• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Ahoj holky,
díky za gratulace. Karot, já myslím, že u vás bude určitě rychlejší než Adámek, ta druhá dítka jdou většinou líp. Ani se nenaděješ a budeš mít v pase 40 tt. Seymi, teda tobě se to krátí. Snad se mimís umoudří a vyleze do termínu. Aloušku, jak je? Říkám si, jestli už nejsi v porodnici. Takový posli, fuj, neumím si to představit, to jsem teda nezažila a doufám, že ani nezažiju.
Holky, přemýšlíte někdo o třetím mimi? Já teda už ne, musím říct, že tohle těhu mi dává zabrat, jsem naprosto vyčerpaná a je mi hrozně zle, fakt padám na hubu. U Neli jsem teda zvracela, ale takhle celkově blbě mi nebylo. Takže u nás konečná a to jsem dřív chtěla 3. Připadám is, jako by mi bylo 90 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ali moc krásné fotky takový podzimnní dojem na mě udělali :wink:

dnes poprvý Helí spinká bez dudlíku vysvětlila jsem jí že už je na dudlík veliká a že ho radši odneseme ke kamarádčinu miminku že mimi dudlu nemá a je smutný a že mu uděláme radost a dáme mu ten náš :wink:
Dudlu mu dala ale potom celou cestu domu fňukala že ho chce :sweat_smile: a ještě doma když teď usnula po obědě tak sem jí slyšela jak fňuká že chce dudlu ale to bylo jenom chvilku a už spí dvě hodiny tak je to OK :dizzy_face:
Uvidím za jak dlouho na něj zapomene :unamused: Jak to probíhalo u vás?

Ta moje rošťanda zase vymyslela lumpárnu včera ráno jsem si šla vyčistit zuby a než jsem se vrátila tak rozdrobila chleba a drobky si nacpala do obou nosních direk :unamused: Potom koukala jak puk že jí nejdou vyndat musela jsem vzít tyčinku a tou to vyndat a potom mořskou vodou vyčistit :sweat_smile: No nenudím se vždycky mě dokáže překvapit :grinning:
5. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami, Mia nema dudel asi 2 mesice, proste jsem ho vzala, schovala, rekla jsem,ze ho sned pes a hotovo....od ty dobry v pohode, nemela ho ani jednou ani po nem nebrecela...

samsa, jeste ani nevis, co je mit dve a uz rikas, ze 3 nedas? to uz je asi pak jedno...casu dost, ne?
5. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslim, ze Alous uz tlaci, tak snad zasednu a taky neco vytlacim :grinning:
5. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se počasíčko vydařilo, děti se vykoupali v bazénku, ale když se to zatáhlo, tak jsme je vyhnali na písek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malej už je v postýlce, ale probíhá klasickej kolotoč. Čůrání, kakání, pití a pusinkování. Fakt už mě s tím drtí. Každý spaní to samý. :confounded:

Kamik my od 2,5 měsíců dudlík neměli, takže s tím jsme problém neměli. Ale zase jsme měli flašku s pitím i na noc a to jsme odbourali ve 2 letech a měsíci. První noc 2x probuzení, druhou jednou a pak už spinkal celou noc, takže pohoda. :wink:
5. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, popravdě já si nedokážu představit ani ty dvě. Ale zase jsem nechtěla, aby Nelis byla jedináček. Ale 3 už fakt néééé.
Seymi :grinning:
Ad dudel, malá ho vůbec nechtěla, takže s tím problém nebyl, problém byl ten, že dudel jsem byla já. Tak si toužebně přeju, ať to druhé dudlá raději ten dudel, než moje nebohé bradavky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zvladnes, neboj. Nic jinyho ti nezbyde....ja jsem taky chtela 3....a kdyz me ukeca muz na druhy, tak mu dam medaily
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, ale zase by byla škoda, kdyby Miuška, taková hezká holčička, byla jedináček. Ještě by to chtělo jednu takovou. :slight_smile:
Holky, nerodí ten náš Alík? Já na ni furt myslím, nějak mám pocit, že tam chuděrka už někde trpí.
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda jak pro koho...ja to fakt neresim, ted jsou jiny plany, jiny cile....jsme plodny, slo to samo, tak snad to tak bude az se rozhodneme znova.

u nas je to jako u vas, muz chodi z prace jeste dyl, tchyne daleko....sama na dve deti, nejak si to proste neumim predstavit...
5. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že když to šlo poprvé a rychle, tak podruhé to půjde taky, do 35 času dost. Aspoň nebudeš uhoněná dvojmatka, což já zaručeně budu. Už teď padám na hubu, no, ale chtěli jsme, tak to máme.
5. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazda to mame hozeny jinak, ja jsem uhonena byt nechtela a to vim, ze fakt Mius neni zrovna klidas, fatk bych rekla, ze az lehce hyperaktivni dite, hybat se, nespat atd...proste fakt nekdy mazec. Mit klidase a misto v byte, tak mozna hned...

ale kdyz jste to chteli, tak fajn, mas splneno a budes pak mit klid, kdezto ja si na "klid" zvyknu a pak to prijde nanovo
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase uřvance a uvztekance, ale brutálního, ale spí přes den 2 hodiny, tak mám čas na oddech. Kdyby nespala, tak už jsem si hodila mašli. Ale je fakt, že na mě teď jdou depky z mateřské, z toho stereotypu, připadám si taková k ničemu a neschopná, tak jsem si začala hledat něco na malý úvazek. Snad najdu, zrovna smolím životopis. Jinak se asi zblázním. Trochu mi chybí práce, dost mě to tam bavilo, ale zase chtěla jsem druhé a bylo mi hloupé tam nastoupit na pár měsíců a frnknout znovu na mateřskou. Takhle se tam po dětech vrátím už nastálo. No nic, končím své litanie a jdu dopsat ten životopis. Kristi, dobrou.
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipiny:grinning: Nerodim:sweat_smile: Nechci ani jeste, amme casu habakuk, ja hlavne nechci uplne na hovno poslovat, pac to je fakt k hovnu a ani mi to pipinu neotevre, takze k cemu to je??!!:sweat_smile: k hovnu vam rikam:sweat_smile: je mi dobre, nic neboli, jen porad curam a kakam a ted uz i prdim a valim se sem a tam po mistnostech:grinning:
Kdybych nekdy zacala rodit, vite to driv, nez bude po vsem, budte v klidu:sweat_smile:
A ted jdu hackovat:sweat_smile: :grinning:
Snad se brzy zmatorim a budu schopna napsat vice radku...
5. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Háčkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čéče, habakuk času nemáš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: V podstatě jseš v termínu - o 14 dní před i po :sweat_smile: Ten Jiřin je stejně na zabití, že při budování koupelny nemyslel na tvoje případný brutální poslíčky :rolling_eyes: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo Alco jak to? Ja poctive zasedla a ze solidarnosti vytvorila to nejvetsi, co slo... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jestli mas jeste pocit, ze neni kocka plne pripravena na vas, tak OK. Ty posly jsou ale protivny. Ja fakt nic a nikde ani znamka, ze uz jsem skoro v terminu, krom toho pupku, co pred sebou valim. A taky na me obcas padne, ze ja ty dve deti nezvladnu, ze se z toho zmrcnu, ze budeme vsichni KO a protivny k tomu, ze tu novou osobnost dostatecne neodhadnu a budu porad predpokladat a porovnavat s Adou, i kdyz je jasny, ze bude uplne jiny, ale kdyz ja nevim jaky, neni na co se pripravit :confused: asi radeji nad tim nepremyslet. A treti ditko? Zatim se nebranime. Ale neni na svete ani druhy, fakt uvidime, jak to pujde.
Ty jo Alco a pak ten tvuj hackovanej vytvor dej do alba. Ja uz hacek i prizi predala tete, at mi tu mou vysnenou cepicku pro Adu udela ona. Myslim, ze je to nejlepsi reseni :grinning:
6. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lasky moje, Jirin cumi Na Stojaka, misto aby me poradne ojel a nastrikal do me prostaglandiny:sweat_smile: nelinka spinka u babicky, pac rano brzy jedem na Ko do porodky, tak at s nama nemusi...
Jdu si nalejt caja a zasednu konecne "k vam" :slight_smile:

kde bysem tak zacala?:grinning: nerodim, posli nejsou, je mi dobre, akorat dneska je uplnek myslim a ja uz vcera blbe spala, tak dneska budu asi zas, tak jsem nasrana dopredu uz, clovek se chce ty posledni dny vyspat a prijde si nejakej uplnek a nejde to:sweat_smile: nelinka je navic asi namesicna nebo co:grinning: vcera v noci se xkrat za noc zvedla, klekla si na kolena, obratila hlavu a oci smerem k balkonu, chvilku se zavrenyma ocima cucela ven a pak prepadla dozadu:sweat_smile: my ted spinkame spolu, at se sebe navzajem jeste uzijem:sweat_smile: tak jsme ji milionkrat za noc zase navracela na puvodni misto a pak jsme uz ani nespala, pac to mela pravidelny jak kontrakce, co 20 min:sweat_smile:
Jinak fakt nerodim, ja ani nechcu, proste mame casu dost(no okej veru, tak habakuk ne, ale dost jo:grinning:) a dle utzv je miminko malicke(ve 38+0 mela 2500g), tak bysem i byla docela rada, kdyby se holcicka jeste trosku dopekla a byla vetsi, strasne rada bych byla bud hodne nastrihla nebo aspon natrhla:grinning: Vubec nerozumim tem lekarskym terminum, takze zpravu , kterou mam z patku z porodku nechapu, schvalne vam ji prepisu a reknete mne, jestli budu nekdy rodit nebo nee:grinning:

hrdlo sakrárně:sweat_smile:
polotuhé:sweat_smile:
1.5 cm, těsně pro prst:sweat_smile:

ostatnim kravinam rozumim, jakoze treba plodova voda neodtika...
na monitoru cosik bylo, ale co ja vim, co?:sweat_smile: sestra se mne ptala, jestli mi tvrdne brisko, mne nic netrvdlo.
No zitra budu moudrejsi, az mi to tady zas pak vysvetlite:grinning:
Ted k mym potizim:grinning: :grinning:
Moc moc moc kakam:sweat_smile: moc moc moc moc moc curam:sweat_smile: Divim se, ze mam bricho bez strii, protoze dle meho uz kuze nestaci velikosti bricha azacne co nevidet pukat a myslim, ze puknu uplne a decko se narodi samovolne cisarskym rezem, aniz bych chtela:grinning:
Mam krece v lytkach, ale s tim jsem se uz naucila pracovat:sweat_smile: propnu spicku, zarvu a je to dobry:grinning:
Boli me picinkova kost, zajimavy je, ze jen vecer, kdyz si lehnu, jak pres den chodim a manulane pracuju a tak, tak nic...a pak ty kycle :rolling_eyes: ty me ajko hodne serou, protoze si myslim, ze je mam uz z pulky rozdrceny a nikdy mis tim nic nedela, jako ze by mi dali umely nebo tak neco:grinning:
No a moc teda nespim..to me stve asi nejvic..jsem strasne unavena, opravdu se treba co 45 minut vzbudim a jdu hodit curyho oblouk...spanek mam slaby, prerusovany(to je jak nase souloz:grinning: :grinning: ) a jde to znat..kolem 4 odpol jsme vzdy strasne unavena, tak ted chodim spat S Nelinkou ktera nastesti klidne ze dve hodinky poo spinka, tak se k sobe pritulime a chrnime a vzbudime se uplne spoceny a smradlavy, ale hlavne ze se mame rady:sweat_smile: :dizzy_face:
Ale to uz nejak vydrzim, stejne to uz bude jenom horsi, pocitam, ze jak decko vyleze, nebudu spinkat vubec:sweat_smile:
Ja si furt stezuju, ale v podstate je mi dobre, jsem spokojena, natesena, tesim se na to dobrodruzstvi, co me ceka na porodnim sale(Jirin uz min :sweat_smile: ) a tesim se na to nove a tak..bolesti se moc nebojim, asi jsme zapomnela, jsem optimista, ze to nebude nijak hrozne a tak:sweat_smile: Ti posli teda byli jen jednou a ted mam klid, tak to treba byla jen nejaka hricka prirody a uz bude uplne klid...
Na miminko mame vsecko pripravene, obleceni, kosmetika, prebalovak, kybel na posrany plinky:grinning: Kyblik na koupani, postylka, manduca a vsecko proste, ja jsem sbalena do porodnice a mam jedne kufr:grinning: cestovku a jeste tasku na sal, kterou mi Jirin pravidelne vybaluje, protoze se mu ta taska nelibi:grinning: je pruhledna, takova plazovka a jde videt, co v ni mam a ho to strasne irituje:grinning: tak si ji zas vzdy pekne sbalim a on zas prijede z prace a hleda jinou, minule me sbalil do tasky igelitky z Lidlu:grinning:
Mame uz i pripraveny plan co s Nelouskem a proste se jen ceka..je to desne napinavy vam rikam:grinning:
Nelinka se zda byt tez na sestricku pripravena, samo realita muze by t a asi bude, jina, ale my jsme udelali, co jsme mohli a zatim to vypada idylicky:sweat_smile:
nelinka mi denne sama od sebe liba bricho:sweat_smile: Hladi, je opatrna, neskace po mne. Vi, jak se sestricka bude jmenovat a automaticky tak o ni i mluvi, pomaha mi skladat obleceni, furt prohlizime alba, ted jsme ji vysvetlovala techniku kojeni:sweat_smile: tatinkovi pomahala umyvat a skladat kocarek....vi, kde bude miminko spinkat, dnes jsme sly spolu venku a nela se mne drzela za ruku a zacala mi rikat, ze az se xxxx narodi, ze maminka bude drzet nelu, tatinek maminku a Nela bude za ruku drzte xxx :dizzy_face: Do vseho sestricku automaticky sama zapojuje, tedy aspon v planovani...vim, ze to nebude jiste lehke, ze ja budu asi unavena, tim padem i mene trpeliva, ze ne vzdy bude dobra naůada na vsech stranach, ale musime se vsichni snazit, at to klapne a at se vsichni 4 co nejdrive szijeme..prisahal jsme si, ze si aspon hodinu denne vyclenim jen na cas s Nelinkou, bez xxx a aspon jedno odplledne pujdme jen samy dve s Nelinkou treba ven, bez segry...trosku se bojim, ale to bude dobre...
No, ted uz vazne zbyva jen cekat...

Premyslim o nejakych veselych historkach..my je posledni dobou zazivame hodne u soulozeni, tak nevim, jestli se to hodi semka psat..i kdyz, co bych se zinyrovala(nebo jak se to pise), zrovna ja, co? :grinning:
ja nevim jak vy ostatni, ale ja jak jsme naprcana, mne to proste nejde:sweat_smile: Asi mam nejakou divnou stavbu tela:grinning: Ale my se spis k tem orgasmusm prosmejem:sweat_smile: Jedine jak to jde, je tak, ze zakleknu, opru ruce o zed, to uz se chcechtam:sweat_smile: Priklekne Jirin a ja ho navadim, jako by byl trebas nakladak:grinning: nahoru, niz, nee, tam ne, tam je kadacek:sweat_smile: To uz se chlame i jirin:grinning: Pak ja mam nejak zabrany, ze to holcicka citi, tak nesmi az "uplne" coz on zas chape tak, ze staci na 1 cm:sweat_smile: Z toho mam samo hovno:sweat_smile: A konec je, kdyz me zacnou lechtat koulicky, to je vymalovano a koncime:grinning: Ted uz delsi dobu nic nebylo, schovavame si to na tak den po terminu:grinning: Jirin rikal, ze mi izolepou prelepi usta, abych se zas debilne nechlamala a nenavadela ho jak debila, ze si cestu najde sam:sweat_smile:

Jo a jak se tady nejapne smejete memu hackovani, tak se smejte, sak jo, prdim na vas, dneska jsme Nelouskovi"uhackovala podle me :sweat_smile: super zimni cepici a uplne sama a jsem na sebe pysna a vubec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Dam ji do alba, tak na den, se mrknete a chvalit me nemusite, vim, ze to neni zadna slava, ale ja sama ze sebe mam radost:sweat_smile: Akorat teda Jirin opet ze me nemuze, pac ja mam na to takovou specielni tasticku a tu nosim vsude sebou a hackuju, kde se da, naposledy na koupalisti, Jirin s neli v brouzdalisti, ja jsme sedela na lavecce(jako jedina jsme mela jendu lavecku pro sebe, na jinych sedelo 2 - 3 osoby) a nudila jsem se, tak jsem to vytahla:grinning: To jste mely videt jirina:grinning: On je na to uplne alergickej, ze jsem jak stara babka:sweat_smile:

Ted neco k vam, nez me napadne nejaka vesela historka zas:slight_smile:

Samsinko, ja ti jeste jendou gratuluju, verejne a jsme opravdu strasne rada, ze je vsecko v poradku a ze se zase usmivas a mas radost :dizzy_face: A v unoru se budes mlatit do hlavy :grinning: Tak hlavne aby vsecko bylo v poradku, odpocivej, co se da, tes a tak :dizzy_face: nerekli ti na tom prvotrimestrarnim screeningu naahodou pohlavi?Kde jsi byla, ve fakultce nebo ve Fertimedu? Ale ty mas vlastne napsany, ze nechcete pohlavi vedet, tak aji kdyby vam to rekli, tak sis asi zacpala usi, co?:sweat_smile: Moc na vas myslim:dizzy_face:

Karot, a netrap se, vam se brzy taky zadari, Adamka jste pocali nakonec prirozene, ne? A prvni tehotenstvi taky, ne?nebo se pletu? Vim, ze pak byly nejake potize s pocetim a ze to trvalo lepe, ale jinak jste zdravi, ne? A ted mas Adama, clovek na to asi tolik nemysli(i kdyz Samsi by mohla vypravet, vid? :frowning2: ), nema tolik toho casu se trapit, tak si myslim, ze tim tuplme tohle bude trvat mnohem kratsi dobu a ani bych se nedivila, kdybys na konci prazdnin, max do konce roku nehlasila, ze ses taky zbouchnuta:grinning:

Seyminko, chtela bych se vyjadrit k vasemu oknu:grinning: jdi do toho, vim, ze je to spousty penez, ale kdyz o tom pises, je uplne videt, ze bys na to pak porad myslela a litovala...tak jestli to aspon trosku finance dovoli, doprej si toho luxusu, mit to dle sveho :dizzy_face:

Do rite, Jirin me vola, odeslu to, hodim capku a snad jeste bude cas...
6. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenico, nedělej Zagorku a řekni nám to jméno, ti na xxx seru!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Ali pěkně jsem si početla :grinning: , teda chválit tě nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a nebo jo :grinning: , čepice vypadá nositelně :grinning: :wink:
6. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem dneska byla asi tak po 4 letech v kině. Na Harry Potterovi :grinning: . Celkem dobrý, ale hlavně jsem byla zvedavá na D a Kubíka. V podstatě to bylo poprvé, co jsem nebyla na koupání a ukládání doma. :sweat_smile: Zvládli to super, malej sice ještě nespal, když jsem přišla, ale už byl v postýlce a usnul teda v půl deváté. :wink: Trošku bordelu po bytě bylo, jako namočenej nočník od kakání v umyvadle :grinning: , v obýváku špinavý prádlo, ve kterým byli venku a v kuchyni nedojedený jídlo, ale jinak pohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliku, sukani je fakt dobry....jsem se u toho rozbrecela smichy, uplne zive te vidim....a Jirina taky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmm, Alco, nebudu komentovat ten roman,jo(prosel, jako vzdy :grinning: ...spis jsi me dostala tou capkou. Ja ten hacek vazne pomalu zahodila, ale udelat zimni verzi, tim padem obrovskym hackem, me nenapadlo :sweat_smile: tak ze te moc chvalim, protoze chapu, ze pustit se do babkovskych cinnosti a na verejnosti chce kus odvahy a jeste kdyz podpora ze strany partnerovy je skoro nulova :grinning: Ja za toto tehu zvladla 1 a pul svetru. Ale jak je ted horko, poti se mi ruce a ta prize se me zarezava do ruky, pak nechapu, jak muzes delat zimni capku a na kupalku :confused:
A diky za radu s oknem. Nakonec jsme se dohodli. Prodali kousinek pozemku a porodny k tomu a bude bezbarierovy :grinning: Doufam, ze bude pekne tesnit a v zime na nej nebudem nasr.ty.
Zitra mame dle Mudrika TP. A podle toho se mi i dari. Vcera jsem si chytre do travy polozila nuzky a pak na ne jeste chytreji slapla. Jauuuuu to byla bolest a ty krve! Kurnik jsem pred Adou nemohla ani nadavat. Doplazila jsem se domu, za mnou krvavy stopy jak pri zabijacce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nez jsem nasla nejaky face a desin.prostr. bylo to tu vsude jak v reznictvi. A kdyz jsem se pak nejak osetrila, protoze s tim bubnem osetrovat propichlej prst na noze bylo primo desny a nekolikrat jsem si malem rozbila hlavu ve vane, no sla jsem to po sobe uklidit a byla jsem dooost prekvapena, ze nikde nic nevidim. Adelka totiz opet pochopila tizivou situaci, vzala uterku na nadobi, namocila ji v bazene a vytrela vsechny ty cerveny stopy :sweat_smile: Tak jsem ji pochvalila, i kdyz kdyby to nevytrela, na holou by nedostala :grinning: Tak ze dnes jdu mejt okna. Za prvy jsou fakt humus spinavy a po druhy bych to i brala jako vypuzovaci metodu. Snad z tech oken nevypadnu :confused:
Sok, vidis, ze netreba se obavat! Kuba je sikula a zvlada to bravurne i bez mamci :dizzy_face:
Jo Alco, napis jak v porodce, co ti rekli. A kdyz uz minule jsi tam mela na monitoru hrby, to jsi pekne pripravena...az ti zavidim :frowning2: :grinning: jo a ja mam hrdlo tez sakralne, konzistence mekka, zkraceni cipku 1/2 a hrdlo je uzavřene (i kdyz jednou to bylo na spicku prstu, coz nechapu, ze se zase zavrelo?) Asi ten doktor mel nejakej malej prstik :grinning:
Tak ja jdu na ty okna :wink:
7. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pipušky,
jdu okouknout Aličkovu (teda Neloušovu čepici), týýý brďo, paráda. To já taky háčkuju, ale udělám akorát čepku pro panenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: , jinak na to nemám trpělivost. Jo a taky šatičky (taky pro nelčiny panenky).
Seymi, Alenečko, holky, no, ať to máte brzo za sebou, i když Prdelka od Alči by se asi fakt měla dopéct. Ale Aličku, já s tímto nálezem teda rodila, sice vyvolávaně, ale prý to už k porodu bylo, jinak by se jim to nepovedlo vyvolat. Takže se klidně můžes stát, že panenka bude brzo s váma.
Sey, brr, chuděro, to teda muselo bolet jako prase.
Sok, Kubík je šikula.
Aloušku, byla jsem ve fakultce a pohlaví teda vidět moc nebylo. Řekli mi, že je to ještě hodně malé, že pohlaví jde většinou vidět až 12+4 a dál a já byla 12+2. Tak jsem si řekla, že to vědět nechci, ale zasejc manža chce a já nevím, jestli to vydržím, když budu vědět, že on to ví..., no, kdoví, jestli to třeba na ultrazvuku taky neuvidím sama. Je mi vcelku jedno, co to bude, jen mám po nelikovi spoustu krásných šatiček a ty klučina neunosí, ale co, hlavně zdraví. Fakt po těch potratech už je mi tu úplně fuk. Jo, akorát teda pro kluka bude oříšek jméno. Absolutně nic mě nenapadá a co se mi líbí, to už je v rodině a to nechceme. Hezký den všem.
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za chválu, já jsem taky koukala. Jsou to kluci šikovný. Malej prej seděl na záchodě a že bude kakat. Tak prý tlačil a povídá:" Tati nejde, ano jde, tati blunk hovno padlo do vody" :grinning:

Jinak ještě přispěji s trochou do mlýna. Já jsem na monitoru měla hrbolky jen poprvé a pak už nic. A asi tak 3 hodiny před porodem jsem tam měla pořád nulu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok:grinning:

Seymi, ja jsme uchlamana k smrti z tve krvave story, promin:sweat_smile: A Adelka je borka :dizzy_face:
Nemam moc as, jdem si vrznout:sweat_smile: tak jen ze nalez stejny jak minule a ve zprave mam napsane, ze jedna kontrakce:grinning: V patek zas.Tak cus, myluju vas!!!!
7. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alči, tak ta makovicová těhuaktovka je teda super!! a tělo tvýho mhd taky :wink:

a georgi, tak už? musim to dočíst...
... ale ne, ta krev patřila k nůžkám v trávě. no nic. tak hip hip...!!! tyjo a adélka je úžasná :sweat_smile:
jo, a já měla taky chvíli hrdlo pro špičku propustný, a pak zas jako nic. no, a otevřelo se to pak, ani jsem nevěděla jak a čim :wink:
8. srp 2009 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cusky Kyri! Ze se ukazes! A teda moc novinek od vas jsi nepsala, tak snad dobry. Jinak ja vcera ty okna dala vsechny a k tomu i prerovnala skrine a po kolenou vytrela celej barak. Vanu jsem si vecer dala tez, spis ale jako relax po takovym dni. Ale nejakej prostaglandin jsem si mohla nechat zdat, jelikoz jsem se urazila na muze a bylo po peknym veceru. Tak ze ja dnes delam mega obed a pecu babovku, protoze dnes je termin a kdyz prdousek dnes vylejza, at tu maji co papat, ze jo :wink:
8. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek holky,

tak malej měl včera nějakou krizovku. Odpo si odřel koleno na štěrku, ale jen trošku a pak u kamarádky v bazénu si pořeza koleno o mušle. Ale to teda pěkně. Naštěstí to nebylo na šití, jen jsme to přelepili náplastí a už to bylo v poho. Takže jsme s tím nikam nejeli. :wink:

Seymi čoveče ty si měla taky pěknou krizovku, ale malá je teda šikulka, že za tebou takhle hezky hned uklidila. :grinning: No držím palečky ať ti to dneska vyjde. :wink:

Kyri a jak vy to zvládáte?
8. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokol, dobre. brouci se maj hrozne radi, uplne se zboznujou, takze parada (georgi, tes se! ;))
nekdy je to sice na budku nastesti umim klit, tak si obcas ulevim a jede se dal. ted jsme v beskydech a je to super, bejt tu prace, tak nehniju v praze, ale valim sem...

... dneska se mi zdalo o tom, jak jsem potkala na metru Budejovicka alcatko, byla zima, vsude nasnezino. a ona, ze mela zrovna rande s porodni asistentkou, pac se rozhodla rodit doma :grinning:
jsem z toho padla malem na prdel a desne te, alci, obdivovala a rikala si, jaka su trubka, ze me to nebylo jasny hned, zes takova maskovana domarodka :grinning::grinning:

jo, a melas takovyho boziho pletenyho obrovskyho kulicha, tak jsem si rikala, ze navic jeste ti to k tomu vsemu hrozne slusi... :grinning: (to mam z tech tvejch fotek, sicenejsou zimni ani s kulichem, ale jsi tam koooca tehule k zulibani ;))
10. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek