• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děťátka narozená v Dubnu 2007 a jejich sourozenci III.

alcatko tak jsem se na zacatku zasmala, jak jsi Jirinovi delala holubnik v zapisu :grinning: a potom jsem se uplne dojala :dizzy_face: moc gratuluju k nadherne holcicce s nadhernym jmenem! nemyslim si, ze je to az tak neobvykly jmeno, znami maji taky Theu (vysvetlovali mi, ze je to zkracene Dorothea) :wink:
20. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ali,...................tak já se zprvu zasmála vzpomněla si na svůj porod.Když už jsem tenkrát k půlnoci cítila,že už to opravdu bude,tak jsem manžílka prosila,ať doběhne pro dokotora.On zamumlal pod fousy cosi,že jako přeháním :confused: :sweat_smile: ,tak jsem se nasr...a zařvala jsem směrem na chodbu.PA přiběhla,zkontrolovala,doběhla pro doktora a ten si kráčel taky lážo plážo a ještě si jdouc cpal nedojedenou večeři d a mluvil na mě s plnou pusou. :rolling_eyes: :grinning:
S těmi emocemi jsem to taky už slyšela,že u prvního porodu to člověk bere tak nějak normálně a u dalšího je ze všeho rozněžněnej. :wink:
Tak držím palce,ať to sestřičkám klape a ať se to za ty 2 týdny moc nezmění. :dizzy_face:
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a jméno Thea mi nezní špatně.My taky máme dlouhé příjmení+R a těžko se k němu hledá krátké jméno.Tenkrát jsem si opravdu oddychla,když se nám narodil kluk,protože manža chtěl Kateřinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali, supr popis. Krom toho že jsem si fest pobrečela, celá trnula (tos teda měla nakonec dlouhý, když si započítáš i ty stavy od pátku) a totálně se dojala závěrem, tak mě bolí celej spodek z těch info o natrhnutí a tak. A Thea je krásný jméno, nevím, co všichni maj, však si zvyknou. No každopádně i když se druhého porodu dál trošku bojím po minulé zkušenosti, moc se těším a doufám, že budu mít ve finále aspoň trošku stejné pocity jako Ty, až nám na svět vyleze ta druhá Beruška. :sunglasses: Přeju, ať se všechno brzo zahojí, doma vládne idylka a Theuška krásně spinká a nemá žádné koliky a podobné srágoviny. :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali, krasny popis.. A nadherna sms od tvoji maminky.. uplne si vzpominam, jak i moje mamka podporovala me...
Preju jeste jednou hodne zdravicka, stesticka, at se na svet porad jen usmivate :wink:
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Alco, krasnej porod. Teda dost dopredu se ozval, ale co uz,ze jo. To u nas to bylo teda trosku rychlejsi. A Theuska je kouzelna, a uplne krasna. Ja nemela moznost anis jednim z deti po porodu zustat na sale, tak tise zavidim. A teda trapne jeste dodam, ze kdyz Theus je cislo 48 v porodnici, tak Ondra dostal 49 :grinning: proste jsme fakt v zavesu :grinning:
Jinak domaci szivani probiha. Adelka pomalu musi pochopit, ze musi byt klidnejsi, kdyz Ondra papa, protoze to je pak revu. A odpoledne ma Ondra proplakany, jako jeho segra. No uvidime dal. Ted zrovna to vidim suprove, ale kdo vi, co bude za hodku :confused:
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,....................kdy budou fotečky? :unamused: Sím,sím :grinning:
20. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
karot snazim se, zel casu neni :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj.Tak,jo.............já už si nedočkavostí koušu nehty. :grinning:
S tím pořadovým číslem se Vám to fakt povedlo. :sunglasses:
20. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Aloušku, krásně popsaný, tekly mi slzy jako hrachy a taky jsem pěkně nasmála. To hovno nemá chybu :grinning: Chuděrko, užila sis, ale Theuška je naprosto dokonalá a úúplně jiná než Nelinka.
Seyminko, taky se moc těším na fotky, opatrujte se a ať všechno klape jak má. Haha a my měly v porodce taky číslo 48 :grinning: , ale teda vzhledem k tomu, že jsem rodila na začátku měsíce, tak že by baby boom pomalu končil? Rodila jsem v menší porodce, vytíženost řekla bych stejná, jako v té, co rodila Alča.
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Alčo, tak to jsi měla super porod.. až teda na ty bolesti doma.. ale zas sis to nejhorší odbyla "v klidu" doma. Taky výhoda. :slight_smile: A přeju ti, aby funkce živočicháře byla zachována. :dizzy_face: Jinak s tou příhodou, kdys sousedce nabízela hovno jsi mě fakt rozsekala. :grinning: Ale je vidět, jak jsme dopadly. Dřív si vzpomínám, jak jsem nechtěně řekla jméno chlapa, na kterýho jsem intenzivně myslela a teď dokážeme intenzivně myslet leda tak na hovno... :grinning: :rolling_eyes: Ale i tak je to krásný... ne to hovno... no.. šak víte.. :wink:
A na Theu si zvyknou.. navíc je to krásný jméno.. a kdo si nezvykne, tak je to jeho problém. Hlavně když bude spokojená ona.. což nebude.. ne, že bych jí to nepřála, ale neznám člověka, který by byl spokojenej se svým jménem. Teda aspoň v pubertě nebo tak. Časem si spíš zvykne.. no co už, že jo. :dizzy_face:

No jo, mějte se krásně a seymi, přeju ti, aby Ondrášek netrpěl na prdíky.. hlavně to ne.. Kdyžtak můžu doporučit probiotický kapičky. Ty se nám osvědčily. Ale v čechách stojí 600 a v okolních státech 300. Jo, je to spravedlivé. Ale bacha, musí být v ledničce. Při teplu ty bakterie umírají a je to jenom drahá vodička.. nebo Nikymu zabíral ještě baby calm.. no nic.. už musím.. mějte se krásně a všichni si užívejte prďousků.. :dizzy_face:
20. srp 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
alčí opět jsi nezklamala...taky jsem si brekla za tebe tím štěstím :slight_smile: a s tím jménem to neřeš...nám se lidi taky diví a přitom máme klasický český jméno...otázky tipu a proč jste dali takové divné jméno už neřeším a vypouštím...dokonce jedna holčička v dětském koutku pravila a jak se jmenuješ a já Dalimil...ona se zamyslela a pronesla...hmmm to se mi nelíbí :sunglasses: :grinning: Thea je krásný jméno :wink: tak hodně štěstí rodinko :grinning:
20. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Seymi,....................máte nádherné fotečky.Hlavně ta společná,co máš v profilu,nemá chybu. :dizzy_face:
Přeju Ondrovi,ať ho to bříško moc dlouho nebolí,aby si ho Adélka mohla taky užít. :wink:
Já když si na to vzpomenu,tak nám nepomáhalo nic.Ani kapičky a ani mentolová mast.Ikdyž jsem se snažila sebevíc,stejně to přes den probrečel a tak jsem to spíš dělala jen pro svůj dobrý pocit. :frowning2: Vidíš,...........a to mi kdosi říkal,že 2.mimča bývají pohodovější. :confounded:
20. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ćau Alino, tak jsem si taky početla a chci vám všem moc pogratulovat :dizzy_face: Smska od maminy fakt nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: Jinak jsem tu všude a i tobě do smsky prohlašovala, že máš vyděržať až do pondělkam pář to se rodí ti nejlepší lidi, víme :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak o ty dva dny předtim se rodí skoro stejně dobří :dizzy_face: :dizzy_face: jen v těsnym závěsu :grinning: :grinning: takže je to taky v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: bych řekla. Malá je krásnej špuntík, užívejte si to a mějte se fajn.
Jinak vim, že s tim asi otravuju, ale až budeš mít řas mezi kojenim, pranim ard., tak mrkni tam, kam víš, že máš mrknout a něco mi k tomu napiš, dík :wink: :wink:
20. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
alcatko-sice te neznam, ale porodstory dosla i k nam na pipky, tak jen ze Thea je fakt hezke jmeno a tu v Norsku je uuuuuplne normalni:slight_smile: Primo obycejne:slight_smile::slight_smile:
20. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sorry za překlepy, psala jsem to na manželovo klávesnici, která je teda totálně blbá :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ALCI a THEUSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky te zdravime a vitame na svete. Maminka ten porod fakt popsala super! No hlavne, ze jste to zvladli a neporodily nekde v poli! :grinning:
Tak hodne zdravicka a zdravicka a at rostete do krasy!!!
21. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
Alči....Theuška je nádhérná :dizzy_face: a Nellinka bude velká opatrovnice :wink: moc vám to všem sluší :pensive:
Seymi...i vás musíme pochválit,Ondrášek je pořádný kus chlapa a má príma rodinku :slight_smile:
Tak vám přejeme všem ještě jednou hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:

A co u nás nového?Dnes jsem byla na 4d utz,přidala jsem fotečky do alba :wink: takže víme pohlaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak,Sárka se na sourozence těší,aspoň teda zatím...tak snad jí to vydrží :wink:
21. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucias super, proste druhy mimca jsou kluci :sweat_smile: Jen ta Alca ma vyjimku, ale co uz s ni, ze jo :rolling_eyes: Tak at jste zdravi a pekne si uzavate jineho stavu. Kurnik, ja bych jeste chtela bejt tehule. Ale tak ten 20tt :grinning: no zatim si necham zdat :wink:
21. srp 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi, Ondrášek je nádherné miminko. :dizzy_face: Já už chci takyyyy :slight_smile:
Lucias, veliká gratulace k chlapečkovi. :dizzy_face:
Já byla na kontrole včera, ale mimísek se nechce nechat odtajnit, no, tak zase za měsíc. Měl nožičky u sebe a ne a ne je dát od sebe. Je mi jedno, co to bude, ale jsem strašně zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí, gratuluju k chlapeckovi :dizzy_face: a pekne jmeno mate vybrano :dizzy_face: Hlavne at je vsechno v poradku:slight_smile: Ja se picnu, snad samsinka bude mit tez devcatko a nebudu jedinej vyvrhel tady:sweat_smile:

Seiminko, je videt, ze jsem tsne po porodu a v oblaku hormonu, protoze u prohlizeni alba Ondraska a cteni popisu jsem se rozbrecela :dizzy_face:A ta fotka:" Miluju te"...tak ta me rozsekala uplne :dizzy_face:
Strasne moc vam preju zdravi a Ondra je fakt lev, vsecko zvladnul a zvladne :dizzy_face:

O nas vice snad zitra, nelinka bude u nasich na noc, tak budeme jednodetni:sweat_smile: a bude vice casu:grinning:
21. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali krasny popis porodu, jeste jednou velika gratulace k Theusce ( jinak z reakci na jmeno si nic nedelej, tos mela videt ty reakce u nas - a trva to do ted :grinning: )

JInak jsi me neskutecne pobavila historkou jestli si pani neda hovno :slight_smile:) musela jsem to i prelozit manzovi, nechapal proc se tak rezu :slight_smile:

tak jeste jednou, hodne stesticka a zdravicka hlavne holcickam a at te siti brzo prestane bolet xxx
21. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Alči - nádherný porod, nádherné dítě, nádherné jméno..

A malá poznámka - taky mě furt někdo strašil, že druhorozeně brzo přestane být hodné a že prvorozeně brzy přestane být hodné na druhorozeně - ale kdepak, idylka kupodivu stále trvá - a u vás to určitě bude stejné! :dizzy_face:
(To bude nejspíš tou čtyřlístkovou porodní košilkou, ta dělá zázraky :wink: )
21. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: hihi, Alco, ja tez porad bulim. Proste me vsechno dostava. Kdyz Adi prijde muchlat Ondru, a tak na nej kouka nezne, to uplne taju. Jak uz je velka a ma takovy ty rozumny reci, kdyz me obejme, chytne mi hlavu a da mi pusu, zlato moje. Naprosto desne miluju sveho muze, a jsem mu vdecna, ze mi ponohl privezt nase deti na svet, ze stoji pri me a je mi oporou ( i kdyz vim, ze jindy z nej budu na prasky, ale stejne :sweat_smile: A miluju Ondru, jak je malinkej a cistej, nezaludnej a jak moc nas potrebuje. Proste jsem jedna velka slza po cely celicky den :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Alčí gratuluji k holčičce.Jméno se my moooooooc líbí.
22. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Alci, krásný popis porodu, úplně jsi mi připomněla ten můj. Měl naprosto stejný průběh, včetně natržení a šití zaživa... :wink:
22. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi napsala jsi to krásně :pensive: :dizzy_face:

Holky fotečky jsou úžasný a miminečka taky. Mě serete :grinning: , ale stejně ještě s druhým počkáme, i když jsem z vás také taková rozněžnělá. :sweat_smile:

Jinak dneska mě to počasí teda pěkně štvalo. Ještě že se to odpo trochu vybralo a mohli jsme ven. By mě asi šiblo, být s malým celý den doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo koukala jsem i na fotečky Luci z 4D ultrazvuku a super. :wink:
22. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Seymi, ja jsem ale idiot!!!!!!!!!!!!!!!! Ja uplne v tom tehotenstvi debilnim ci jsem naka natvrdla! Uplne jsem ti zapomnela pogratulovat k narozeni ONRASKA!!!!!!!!!!! Tak dodatecne a straaaaaaaaaaasne se stydim, ze jsem vas prehlidla!!!!!! :cry: :frowning2:

Ale fotky jsem videla, to je zajimave, ze jsem pak nepogratulovala...Uz mi to tehotenstvi zatemnuje zavity...A ted koukam, vzdyt ja zapomnela Seymi pogratulirovat!....Tak PARDON.

Prejeme tez hodne zdravicka a pohody a radosti!!! Moc vam to spolu vsem slusi!!!

Arti
22. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti OK, nic se nedeje a moc dekujeme za gratulku :dizzy_face: Tobe uz se to taky hezky krati. Ani nemrkneme a bude Filipek na svete!
Manza vcera zapijel Ondraska. Vecer jsme na nej zajeli kouknout a uz se to pekne rozjizdelo. Snad dnes bude schopnej alespon odpoledni vychazky.
A mame a sebou prvni vyjezd s kocarkem. Adelka hrde tlacila brasku, ani na vterinu nepustila kocarek z ruky :slight_smile:
Prejeme peknou nedeli!
23. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuji a koukám, že je to tady samá novopečená maminka a těhulek tady je taky dost.
Všem maminkám gratulujeme a těhulkám přejeme rychlý a bezbolestný porod.
I mi čekáme miminko,
už se na něj moc těšíme hlavně Andulka.
Andulka chce brášku, tak uvidíme jestli nám to příroda splní.
Jinak jsme bez plen úplně a asi jsme v pubertě protože se občas šíleným způsobem vztekneme:slight_smile:))
pa pa
23. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek