• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Kyri tak to je bezva. :wink: Jinak sny máš taky super :grinning:

Tady už prší. Dneska odpo volal děda, ať přijedeme a že si tam nechá malýho. Jenže podle předpovědi to bylo na déšť i zítra tak jsme to odložili. Nemá cenu, aby byli zalezlí v hausbotě, to může být doma a hrát si s hračkama. Tam je přece jenom zvyklej lítat venku a byl by otrávenej. :unamused:

A co těhulky? Pořád kindervajíčka? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Kyri, tos me naladila. Doufam, ze nejsem moc plna ocekavani a pak budu cucet :confused: doufam, ze to zvladneme vsichni a ze se broucci nasi budou mit radi. Teda jestli se ten v brisku rozhodne vykouknout. Zatim si tam vegeti slusne :dizzy_face:
Tady jeste neprsi, ale uz by mohlo. Uplne se mi mota skeble, jak mam nizkej tlak. Radeji zalehnu hned po Adouskoj :wink:
10. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, na vsechny moc myslime a tesime se na nove prirustky:slight_smile:

My nastupujeme od zari do skolky, tak snad to Vita zvladne...
Alci, super prispevky,paradne se bavim:slight_smile:
A cepicka krasna, na tohle ja jsem uplne mimon.. ale taky trosku tvorim..hodila jsem par fotek,tak mrknete..

Mejte se super!!
11. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, moc hezky cedulka. Ja jsem podle tehlech obrazku malovala Adi kapsar. myslim, ze jsem je stahla na pruhovany kocce. Fakt jsi sikula. Ja uz ted s Adi tvorim takovy ty lepeny prani z kousku papiru, abych ji taky zapojila. Ona pak ma radost z vytvoru obrovskou.
A dnesni Ko v nemocnici me celkem prekvapila. Mela jsem s sbou i Adelku, museli jsme pak na rehabku a ona to tam se mnou paradne zvladla, fakt sikula. A muj dnesni nalez: TK103/65, hrdlo nasakle, pro prst prostupne v cele delce (pry skoro zasly cipek ci co? :confused: ), doktorka pry mu sahala na hlavicku, coz me pri predstave pripada nejaky nevim....mam chut si tam taky sahnout :sweat_smile:.A v patek zase monitor a chteli i rovnou nastup na vyvolani, coz jsem je ukecala na pondeli, protoze mi to prislo vazne nejak brzo. Porad ale doufam, ze kdyz uz spodem prckoj sviti svetlo :grinning: ze bude zvedavej a vyleze sam :slight_smile:
Holky mejte se, razime na stavbu, doufam, ze si Adouch zase nedonese nejakou super bouli, ci odreninu. Uz tam s sebou taham celou lekarnicku kvuli ni :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Anian ty jo, to už jde malej do školky? :confused: My teda půjdeme až za rok. Hele a to už všechno dělá sám? Oblékání a tak? My se teda oblékneme, ale jak co a jak se mu chce. Na záchod si taky dojde, pleny nemá, nají se vcelku také sám, ale nějak si to ještě nedovedu představit, že by šel už do školičky. :sweat_smile: Je fakt, že do práce ještě nechodim a chodit budu až příští rok, takže jsem to ani neřešila. :wink: Jinak obrázky jsou krásný. :wink:

Seymi ty voe, ona si klidně hladí malýho po hlavičce a ty nic? :grinning: To je maso. Hele to už snad musíš porodit do konce týdne, když je tak dole. Mě takhle říkal v úterý, že když do pondělka neporodim tak mě pošle do nemocnice. Termín jsem měla ve čtvrtek, chytlo mě to ve středu večer a ve čtvrtek půl hodiny po půlnoci přesně a termín byl venku. Tak třeba jak ti tam sáhla, tak to popohnala. :wink: Držím palečky a myslím na tebe.

Malej dneska vstával ráno až po půl osmé a taky mi po obědě nezabral. Protivnej byl jak osina v pr.... :angry: , už leží tak snad brzy vytuhne. Desetkrát čůrat, kakat, pít...... No určo to znáte taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sok, nam Adi vzali do skolky taky uz od zari. ja s tim nepocitala, ale oni, ze jo. No tak ted budeme platit skolkovny, ale posleme ji tam az po novym roce. I kdyz nevim, ona o tom basni uz ted. Vsichni kamaradi ze cviceni a z piskovist jsou starsi a jdou do skolky uz ted, tak se ji asi bude styskat. Ale kdyz ja ji nechci poslat pryc, kdyz nas bude o jednoho vic. Predstavuju si, jak si to budeme uzivat...no abych nebyla prekvapena a pak ji rada honem poslu do skolky. A nejaky zvlastni pozadavky nemeli. Adelka chodi sama curat, oblikne si kalhoty i sunda, kdyz jde na WC. A vlsatne se svlikne cela sama a oblikne taky, i kdyz to je pak model, ale jsem rada, ze se snazi. I boty si obuje, bez tkanicek. Ale zacina si jako smodrchat uzle, tak ji asi pomalu zacneme ucit smycku. Holky mejte se, ja jdu do denniho kolotoce :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi tak to to asi zvládáme asi tak stejně. Malýmu to jde, ale když se u toho vzteká, tak to je konec. On je takovej nervák po tatínkovi. Jak to nejde hned, tak je to neštěstí. :sweat_smile: Jinak ono to možná není od věci, kdyby šla do školky. Dopo budeš mít čas se věnovat mímu a odpo se budeš věnovat malý. :wink:
13. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našemu Alíkovi přeju vše nej k dnešnímu svátku, hlavně pokud možno rychlý a bezbolestný porod :wink:
13. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo čoveče, taky přejeme vše nej nej nej :grinning:
13. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, ona je Alca Alca a ja ji preju az dnes! :confused: Tak Alco, vis co,vid :wink:
14. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, ahojky, tak pořád nic? Už tě ženou vyvolávat nebo čekáte?
14. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se také připojuji ke gratulaci Alče a abych na to zítra náhodou nezapomněla,tak všechno nejlepší ještě přeju Handě. :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokolka_ dik:slight_smile:
A maly neumi vse.. obcas se oblekne.. je bez plen, ale na spani ma.. nepocurame se..ale pakakame se.. dost casto.. uz nevim,co s tim.. tyden vola a chodi na hrnec, tyden kaka do kalhot..
uvidime, co mi na to reknou ve skolce, ale pry je to na domluve.. u nas je to tak, ze jsou ve skolce deti ruzneho veku namichane ve tridach, aby ti starsi pomahali mladsim a mladsi se ucili od starsich.. tak uvidime..
na spani pry ucitelka plenku da..ale nevim,co bude delat, kdyz se pokaka :sweat_smile:
Bydlime kousek od skolky, prinejhorsim budu vozit kupu obleceni. :grinning:

Seymi-my se vratili z dovci,ja cekam,ze uz snad neco bude..a porad nic?? :wink:
14. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky, dekuju za prni a jestli nekdo nahodou si to tady precte, kdo mi pral do ip(taky moc dekuju), tak se omlouvam, nemam sily psat, mam od 4 fakt hnusny posly a uz me to pekne sere:sweat_smile: Jdu to zaspat, bo zdechnu:sweat_smile: ale nebojte, nerodim, jen me to sereeeee:sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši, nebuď si těma poslama tak jistá, voe :sweat_smile: Jseš těsně před vyvrhnutím :grinning: a jestli proběhla včera večer ta vaše ,,charita,, tak to taky poslové být nemusí. Je ti doufám jasné, že máš nařízené se tu v případě něčeho podezřelého ukázat a já to to budu stopovat, jo? :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, Alousi, posli mi nejaky kontrakce. ja uz se na ne tesim, oooo jeeeeeee :wink: Ja jsem stale pohromade. I kdyz v noci se neco delo, ale ted rano nejak nic. Vypadlo ze me neco barevnyho, ale miminko to nebylo. Tak nevim. Je ale fakt, ze to boleni bylo spis hodne krizovy a ten podbrisek uplne prebolely. Tak uvidime. K tomu jeste ty udesne bolavy kycle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je mi to fuk, ja uz se tak tesim na miminko. Tak pockame, jestli se mu bude chtit. Odpolko ho s sebou beru na pout a s Adou do divadylka. Teda pokud me nevyzve, abychom program malinko pozmenili :slight_smile: Kazdopadne v pondeli ho doktori proste chtej vyhnat ven :confused: Tak peknej vikend! :dizzy_face:
15. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buchty, mne je tak kurevsky zle:sweat_smile:
Posli od vcera od 16 hodin do ted!!! V noci na 3 hodky presli, asi abych se vyspala, a od rana od 5 repete:sweat_smile: Intervaly ruzne, dve hopdky to bylo po 5 minutach, pak zas po 10, pak klidne po 8, proste nepravidelne, takze posli,volove:sweat_smile: ted je mam teda po 12 minutach, ale tak kurevsky boli, ze si pricapnu, vydychavam, jirin mi fascinovane cumi na bricho, ktery se stahne do malicke tvrde kulicky, ja dycham jak debil, polije mne horko, no humus a to jsem se tak tesila:sweat_smile: Jsem ale celkem v klidu, opravdu verim ze to jsou poslanci, akorat jsem se teda vysrala z podoby, jirin tady strasi, ze se cistim(nejak machruje, ze tomu rozumi, pacholek), probehl i charitativni sex, kdy jsme mela dve "kontrakce" pritom a ztvrdli jsme oba:grinning: Ale jinak nic! Kdyz vlezu do vany(no, do vany, napustim si vanicku od sprchace a skrcim se v ni a poustim si vodu na bricho), tak se to zintenzivni..ale kurva, trva to uz 24 hodin,tak kdyby to nebyli posli, tak snad uz to pozna, ne?:sweat_smile:
Navic mne to boli uz i v zadech, tak to jsme mega fest nasrana:grinning: A Seyminko, taky ze me vylezlo to neco barevnyho, myslim, ze se tomu ruka zatka:sweat_smile: ale ta muze vylizt uz 6 tydnu pred porodem:grinning: :grinning:

drz se :pensive:
15. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, je uz 21 minut klid, tak serte na to, ze jsem neco psala, my jdme ven:sweat_smile:
15. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčí vole kdybys rodila prvně...koukej už mazat do porodky :dizzy_face: a hodně štěstí přejeme :wink:
15. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčí, obdivuju, že jsi tak v klidu..já už bych valila:slight_smile: je víkend, aspon manžílek muže pekne zapíjet a zitra se z toho vyspat :grinning:
A taky uz jsem zvedava na to jméno :grinning:
Seymi-se ti nejak nechce :grinning: Drzim palecky, at vse dobre dopadne!!! :grinning:
15. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši nevykládej že nerodíš, ty jo máš všechny příznaky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Val do porodky :wink: ať je tu xxx brzo, jdu dneska pařit, tak ju rovnou zapiju :grinning:
15. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, jestli ses i po*rala, tak je to jasny.....dej vedet, pls. A drz se.

mi prijede kamoska, tak at malou rovnou zapijem :grinning:
15. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...ja jsem proste zmatena..ven jsme nakonec nesli, bo ty "bolesti" uz zvladam jenom v predklonu, o neco oprena a tak...boli to hond,e jenze, neni to proste pravidelny a to by snad melo ne???:sweat_smile: Intervaly jsou cca od 15 do 4 minut, ale pekne napreskacku....kurva ted zrovnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No, ted je to po 7 minute...Proste jsou treba tri presne po 6 minutach a pak je 12 minut klid....ja si myslim, ze by mi treba intuice poradila, ne? :sweat_smile: Proste necitim, ze by to byly kontrakce..chci byt co nejdyl doma:sweat_smile: do porodnice to mame cca 30 minut...A ja nechci obtezovat a pak bud potupne jet domu:sweat_smile: nebo tam dalsi den tvrdnout a cumet na Jirina, kterej je nervni:sweat_smile:
Ja proste nemam srovnani, ja jsem s Nelinkou nemela poslicky a kotrakce mi zacaly az x hodin po odtoku plodovky v porodnici...ale je fakt, ze takhle nejak bolely:grinning: Ale ta nepravidelnost....
15. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, kdyz to trva uz den, tak to nejsou jenom poslove. Zatka ti odesla, vodu ti pichnou az tam. Bud zatim doma, do porodky to je kousek, zase tak rychle se to asi nerozjede..

taky nevim, ja nemela nikdy poslicky, rovnou jsem rodila. Ale jak pises, tak to asi fakt bude ono...

myslim na vas,holky. :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
alčí já teda nevím já měla kontra zase rovnou po minutě a celou dobu...podle mě to je už prostě porod..pokud to ve vaně nepřešlo ale naopak...sbal si tu igelitku z alberta a fič :sunglasses:
15. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi diky, Nela je u nasich, my tady sedime a cumime na sebe, netroufame si nic podnikat:sweat_smile: a jen cekame..uz me to unavuje, jako nikam nejedu, to je jasny, kdyby byl aspon jirin gynekolog, sahl do me a rel mne ty centimetry:grinning: jdu neco pozrat, ale je mi na blinkani, tak to bude sranda zas...a pak jdu hackovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Igelitku z Alberta:grinning: my mame z Lidlu Dragus:grinning:
15. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vypinam pc, kdyxby neco, nekomu napisu, mam cislo na Kristi a i jine:slight_smile: custe a diky:slight_smile:
15. srp 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu cekat na prijmu, eventuelne to semka pisnu. :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi spoléhám na tebe :wink:
15. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek