• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Rovnez gratuluju, super, ze to slo tak rychle :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také posíláme ty největší gratulace,hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince :dizzy_face: :dizzy_face:
a už se těšíme na fotečky :wink:
16. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme i my Alče a celé rodince k Theušce :dizzy_face:
16. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči velikáánská gratulace......at je holčička veselá po mamince... :dizzy_face:
16. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se připojuju s obr mega gratulací :dizzy_face: . Ať se má Theuška ku světu minimálně jako ségra :grinning:
16. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Ali k Theušce, krásný jméno, ať si holky rozumí a dělají jen radost :dizzy_face:
16. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo mooooc moc velká gratulace!!! Ať se všem daří,mimču zdravíčko a vytrvalý spánek :grinning:
16. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenkoo obří gratulace k Theušce :wink:ať krásně roste beruška a dělá Vám jen radost
16. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Jirinacovi k takovymu babinci, Nelince k partacce a Alci preju dalsi takovy zlato hodny jako Nelusacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Znamenaji dve deti dvojnasob vtipnych historek? :grinning:
16. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alíííí moooc gratullujeme a přejeme vám hodně zdravíčka a štěstíčka.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alči velikáánská gratulace k druhé holčičce :slight_smile: Ať je zdravá,spokojená a at vám dělá takovou radost jako Nelinka :slight_smile:
a už ted se moc těším na vyprávění,jak jsou Nelinka s Theuškou partačky co se spikly proti rodičům :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty wogo, 32 800, tak to alča stráví zbytek života s pipinou od ucha k uchu a od pupíku po lopatky :grinning:
... krásnej překlep :dizzy_face:

moc gratulujeme :slight_smile:))))))) a jméno se nám strašně líbí :dizzy_face:
tak hodně zdraví a co nejvíc sladkýho spánku přejeme!
16. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Alcafamily k novemu prirustku a Nelusce k tomu, jake umi psat krasne SMSky :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko gratuluju!! koukam ze porod probehl podle predstav, trval presne tri hodinky :grinning:
16. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc gratuluju :slight_smile: Nela a Thea... Moc krásná kombinace, tak hlavně hodně zdravíčka celé rodince :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuši, velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo a to jsou míry teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mocinky gratulujeme a jméno je teda super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo moc gratuluju a přejeme celé rodince hódně zdravíčka. :dizzy_face:
Magdi,...................Ty potvůrko!Jak to,že nevím,že už máte doma 2.měsíčního drobka?! :confused: :grinning:
Kdyžtak taky opožděně gratuluju a písni IP.Dík :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcíííí!!gratulace obrovska.. at je vam spolu moc hezky, at je mala hodna, at se vyspis, Nelca pomaha, manzel je zlaty.. proste pohadka.. fakt, moc ti to preju:slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčátko, velikánská gratulace a ať jste všichni zdraví a spokojení a Theuška si užívá krásnýho životě..paráda.. :wink:
16. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliku velikanska gratulace k Theusce :dizzy_face: at vam dela samou radost stejne jako Nelusacek :dizzy_face: a Jirinovi prejeme pevne nervy s takovymhle babincem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatecko....gratulace nejvetsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vsak vis babulenko....
16. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenečko, moc gratuluji k dcerušce, at vám dělá jen samou radost a at roste jako z vody. Líbám a pusuju :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouskuuuu, gratulace největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať Theuška roste pěkně do krásy, spinká, nepláče, papá a Jiřinovi přejeme pevné nervy.
16. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oproti očekávání jsem nenašla téma Alčátko porodila :slight_smile:, co se dá dělat :slight_smile: gratulace tady bude stejně upřímná a od srdce - ať jste všichni zdraví a máte se krásně!
16. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak několik hodin se dostávám s opileckého mráčku... Theulínku vítej na světě. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musela jsem se smát - haha poslíčci... haha bude v termínu... haha máme čas.... ajčo ještě tak 10 děcek a budeš odborník na porody :grinning: ... Chvilku mi ráno zatěžovala myšlenka hlavu a to tím, jeslti zbalit Leouša a jet do Přerova do porodky, ale takovou krásnou rodinnou chvilinku nemůžu rušit, však já si tě prepadnu jindy a srabsky se dopředu nahlásím. :sweat_smile: Jsi ale borka... plánovala jsi do 3 hodin a taky to tak bylo, jen ti posli k tomu no :sweat_smile:

Lásko, tak se mi drž a vydrž, těch pár dní v porodce jsme zmákly každá a nakonec to péčí o mrně neskutečně stejně uteče. Loubám tě na pěkně urostlé kozééénky :sweat_smile: :grinning: Koho to pohoršilo, tak ať si dá studenej hadr, páč mi si s Ajčííí líbáme kozy už dlouho :grinning: A někdy nejen ty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Theulíneček je krásnej vlasánek a prča s ní bude to čuju už teď, páč vyplazovat jazyčisko sotva se vylodí na svět??? Bude to kvítko největším a s Nelíkem k tomu no dvojka děs se Lipníku :sunglasses:
16. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kráááásná :slight_smile:
16. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočička krasna vlasatá :slight_smile: no odflaknuta urco neni :slight_smile:
16. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace a moc a moc pohody v nové rodině Theo :wink:
16. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek