhle opruz asi. Proste se potom slepaku konecne cejtim fakt dobre. Muzu se hejbat a ohejbat(kdyz mi tam prcek nevzprici nohu) a dnes jsem i plela zahradu. Sice v sede, ale OK. Jen mi ted Adelka zabavila kypritko a kypri si piskoviste :grinning: A okna mame vybrany. Doufam, ze budeme v realu spokojeny. Ted resime jak s posuvnym oknem na terasu a vlastne do zahrady. Moc se nam libej bezbarierovy, super propojeni prostoru, zadnej schod, parada. Jen ted +32tis. oproti posuvu se schodem asi 12cm. Tak jsem tam jak debzot furt lezla zkusebnima oknama ven a dovnitr, abych jako nejakej dojem mela. Jen se nemuzu zbavit pocitu, ze proste chci bez toho schodu :unamused: a jak to jako rict doma, ze jo :confounded: vzdyt ani kdyz prihodim porodny, tak na ne nemam :sweat_smile:
Tak jdu za tou nasi zahradnici :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všem..... :slight_smile:
Teda,tady je nějaký mrtvo,to nás ty dětičky pěkně zaměstnávaj :wink:
Musí využít příležitosti,že si Honza vzal Sáru na kolo a jeli ujet dalších pár km :grinning:
Těhu zatím prožívám bez zvracení,ani jednou jsem nezvracela..tak doufám že už ani nebudu :wink: jen ty jiný nevolnosti mě trápí,z ničeho nic mě poleje příšerný pot,začne se mi motat hlava,bolet na prsou a je mi na omdlení :cry: přesně jako u Sárky,jen doufám že je to tím příšerným vzduchem a že to bude lepší :unamused:
Jinak koukám,že za chvilinku tady budeme mít další dvě miminka :dizzy_face: Seymi a Alči držím pěstičky a přeji bleskový porod :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo Alči,nádherný fotečky,jsem úplně slintala...jsi sexy mamina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kde je zbytek mamin?Už jsem tasdy dlouho neviděla Léňu,Janušku,Aniani,Sorku atd.snad jsou všichni v pořádku a užívají se jen svých ratolestí :wink:
Tak se jdu ještě chvíli natáhnout,než se vrátí výletníci :sunglasses: :sunglasses:
Zatím pa pa.
4. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!!
Koukám, že všichni dovolenkujou.. nebo už sem téměř nikdo nechodí.. taky možnost. :slight_smile: Doufám, že jsem se trefila spíš tou dovolenou. My teď byli na Šumavě a bylo to naprosto úžasný. Byla tam ještě ségra s těma svejma třema prťatama, my, bratránek s dvouma prťatama.. prostě dětí jako smetí.. Pravda, teta, u které jsme to všechno praktikovali, z toho byla lehce nervově labilní, ale snad už je po týdení rekonvalescenci v pořádku. :grinning: Bratránek má holčičku, která je o 4 dny mladší než Oliver, tak chodili téměř pořád spolu. Když jsme je zavolali, aby šli k nám, tak se na sebe podívali, z(s?)hodnotili situaci a pak se jako rozhodli, jestli teda půjdou nebo ne. Bohužel pro nás šli většinou uplně někam jinam. :sweat_smile: Konečně tam přišel na chuť vodě. Dokonce tak, že mu vůbec nevadila naprosto ledová Šumavská v potůčku. Bych se tam nejradši vrátila. Taková pohoda. Nikolas pořád sledoval děti, co dělaji a tak.. Udělali jsme pro děti "bojovku" Spíš takovou cestu sem tam s úkoly a hrály fakt všechny děti. I skákaly panáka. Oliver ho přeskákal takovým tím skákáním jako koník. :slight_smile: Zpívaly písničku o zvířátkách, tak tam přidal houpy houpy.. Když jsme chodili pro vodu k prameni, tak se tam vycákaly ve vodě.. prostě naprosto ideální dovolená. :slight_smile: A jak vy dovolenkujete?
Dneska jsme byli venku už tady v Praze a v parku máme neskutečný množství špendlíků. Jenomže dole jsou už téměř vytrhaný a uplně dole jsou pochcaný. Tak jsem si vyskočila, abych utrhla ty nahoře. A Oliver z mého atletického umu málem počůral smíchy. :sweat_smile: Taky ho mám ráda. :grinning:
Holky, držím moc palce na porody!!!!! Ale nepřeju vám moc rychlý, páč to taky není dvakrát optimální. Ale ono taky jak u koho. Prostě takovej fajn 7 - 9 h. porod bez nějakých extra bolestí.. Prostě vám přeju takovej, jako jsem měla já.. kdy na sebe navazuje všechno tak, jak má a nijak moc to nebolí... akorát to miminko vám přeju kapinku menší. :sweat_smile: Další miminka.. paráda!!! :dizzy_face:
4. srp 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevím, jak je to možný, ale jak jsem tu popisovala porod, tak jsem koukala na první stránku a je tam pod mým jménem napsaný porod uplně někoho jinýho. Netuším, jak se to stalo, ale je to tak..:frowning2:
4. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, od vcera vecera od 22:00 ma hnusny zasrany posli.-N celou noc jsem nespala, snazila se menit polohy, ale nic:frowning2: S nelineckou to neznam, to nic nebylo, pak mi rupla voda a nazdar..ted trpim jak kun, furt chodit na zachod a myslim, ze ted uz ani nemam co vykadit, leda tak mozek:sweat_smile: V noci byly posli po 5 minutach fakt celou noc..asi v 6 rano to preslo a do 9 byla jen trvala ms bolest. Pak az do 1 zas co 5 min, pak jsme vycerpani usla do 5 a ted trvala ms bolest, jestli toto bude trvat jeste tri tydny, tak prisaham, ze se poseru a umru:sweat_smile: Nemuzu jist, je mi blbe a jsem neprijemna, udajne, rika Jirka:sweat_smile: Ani nemame vanu, bacyh si ulevila, to zas byl jirinuv napad, sprchac:sweat_smile: Ho zabiju:grinning:
Omlouvam se, ze nereaguju, az se zmatorim, napravim to..jdu lezet k tv...
4. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky moje :slight_smile:
Dlouho jsme tu nebyla, ale všechni jsem poctivě dočetla. No a když mi juknete do profilu, tak uvidíte, že jdu s novinkou :grinning: , nakonec se nám zadařilo, mimi zatím drží, dnes jsem byla na prvotrimestrálním screeningu a vše vypadá v pořádku. Snad to tak bude i nadále...
Holčinky, všem skoro matkám přeju bezbolestný a rychlý porod, snažilkám rychlé a úspěšné snažení.
4. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty volééé, Alouši.... ty fotky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Sams moc moc gratulací :wink: Ať je vše v pohodě.

Ali chudinečko, nechci tě nějak strašit, ale kamarádka to takhle měla asi 14 dní před porodem. Pak se to snižovalo, začala otejkat, ale porod pak raz dva. Tak snad to bude rychlý, přiměřeně, i u tebe. Držíme palečky. :wink:

Jinak teď pár dní malej s čůráním v poho a dneska dvakrát nehoda. Myslím při spaní. Počůral se po obědě a teď zase. A to je zvyklej spát po obědě bez plen už tak 2 měsíce a na noc tak 3 týdny. No prostě se asi více nalohnil. :sweat_smile: Jo a dneska se bouchnul, tekly mu slzy jak plakal a pořád říkal Pane Bodě (pane bože) :stuck_out_tongue_closed_eyes: prdelka moje :grinning:

My dovolenkujem tak nějak pořád, když jedeme k dědovi na hausbot. K moři se nechystáme ani nikam jinak, když můžeme vegetit u dědy. :wink:
4. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě zkoukla fotky a fakt Ali krásný. To je jak do časáku :grinning: Jo a kde jsou fotečky Nelinky? :confused:
4. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojky, to je prekvapeni! Tolik prispevku! Super prazdninujete a vegetite. Sams je oplodnena :grinning: a moc gratukuju a preju zdarny prubeh! A Luci i nadale bez bliti!
A Alousku, je mi to lito, ale mam pocit, ze si to vybiras i za me. Me stale neni zhola nic. Az na ty nezkutecny kycle teda. jinak nejaky tlaky? neznam, mozna tak kdyz potrebuju na velkou. A podle Mudry to nijak pripravene na porod neni, tak domlouvam prdikovi, aby slezl uz dolu. Vazne bych tentokrate rodila rada bez vyvolani a prirozene. Ale vcera jsem mela alespon radost, ze mam kultivace negativni a tak mi nedali zadny cipky a masti, konecne! A taky jsem si vcera koupila jeste latku a pro miminko jeste usiju zavinku do kocarku.
A pochvala fotek Ali jasne taky leti! Jste sikovni teda moc.
Katsh a jak jde duo materstvi? Asi v poho vid, kdyz si tak pekne uzivate Sumavu :dizzy_face:
Tak ja vsechny zdravim. Alousi tobe uz i preju, at rodis a mas pokoj a miminko u sebe! A opravdu ti odpustim, kdyz me predbehnes :grinning: Asi me pece pomaleji trouba,no :sweat_smile:
5. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi ty jo to, že ti nic není neznamená, že nemůžeš rodit. Mě taky nic nebylo, max. ty kyčle jako ty a rodili jsme na termín a byla to rychlovka pohodovka. Bolesti hodinu a půl, ale teda ty byli slušný a pak fofr porod. :wink: Tak ti přeji, ať to máš taky v poho. :wink:

U nás je krásné počasíčko, před chvilkou nám odjela návštěva a odpolko až se Kubík vyspinká tak frčíme ke kamarádce na barák. Děti šoupnem do bazénku a my budeme kecat na terásce. :grinning:
5. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samsi,.....................taky velká gratulace a držím palce,ať už to opravdu dotáhnete do konce. :sunglasses:
Vidíš,to si měla strach,že to konce MD nestihnete. :grinning:
5. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Sok. Tak to bych rada, kdyby to tak vazne bylo :wink: A kde berete takovy pocasi? Tady prsi, trochu, ale prsi. Ale teplo je.
Adelka se zamilovala do dzinovy sukne ze seku za 20KC, co si sama vybrala. Je ji malinko vetsi, tak ji lehce pada pod pas a tim padem nemuze tolik roztahnout nozky, ale ona ji porad chce nosit. i na hriste. Tak ted mame frajerku holcicku :sweat_smile:
A Karot, snazilko, brzke zasazeni!
:dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak tady už začíná být taky pod mrakem, tak doufám, že se to protrhne a vyjde dětem to koupáníčko a nám posezení na terásce. :sweat_smile:

Seymi v Příbrami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
seymi,...........Dík,ale dala jsem si to do profilu jen simbolicky,poněvadž se na nějakou rychlovku nespoléhám. :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, aby ses nedivila, :wink: třeba to bude rychlejší než myslíš :grinning:
5. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Karot, ani nedas nohy od sebe a dve carky jak vymalovany :grinning: ne fakt ti preju uspech a ne jen symbolickej :wink:
5. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo,.............holky.Já Vás nemít,tak se snad ani nezasměju. :grinning:
Ne,ale fakt se na to vázat nebudu.Člověk to tím jenom zhorší a to nemluvím o příbuzenstvu. :confounded: Ale s tím se nestýkáme,takže můžu být relativně v klidu a můžu si užívat toho,že nemusíme řešit antikoncepci. :sunglasses:
5. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot přesně. Nejlépe je se na to moc nesoustředit, i když to kolikrát moc nejde, no a ono to přijde samo :wink:
5. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot tak to jsou same vyhody. usetrite za pilulky, uzijete si bez zabran a jeste z toho neco bude! Doufam! A pribuzenstvo neres. Kdyz si nedaji rict a je to porad o tom stejnym, skoda se tim zabejvat :wink:
Tak ja mizim na urady. Adelka uz si pripravila svou suken :grinning:
5. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol,..................je fakt,že když jsme byli ještě bezdětní,tak to fakt nešlo-nemyslet na to.Ale teď už mamina jsem a už mě tolik trápit nebude,když to nepůjde samo,jako před tím. :wink:
Při nejhorším(když bysme se cítili opravdu osamoceni)si pořídíme pejska.Všichni sousedi mě do toho tlačí,protože jsme tu jediní bez hlídače,ale zatím se mi do toho nechce.Mám co dělat uhlídat na procházce dítě,natož abych ještě vychovávala psa. :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot no psa bych asi neřešila, pokud ho fakt nechcete, ale je fakt, že teď už se na to nebudete tak upínat a o to rychleji by to mohlo být. :wink: Držíme palečky.
5. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek