• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Jůů, to je vlasáček, přijde mi úplně jiná než byla Nelinka :dizzy_face:
16. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidáváme se ke gratulantům a přejem Theušce všechno krásný :dizzy_face:
16. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji celé rodince k narození Theušky /nádherný jméno :dizzy_face: :dizzy_face: /. Hodně zdraví všem :dizzy_face:
16. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajčínečk vám všem kdo jí přáli a přejí moc děkuje a váží si toho :slight_smile: Je celá rozněžněná a hotová. Nelinka sestřičku přivítala pusinkama a i slzičkama - víc písne Ajčínek :wink:
16. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zen díky za info, je vidět, že s Ali to zde prožívá skoro celý koník :grinning:

Jinak je krásná, vlasounek a taky mi přijde jiná než Nelinka. Ale ono se to ještě moc srovnávat nedá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já sem sice "nepatřím", ale Alčátko tu zná asi každý, takže si dovolím připojit se ke gratulacím. :grinning: Gratulujeme ke krásné vlasaté holčičce a přejeme hodně zdravíčka především! :dizzy_face: Nádherné jméno jste vybrali... :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Alcatku k Theušce! Ale kdyby to Alčatko vydrželo ještě asi půl hodiny, tak i naše druhé dítě mělo stejný datum narození jako Nela s Adelkou. My porodili až dnes po půlnoci resp v 0:55. Ale narozdíl od Alčatka to není holčička ale kluk Ondrášek. Opět má přes 4 kg a délku 54 cm. My to snad ani jinak neumíme. Asi bych se měl zeptat manžela Alčatka, kdy bude třetí. manžel
16. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, velka gratulace, super, ze uz to mas za sebou!!gratuluju a preju hodne zdravicka!!!!
16. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace Alčátku a teď už i Seymi - kolegyně ze srpna 09, já vám tak závidim, že už to máte za sebou :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, tak to byla taky rychlovka,ne?? vecer jeste nic a pak tak rychle?? honem napis!!! A foto:slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, tak gratulujeme i tobě k pořádnému chlapákovi :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, taky gratulujeme :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wooow, seymi, též gratuluju, jste se holky rozsypaly naráz :dizzy_face: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi no bezva. Holka jsi šikulka, že jsi to zvládla den před vyvoláním. Moc gratulujeme a přejeme vše nej nej do života a taky, aby se dětičky rychle zžily. :wink:
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám ke druhé gratulaci,Seymi jsi šikulka a přejeme vám všem hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, tak to je haluz :grinning: Moc moc gratulujeme k pořádnému chlapákovi :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočenky dubňátkové, Seymi a Alči :wink:

Moc moc Vám oběma dvěma gratuluji k přírustkům a přeji dětem hodně štěstíčka do nových životů a hodné sourozence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárec holky, vidím, že se tady rodí o 106 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže veliká gratulka Seymi a taky Alčátkovi k další holčičce s naprosto úúúúúúžasným jménem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všem novorozeňátkům a jejich maminám posíláme pusinky a přejeme hrozně moc zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla napsat Alčátkovi, že jsem měla "posliky" taky po 3 - 15 minutách naprosto nepravidelně a za 9 hodin byl "malej" na světě. :slight_smile: Nějako jsem to už nestihla. :sweat_smile: Akorát tě, Alčí, lituju, žes to měla takhle hrozně dlouho. Ale teď už je asi všechno zapomenuto.. malá je krásná a má úžasný háro.. :dizzy_face: Moc vám gratulujeme!!! A Seymi, od tebe je fakt pěkná kolegialita, žes tak dlouho čekala. :wink: A taky moc gratulujeme!! Takovej macan.. To je krásný.. další miminka. :dizzy_face: chjo.. bych snad chtěla taky, nebo co. :sweat_smile: A přeju vašim dítkám všechno, co se nedá zabalit.. zdraví, štěstí a hlavně taky lásku!!!
17. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoukla alci fotky, Nelinka je mooooc šikovná pečovatelka, holkám to moc sluší a taťkovi taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

seymi, tobě taky gratulace, holky jste to prožívaly skoro na minuty přesně :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, Alci..se divam na fotky a rvu... moc vam to slusi..a jak Nelinka dava pusinku Theušce, nadhera... fakt..moc vam to preju... :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je krásný, já taky řvu :sweat_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace nejvetsi Alci a Seymi xxxxx
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Seymi,....................veliká gratulace a chlap je to tak akorát. :dizzy_face: Přejeme hódně zdravíčka a pohody po dobu šestinedělí. :sunglasses: Radka s Adámkem
17. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali,..........Theuška je fakt kouzelná a kolik má vlásků! :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, holky jsou krasny....to je nehy :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alci, moc gratuluju, je krasna :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alciiiii tak velka gratulka k male panence!!!!!! :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi, mam vyridit velike gratulace od Alci, pry je to teda ulet, jak jste rodily stejne :wink:

Samozrejme taky gratuluju, at se deticky maji rady a jsou zdrave :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seymi taky velka gratulace k chlapakovi :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek