• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

alco dneska se mi zdalo, zes porodila a nez jsem ti to stihla napsat, tak ty fakt rodis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak honem honem :slight_smile: se těším jak na Ježíška :grinning: :slight_smile:
15. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, ja si odskocim na pout a Alca do porodky :sweat_smile: Tak at to jde hladce a pohodove. Me uplne uz se pripravuje slza na kraji oka :dizzy_face:
15. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale alina porodí až v pondělí jako, to mam narozeniny :grinning:
15. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo mě začal porod úplně stejně a frčeli jsme po 24 hodinách nepravidelných kontra nebo poslů nebo co to bylo. U mě prostě pravidelný kontra přišly až po ďobnutí vody na porodním sále. Tákže doufám, že už balíš do porodky a nejpozdějí v brzkých ranních hodinách je malá na světě :wink:
15. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, jela do porodky?? nebo jsi doma,Ali??? :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenečko, tak hlavně ať to máš rychle za sebou. Myslím na tebe.
15. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak coo? :confused:
jsem se na slepičárně dozvěděla, že alčí už je v akci. tak hip hip!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, já se fakt směju. mi to připomíná, jak jsem po dni poslíkování a dopoledni nepravidelných (a převážně bezbolestných) kontrakcí najednou myslela, že na mě jde sr*ní, a ona to už tlačila hlavička. jenže my to máme do porodky jen 10 minut, jestli alči 30, tak to musela vystřelit někde na cestě, ne? :grinning:

(anebo teda neasistovaný domporod? :sweat_smile:)
15. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, kde to na sepičárně je? Jsem to tam nenašla... Kurva já jsem nervní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

Držim strašně moc palce a těšim se na info o holčičce XXX :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaha, na AP pipking :slight_smile:
15. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus,tady Nela Janisova,je uz sice pozde,mela bych spat,ale ja vam to proste musim rict!V sobotu 15.srpna,ve 23:25 se mne narodila segra!Je srandovni,je jenom moje,je ulepena,nerve,meri 49 cm,vazi 32800g(takhle to tam fakt je uvedený, prostě kus ženský no :grinning:),porod od prijezdu do porodnice trval 3 hodky,maminka a sestricka jsou zdrave,v poradku.Jo a jmenuje se Thea.Maminka vsem dekuje za podporu.
16. srp 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to taky vime a posilame velkou pusinu a moc a moc gratulujeme ke zdrave holcicce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si sem hned běžela přečíst reakce a tady nic :grinning: tak jsem to všem nedočkavým napsala :wink:
kristi a zapily jste jí?
16. srp 2009 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je úúúžasnýýýý!!!! krásný jméno, krásný míry, no prostě bombááá :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme dalšímu "dubňátku 2007", mamince Alence přejeme brzké zotavení a holčičce krásný a dlouhý život.

Tak kdo je v dubnovkách ještě jednomatka??? :sunglasses:
16. srp 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty joooooooooo,koníkovská nejlepší spisovatelko :dizzy_face: ,moc gratulujeme :dizzy_face: Krásný míry,krásný jméno,no prostě super :dizzy_face: Hodně zdraví,pohůdky :slight_smile:

Nelinko-gratulujeme k sestřičce :wink:
16. srp 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
také gratulujeme, kráááááááásnééééééééééééé jméno, jsem dojatá :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůů velká gratulace, přejem hlavně hodně zdravíčka a jméno krásný :dizzy_face:
16. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčííííííííí, ty potvoro, skoro týden před termínem??? :grinning: :grinning: :grinning: Já chcu takýýý :grinning: Moc a moc gratulujeme, užívejte si to kočky!!!!!!!!
16. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulka Alče ke zdravé holčičce a rychlému porodu :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek,

tak včera večer jsem jen nakukla a ono už to vypadalo k porodu a dneska koukám jak blázen. :grinning: Moc moc moc gratulací k malé Thee, hodně štěstíčka zdravíčka a taky gratulace k fofr porodu. Krásné jméno a prostě všechno. Těšíme se na fotečky :wink:
16. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, moooooc gratulujeme k holčičce s nádherným jménem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Alče k Theunce!!!!Holky hlavně zdravíčko!!!
16. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme nové miminko, přejeme hodně zdraví a štěstí, skvělou rodinu už si Thea vybrala :slight_smile:
Opatrujte se...
16. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu brecet :grinning: :grinning: :grinning: vsechno nej nej nej:slight_smile:
16. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace Alči k Theunce!!!
16. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo, my se také přidáváme s gratulací :dizzy_face:
16. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc a moc gratuluju Alčí a celé rodině :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať vám ty dvě treperendy dělají jen samou radost :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty holka ušatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ještě jednou ti moc gratulujus k poslíčkům s tak krásnýma mírama :grinning: a Theušce přeju hlavně zdraví, vám všem ať se co nejdříve zžijete, ať jí má Neluška ráda a nežárlí a ať Thea spiká nejlépe celou noc a nechá tě spát a vůbec nebude plakat :grinning: Pusu oběma
16. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek