• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

Jé Alča už porodila :dizzy_face: Alčo, moc Tobě a manžílkovi gratuluji!!!!!Ať jsou obě krásné holčičky jen a jen zdravé!!!!!A těším se na popis porodu :wink: :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, georgi, cože? tak gratulacééééééééééééééééééééé!!!

jdu honem dočíst, ať vim detaily :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to je kus :dizzy_face:
tak ať to klape. hele, dvě jsou fakt lepší, než jedno, co? :grinning:
17. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Alči k druhé holčičce :slight_smile: jméno hezký tady se někdo dívá na ulici ne? :grinning: :grinning: :grinning:
je krásná a bude na 100% jiná než Nelinka bude spinkat a nebude plakat no prosdtě hodnoučký mimi :grinning: :grinning: tak jak sis to Alčo vysnila :wink:

Seymi tobě gratulace k chlapečkovi to je teda kus chlapa :wink:
17. srp 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárek Kael, čoveče holka jak ty se vůbec pořád máš?
17. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol žiju to je hlavní mám sde dobře ale toho času moc není však víš jak ne?????

Tohle jsem si ale nemohla nechat ujít furt jsem nakukovala kdy už Alča to xxx porodí :grinning: :grinning: :grinning:

měj se hezky :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste?? to jsou vsichni na koupaku?? :grinning:
18. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši, ty si snad nerodila, na těch fotkách vypadáš jak návštěva a ne rodička :sunglasses: :slight_smile: Ale je to krásný vás vidět pohromadě všechny 4 :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky cus. Jsme doma! Ja jsem na pokraji hormonalniho vybuchu. Ondra je chlap jak ma byt a prso by nedal z pusy! :grinning: A Adelka by ho porad jen muchlala, ale jako uplne az do placata snad. Tak to je teda neco! Na vic manza dnes musi byt v praci, tak si premieru doma vazne uzivam :dizzy_face:
Alco super, moc ti gratuluju a opakovat se ani nema cenu, proste super xxx a super vsechno. Se tesim, az napises. Ja asi ani radeji psat o porodu nebudu. Moooc rychly, moooooc bolelo a jsme mooooc radi, ze to Ondra zvladnul. Prvni apgar mel 6-9-10 No nic moc, ale uz je dobre. A v tu sobotu uz na te pouti jsem mela nejaky tuchy, ale clovek to porad nebere, ze se neco deje, dokud vazne neni na krajicku, zejo. A pak mi bylo blby neco sem psat, kdyz rodila Alca, tak by to nemelo vahu. No nakonec jsem na honem jeli tez :sweat_smile: Az mi to prislo komicky, ze zase rodime spolu :grinning:
Tak moc dekujeme za gratulace, a vsechny moc zdravime! Fotky dodam pozdeji, prosim o pochopeni :wink:
19. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
seymi taktéž gratuluju k chlapákovi...holky jak vy to děláte že tak nastejno rodíte :slight_smile:)
19. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEYMI a ALCI: gratulace ke spolurozeni :slight_smile: a miminackum vsechno NEJ
19. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seyminko a holky :dizzy_face: Tez jsme doma a tez jsem na pokraji hormonalniho vybuchu:sweat_smile: Mam vam tolik toho co psat...ted ale ne, ale treba mne to vyjde jeste v noci:sweat_smile: ( jsem vyspana, moje dite furt spinka:sweat_smile: ) nebo zitra..tak zati cus, jdu vymenit vlozaky:grinning:
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, to je prima, že jste doma, moc se s Neli těšíme na nové zprávičky a mimískům posíláme pusinky a ať maminky moc nezlobí a nechají je vyspat :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou novinky jsem z nich paf pár dní na dovče a tady se rodí o sto šest :dizzy_face:
seymi a alcatko moooc velká gratulace k vašim miminkům jste nějak naladěni na stejnou vlnu že se vám tak hezky shodly porody :wink: Ať jste šťastný a spokojený maminy :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajčínku vítej doma babo, já myslela, že frčíte až zítra! Tak to tam všechno povyndávej a přebal a uspi a pak tu napiš, páč tu na ty tvoje hlody čeká tuta milion lidí.

Seymi, my dvě se neznáme, ale popřád všechno pěkný tvým dětem i vám dospělákům se sluší. Takže ať je to pořád hezký :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vítej :sunglasses:, spoléháme na tebe, že sem hodíš popis :dizzy_face: jsem strašně nedočkavá na tvoje pocity, na tvůj porod, na Theušku... šmarjá panno, vyklop to :grinning:
19. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alci, ahooooj. Budu drzet nocni, abych si to precetla prvni :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra draaaaaaaat, ta je krasna. A ty taky, slusi ti to a vubec nevypadas, ze jsi dvojmama :grinning:
19. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo je to krásnej vlasáček vlasatej :dizzy_face: . Pravej opak Nelušky. Tak ať se hezky zžijete rodinko. Moc vám to sluší :wink:
19. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,.................vítejte doma a držím palce,ať se brzy zaklimatizujete. :wink:
Fotky máte nádherný :dizzy_face: a jestli se tu dnes vyskytne nějaká slohovka,mrknu na ní až zítra v poledne.Jdu chrnět,tak Dobrou všem. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje....zacnu asi psat, ale nevim, kolik a zda to dneska stihnu odeslat...

Uplne v prvni rade opravdu strasne moc dekuju za vsechna drzeni palcu a pesti v den, kdy jsem jeste "neverila" :sweat_smile: A za ty nadherne podporujici zpravy do porodnice a pak za gratulace a proste vsechno :dizzy_face: Dekuju i za ip, urcite odepisu vsem, ale ted to neni v mych silach.... proste moc dekuju!!!

Pak taky strasne moc gratuluju Seyminkovic rodine k Ondraskovi, je to moc pekne jmeno, moc pekny kus chlapa:slight_smile: a Seymi je statecna, pac rodila a narozdil odeme s tim nikoho nezatezovala a opozdila se jen o trosku zamnou, mozna kdyby dala vedet, dala bych si na tu pul hodku slofika:sweat_smile: a nase druhe detri by byly zase "spolu" :sweat_smile: Tak priste:grinning:
Hlavne at je Ondra zdravy kluk, at ho Adelka pekne prijme, pekne se vsichni szijete a tak :dizzy_face: A Seymi, at udolas tu hormonalni bouri:sweat_smile:

Premyslim, kde bych zacala....Asi ctvrtkem 13. srpna, v noci jsem se vzbudila a desne me tlacil bobek:grinning: Ja nikdy nemela s bobkama potize, az ted:grinning: No a ted me prave tlacil:sweat_smile: Ale tak jaksi divne proste:sweat_smile: Chvilu tlacil, pak zas netlacil..:sweat_smile: Zmenila jsem polohu-netlacil, pohla jsem se, zas tlacil a tak furt dokola.Samozrejme jsem sla bobka vytlacit, ale nevytlacila jsem zhola nic, jen ten bobek tlacil vic a vic, az jsem z toho temer nespala:grinning:
Rano jsem byla uz pekne nasrana a celou dobu po ceste do porodnice(kontrola) jsem Jirinovi spilala v aute na me neukaznene bobky:grinning: Tlacily totiz porad!!!!!
V patek tedy byla ta KO, prisla jsem na radu na monitor, sedla jsem, vzala jsme do ruky Maminku, kterou jsem tam cetla uz pred dvema a pul lety(ano, to same cislo, brezen 2007:sweat_smile: ) a cekala, zacaly me jak na potvoru zrovna na tom monitoru zase tlacit ty bobky:grinning: Ale nejak vic, a v te chvili jsme si prisahala, ze doma hned sezeru aspon 10 hrusek, kdybych se z toho mela treba posrat a ty bobky mi mely vylezt i usima:grinning:
Po 40 minuatch me sestra odpojila a sla jsem k mudre, ktera me vysetrila, oznamila mi, ze jsem na 2 cm, ale ze mam tyden cas a pak vzala do ruky ten car papiru z monitoru, cuci na to a pta se me, jak moc bolestive mam ty kontrakce??:sweat_smile: Na ni cumim a rikam si, ze by mela vratit diploma, kdyz si plete zacpu s kontrakcema:sweat_smile:No a pak mi ukazala zrovna v tech mistech, kdy me tlacil bobek , ty kopce na grafu s cislem 120 apod:sweat_smile:
No nic, rozloucily jsme se a ja sla domu.Jenze dle mudry kontrakce, dle meho bobek, me tlacil dal..Uz jsem se moc nesmala, protoze to bylo fakt neprijemne...cely patek proste nahovno:grinning: Zaver patku byl lepsi, konecne jsem se vykakala:grinning: Ale jak !! :dizzy_face: :grinning: exkluzivne, moc a uplne:grinning: Jenze!!!Nejakej bobek tam musel zustat dal, protoze furt tlacil, jak strelenej, uminenec jeden:grinning:
A byla noc, z patka na sobotu a to jsem si zacala malicko pripoustet, ze se moozna neco deje....Pac mi bylo divny, ze ten bobek boli v jistych intervalech, sice nee pravidelnych, uato mi diky bobku tak zkulatelo brisko, cely se stahlo, ztvrdlo....takhle bylo par sekund, pak se povolilo byl zas nejakou dobu klid:sweat_smile: Nelinku jsme pro jistotu odlifrovali k nasim...Cela sobota byla divna:sweat_smile: Ja jsem si odmitala pripustit, ze rodim, Jirka byl nervozni, ale mel ze me strach a strach mi cokoliv navrhnout, protoze jakekoliv zminky o blizicim se porodu jsem odhanela pekne agresivne:sweat_smile: Nikam jsme si netroufli, sedeli jsme doma na zadku, bylo ticho...uz to totiz nebyla sranda, bolelo to moc....Pak jsem si teda zacala na papirek psat intervaly..trosku me uklidnilo, ze to byly velmi nepravdilene intervaly, klidne bylo 5 po 5 minutach a pak 40 min klid a pak dalsi kontr po 12 minutach a tak...to mi spis pripadao na poslicky a tim jsem se uklidnila:grinning: Obcas jsem sla do vany, kde se to jako melo rozhodnout, ale vzdy kdyz jsem tam vlezla, bolesti se zintenzivnily a to me vylekalo, tak jsem honem rychle zase vylezala ven:sweat_smile: Asi kolem 5 odpoledne se jirka asi uz nasral:grinning: vyrval mi z ruky tuzku a papirek se zapiskama:sweat_smile: A ze ted to bude sefovat on:sweat_smile: No budiz rekla jsem a v duchu si rekla, ze mu obcas neco zatajim:grinning: No uz to proste neslo zatajovat:grinning: Z briska se zacala stavat tvrda koulicka, ja povylezla trosku po zdi a toho si proste musel vsimnout:grinning:
A ja porad odmitala podnikat nejake kroky:grinning: Dala jsem nam takovy limit, ze az budou kontrake aspon 2 hodiny co 5 minut, svolim jet, jenze to se nedelo,byly treba co 5 minut, ale pak jedna co 8 a to jsme byli zase na zacatku, ze:sweat_smile: a jelo se odznova:grinning: V 6 vecer uz to doma neslo vydrzet ve smyslu te nudy:grinning: a ja zaveela, ze se jdem projit a ze ty kontra proste rozchodim:grinning: Jirka se na to netvaril, ale teda sli jsme.Mlcky, Jirka v jedne ruce mobil, v druhe zapisnik a tuzku:sweat_smile: A zapisoval, ja uz ho ani neupozornovala...Jen jsem mela tendence mu hlasit, jaka ta kontra je, delila jsem je na slabe a silne:grinning: Slaba byla brnkacka, nemusela jsem do predklonu, stacilo funet:grinning: silna byla tak silna, ze bych radeji snesla kopacku do hlavy:grinning: To ho strasne rozcilovalo, ze jakypak silna slaba, ze si z toho delam holubnik a barnim mu v seriozne vedenem zaznamu:sweat_smile: Nicmene tato prochazka ve finale dopadla tak, ze jsme byli hodinu venku, ke konci me Jirka uz vlekl domu, nadaval jak spacek, jak jsem nezodpovedna, ja se nemohla pohnout a mela jsem kontrakce po 3 minutach a paranoidne jsem citila tlaky na konecnik:sweat_smile: a to jsme meli jeste doma tazky, a porodnice asi 30 minut...Tak honem domu, nahazet tazky na zada, k autu a frcelo se..cesta v aute byla ocistec, myslim, ze stacilo malinko a vytrhala jsme vsechny pasy:sweat_smile: V porodnici jsme razovala po chodbe(asi kolem 19:45) furt jsem funela, polevalo me horko(Jirka cekal na porodopis).Pak honem na sal na prijem...O pul 9 vecer mi merili vstupni monitor, jestli me nekdo pozoroval, tak si tukal na celo, protoze s kontrakcema jsem se vyrovnavala tak, ze jsem jakoby nohama strihala jako nuzkama:grinning: No nic, pak prisel na radu klystyr, ma domnenka, ze neni uz co vykakat se ukazala jako mylna:sweat_smile:Jo a otevrena stale jen na 2,5 cm, mudra me uklidnovala, ze ale ona ma tlusty prst, ze byt tam jina kolegyne, bylo by to na 3.5:grinning:

Pak jsem oznamila PA, ze uz jako nic a sla jsem na sal, to uz v predklonu, neschopna moc komunikace:sweat_smile: A Jirin v prdeli!!!!:sweat_smile: se ptam kde je a ty dobre duse(PA a sestra) ho poslaly na kavu?! Tak jsem mu napsala sms, kde sakra je?!:sweat_smile: Tak prisel, ale to uz opravdu bylo po srande, do te doby jsem si ze vseho jeste dokazala delat srandu, ruzne vtipky mezi mnou a Jirkou, cerny humor a tak, ale ted uz ne...bylo asi pul 10 vecer, za oknem tma, moje Nelinka "daleko" ,navic jsem se poprve zacala opravdu bat, jak to zvladnu, aby bylo vsechno v poradku.....V te dobe nejak mi napsala Kristi, zda rodime, zvladla jsme vytukat jen JO....Jeste predtim jsem psala mamince(nikdo z pribuznych nevedel, ze se jelo) smsku, ze rodim, ze se moc bojim a ze nejsem zadny hrdina... a ona me neuveritelne nakopla do tech nasledujicih dvou hodin. Napsala mi, ze jsem jeji statecna holcicka a ze par okamziku nebudu mit jednu, ale dve uzasne dcery a ze je to to nejkrasnejsi na svete, cemu se nic nevyrovna, ze ona vi, o cem mluvi :dizzy_face: Tak jsem se sebrala a fungovala jsem dal...na sale si nas nikdo nevsimal, ne z lhostejnosi, ale proste to cele nechali zatim na mne a Jirkovi a Theusce :dizzy_face: Tak jsem sedela na balonu, mirne se pohupovala, nemluvilo se, kdyz prisla kontra, uz po 1-2 min, tak jsem zacala vice skakat, Jirka mi musel strasne moc silne masirovat 2 mista na zadech(mam tam ted modriny:sweat_smile: ), pak to preslo a zas a zas a zas...bolelo to strasen moc, ale byla jsem prekvapena, ze jsem hlasku nevydala...jen jsem dychala, moc intenzivne myslela na Theusku, jak postupuje porod.cestama, jak ji asi je, ze to musim zvladnout kvuli ni, aby byla rychle venku, protoze podle me to neni zadna slast, tlacit se uzkymi porodnimi cestami....Samo se to stridalo s monitorem,kterej byl teda ocistec....bylo pritmi, ticho(odmitla jsem radio), prijemne chladno...v 11 vecer prisla PA, koukla do me a rekla ze jsem na 8 cm, a ze az budu mit pocit na tláčo:grinning: mam rict a ze jdem na to??:sweat_smile: Jo, jeste mi dala do riti 2 cipky, aby se prej ovilni branka nebo co, a ja, ktera jsme nechtela zadnou chemii, jsem nezvladla odmitnout, nicmene mje telo si to posefovalo a oba cipky mi vypadly:grinning: jeste uplne cely, do sprchy:sweat_smile:Jsem se jeste zvladla skodolibe uchechtnout:sweat_smile:
A pak to prislo, pocit na kakanec:grinning: rikam to jirkovi, ten vlitnul pro Pa, ta si lazo plazo dosla:grinning: Mrkla do me a ze jo, ze vidi vlasy:sweat_smile: Sup na kozu, nohy rozkvacit, a vsecko lazo plazo, ja myslela, ze se rozervu aona si sla mirnym krokem, misto aby letela vzduchem:sweat_smile: jeste volala na doktorku, at se chysta??:sweat_smile: Mne se Thea drala ven a ony se tam produciruji jakoby nic, jsem je chtela doliskat a myslim, ze jsem nedokazala skryt rozhorceny vyraz:grinning:
A pak to byla rychlovka, kterou mam zastrenou...mela jsme ji uz "jen " vytlacit :dizzy_face: A tak jsem tlacila, to jsem si teda zakricela, ale protoze me furt, celej porod ponoukaly, at se vyrvu, ze mne to pomuze, tak jsem to prubla a fakt, takze tláčo, rev a sup:sweat_smile:

Nevim, jak dlouho jsem tlacila, ale na dve zatlaceni byla venku hlavicka, pak jsem si asi 3 kontra dala oddych:sweat_smile: a pak vylezlo naraz Telicko. Doktorka me nechtela strihat, ze pry to zvladnu, nakonec udelala na posledni malilinky smikanec a mozna mela vetsi, pac jsem se natrhla..ale kde:frowning2: odnesl to klitoris...jestli to bude mit na funkci zivocichare(jak mi napsala jedna kamaradak:-n ) nejaky vliv, tak se picnu a mam po uzasnem sexualnim zivote-D
No a pak jsem jen videla, tak Theuska vyleza ven, jak hned rve jak je fialova, malicka, skaredoucka :dizzy_face: A slysela jsem jak se vedle me Jirka zajikl a pak uz jsem brecela i ja...:dizzy_face: Divala jsem se doprava, jak ji meri, vazi a zacaly se mi drkota zuby, vsecko to ze me padlo a naopak endorfiny me napadly:sweat_smile: :dizzy_face: tekly mi slzy(u nely netekly) a nemohla jsem si ten zazrak vynadivat...uplne celou me to zaplavilo, nemuzu a nedokazu to ani popsat, co jsem citila, jak jsem se citila...
Pak byl chvilku klid, odesla placenta a pak se slo sit...no, to nebudu popisovat, jen ze jsem lezla po zdi a ac mam udajne jen tri malicke stehy, tak klitacek byl sit bez umrtveni..ani nevim proc, bylo mi to vysvetleno, uz nevim, ale bylo to strasne..a ja brecela bolesti....ale na to proste seru, pro theu vse :dizzy_face:No a pak klasika dve hodiny my tri spolu, volala jsem jako prvni mamince a nedokazala jsem ze sebe vydat hlasku, tak strasne jsem byla dojata, neslo to vubec ovlivnit, chtelo se mi jenom brecet, jakoze stestim, byla jsme uplne zaplavena stestim, az me to samotnou prekvapilo....Po zbytek noci jsem nespala, neslo to, ale to asi, kdo uz rodil, vi, ze to nejde:slight_smile:
Na pokoji po porodu jsem byla ve 2 v noci a ve tri mi Theunku dovezli :dizzy_face: a od te doby jsme spolu.je moc hodna, hodne spinka, krasne pije( zacala okamzite pribirat, mliko mne zustalo po Nelince:sweat_smile: ), moc neplace..vse se muze zmenit, ale ted musim rict, ze je zlata :dizzy_face: Je uplne jina nez nelinka, ve vsem, ale obe jsou dokonale a zlate :dizzy_face: nelinka sestricku privitala krasne, hladi ji, pusinkuje, je opatrna, pomaha mi, chce ji chovat, chodi se na divat...zatim se dza byt vse nadherne a idealni, pocitam s tim, ze se to muze a asi i zmeni, ale zatim nemam vytek :dizzy_face: na nic a k nicemu :dizzy_face:

Porodnice me teda trosku prudila, ale to je za nama, ja nesnasim bile prostredi, tak jsem to trosku hur nesla, navic ten hormonalni vybuch, ze-N ale dokazala jsem se ztrapnit i tam:grinning:
Jirka mi dovezl 1. den tazku s jidlem, kde mimo jine byly i banany, dva. No a vcera pri vizite se mne gynekolog ptal, jestli jsem uz byla kakat(furt to kakani, to je snad muj uel:grinning: ) a ja ze ne, a on se zasmusil:sweat_smile: no a vcera vecer jsem byla myslenkama u toho meho kakani, kdy jsem premyslela, zda bude do rana ovno nebo nebude ovno a pritom jsem se divala , co bych z te tazky pozrala a narazila jsem na ty banany a rikala jsem si, ze banan ee, ze ten jeste stavi a myslenkama furt u toho kakani a tak se otocim ke sve spolubydlici a s ocima v te tazce se ji tazu:" nedate si hovno?mam tu dve"...:grinning: :grinning:

No, jeste ze uz jsem doma:sweat_smile:

No a protoze se mnozi dotazy na jmeno Thea:slight_smile:....reakce rodiny a okoli...moje rodina nadsena, ale oni jsou alternativci, jim by se libila i Baldachyna:sweat_smile: Jirkova rodina se tvari, ze je tez nadsena, ale vim, ze neni:sweat_smile: Okoli v soku, jirka mi rikal at jsem rada, ze jsem v porodnici, pac nemusim vsem vysvetlovat, proc Thea, co je to za jmeno a jeste nemusim pozorovat tyjejich vyrazy ve tvari, jako jestli si Jirka dela prdel:grinning:
Sumasumarum se to jmeno moc nelibi o:sweat_smile: ale ja to moc nechapu, ne to, ze se elibi, alew ze je z toho hodne lidi v soku(dokonce na matrice se ujistovali????)Mne to zas tak scifi jmeno neprijde, jen neobjevene, ale celkem normlani..my hlavne chteli, at je bez hacku, hodi se k Nele a je kratke, Thea nam vysla jako idealni reseni(jen Thea).Svatek ma 11. ledna a je reckeho puvodu a znamena bozska :dizzy_face:

A ted jdu asi chrnet..klizi se mi oci a zitra nas ceka perny den :dizzy_face:

dekuju moc za vsechny gratulace a prani vseho dobreho, moc si vseh vazim!!!!
Specielne dekuju Yenn, ktera me podporovala po celou dobu v porodnici a je to moje dusicka :dizzy_face: a taky Zen(zenulinkovi mojemu) a ze ji tez libam na prsa:grinning:
dekuju:slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aliku super :dizzy_face: az mi ukapla slzicka :cry:
19. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů,krásně napsané :wink:

A můžu jít chrnět :slight_smile:

Hodně zdraví celé rodince :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hltala jsem to jedním dechem, jsem dojatá :dizzy_face: a i jsem se zasmála u ovnobanánů :grinning:
19. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši, nádhera, při čtení popisu porodu, jsem cítila poslíčky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: číst to jako těhotná, tak z tebe snad porodim :sweat_smile: a díky tobě se i těšim na svůj druhý porod a snad to budu cítit podobně :dizzy_face: Přeju ti, ať je Theuliště hodná co nejdýl, protože znáš to :sweat_smile: , to oni první týdny bývají a pak jsou to malí satánci :grinning: Jsem zvědavá jak se malá vyloupne,zatím jsou s Nelinkou black and white :dizzy_face: :sunglasses:
19. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :slight_smile: vyplatilo se počkat si :grinning: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alino, ty jsi prostě borka X-) theuška je nádherná a ta fotka, jak jste tam vy ženy, tak nad tou jsem se teda rozněžnila.
jo a nechápu, jak se někdo může pozastavit na theou. já jsem jsem se teda taky pozastavila - ale protože je to úžasný jméno a úplně jsem se u toho usmívala, když jsem četla, že se tak jmenuje. fakt nevim, co je na tom jméně zvláštního, přece tea se normálně používá.

no nic, každopádně vám přeju hlavně ať jste zdravý a v pořádku, ať se vám spolu hezky žije a tak :grinning:
20. srp 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vždy supeeeeeeeeeer, až jsem z toho měla slanej čaj :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Theuška je moc krásný jméno s krásným významem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a malá je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
i slzicku jsem po ranu uronila. Mejte se krasne, holky :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko, teda zhltla jsem tvoje vyprávění jedním dechem :slight_smile: thea je překrásná, přeju ti ať vám přinese hodně radosti a štěstí...
20. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek