Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Ahojky!
Tak můžeme pokračovat tady. 😃
Vítám Vás všechny
marinka
16. srp 2009
Jůů, to je vlasáček, přijde mi úplně jiná než byla Nelinka x-)
petapi
16. srp 2009
Přidáváme se ke gratulantům a přejem Theušce všechno krásný x-)
kalerat
16. srp 2009
Moc gratuluji celé rodince k narození Theušky /nádherný jméno x-) x-) /. Hodně zdraví všem x-)
zen
16. srp 2009
Ajčínečk vám všem kdo jí přáli a přejí moc děkuje a váží si toho 🙂 Je celá rozněžněná a hotová. Nelinka sestřičku přivítala pusinkama a i slzičkama - víc písne Ajčínek 😉
sokolka
16. srp 2009
Zen díky za info, je vidět, že s Ali to zde prožívá skoro celý koník 😃

Jinak je krásná, vlasounek a taky mi přijde jiná než Nelinka. Ale ono se to ještě moc srovnávat nedá. :-p
nelis
16. srp 2009
holky, já sem sice "nepatřím", ale Alčátko tu zná asi každý, takže si dovolím připojit se ke gratulacím. 😃 Gratulujeme ke krásné vlasaté holčičce a přejeme hodně zdravíčka především! x-) Nádherné jméno jste vybrali... 🙂
seymi
16. srp 2009
Gratulujeme Alcatku k Theušce! Ale kdyby to Alčatko vydrželo ještě asi půl hodiny, tak i naše druhé dítě mělo stejný datum narození jako Nela s Adelkou. My porodili až dnes po půlnoci resp v 0:55. Ale narozdíl od Alčatka to není holčička ale kluk Ondrášek. Opět má přes 4 kg a délku 54 cm. My to snad ani jinak neumíme. Asi bych se měl zeptat manžela Alčatka, kdy bude třetí. manžel
aniani
16. srp 2009
Seymi, velka gratulace, super, ze uz to mas za sebou!!gratuluju a preju hodne zdravicka!!!!
mem
16. srp 2009
gratulace Alčátku a teď už i Seymi - kolegyně ze srpna 09, já vám tak závidim, že už to máte za sebou 😃 😃
aniani
16. srp 2009
Seymi, tak to byla taky rychlovka,ne?? vecer jeste nic a pak tak rychle?? honem napis!!! A foto:)
katarina82
16. srp 2009
Seymi, tak gratulujeme i tobě k pořádnému chlapákovi x-)
kristi
16. srp 2009
Seymi, taky gratulujeme 🙂
nikka.vo
16. srp 2009
wooow, seymi, též gratuluju, jste se holky rozsypaly naráz x-) 😃
sokolka
16. srp 2009
Seymi no bezva. Holka jsi šikulka, že jsi to zvládla den před vyvoláním. Moc gratulujeme a přejeme vše nej nej do života a taky, aby se dětičky rychle zžily. 😉
lucias1
16. srp 2009
Také se přidávám ke druhé gratulaci,Seymi jsi šikulka a přejeme vám všem hodně štěstíčka a zdravíčka x-)
samsa
16. srp 2009
Seymi, tak to je haluz 😃 Moc moc gratulujeme k pořádnému chlapákovi x-)
andrea73
16. srp 2009
Kočenky dubňátkové, Seymi a Alči 😉

Moc moc Vám oběma dvěma gratuluji k přírustkům a přeji dětem hodně štěstíčka do nových životů a hodné sourozence x-) x-) x-) x-) x-) x-)
andira001
16. srp 2009
Zdárec holky, vidím, že se tady rodí o 106 :-N :-N :-N :-N :-N Takže veliká gratulka Seymi a taky Alčátkovi k další holčičce s naprosto úúúúúúžasným jménem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Všem novorozeňátkům a jejich maminám posíláme pusinky a přejeme hrozně moc zdravíčka x-) x-) x-) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
katschka
17. srp 2009
Tak jsem chtěla napsat Alčátkovi, že jsem měla "posliky" taky po 3 - 15 minutách naprosto nepravidelně a za 9 hodin byl "malej" na světě. 🙂 Nějako jsem to už nestihla. :-N Akorát tě, Alčí, lituju, žes to měla takhle hrozně dlouho. Ale teď už je asi všechno zapomenuto.. malá je krásná a má úžasný háro.. x-) Moc vám gratulujeme!!! A Seymi, od tebe je fakt pěkná kolegialita, žes tak dlouho čekala. 😉 A taky moc gratulujeme!! Takovej macan.. To je krásný.. další miminka. x-) chjo.. bych snad chtěla taky, nebo co. :-N A přeju vašim dítkám všechno, co se nedá zabalit.. zdraví, štěstí a hlavně taky lásku!!!
andilek
17. srp 2009
tak jsem zkoukla alci fotky, Nelinka je mooooc šikovná pečovatelka, holkám to moc sluší a taťkovi taky x-) x-) x-)

seymi, tobě taky gratulace, holky jste to prožívaly skoro na minuty přesně x-)
aniani
17. srp 2009
Tyjo, Alci..se divam na fotky a rvu... moc vam to slusi..a jak Nelinka dava pusinku Theušce, nadhera... fakt..moc vam to preju... 🙂
katarina82
17. srp 2009
Jééé, to je krásný, já taky řvu :-N x-)
kitty68
17. srp 2009
Gratulace nejvetsi Alci a Seymi xxxxx
karotkyautor
17. srp 2009
Seymi,....................veliká gratulace a chlap je to tak akorát. x-) Přejeme hódně zdravíčka a pohody po dobu šestinedělí. 😎 Radka s Adámkem
karotkyautor
17. srp 2009
Ali,..........Theuška je fakt kouzelná a kolik má vlásků! x-)
kristi
17. srp 2009
ty jo, holky jsou krasny....to je nehy x-)
brianna
17. srp 2009
Alci, moc gratuluju, je krasna x-)
martinka.t
17. srp 2009
Alciiiii tak velka gratulka k male panence!!!!!! x-)
yenn
17. srp 2009
Seymi, mam vyridit velike gratulace od Alci, pry je to teda ulet, jak jste rodily stejne 😉

Samozrejme taky gratuluju, at se deticky maji rady a jsou zdrave x-)
anddy
17. srp 2009
Seymi taky velka gratulace k chlapakovi x-)

Začni psát odpověď...

Odešli